WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST piosenki] - Gorąca 20 Premiera: Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST]

Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST piosenki]

RSS 25/01/2013 11:00 Komentarze
Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas to hit Patrycji Dłutkiewicz, który jest już grany w liście przebojów Gorąca 20 Radia ESKA i zdobywa coraz większą popularność! Zobacz klip i tekst piosenki Patty!
Patty Patty / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST piosenki]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas to nowy polski hit. Czy Patty stanie się tak popularna jak Ewelina Lisowska? Na Eska.pl możecie zobaczyć teledysk oraz słowa piosenki Patty

Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas



Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas - TEKST

Mija wiele lat,
To nie był nasz czas
Dużo się zmieniło,
Wszystko się skończyło
Walczę by zapomnieć,
By już nie mieć wspomnień
Wybrałeś te drogę,
Już Ci nie pomogę

Nie mów nic,
Daj mi żyć
Nie chce się męczyć znów,
Szkoda slow
Odejdź już,
Nie ma i nie będzie mnie tu
Oddaliłam się od ciebie,
Strata czasu
Nie chce więcej cierpieć i patrzeć jak
Jesteś z nią, dotykasz ją wciąż

Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
Zabiłeś te miłość, zabiłeś nas
Odejdź proszę, odejdź gdzie się da
Nie ma dla nas szans, już nie ma nas

Jesteś gdzieś daleko,
Już nie cofniesz tego
Upadałeś nisko i straciłeś wszystko
Pożegnałam się, już nie odzyskasz mnie
Zamknęłam ten dział, nie chce więcej ran

Nie mów nic,
Daj mi żyć
Nie chce się męczyć znów,
Szkoda slow
Odejdź już,
Nie ma i nie będzie mnie tu
Oddaliłam się od ciebie,
Strata czasu
Nie chce więcej cierpieć i patrzeć jak
Jesteś z nią, dotykasz ją wciąż

Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
Zabiłeś te miłość, zabiłeś nas
Odejdź proszę, odejdź gdzie się da
Nie ma dla nas szans, już nie ma nas
/3x

Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
Zabiłeś te miłość, zabiłeś nas!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2016
0

Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2016

Polska - Armenia: bilety na eliminacje Mistrzostw Świata 2018 w piłce nożnej dostępne w sprzedaży. Szczegóły dystrybucji wejściówek na mecze Polaków już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 13:19
Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?
0

Gorąca 20 Premiera: Daya - Sit Still, Look Pretty. Kim jest piękna autorka premiery w G20?

Daya - Sit Still, Look Pretty: 28 września dołączy do propozycji w Gorącej 20 Radia ESKA! Nowa piosenka do usłyszenia po godzinie 18:00! Zanim na nią zagłosujecie sprawdźcie na ESKA.pl, kim jest urocza Daya! 
28/09/2016 13:02
Hit, Hit, Hurra - odcinek 3. Uczestnicy, których zapamiętacie!
0

Hit, Hit, Hurra - odcinek 3. Uczestnicy, których zapamiętacie!

Hit, Hit, Hurra - odcinek 3 to kolejne polskie i zagraniczne przeboje w wykonaniu najmłodszych wokalnych talentów. Dodatkowo czekają nas niesamowite emocje i występy, które na długo zapadają w pamięć. W nowej odsłonie Hit, Hit, Hurra nie zabraknie też muzycznych gwiazd. Szczegóły już teraz na ESKA.pl
28/09/2016 13:01
Dawid Podsiadło - nowa płyta? Co to jest Annoyance and Disappointment 2.0?
0

Dawid Podsiadło - nowa płyta? Co to jest Annoyance and Disappointment 2.0?

Nowa płyta Dawida Podsiadło Annoyance and Disappointment 2.0 - co to za płyta? Nowe piosenki i remixy znanych już piosenek Dawida Podsiadło na reedycji przebojowej płyty!
28/09/2016 12:52
Barbie: gwiezdna przygoda - piosenki z filmu SOUNDTRACK
0

Barbie: gwiezdna przygoda - piosenki z filmu SOUNDTRACK

Piosenki z filmu Barbie: Gwiezdna przygoda już na płycie. Soundtrack Barbie: Gwiezdna przygoda to popularne utwory z najnowszego filmu porwą małych słuchaczy do zabawy w kosmicznych przestworzach własnej wyobraźni. Do wspólnego śpiewania zaprasza ambasadorka filmu, Basia Kurdej-Szatan. To m.in. jej głos usłyszymy na krążku z filmową muzyką.
28/09/2016 12:41
MTV EMA 2016: Polacy mają nominacje! Kto ma szansę na nagrodę?
0

MTV EMA 2016: Polacy mają nominacje! Kto ma szansę na nagrodę?

MTV EMA 2016 - Polacy otrzymali nominacje! Pięcioro wykonawców z polski ma szansę na statuetkę podczas Europe Music Awards 2016! Co zrobili, że mają szansę opuścić Rotterdam z prestiżową nagrodą? Sprawdźcie na ESKA.pl
28/09/2016 12:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA