WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE] - Peja w Dzień Dobry TVN opowiada o 20/20. Nowa płyta Peji czyli podsumowanie 20 lat na scenie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]: polski hip hop, polski rap, peja, żywy rap, polskie hity 2013, hity 2013, albumy 2013, peja nowa płyta'peja nowy album, peja 20/20, kim jest peja, 20/20 evergreen

Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]

RSS 16/10/2013 16:37 Komentarze 0
Peja obchodzi 20 lat na scenie i wydaje nową płytę. Album 20/20 Evergreen podsumowuje karierę jurora programu Żywy Rap. Jak się zmienił Hip-Hop w Polsce? Kim jest Peja? Ile koncertów gra rocznie? Kim jest Lili? Zobacz wywiad z królem polskiego rapu!
Peja Peja / Facebook.pl
Ilustracja do artykułu: Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]
Ryszard Waldemar Andrzejewski czyli Peja, ma na koncie 14 albumów studyjnych i właśnie obchodzi 20 lecie swojej kariery.
Z tej okazji wydaje płytę 20/20 Evergreen.
Peja jest raperem, jurorem w programie Żywy Rap oraz producentem muzycznym. Posiada również swoją markę odzieżową.

W programie Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, jak Hip-Hop zmienił się w ciągu 20 lat:

"W Hip-Hopie przekrój stylowy jest spory i interesujący. Ta muzyka ma nadal swoje podziemie, swoje idee, swoje zaangażowanie. Dzieli się na underground i mainstream. Bardzo dużo szczerości i zaangażowania w tej muzyce jest nadal"

>>> Twoje ulubione hity na czasie znajdziesz na eskaGO.pl <<<

Ile koncertów rocznie gra Peja? Czy lubi oceniać innych artystów jako juror czy sam woli być oceniany?
I kim jest tajemnicza Lili?

Sprawdź w wywiadzie, którego raper udzieli w DDTVN:




Peja na Facebooku!

Jak Wam się podobał wywiad?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]
0

Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]

Piosenki Radzimira Dębskiego - a raczej te jego produkcji - mamy dla Was na ESKA.pl. Muzyka Radzimira Dębskiego staje się coraz popularniejsza a to wszystko za sprawą debiutanckiej płyty kompozytora zatytułowanej The Best Of. Czy nowe kawałki Jimeka są lepsze niż remix piosenki Beyonce, którym Radzimir Dębski zachwycił świat w 2012 roku? Sprawdźcie!
25/11/2014 17:19
5 Seconds of Summer: LiveSOS czyli koncertowa płyta chłopaków z 5SOS - kiedy premiera? [VIDEO]
1

5 Seconds of Summer: LiveSOS czyli koncertowa płyta chłopaków z 5SOS - kiedy premiera? [VIDEO]

5 Seconds Of Summer właśnie zapowiedzieli wydanie koncertowej płyty. Wydawnictwo nosi tytuł LIVESOS i jego premiera będzie miała miejsce już w grudniu 2014 roku. Co znajdzie się na koncertowej płycie 5 Seconds of Summer? Sprawdź na ESKA.pl 
25/11/2014 16:46
Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego - oficjalny komunikat. Już za rok matura [VIDEO]
0

Matura 2015 - matura próbna OPERON: arkusze z języka polskiego - oficjalny komunikat. Już za rok matura [VIDEO]

Matura 2015: zanim uczniowie podejdą do egzaminu dojrzałości, niektóre ze szkół organizują matury próbne. Wiele placówek decyduje się na zorganizowanie matur próbnych z wydawnictwem Operon. Matura próbna Operona rusza 25 listopada 2014. Tego dnia uczniowie sprawdzą swoje umiejętności podczas matury próbnej z języka polskiego. Arkusze matury próbnej z Operona z języka polskiego znajdziesz na ESKA.pl.   
25/11/2014 16:46
Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014? Zobacz, kto to Radzimir Dębski [VIDEO]
0

Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014? Zobacz, kto to Radzimir Dębski [VIDEO]

Kim jest Radzimir Dębski, gość Kuby Wojewódzkiego z 25.11.2014r.? Odpowiedź na pytania, kto to jest Radzimir Dębski i ile ma lat czekają na ESKA.pl. Wśród informacji o Radzimirze Dębski także te muzyczne. A Radzimra Dębskiego i Beyonce łączy pewna kwestia. Klikajcie po więcej już teraz!
25/11/2014 15:59
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? [VIDEO]
0

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Czekamy na kolejne informacje o stanie zdrowia wokalistki.
25/11/2014 15:29
Szlachetna Paczka 2014 - gwiazdy, które przyłączyły się do akcji [VIDEO]
0

Szlachetna Paczka 2014 - gwiazdy, które przyłączyły się do akcji [VIDEO]

Akcja charytatywna pt. Szlachetna Paczka wystartowała! W programie komponowania paczek rodzinom potrzebującym wzięło udział wiele gwiazd. Zobacz, kto w tym roku przyłączył się do akcji organizowania Szlachetnej Paczki. Czy wśród znanych osób są gwiazdy muzyczne? Sprawdź na ESKA.pl