WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE] - Peja w Dzień Dobry TVN opowiada o 20/20. Nowa płyta Peji czyli podsumowanie 20 lat na scenie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]: polski hip hop, polski rap, peja, żywy rap, polskie hity 2013, hity 2013, albumy 2013, peja nowa płyta'peja nowy album, peja 20/20, kim jest peja, 20/20 evergreen

Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]

RSS 16/10/2013 16:37 Komentarze 0
Peja obchodzi 20 lat na scenie i wydaje nową płytę. Album 20/20 Evergreen podsumowuje karierę jurora programu Żywy Rap. Jak się zmienił Hip-Hop w Polsce? Kim jest Peja? Ile koncertów gra rocznie? Kim jest Lili? Zobacz wywiad z królem polskiego rapu!
Peja Peja / Facebook.pl
Ilustracja do artykułu: Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]
Ryszard Waldemar Andrzejewski czyli Peja, ma na koncie 14 albumów studyjnych i właśnie obchodzi 20 lecie swojej kariery.
Z tej okazji wydaje płytę 20/20 Evergreen.
Peja jest raperem, jurorem w programie Żywy Rap oraz producentem muzycznym. Posiada również swoją markę odzieżową.

W programie Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, jak Hip-Hop zmienił się w ciągu 20 lat:

"W Hip-Hopie przekrój stylowy jest spory i interesujący. Ta muzyka ma nadal swoje podziemie, swoje idee, swoje zaangażowanie. Dzieli się na underground i mainstream. Bardzo dużo szczerości i zaangażowania w tej muzyce jest nadal"

>>> Twoje ulubione hity na czasie znajdziesz na eskaGO.pl <<<

Ile koncertów rocznie gra Peja? Czy lubi oceniać innych artystów jako juror czy sam woli być oceniany?
I kim jest tajemnicza Lili?

Sprawdź w wywiadzie, którego raper udzieli w DDTVN:




Peja na Facebooku!

Jak Wam się podobał wywiad?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Rafał Brzozowski - Kto. Nowy teledysk autora hitu Tak Blisko. Przebój na Walentynki? [VIDEO]
0

Rafał Brzozowski - Kto. Nowy teledysk autora hitu Tak Blisko. Przebój na Walentynki? [VIDEO]

Rafał Brzozowski opublikował w sieci nowy teledysk do piosenki Kto. Czy romantyczny klip to będzie przebój na Walentynki? Zobacz nowy teledysk Rafała Brzozowskiego na eska.pl
29/01/2015 22:40
Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]
0

Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]

O co chodzi w akcji #SmearForSmear? Takie pytanie z pewnością zadają sobie niektórzy fani muzycznych gwiazd, które wstawiają swoje zdjęcia oznaczone tym hashtagiem. Sprawdź, co znaczy #SmearForSmear i kto sławny wziął udział w akcji już teraz - na ESKA.pl
29/01/2015 17:19
Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]
0

Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

Już jest! Piosenka do filmu SpongeBoba trafiła do sieci. Autorem utworu do filmu animowanego o przygodach Pana Gąbki jest zespół N.E.R.D. Posłuchaj kawałka Squeeze Me na ESKA.pl 
29/01/2015 16:50
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
29/01/2015 16:44
Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]

Radiowa wersja piosenki Nicki Minaj - The Night Is Still Young to nowość w Gorącej 20 w czwartek 29 stycznia 2015 roku. Nowy singiel promocyjny z płyty The Pinkprint prezentuje bardziej popową stronę twórczości raperki. Posłuchaj kawałka na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl
29/01/2015 16:22
Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]
0

Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]

Festiwal Kolorów 2015 zbliża się wielkimi krokami. Z tygodnia na tydzień poznajemy coraz więcej szczegółów kolejnej edycji kolorowej imprezy. Gdzie i kiedy odbędzie się Festiwal Kolorów 2015? Jakie atrakcje szykują organizatorzy? Zobaczcie, co wiemy o Festiwalu Kolorów 2015 już teraz na ESKA.pl i dołączcie do tych, którzy nie są Colourblind!
29/01/2015 16:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska