WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO] - Kto zagra na Orange Warsaw Festival 2014? Organizatorzy pytają fanów o line-up - fanclub Rihanny działa! [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO]

RSS 06/08/2013 11:58 Komentarze

Rihanna gwiazdą Orange Warsaw Festival 2014? Fanclub RiRi po ogłoszeniu przez organizatorów festiwalu ankiety na line-up imprezy walczy o koncert swojej idolki w Polsce w 2014 roku. Fani OWF głosują też na Justina Timberlake'a. Gdzie głosować? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

Rihanna / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO]
Kto powinien wystąpić na Orange Warsaw Festival 2014? - pytają organizatorzy imprezy na swoim Facebooku. Rihanna! - odpowiada polski fanlcub RiRi. Justin Timberlake! - piszą w komentarzach pod ankietą lajkujący profil OWF. O co chodzi? Na fanpage'u Orange Warsaw Festival pojawiło się głosowanie na line-up festiwalu na 2014 rok. Co więcej, nie ma narzuconych propozycji i każdy może wskazać swoich ulubionych artystów.

W specjalnej ankiecie na Orange Warsaw Festival 2014 możemy zgłosić dwie zagraniczne gwiazdy i jedną polską. Klikając TUTAJ przeniesiecie się do formularza.

Czy fani rzeczywiście będą mieli wpływ na line-up OWF 2014? Jest to bardzo prawdopodobne nie tylko ze względu na to, że to oni będą kupować bilety na festiwal. Przed Heineken Open'er Festival 2013 pojawiła się podobna ankieta, w której prowadziła m.in. Rihanna. Kilka miesięcy później barbadoska wokalistka wystąpiła na festiwalu w Gdyni.

>>> Biografia Rihanny w konkursie ESKA.pl: TOP10 pomysłów na klip do Pour It Up - wybierz najlepsze [RANKING]

Kogo zgłaszacie do line-up'u Orange Warsaw Festival 2014? Dajcie znać w Eskowych komentarzach i czacie na żywo poniżej. Miłego głosowania i trzymamy kciuki za Wasze typy ;).


Zobacz Diamonds - Rihanna!




Zobacz Take Back The Night - Justin Timberlake!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Nowe przygody Aladyna: piosenka z filmu
0

Nowe przygody Aladyna: piosenka z filmu

Film Nowe przygody Aladyna dopiera trafia do kin w Polsce. Teledysk z piosenką promującą produkcję ma już jednak ponad 85 mln wyświetleń na YouTube. Sprawdź muzykę z nowego filmu o Aladynie już teraz - na Eska.pl!
25/08/2016 16:05
Mamiko - kim jest? 10 faktów z życia Youtuberki!
0

Mamiko - kim jest? 10 faktów z życia Youtuberki!

Kim jest Mamiko, niezwykle popularna polska Youtuberka? Czym zajmuje się na co dzień i co lubi robić w wolnym czasie? Najważniejsze informacje o Mamiko znajdziecie już teraz na ESKA.pl
25/08/2016 15:45
Dni wolne i ferie 2016/2017 - kiedy i w którym województwie?
0

Dni wolne i ferie 2016/2017 - kiedy i w którym województwie?

Dni wolne w roku szkolnym 2016/2017 w jednym miejscu! Kiedy i w którym województwie najszybciej ferie? Specjalnie dla was sprawdziliśmy kalendarz roku szkolnego 2016/17 i wiemy, kiedy nie będzie lekcji! Dowiedzcie się na ESKA.pl!
25/08/2016 15:40
Ana Andrzejewska z The Voice of Poland debiutuje singlem Nie zatrzymasz mnie
0

Ana Andrzejewska z The Voice of Poland debiutuje singlem Nie zatrzymasz mnie

Ana Andrzejewska debiutuje na rynku muzycznym z solowym singlem. Uczestniczka The Voice of Poland prezentuje utwór Nie zatrzymasz mnie. Myślicie, że to będzie hit tej jesieni?
25/08/2016 14:49
Zlot fanów Britney Spears 2016: szczegóły imprezy!
0

Zlot fanów Britney Spears 2016: szczegóły imprezy!

Fani Britney Spears świętują premierę nowej płyty swojej ulubionej piosenkarki i z tej okazji organizują zlot. Sprawdź, gdzie i kiedy odbędzie się wyjątkowa impreza polskiej Britney Army.
25/08/2016 14:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]