WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Oscary 2014: wyniki. Lista zwycięzców vs Wasz werdykt. Która piosenka z filmu najlepsza? [SONDA] - Oscary 2014: lista zwycięzców. Wyniki na ESKA.pl + Wasza ocena Najlepszej Piosenki z filmu! [RANKING]

Tagi związane z Oscary 2014: wyniki. Lista zwycięzców vs Wasz werdykt. Która piosenka z filmu najlepsza? [SONDA]: oscary 2014, oscary 2014 najlepsza piosenka, oscary 2014 wyniki, oscary 2014 lista zwycięzców, oscary 2014 zwycięzcy, oscary 2014 kto wygrał

Oscary 2014: wyniki. Lista zwycięzców vs Wasz werdykt. Która piosenka z filmu najlepsza? [SONDA]

RSS 02/03/2014 22:39 Komentarze

Kto wygrał Oscary 2014 dowiemy się w nocy z 2 na 3 marca a wyniki znajdziecie oczywiście na ESKA.pl. Lista zwycięzców na Oscarach 2014 to jedno, a my pozwalamy przyznać Wam także własne wyróżnienia. Zapraszania do wybrania zwycięzcy w kategorii Najlepsza Piosenka na naszej stronie. Kto wie, może wskażecie laureata Oscarów 2014!

/ fot. FB The Oscars
Ilustracja do artykułu: Oscary 2014: wyniki. Lista zwycięzców vs Wasz werdykt. Która piosenka z filmu najlepsza? [SONDA]
Oscary 2014 wyniki
Kto Waszym zdaniem zasłużył na Oscara 2014 w kategorii Najlepsza Piosenka?
  • Alone Yet Not Alone - Joni Eareckson Tada 100%
  • Happy - Pharrell Williams 0%
  • Let It Go - Idina Menzel 0%
  • The Moon Song - Karen O 0%
  • Ordinary Love - U2 0%
Wyniki Oscarów 2014, czyli zestawienie, kto wygrał w danej kategorii, już w nocy z 2 na 3 marca na ESKA.pl. Na liście zwycięzców 2014 znajdą się najlepsze filmy i aktorzy ostatnich miesięcy według amerykańskiej Akademii Filmowej. Nie zabraknie też nagrody dla Najlepszej Piosenki. To właśnie wynik w tej kategorii ciekawi nas najbardziej.

Chcemy jednak poznać nie tylko opinie ekspertów, ale również Wasze gusta. Z tego też powodu na naszej stronie przed Oscarami 2014 uruchamiamy specjalny ranking, w którym możecie wskazać swoje faworyta z pośród wszystkich nominowanych kawałków. Te do sprawdzenia poniżej:

Alone Yet Not Alone - Joni Eareckson Tada z Alone Yet Not Alone
Happy - Pharrell Williams z Minionki rozrabiają
Let It Go - Idina Menzel z Krainy Lodu
The Moon Song - Karen O z Ona
Ordinary Love - U2 z Mandela: Long Walk to Freedom

Głosowanie zostanie zamknięte 2 marca 2014 roku o 20.00. Kto wie, może uda się Wam wskazać prawdziwego laureata tej nagrody? Odwiedzajcie ESKA.pl i sprawdzajcie efekty.

AKTUALIZACJA >>> Znamy już wyniki Oscarów 2014. Tu możecie sprawdzić, czy trafiliście z typowaniem najlepszej piosenki!

Zobacz Alone Yet Not Alone - Joni Eareckson Tada!



Zobacz Happy - Pharrell Williams!



Zobacz Let It Go - Idina Menzel!



Posłuchaj The Moon Song - Karen O!



Zobacz Ordinary Love - U2!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program