WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE] - Peja w Dzień Dobry TVN opowiada o 20/20. Nowa płyta Peji czyli podsumowanie 20 lat na scenie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]: polski hip hop, polski rap, peja, żywy rap, polskie hity 2013, hity 2013, albumy 2013, peja nowa płyta'peja nowy album, peja 20/20, kim jest peja, 20/20 evergreen

Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]

RSS 16/10/2013 16:37 Komentarze 0
Peja obchodzi 20 lat na scenie i wydaje nową płytę. Album 20/20 Evergreen podsumowuje karierę jurora programu Żywy Rap. Jak się zmienił Hip-Hop w Polsce? Kim jest Peja? Ile koncertów gra rocznie? Kim jest Lili? Zobacz wywiad z królem polskiego rapu!
Peja Peja / Facebook.pl
Ilustracja do artykułu: Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]
Ryszard Waldemar Andrzejewski czyli Peja, ma na koncie 14 albumów studyjnych i właśnie obchodzi 20 lecie swojej kariery.
Z tej okazji wydaje płytę 20/20 Evergreen.
Peja jest raperem, jurorem w programie Żywy Rap oraz producentem muzycznym. Posiada również swoją markę odzieżową.

W programie Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, jak Hip-Hop zmienił się w ciągu 20 lat:

"W Hip-Hopie przekrój stylowy jest spory i interesujący. Ta muzyka ma nadal swoje podziemie, swoje idee, swoje zaangażowanie. Dzieli się na underground i mainstream. Bardzo dużo szczerości i zaangażowania w tej muzyce jest nadal"

>>> Twoje ulubione hity na czasie znajdziesz na eskaGO.pl <<<

Ile koncertów rocznie gra Peja? Czy lubi oceniać innych artystów jako juror czy sam woli być oceniany?
I kim jest tajemnicza Lili?

Sprawdź w wywiadzie, którego raper udzieli w DDTVN:




Peja na Facebooku!

Jak Wam się podobał wywiad?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
0

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
19/04/2015 12:10
Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]
0

Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]

Adam Kraśko odpadł z Celebrity Splash! Najpopularniejszy rolnik w Polsce odpadł w półfinale. Natomiast Saszan nadal radzi sobie znakomicie i ma pewny udział w finale. Kto jeszcze będzie skakał za tydzień, w odcinku, z 25 kwietnia?
19/04/2015 10:48
Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]
0

Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]

Mateusz Matti Jakubiec w emitowanym 18 kwietnia odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentował się w roli Stevena Tylera - wokalisty grupy Aerosmith. To właśnie jego wersja I Don't Wanna Miss A Thing, wzruszającej ballady z filmu Armageddon, przyniosła mu najwięcej punktów i zwycięstwo w odcinku. Zobacz video z fragmentem występu!    
19/04/2015 10:29
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]
0

Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]

Julia Totoszko w Małych Gigantach zaśpiewa piosenkę Katie Melua - Nine Million Bicycles. Jej występ zobaczymy już w odcinku emitowanym w sobotę 18 kwietnia!
18/04/2015 17:43
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska