WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO] - Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]: Pectus, polskie hity 2013, Pectus - Szkoła Marzeń, nowa piosenka Pectus, nowa płyta Pectus, Pectus koncerty 2013

Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 24/01/2013 17:53 Komentarze 0
Szkoła Marzeń to nowy przebój zespołu Pectus. Grupa podgrzewa atmosferę przed premierą swojej nowej płyty Siła Braci. Szkoła Marzeń - Pectus już na Eska.pl!
/ WBF
Ilustracja do artykułu: Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]
Po utworze Barcelona bardzo ciepło przyjętym przez Polaków, zespół Pectus nie zwalnia tempa i już prezentuje swój nowy singiel! Szkoła Marzeń zapowiada płytę Siła Braci, która trafi do sklepów już 5 lutego!

>>> Kochasz modę? Weź udział w castingu!

Czego możemy spodziewać się po albumie Siła Braci? - W mojej głowie zawsze tliła się taka myśl, że mając braci, którzy muzykują, którzy uczą się grać na instrumentach, chciałbym kiedyś stanąć z nimi na jednej scenie i wspólnie tworzyć muzykę. Nie ukrywam, że chyba największą wiarę i marzenia, aby zobaczyć czterech braci na jednej scenie miała nasza mama. Jak widać marzenia się spełniają - cieszy się lider PECTUS.

Ale Siła braci to również muzyczna podróż przez kraje i brzmienia, w które zespół wcześniej się nie zapuszczał: są i wyprawy w krainę bluesa i country, czy na szkockie wyżyny.

>>> LOKA gościem videoczatu Eska.pl w piątek 25.01. o godz. 18.30! Prapremiera klipu Oczy Miasta tylko na Eska.pl!

Trwają już prace nad wideoklipem do drugiego singla Pectusa. czekamy z niecierpliwością, a już teraz odsłuchajcie kawałka Szkoła Marzeń! Piszcie na Eskowym czacie jak podoba wam się nowy kawałek Pectus!

Szkoła Marzeń - Pectus:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mamy Cię odc. 5 - kto zostanie wrobiony? W Mamy Cię z 29.03.2015 zobaczymy m.in. Tomasza Niecika [VIDEO]
0

Mamy Cię odc. 5 - kto zostanie wrobiony? W Mamy Cię z 29.03.2015 zobaczymy m.in. Tomasza Niecika [VIDEO]

Mamy Cię odc. 5 już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Kto zostanie wkręcony w 5. odcinku Mamy Cię? Tym razem czeka nas akcent muzyczny. W żarty Mamy Cię dał się nabrać Tomasz Niecik autor hitu Cztery Osiemnastki. Co będzie musiał zrobić Tomasz Niecik w Mamy Cię 2015? Kto jeszcze zostanie wrobiony? Informacje na temat najbliższego odcinka Mamy Cię na ESKA.pl 
29/03/2015 20:36
Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]
0

Kids Choice Awards 2015: gdzie oglądać w TV i internecie, o której godzinie? Sprawdzamy transmisję gali KCA 2015 [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015 na żywo w TV lub online zobaczyć chcą na pewno fani nominowanych do nagród gwiazd. ESKA.pl sprawdza, gdzie oglądać Kids Choice Awards 2015 w telewizji i internecie w wersji live. Mamy również dla Was informacje, o której godzinie zaczyna się KCA 2015. Gotowi na transmisję gali Kids Choice Awards 2015 pełną m.in. muzycznych emocji?
29/03/2015 20:09
Kids Choice Awards 2015: wyniki i nominacje w muzycznych kategoriach. Sprawdź, kto wygrał statuetkę [VIDEO]
0

Kids Choice Awards 2015: wyniki i nominacje w muzycznych kategoriach. Sprawdź, kto wygrał statuetkę [VIDEO]

Poznaliśmy wyniki Kids Choice Awards 2015. Sprawdź, kto otrzymał nagrodę w muzycznych kategoriach, w tym dla ulubionej polskiej gwiazdy. Pełna lista zwycięzców i nominowanych już teraz na ESKA.pl
29/03/2015 20:06
Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Będzie Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]
3

Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Będzie Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]

Polska - Irlandia czyli mecz eliminacji do Euro 2016 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Gdzie i o której rozpocznie się transmisja meczu Polska - Irlandia na żywo? Czy możemy spodziewać się transmisji meczu Polska - Irlandia w telewizji na ogólnodostępnym kanale? Gdzie szukać darmowych streamów do spotkania Polska - Irlandia w internecie? Kocham Cię Jak Irlandię czy nasi górą?    
29/03/2015 20:04
Global Lista Nowość: Major Lazer ft. MO & DJ Snake - Lean On. Kolejny rysunkowy klip od Major Lazer [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Major Lazer ft. MO & DJ Snake - Lean On. Kolejny rysunkowy klip od Major Lazer [VIDEO]

Major Lazer ft. MO & DJ Snake w utworze Lean On to nowość 165 notowania Global Listy Radia Eska z 29.03.2015. Kawałek usłyszycie na antenie radia po godz. 17, tymczasem już teraz na ESKA.pl możecie obejrzeć lyric video piosenki Lean On 
29/03/2015 17:13
Polska - Irlandia wynik meczu z 29.03.2015! Polacy wygrają mecz eliminacji do Euro 2016? Będziemy Lucky? [VIDEO]
0

Polska - Irlandia wynik meczu z 29.03.2015! Polacy wygrają mecz eliminacji do Euro 2016? Będziemy Lucky? [VIDEO]

Polska - Irlandia wynik meczu poznamy około godziny 23. Czy Polacy utrzymają pierwszą pozycję w grupie D eliminacji do Euro 2016? Czy ten mecz Polska - Irlandia będzie równie dobry jak mecz z Niemcami z października 2016? Odopowiedź znajdziecie na ESKA.pl. Zanim jednak dowiemy się czy Polacy pokonali Irlandczyków w meczu eliminacji do Euro 2016 zobacz dotychczasowe wyniki spotkań Polska - Irlandia. 
29/03/2015 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska