WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE] - Peja w Dzień Dobry TVN opowiada o 20/20. Nowa płyta Peji czyli podsumowanie 20 lat na scenie

Tagi związane z Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]: polski hip hop, polski rap, peja, żywy rap, polskie hity 2013, hity 2013, albumy 2013, peja nowa płyta'peja nowy album, peja 20/20, kim jest peja, 20/20 evergreen

Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]

RSS 16/10/2013 16:37 Komentarze
Peja obchodzi 20 lat na scenie i wydaje nową płytę. Album 20/20 Evergreen podsumowuje karierę jurora programu Żywy Rap. Jak się zmienił Hip-Hop w Polsce? Kim jest Peja? Ile koncertów gra rocznie? Kim jest Lili? Zobacz wywiad z królem polskiego rapu!
Peja Peja / Facebook.pl
Ilustracja do artykułu: Peja: 20/20 Evergreen. Raper w DDTVN opowiada o swojej nowej płycie na 20-lecie kariery i o programie Żywy Rap [VIDEO YOUTUBE]
Ryszard Waldemar Andrzejewski czyli Peja, ma na koncie 14 albumów studyjnych i właśnie obchodzi 20 lecie swojej kariery.
Z tej okazji wydaje płytę 20/20 Evergreen.
Peja jest raperem, jurorem w programie Żywy Rap oraz producentem muzycznym. Posiada również swoją markę odzieżową.

W programie Dzień Dobry TVN opowiedział o tym, jak Hip-Hop zmienił się w ciągu 20 lat:

"W Hip-Hopie przekrój stylowy jest spory i interesujący. Ta muzyka ma nadal swoje podziemie, swoje idee, swoje zaangażowanie. Dzieli się na underground i mainstream. Bardzo dużo szczerości i zaangażowania w tej muzyce jest nadal"

>>> Twoje ulubione hity na czasie znajdziesz na eskaGO.pl <<<

Ile koncertów rocznie gra Peja? Czy lubi oceniać innych artystów jako juror czy sam woli być oceniany?
I kim jest tajemnicza Lili?

Sprawdź w wywiadzie, którego raper udzieli w DDTVN:




Peja na Facebooku!

Jak Wam się podobał wywiad?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród
0

Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród

Występ Adele na Grammy 2017 - to już pewne! Gwiazda będzie się starała zatrzeć złe wrażenie po wielkiej wpadce z zeszłego roku.
23/01/2017 17:52
Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]
0

Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]

Kamil Bednarek, czyli jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce odwiedził studio Radia ESKA. Jednym z tematów rozmowy z redaktorem ESKA.pl była Eurowizja! Co sądzi o konkursie? Czy weźmie w nim udział? Jak podobał mu się występ Michała Szpaka? Dowiedzcie się oglądając wywiad video na ESKA.pl!
23/01/2017 17:39
Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy
0

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Z tego powodu gwiazdy disco polo organizują koncert charytatywny, z którego dochód pójdzie na leczenie lidera grupy Tarzan Boy. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
23/01/2017 17:18
Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!
0

Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!

Popek, Sobota i Matheo dają wam niepowtarzalną możliwość pojawienia się w ich teledysku! Co trzeba zrobić, by wystąpić w klipie do singla pt. Dom? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
23/01/2017 16:45
Pamiętasz te teledyski? To znaczy, że naprawdę jesteś stary
0

Pamiętasz te teledyski? To znaczy, że naprawdę jesteś stary

Pamiętasz te teledyski? Zobacz zestawienie klipów, które w 2017 roku będą świętować swoje 20-lecie.
23/01/2017 16:33
Cała Polska Myje Ręce - świetny lipdub od studentów!
0

Cała Polska Myje Ręce - świetny lipdub od studentów!

Studenci nagrali radosny lipdub do piosenki Justina Timberlake'a Can't Stop The Feeling i wspierają akcję Cała Polska Myje Ręce. Sprawdź, jak im to wyszło!
23/01/2017 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA