WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+] - Patrycja Wojnarowska na salonach - kim jest nowa celebrytka?
REKLAMA
REKLAMA

Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+]

RSS 21/07/2013 07:52 Komentarze 0
Patrycja Wojnarowska to nowa twarz w polskim show biznesie. Kim jest? Co robi? Czym prowokuje?
Patrycja Wojnarowska Patrycja Wojnarowska / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Patrycja Wojnarowska - kim jest? Nowa celebrytka chce być piosenkarką [VIDEO 18+]
Kim jest Patrycja Wojnarowska? Celebrytka wtargnęła na salony, po prowokacyjnej akcji pokazania pupy podczas imprezy Playboya, gdzie pojawiła się u boku Pikeja.

>>> Patrycja Wojnarowska nago w teledysku Martyniana!


Patrycja Wojnarowska jest 22- letnią (1991 r.) absolwentką wydziału aktorskiego Szkoły Artystycznej w Krakowie. Pracuje jako fotomodelka i aktorka. Ma na koncie między innymi występ w teledysku artysty Martyniana, w którym wystąpiła nago.

Była dziewczyna Michała Koterskiego planuje teraz swoją karierę jako... piosenkarka! Celebrytka pragnie wykorzystać swoje 5 minut. Coraz częściej bywa na imprezach i pokazuje się na ściance, w coraz bardziej skąpych strojach. Podobno gwiazdka planuje teraz nagranie singla. Czekamy niecierpliwie!


Martynian - Jak Ci Na Imię




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
30/10/2014 10:07
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Walka Szpilka vs Adamek - stream online wśrod opcji na oglądanie. Wspieraj ulubionego Fighter w sieci [VIDEO]
0

Walka Szpilka vs Adamek - stream online wśrod opcji na oglądanie. Wspieraj ulubionego Fighter w sieci [VIDEO]

Walka Szpilka vs Adamek w live streamie online 8 listopada to jedna z legalnych opcji na oglądanie walki wieczoru Polsat Boxing Night 2014. ESKA.pl wyjaśnia, jak obejrzeć Szpilkę i Adamka w streamie online. Klikajcie już teraz i trzymajcie kciuki za ulubionego Fighter w sieci!
30/10/2014 16:50
Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund - gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv. Gotowi na The Fight? [VIDEO]
0

Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund - gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv. Gotowi na The Fight? [VIDEO]

Bayern Monachium - Borussia Dortmund: o której oglądać mecz niemieckich drużyn, w których grają polscy zawodnicy? Spotkanie odbędzie się 1 listopada 2014, dlatego już teraz sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund w telewizji i internecie.
30/10/2014 16:38
EMA 2014: Dawid Kwiatkowski w finale o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowski w finale o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski trafił do finału o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego MTV EMA 2014. Idol polskich nastolatek powalczy o statuetkę EMA 2014 z takimi gwiazdami jak One Direction i 5 Seconds of Summer. Czy Kwiat ma szansę na zwycięstwo?
30/10/2014 16:33
Mecz Bayern - Borussia online 1.11.2014r.: gdzie oglądać w internecie? Play! [VIDEO]
0

Mecz Bayern - Borussia online 1.11.2014r.: gdzie oglądać w internecie? Play! [VIDEO]

Mecz Bayern - Borussia online można obejrzeć w sieci 1 listopada 2014 roku. ESKA.pl podpowiada, gdzie oglądać mecz Bayern - Borussia 1.11.2014r. w internecie. Klikajcie Play w odpowiednie miejsce i cieszcie się transmisją meczu Bayern - Borussia na legalnym streamie!
30/10/2014 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]