Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO] - Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]

Tagi związane z Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]: Pectus, polskie hity 2013, Pectus - Szkoła Marzeń, nowa piosenka Pectus, nowa płyta Pectus, Pectus koncerty 2013

Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 24/01/2013 17:53 Komentarze
Szkoła Marzeń to nowy przebój zespołu Pectus. Grupa podgrzewa atmosferę przed premierą swojej nowej płyty Siła Braci. Szkoła Marzeń - Pectus już na Eska.pl!
/ WBF
Ilustracja do artykułu: Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]
Po utworze Barcelona bardzo ciepło przyjętym przez Polaków, zespół Pectus nie zwalnia tempa i już prezentuje swój nowy singiel! Szkoła Marzeń zapowiada płytę Siła Braci, która trafi do sklepów już 5 lutego!

>>> Kochasz modę? Weź udział w castingu!

Czego możemy spodziewać się po albumie Siła Braci? - W mojej głowie zawsze tliła się taka myśl, że mając braci, którzy muzykują, którzy uczą się grać na instrumentach, chciałbym kiedyś stanąć z nimi na jednej scenie i wspólnie tworzyć muzykę. Nie ukrywam, że chyba największą wiarę i marzenia, aby zobaczyć czterech braci na jednej scenie miała nasza mama. Jak widać marzenia się spełniają - cieszy się lider PECTUS.

Ale Siła braci to również muzyczna podróż przez kraje i brzmienia, w które zespół wcześniej się nie zapuszczał: są i wyprawy w krainę bluesa i country, czy na szkockie wyżyny.

>>> LOKA gościem videoczatu Eska.pl w piątek 25.01. o godz. 18.30! Prapremiera klipu Oczy Miasta tylko na Eska.pl!

Trwają już prace nad wideoklipem do drugiego singla Pectusa. czekamy z niecierpliwością, a już teraz odsłuchajcie kawałka Szkoła Marzeń! Piszcie na Eskowym czacie jak podoba wam się nowy kawałek Pectus!

Szkoła Marzeń - Pectus:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już... w ciąży!
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już... w ciąży!

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
09/02/2016 23:31
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
09/02/2016 22:32
Eurowizja 2016: Margaret w preselekcjach zaśpiewa Cool Me Down
0

Eurowizja 2016: Margaret w preselekcjach zaśpiewa Cool Me Down

Eurowizja 2016: występ Margaret w polskich preselekcjach z utworem Cool Me Down - to już fakt! Taki tytuł ma jej nowa piosenka. Sprawdźcie, czy autorka hitu Heartbeat ma szanse reprezentować Polskę podczas finału Konkursu Piosenki Eurowizji 2016!
09/02/2016 21:33
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16
0

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja z meczu online i w telewizji będzie dostępna! Na jakim kanale? Gdzie będzie dostępny darmowy stream z pojedynku 12.02.16? Już teraz podpowiedź znajdziecie na ESKA.pl!
09/02/2016 16:55
Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!
0

Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!

Pokaz tańca w nowojorskim metrze to raczej mało zaskakujący widok dla mieszkańców miasta. Jednak ta dziewczyna przyciągnęła wzrok wszystkich. Roya, mimo swojej niepełnosprawności, która towarzyszy jej od urodzenia została tancerką, a w metrze pokazała, jak tańczy breakdance. Musicie to zobaczyć!
09/02/2016 16:23
Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY
0

Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY

Nowa płyta Brodki 2016 jest już gotowa. Kiedy możemy się spodziewać premiery czwartego albumu Moniki? Artystka ogłosiła to na swoim Facebooku.
09/02/2016 16:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA