WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST piosenki] - Gorąca 20 Premiera: Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST]

Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST piosenki]

RSS 25/01/2013 11:00 Komentarze
Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas to hit Patrycji Dłutkiewicz, który jest już grany w liście przebojów Gorąca 20 Radia ESKA i zdobywa coraz większą popularność! Zobacz klip i tekst piosenki Patty!
Patty Patty / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST piosenki]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas to nowy polski hit. Czy Patty stanie się tak popularna jak Ewelina Lisowska? Na Eska.pl możecie zobaczyć teledysk oraz słowa piosenki Patty

Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas



Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas - TEKST

Mija wiele lat,
To nie był nasz czas
Dużo się zmieniło,
Wszystko się skończyło
Walczę by zapomnieć,
By już nie mieć wspomnień
Wybrałeś te drogę,
Już Ci nie pomogę

Nie mów nic,
Daj mi żyć
Nie chce się męczyć znów,
Szkoda slow
Odejdź już,
Nie ma i nie będzie mnie tu
Oddaliłam się od ciebie,
Strata czasu
Nie chce więcej cierpieć i patrzeć jak
Jesteś z nią, dotykasz ją wciąż

Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
Zabiłeś te miłość, zabiłeś nas
Odejdź proszę, odejdź gdzie się da
Nie ma dla nas szans, już nie ma nas

Jesteś gdzieś daleko,
Już nie cofniesz tego
Upadałeś nisko i straciłeś wszystko
Pożegnałam się, już nie odzyskasz mnie
Zamknęłam ten dział, nie chce więcej ran

Nie mów nic,
Daj mi żyć
Nie chce się męczyć znów,
Szkoda slow
Odejdź już,
Nie ma i nie będzie mnie tu
Oddaliłam się od ciebie,
Strata czasu
Nie chce więcej cierpieć i patrzeć jak
Jesteś z nią, dotykasz ją wciąż

Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
Zabiłeś te miłość, zabiłeś nas
Odejdź proszę, odejdź gdzie się da
Nie ma dla nas szans, już nie ma nas
/3x

Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
Zabiłeś te miłość, zabiłeś nas!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...
0

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.
21/07/2017 00:39
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą
0

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl
20/07/2017 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.
0

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?
20/07/2017 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park
0

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.
20/07/2017 22:34
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
0

Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Wokalista Linkin Park miał 41 lat.
20/07/2017 20:44
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program