WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST piosenki] - Gorąca 20 Premiera: Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST]

Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST piosenki]

RSS 25/01/2013 11:00 Komentarze
Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas to hit Patrycji Dłutkiewicz, który jest już grany w liście przebojów Gorąca 20 Radia ESKA i zdobywa coraz większą popularność! Zobacz klip i tekst piosenki Patty!
Patty Patty / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST piosenki]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas to nowy polski hit. Czy Patty stanie się tak popularna jak Ewelina Lisowska? Na Eska.pl możecie zobaczyć teledysk oraz słowa piosenki Patty

Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas



Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas - TEKST

Mija wiele lat,
To nie był nasz czas
Dużo się zmieniło,
Wszystko się skończyło
Walczę by zapomnieć,
By już nie mieć wspomnień
Wybrałeś te drogę,
Już Ci nie pomogę

Nie mów nic,
Daj mi żyć
Nie chce się męczyć znów,
Szkoda slow
Odejdź już,
Nie ma i nie będzie mnie tu
Oddaliłam się od ciebie,
Strata czasu
Nie chce więcej cierpieć i patrzeć jak
Jesteś z nią, dotykasz ją wciąż

Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
Zabiłeś te miłość, zabiłeś nas
Odejdź proszę, odejdź gdzie się da
Nie ma dla nas szans, już nie ma nas

Jesteś gdzieś daleko,
Już nie cofniesz tego
Upadałeś nisko i straciłeś wszystko
Pożegnałam się, już nie odzyskasz mnie
Zamknęłam ten dział, nie chce więcej ran

Nie mów nic,
Daj mi żyć
Nie chce się męczyć znów,
Szkoda slow
Odejdź już,
Nie ma i nie będzie mnie tu
Oddaliłam się od ciebie,
Strata czasu
Nie chce więcej cierpieć i patrzeć jak
Jesteś z nią, dotykasz ją wciąż

Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
Zabiłeś te miłość, zabiłeś nas
Odejdź proszę, odejdź gdzie się da
Nie ma dla nas szans, już nie ma nas
/3x

Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
Zabiłeś te miłość, zabiłeś nas!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
LOTTO 26.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 26.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 26 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 20 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 26.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
26/05/2016 21:56
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
26/05/2016 18:14
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
26/05/2016 17:41
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
26/05/2016 16:59
Dzień Matki - życzenia, które wzruszą mamę i prezent od Google na 26 maja!
0

Dzień Matki - życzenia, które wzruszą mamę i prezent od Google na 26 maja!

Dzień Matki świętują nawet Google Doodle. A my na ESKA.pl mamy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o tym święcie. Prezenty, piosenki i życzenia z okazji święta wszystkich mam już teraz w jednym miejscu!
26/05/2016 16:58
SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?
0

SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 1.: Jak zwykle gwiazdy staną na scenie w ramach Koncertu Platynowego. Kto wystąpi 27.05.2016 na w Sopocie? Jaki jest program festiwalu? Wszystkie informacje o pierwszym dniu imprezy sprawdzicie na ESKA.pl
26/05/2016 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

26/05/2016 13:25

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA