WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+] - Patrycja Wojnarowska na salonach - kim jest nowa celebrytka?

Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+]

RSS 21/07/2013 07:52 Komentarze
Patrycja Wojnarowska to nowa twarz w polskim show biznesie. Kim jest? Co robi? Czym prowokuje?
Patrycja Wojnarowska Patrycja Wojnarowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+]
Patrycja Wojnarowska Patrycja Wojnarowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+]
Patrycja Wojnarowska Patrycja Wojnarowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+]
Patrycja Wojnarowska Patrycja Wojnarowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+]
Patrycja Wojnarowska Patrycja Wojnarowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+]
Patrycja Wojnarowska Patrycja Wojnarowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+]
Patrycja Wojnarowska Patrycja Wojnarowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+]
Patrycja Wojnarowska Patrycja Wojnarowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+]
Patrycja Wojnarowska Patrycja Wojnarowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+]
Kim jest Patrycja Wojnarowska? Celebrytka wtargnęła na salony, po prowokacyjnej akcji pokazania pupy podczas imprezy Playboya, gdzie pojawiła się u boku Pikeja.

>>> Patrycja Wojnarowska nago w teledysku Martyniana!


Patrycja Wojnarowska jest 22- letnią (1991 r.) absolwentką wydziału aktorskiego Szkoły Artystycznej w Krakowie. Pracuje jako fotomodelka i aktorka. Ma na koncie między innymi występ w teledysku artysty Martyniana, w którym wystąpiła nago.

Była dziewczyna Michała Koterskiego planuje teraz swoją karierę jako... piosenkarka! Celebrytka pragnie wykorzystać swoje 5 minut. Coraz częściej bywa na imprezach i pokazuje się na ściance, w coraz bardziej skąpych strojach. Podobno gwiazdka planuje teraz nagranie singla. Czekamy niecierpliwie!


Martynian - Jak Ci Na Imię




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/05/2016 22:49
MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty
0

MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty

Męskie Granie 2016 w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Żywcu! Szefem muzycznym Orkiestry Męskiego Grania został Organek, a tegorocznej trasie towarzyszy piosenka Wataha. Ile kosztują bilety na Męskie Granie i kto wystąpi?
29/05/2016 22:39
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016