Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO] - Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]: Pectus, polskie hity 2013, Pectus - Szkoła Marzeń, nowa piosenka Pectus, nowa płyta Pectus, Pectus koncerty 2013

Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 24/01/2013 17:53 Komentarze 0
Szkoła Marzeń to nowy przebój zespołu Pectus. Grupa podgrzewa atmosferę przed premierą swojej nowej płyty Siła Braci. Szkoła Marzeń - Pectus już na Eska.pl!
/ WBF
Ilustracja do artykułu: Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]
Po utworze Barcelona bardzo ciepło przyjętym przez Polaków, zespół Pectus nie zwalnia tempa i już prezentuje swój nowy singiel! Szkoła Marzeń zapowiada płytę Siła Braci, która trafi do sklepów już 5 lutego!

>>> Kochasz modę? Weź udział w castingu!

Czego możemy spodziewać się po albumie Siła Braci? - W mojej głowie zawsze tliła się taka myśl, że mając braci, którzy muzykują, którzy uczą się grać na instrumentach, chciałbym kiedyś stanąć z nimi na jednej scenie i wspólnie tworzyć muzykę. Nie ukrywam, że chyba największą wiarę i marzenia, aby zobaczyć czterech braci na jednej scenie miała nasza mama. Jak widać marzenia się spełniają - cieszy się lider PECTUS.

Ale Siła braci to również muzyczna podróż przez kraje i brzmienia, w które zespół wcześniej się nie zapuszczał: są i wyprawy w krainę bluesa i country, czy na szkockie wyżyny.

>>> LOKA gościem videoczatu Eska.pl w piątek 25.01. o godz. 18.30! Prapremiera klipu Oczy Miasta tylko na Eska.pl!

Trwają już prace nad wideoklipem do drugiego singla Pectusa. czekamy z niecierpliwością, a już teraz odsłuchajcie kawałka Szkoła Marzeń! Piszcie na Eskowym czacie jak podoba wam się nowy kawałek Pectus!

Szkoła Marzeń - Pectus:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 -  dzień 1: sprawdzamy kto, wystąpi 29.05.2015 w Sopocie. Kwiat polskiej popowej sceny muzycznej uświetni Koncert Platynowy i zagra Hity Sieci. Lista muzycznych gwiazd podczas pierwszego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
29/05/2015 11:46
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - kiedy będą wyniki? Uczniowie nie mogą się doczekać, dlatego sprawdzamy datę dostarczenia zaświadczeń do szkół oraz bezpośrednio do rąk uczniów. Czytaj o szczegółach i Wait Your Turn!
29/05/2015 11:45
Sprawdzian szóstoklasisty 2016: data. CKE ogłosiła nowe terminy - Coming Soon! [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2016: data. CKE ogłosiła nowe terminy - Coming Soon! [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2016: data sprawdzianu została już ogłoszona! Kiedy odbędzie się sprawdzian szóstoklasisty 2016? CKE podała harmonogram przyszłorocznego sprawdzianu na zakończenie podstawówki. Sprawdź już teraz! 
29/05/2015 11:34
Tygrysek Rozrabiaka– darmowy film na Dzień Dziecka. Oglądajcie na eskaGO! [VIDEO]
0

Tygrysek Rozrabiaka– darmowy film na Dzień Dziecka. Oglądajcie na eskaGO! [VIDEO]

Tygrysek Rozrabiaka to propozycja serwisu eskaGO specjalnie na Dzień Dziecka z gwiazdą serialu Herosi w roli głównej. Film jest dostępny online za darmo i bez logowania. Czy jest coś słodszego niż historia tygrysiątka, które ucieka z zoo i zaczyna rozrabiać?
29/05/2015 10:53
Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdź, kto wystąpi na nowym festiwalu [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdź, kto wystąpi na nowym festiwalu [VIDEO]

SuperHit Festiwal 2015 zastąpi tym roku Sopot TOPtrendy Festiwal. Kto wystąpi podczas pierwszej edycji nowej imprezy Polsatu? Sprawdź wszystkie szczegóły już teraz - na ESKA.pl
29/05/2015 09:52
Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i o której w TV? Szczegóły transmisji już u nas [ESKA.pl]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: kiedy i o której w TV? Szczegóły transmisji już u nas [ESKA.pl]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 w Sopocie odbędzie się już w najbliższy weekend 29-31 maja 2015 roku. Jakie atrakcje czekają na fanów sopockiego festiwalu? O której rozpoczyna się transmisja na żywo z Polsat SuperHit Festiwal 2015? Kto poprowadzi imprezę? Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl! 
29/05/2015 09:51
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska