WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO] - Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]

Tagi związane z Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]: Pectus, polskie hity 2013, Pectus - Szkoła Marzeń, nowa piosenka Pectus, nowa płyta Pectus, Pectus koncerty 2013

Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 24/01/2013 17:53 Komentarze
Szkoła Marzeń to nowy przebój zespołu Pectus. Grupa podgrzewa atmosferę przed premierą swojej nowej płyty Siła Braci. Szkoła Marzeń - Pectus już na Eska.pl!
/ WBF
Ilustracja do artykułu: Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]
Po utworze Barcelona bardzo ciepło przyjętym przez Polaków, zespół Pectus nie zwalnia tempa i już prezentuje swój nowy singiel! Szkoła Marzeń zapowiada płytę Siła Braci, która trafi do sklepów już 5 lutego!

>>> Kochasz modę? Weź udział w castingu!

Czego możemy spodziewać się po albumie Siła Braci? - W mojej głowie zawsze tliła się taka myśl, że mając braci, którzy muzykują, którzy uczą się grać na instrumentach, chciałbym kiedyś stanąć z nimi na jednej scenie i wspólnie tworzyć muzykę. Nie ukrywam, że chyba największą wiarę i marzenia, aby zobaczyć czterech braci na jednej scenie miała nasza mama. Jak widać marzenia się spełniają - cieszy się lider PECTUS.

Ale Siła braci to również muzyczna podróż przez kraje i brzmienia, w które zespół wcześniej się nie zapuszczał: są i wyprawy w krainę bluesa i country, czy na szkockie wyżyny.

>>> LOKA gościem videoczatu Eska.pl w piątek 25.01. o godz. 18.30! Prapremiera klipu Oczy Miasta tylko na Eska.pl!

Trwają już prace nad wideoklipem do drugiego singla Pectusa. czekamy z niecierpliwością, a już teraz odsłuchajcie kawałka Szkoła Marzeń! Piszcie na Eskowym czacie jak podoba wam się nowy kawałek Pectus!

Szkoła Marzeń - Pectus:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Popek vs Pudzianowski na KSW 37. Kto wygra? GŁOSUJCIE!
0

Popek vs Pudzianowski na KSW 37. Kto wygra? GŁOSUJCIE!

Popek vs Pudzianowski to walka na KSW 37, która podniesie temperaturę! Elektryzujące starcie już 3 grudnia 2016 roku w Krakowie. Kto okaże się lepszy? Swojego faworyta wybierzcie w specjalnym głosowaniu na ESKA.pl!
28/09/2016 15:03
ESKA TV - gdzie oglądać?
0

ESKA TV - gdzie oglądać?

ESKA TV zmienia się dla was! Gdzie oglądać ESKA TV, co się zmieni? Sprawdź jeżeli jesteś fanem dobrej muzyki i gorących klipów!
28/09/2016 14:43
Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak -  pierwszy duet Voice of Poland 7!
0

Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak - pierwszy duet Voice of Poland 7!

Daniel Rychter i Sebastian Wojtczak pierwszym duetem nowej edycji Voice of Poland. Czy uda im się dotrzeć aż do finału? Ich występ już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 14:28
Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2016
0

Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2016

Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej dostępne w sprzedaży. Szczegóły dystrybucji wejściówek na mecze Polaków już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 13:19
Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?
0

Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?

Daya - Sit Still, Look Pretty: 28 września dołączy do propozycji w Gorącej 20 Radia ESKA! Nowa piosenka do usłyszenia po godzinie 18:00! Zanim na nią zagłosujecie sprawdźcie na ESKA.pl, kim jest urocza Daya! 
28/09/2016 13:02
Hit, Hit, Hurra - odcinek 3. Uczestnicy, których zapamiętacie!
0

Hit, Hit, Hurra - odcinek 3. Uczestnicy, których zapamiętacie!

Hit, Hit, Hurra - odcinek 3 to kolejne polskie i zagraniczne przeboje w wykonaniu najmłodszych wokalnych talentów. Dodatkowo czekają nas niesamowite emocje i występy, które na długo zapadają w pamięć. W nowej odsłonie Hit, Hit, Hurra nie zabraknie też muzycznych gwiazd. Szczegóły już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 13:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA