Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST piosenki] - Gorąca 20 Premiera: Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST]

Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST piosenki]

RSS 25/01/2013 11:00 Komentarze
Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas to hit Patrycji Dłutkiewicz, który jest już grany w liście przebojów Gorąca 20 Radia ESKA i zdobywa coraz większą popularność! Zobacz klip i tekst piosenki Patty!
Patty Patty / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas [VIDEO, TEKST piosenki]
>>> Gorąca 20 Radia ESKA

Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas to nowy polski hit. Czy Patty stanie się tak popularna jak Ewelina Lisowska? Na Eska.pl możecie zobaczyć teledysk oraz słowa piosenki Patty

Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas



Patty - (Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas - TEKST

Mija wiele lat,
To nie był nasz czas
Dużo się zmieniło,
Wszystko się skończyło
Walczę by zapomnieć,
By już nie mieć wspomnień
Wybrałeś te drogę,
Już Ci nie pomogę

Nie mów nic,
Daj mi żyć
Nie chce się męczyć znów,
Szkoda slow
Odejdź już,
Nie ma i nie będzie mnie tu
Oddaliłam się od ciebie,
Strata czasu
Nie chce więcej cierpieć i patrzeć jak
Jesteś z nią, dotykasz ją wciąż

Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
Zabiłeś te miłość, zabiłeś nas
Odejdź proszę, odejdź gdzie się da
Nie ma dla nas szans, już nie ma nas

Jesteś gdzieś daleko,
Już nie cofniesz tego
Upadałeś nisko i straciłeś wszystko
Pożegnałam się, już nie odzyskasz mnie
Zamknęłam ten dział, nie chce więcej ran

Nie mów nic,
Daj mi żyć
Nie chce się męczyć znów,
Szkoda slow
Odejdź już,
Nie ma i nie będzie mnie tu
Oddaliłam się od ciebie,
Strata czasu
Nie chce więcej cierpieć i patrzeć jak
Jesteś z nią, dotykasz ją wciąż

Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
Zabiłeś te miłość, zabiłeś nas
Odejdź proszę, odejdź gdzie się da
Nie ma dla nas szans, już nie ma nas
/3x

Nie chce więcej słuchać twoich kłamstw,
Zabiłeś te miłość, zabiłeś nas!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kasia Popowska prezentuje nowy teledysk. Sprawdź, dlaczego warto zobaczyć klip do utworu Graj
0

Kasia Popowska prezentuje nowy teledysk. Sprawdź, dlaczego warto zobaczyć klip do utworu Graj

Kasia Popowska zaprezentowała nowy teledysk. Klip powstał do ostatniego singla zatytułowanego Graj. Utwór i teledysk promują jej debiutancki album Tlen: Kolor i Maj. Teledysk, który powstał do piosenki Graj jest niesamowity i bardzo dojrzały. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto go obejrzeć.
09/02/2016 11:53
Gorąca 20 Premiera: Adam Lambert - The Original High || C-BooL - Never Go Away
0

Gorąca 20 Premiera: Adam Lambert - The Original High || C-BooL - Never Go Away

Adam Lambert - The Original High + C-BooL - Never Go Away: premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. We wtorek, 8 lutego 2016, to właśnie te nowe piosenki pojawią się po raz pierwszy w propozycjach do listy przebojów, a czy wejdą do ścisłego zestawienia? To od Was zależy! W tym tygodniu w zamian za Wasze głosy mamy płyty Shawna Mendesa - Handwritten.
09/02/2016 11:46
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]
0

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

Maroon 5 w Krakowie w 2016 roku - to już pewne! Pierwszy koncert Maroon 5 w Polsce odbędzie się 1 czerwca. Ile kosztują bilety i kto będzie supportował zespół Adama Levina w Polsce? Pełne info na ESKA.pl!
09/02/2016 11:35
Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie i za ile kupić wejściówkę na koncert w Krakowie?
0

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety. Gdzie i za ile kupić wejściówkę na koncert w Krakowie?

Maroon 5 w Polsce 2016: bilety na koncert są już w sprzedaży. Gdzie i ile kosztuje wejściówka na występ Adama Levine? Jakie piosenki zagra Maroon 5 w Krakowie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl
09/02/2016 11:19
Eurowizja 2016: Edyta Górniak w polskich preselekcjach! Czy ma szansę powtórzyć sukces sprzed lat?
0

Eurowizja 2016: Edyta Górniak w polskich preselekcjach! Czy ma szansę powtórzyć sukces sprzed lat?

Eurowizja 2016: Edyta Górniak wystąpi w polskich preselekcjach! Informację o swoim udziale w eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji potwierdziła sama artystka. Czy Edyta Górniak ma szansę powtórzyć sukces sprzed lat i ponownie zająć wysokie miejsce w konkursie, a może nawet wygrać Eurowizję 2016?
09/02/2016 10:52
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
09/02/2016 10:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA