WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO] - Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]: Pectus, polskie hity 2013, Pectus - Szkoła Marzeń, nowa piosenka Pectus, nowa płyta Pectus, Pectus koncerty 2013

Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 24/01/2013 17:53 Komentarze 0
Szkoła Marzeń to nowy przebój zespołu Pectus. Grupa podgrzewa atmosferę przed premierą swojej nowej płyty Siła Braci. Szkoła Marzeń - Pectus już na Eska.pl!
/ WBF
Ilustracja do artykułu: Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]
Po utworze Barcelona bardzo ciepło przyjętym przez Polaków, zespół Pectus nie zwalnia tempa i już prezentuje swój nowy singiel! Szkoła Marzeń zapowiada płytę Siła Braci, która trafi do sklepów już 5 lutego!

>>> Kochasz modę? Weź udział w castingu!

Czego możemy spodziewać się po albumie Siła Braci? - W mojej głowie zawsze tliła się taka myśl, że mając braci, którzy muzykują, którzy uczą się grać na instrumentach, chciałbym kiedyś stanąć z nimi na jednej scenie i wspólnie tworzyć muzykę. Nie ukrywam, że chyba największą wiarę i marzenia, aby zobaczyć czterech braci na jednej scenie miała nasza mama. Jak widać marzenia się spełniają - cieszy się lider PECTUS.

Ale Siła braci to również muzyczna podróż przez kraje i brzmienia, w które zespół wcześniej się nie zapuszczał: są i wyprawy w krainę bluesa i country, czy na szkockie wyżyny.

>>> LOKA gościem videoczatu Eska.pl w piątek 25.01. o godz. 18.30! Prapremiera klipu Oczy Miasta tylko na Eska.pl!

Trwają już prace nad wideoklipem do drugiego singla Pectusa. czekamy z niecierpliwością, a już teraz odsłuchajcie kawałka Szkoła Marzeń! Piszcie na Eskowym czacie jak podoba wam się nowy kawałek Pectus!

Szkoła Marzeń - Pectus:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?
0

Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?

Eurowizja 2015: bukmacherzy nie dają szans polskiej reprezentantce? Na dwa tygodnie przed Konkursem Piosenki Eurowizji 2015 chętnych do obstawiania na wygraną Moniki Kuszyńskiej jest mało. Z drugiej jednak strony jeżeli wygra Polka, to szczęśliwiec, który obstawił właśnie Monikę Kuszyńską, stanie się bardzo bogatym człowiekiem 
06/05/2015 15:48
Napoli - Dnipro na żywo: gdzie online i w TV półfinał Ligi Europy, o której godzinie? Play z nami [VIDEO]
0

Napoli - Dnipro na żywo: gdzie online i w TV półfinał Ligi Europy, o której godzinie? Play z nami [VIDEO]

Mecz Napoli - Dnipro na żywo online i w TV w ramach półfinałów Ligi Europy 07.05.2015 pod lupą ESKA.pl. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć Napoli - Dnipro w półfinałach LE live i o której godzinie zaczyna się spotkanie. Zobaczcie już teraz, gdzie kliknąć Play i cieszyć się transmisją Napoli - Dnipro na żywo 7 maja 2015.
06/05/2015 15:43
Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]
0

Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]

Matura 2015: już 6 maja 2015 roku uczniowie zasiądą do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowymi i rozszerzonym. Arkusze z zadaniami maturalnymi z języka angielskiego dostępne będą tuż po egzaminie. Co musieli napisać uczniowie w zadaniu otwartym? Czy są już pierwsze przecieki? Sprawdź, na ESKA.pl
06/05/2015 14:56
Beyonce wybrała swoje następczynie! Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? [VIDEO]
0

Beyonce wybrała swoje następczynie! Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? [VIDEO]

Beyonce wspiera młode talenty! Piosenkarka wzięła pod swoje skrzydła trzy utalentowane nastolatki, które w przyszłości mają szansę na wielką karierę muzyczną. Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? Coveru sióstr Bailey wysłuchało już ponad 8 milionów internautów. Czy nastolatki zostaną następczyniami Beyonce? 
06/05/2015 14:53
Gosia Andrzejewicz - Obiecaj Mi: teledysk już na ESKA.pl. Zobaczcie wzruszającą choreografię! [VIDEO]
0

Gosia Andrzejewicz - Obiecaj Mi: teledysk już na ESKA.pl. Zobaczcie wzruszającą choreografię! [VIDEO]

Teledysk Gosi Andrzejewicz do Obiecaj Mi wokalistka zapowiadała na jeden z najbardziej romantycznych i wzruszających w swojej karierze. I obietnicy oczywiście dotrzymała. A to wszystko m.in. za sprawą pięknej choreografii w wideo do Obiecaj Mi. Zobaczcie nowy klip Gosi Andrzejewicz do Obiecaj Mi już teraz na ESKA.pl!
06/05/2015 14:33
Noc wieżowców 2015 w Warszawie: kiedy, lista budynków, o co chodzi. Wybierz Skyscraper i podziwiaj [VIDEO]
0

Noc wieżowców 2015 w Warszawie: kiedy, lista budynków, o co chodzi. Wybierz Skyscraper i podziwiaj [VIDEO]

Noc wieżowców 2015 w Warszawie to kolejna atrakcja, która w maju czeka na mieszkańców stolicy i odwiedzających miasto. Kiedy jest Noc wieżowców 2015, jakie budynki będą dostępne dla uczestników wydarzania i o co chodzi w Nocy wieżowców? Zobaczcie i posłuchajcie hitu Demi Lovato z drapaczem chmur w tytule!
06/05/2015 14:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska