WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE] - Peja w Dzień Dobry TVN opowiada o 20/20. Nowa płyta Peji czyli podsumowanie 20 lat na scenie

Tagi związane z Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]: polski hip hop, polski rap, peja, żywy rap, polskie hity 2013, hity 2013, albumy 2013, peja nowa płyta'peja nowy album, peja 20/20, kim jest peja, 20/20 evergreen

Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]

RSS 16/10/2013 16:37 Komentarze
Peja obchodzi 20 lat na scenie i wydaje nową płytę. Album 20/20 Evergreen podsumowuje karierę jurora programu Żywy Rap. Jak się zmienił Hip-Hop w Polsce? Kim jest Peja? Ile koncertów gra rocznie? Kim jest Lili? Zobacz wywiad z królem polskiego rapu!
Peja Peja / Facebook.pl
Ilustracja do artykułu: Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]
Ryszard Waldemar Andrzejewski czyli Peja, ma na koncie 14 albumów studyjnych i właśnie obchodzi 20 lecie swojej kariery.
Z tej okazji wydaje płytę 20/20 Evergreen.
Peja jest raperem, jurorem w programie Żywy Rap oraz producentem muzycznym. Posiada również swoją markę odzieżową.

W programie Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, jak Hip-Hop zmienił się w ciągu 20 lat:

"W Hip-Hopie przekrój stylowy jest spory i interesujący. Ta muzyka ma nadal swoje podziemie, swoje idee, swoje zaangażowanie. Dzieli się na underground i mainstream. Bardzo dużo szczerości i zaangażowania w tej muzyce jest nadal"

>>> Twoje ulubione hity na czasie znajdziesz na eskaGO.pl <<<

Ile koncertów rocznie gra Peja? Czy lubi oceniać innych artystów jako juror czy sam woli być oceniany?
I kim jest tajemnicza Lili?

Sprawdź w wywiadzie, którego raper udzieli w DDTVN:




Peja na Facebooku!

Jak Wam się podobał wywiad?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
02/12/2016 13:02
Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca
0

Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca

Krzysztof Iwaneczko wyrusza w jesienną trasę koncertową. Kiedy i gdzie wystąpi wokalista? Gdzie i w jakiej cenie można kupić bilety na jego występy? Sprawdź na Eska.pl.
02/12/2016 18:39
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!
0

Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!

Horoskop 2017 - Baran będzie miał wielką energię do przeprowadzenia wielkich zmian! Co czeka osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla barana do sprawdzenia na ESKA.pl!
02/12/2016 18:09
Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Rajd Barbórka 2016 odbędzie na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej w sobotę, 10 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie na ESKA.pl
02/12/2016 18:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA