WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO] - Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]

Tagi związane z Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]: Pectus, polskie hity 2013, Pectus - Szkoła Marzeń, nowa piosenka Pectus, nowa płyta Pectus, Pectus koncerty 2013

Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 24/01/2013 17:53 Komentarze
Szkoła Marzeń to nowy przebój zespołu Pectus. Grupa podgrzewa atmosferę przed premierą swojej nowej płyty Siła Braci. Szkoła Marzeń - Pectus już na Eska.pl!
/ WBF
Ilustracja do artykułu: Pectus - Szkoła Marzeń. Nowa piosenka Pectus - posłuchaj na Eska.pl! [AUDIO]
Po utworze Barcelona bardzo ciepło przyjętym przez Polaków, zespół Pectus nie zwalnia tempa i już prezentuje swój nowy singiel! Szkoła Marzeń zapowiada płytę Siła Braci, która trafi do sklepów już 5 lutego!

>>> Kochasz modę? Weź udział w castingu!

Czego możemy spodziewać się po albumie Siła Braci? - W mojej głowie zawsze tliła się taka myśl, że mając braci, którzy muzykują, którzy uczą się grać na instrumentach, chciałbym kiedyś stanąć z nimi na jednej scenie i wspólnie tworzyć muzykę. Nie ukrywam, że chyba największą wiarę i marzenia, aby zobaczyć czterech braci na jednej scenie miała nasza mama. Jak widać marzenia się spełniają - cieszy się lider PECTUS.

Ale Siła braci to również muzyczna podróż przez kraje i brzmienia, w które zespół wcześniej się nie zapuszczał: są i wyprawy w krainę bluesa i country, czy na szkockie wyżyny.

>>> LOKA gościem videoczatu Eska.pl w piątek 25.01. o godz. 18.30! Prapremiera klipu Oczy Miasta tylko na Eska.pl!

Trwają już prace nad wideoklipem do drugiego singla Pectusa. czekamy z niecierpliwością, a już teraz odsłuchajcie kawałka Szkoła Marzeń! Piszcie na Eskowym czacie jak podoba wam się nowy kawałek Pectus!

Szkoła Marzeń - Pectus:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
30/04/2016 12:55
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!
0

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Finał Pucharu Polski 2016: Lech Poznań - Legia Warszawa - to pojedynek, który 2 maja 2016 wzbudzi w każdym ogromne emocje. Czy transmisja z meczu dostępna będzie za darmo? Jeśli tak, to gdzie w telewizji, a gdzie w internecie? Na te pytania odpowiedzieliśmy na ESKA.pl!
30/04/2016 16:47
Majówka 2016 w TV! Co oglądać w dniach 30.04 - 3.05?
0

Majówka 2016 w TV! Co oglądać w dniach 30.04 - 3.05?

Majówka to dobry czas na trochę odpoczynku lub jakiś ciekawy wyjazd. Nie masz jeszcze planów na długi weekend 2016? Marzy Ci się chwila wytchnienia z dobrym filmem? To idealnie, ponieważ na ESKA.pl mamy dla Was program TV, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
30/04/2016 16:45
Adam Lambert w Polsce 2016: hotele. Gdzie będzie spał Lambert w Warszawie?
0

Adam Lambert w Polsce 2016: hotele. Gdzie będzie spał Lambert w Warszawie?

Koncert Adama Lamberta w Warszawie cieszy się dużym zainteresowaniem. 30 kwietnia Lambert w Polsce 2016 da występ w ramach The Original High Tour. Gdzie zatrzyma się obecny wokalista Queen? W którym hotelu będzie spał? Listę miejsc podrzucamy Wam na ESKA.pl!
30/04/2016 16:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

30/04/2016 12:55

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA