WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO] - Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]

Tagi związane z Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]: Pectus, polskie hity 2013, Pectus - Szkoła Marzeń, nowa piosenka Pectus, nowa płyta Pectus, Pectus koncerty 2013

Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 24/01/2013 17:53 Komentarze
Szkoła Marzeń to nowy przebój zespołu Pectus. Grupa podgrzewa atmosferę przed premierą swojej nowej płyty Siła Braci. Szkoła Marzeń - Pectus już na Eska.pl!
/ WBF
Ilustracja do artykułu: Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]
Po utworze Barcelona bardzo ciepło przyjętym przez Polaków, zespół Pectus nie zwalnia tempa i już prezentuje swój nowy singiel! Szkoła Marzeń zapowiada płytę Siła Braci, która trafi do sklepów już 5 lutego!

>>> Kochasz modę? Weź udział w castingu!

Czego możemy spodziewać się po albumie Siła Braci? - W mojej głowie zawsze tliła się taka myśl, że mając braci, którzy muzykują, którzy uczą się grać na instrumentach, chciałbym kiedyś stanąć z nimi na jednej scenie i wspólnie tworzyć muzykę. Nie ukrywam, że chyba największą wiarę i marzenia, aby zobaczyć czterech braci na jednej scenie miała nasza mama. Jak widać marzenia się spełniają - cieszy się lider PECTUS.

Ale Siła braci to również muzyczna podróż przez kraje i brzmienia, w które zespół wcześniej się nie zapuszczał: są i wyprawy w krainę bluesa i country, czy na szkockie wyżyny.

>>> LOKA gościem videoczatu Eska.pl w piątek 25.01. o godz. 18.30! Prapremiera klipu Oczy Miasta tylko na Eska.pl!

Trwają już prace nad wideoklipem do drugiego singla Pectusa. czekamy z niecierpliwością, a już teraz odsłuchajcie kawałka Szkoła Marzeń! Piszcie na Eskowym czacie jak podoba wam się nowy kawałek Pectus!

Szkoła Marzeń - Pectus:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
23/07/2016 14:21
Legia - Śląsk: online i w TV na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?
0

Legia - Śląsk: online i w TV na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław: live w internecie i na żywo w telewizji już 23 lipca! Gdzie oglądać mecz drugiej kolejki Lotto Ekstraklasy? Czy streamy będą udostępnione za darmo? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 14:14
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 14:09
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
23/07/2016 13:50
Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]
0

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl - drugie głosowanie! Czas na kolejne muzyczne wybory i ponowną rywalizację Waszych ulubionych artystów! Kto już awansował do finału? Zobaczcie i wybierzcie kolejnych finalistów naszego plebiscytu!
23/07/2016 12:42
Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 - dzień 2: Tede ze Złotą Felgą i szaleństwo publiczności
0

Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 - dzień 2: Tede ze Złotą Felgą i szaleństwo publiczności

Drugi dzień Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 już za nami. Twierdza Boyen była świadkiem kolejnych szalonych koncertów, przyznania Złotej Felgi i rozgrzania publiczności do czerwoności. Festiwal odbywa się pod patronatem Radia ESKA i Eska TV.
23/07/2016 11:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów