WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO] - Kto zagra na Orange Warsaw Festival 2014? Organizatorzy pytają fanów o line-up - fanclub Rihanny działa! [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO]

RSS 06/08/2013 11:58 Komentarze

Rihanna gwiazdą Orange Warsaw Festival 2014? Fanclub RiRi po ogłoszeniu przez organizatorów festiwalu ankiety na line-up imprezy walczy o koncert swojej idolki w Polsce w 2014 roku. Fani OWF głosują też na Justina Timberlake'a. Gdzie głosować? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

Rihanna / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO]
Kto powinien wystąpić na Orange Warsaw Festival 2014? - pytają organizatorzy imprezy na swoim Facebooku. Rihanna! - odpowiada polski fanlcub RiRi. Justin Timberlake! - piszą w komentarzach pod ankietą lajkujący profil OWF. O co chodzi? Na fanpage'u Orange Warsaw Festival pojawiło się głosowanie na line-up festiwalu na 2014 rok. Co więcej, nie ma narzuconych propozycji i każdy może wskazać swoich ulubionych artystów.

W specjalnej ankiecie na Orange Warsaw Festival 2014 możemy zgłosić dwie zagraniczne gwiazdy i jedną polską. Klikając TUTAJ przeniesiecie się do formularza.

Czy fani rzeczywiście będą mieli wpływ na line-up OWF 2014? Jest to bardzo prawdopodobne nie tylko ze względu na to, że to oni będą kupować bilety na festiwal. Przed Heineken Open'er Festival 2013 pojawiła się podobna ankieta, w której prowadziła m.in. Rihanna. Kilka miesięcy później barbadoska wokalistka wystąpiła na festiwalu w Gdyni.

>>> Biografia Rihanny w konkursie ESKA.pl: TOP10 pomysłów na klip do Pour It Up - wybierz najlepsze [RANKING]

Kogo zgłaszacie do line-up'u Orange Warsaw Festival 2014? Dajcie znać w Eskowych komentarzach i czacie na żywo poniżej. Miłego głosowania i trzymamy kciuki za Wasze typy ;).


Zobacz Diamonds - Rihanna!




Zobacz Take Back The Night - Justin Timberlake!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KaeN - wyjątkowy koncert rapera. Szczegóły wydarzenia na ESKA.pl
0

KaeN - wyjątkowy koncert rapera. Szczegóły wydarzenia na ESKA.pl

KaeN zagra wyjątkowy koncert. Raper zdecydował się na piękny gest, który pomoże wielu nastolatkom. Szczegóły znajdziecie już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 15:13
Popek na Światowych Dniach Młodzieży 2016?! Dlaczego to możliwe?!
0

Popek na Światowych Dniach Młodzieży 2016?! Dlaczego to możliwe?!

Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie i koncert Popka: dlaczego takie wydarzenie jest możliwe? Sprawdźcie, bo mamy dla Was kilka przekonujących dowodów!
27/07/2016 14:59
Legia - Trencin: transmisja online i w TV! Na żywo 27.07.16
0

Legia - Trencin: transmisja online i w TV! Na żywo 27.07.16

Legia Warszawa - Trencin: mecz eliminacji Ligi Mistrzów w telewizji i w internecie już 27 lipca 2016. Czy transmisja odbędzie się na ogólnodostępnym kanale? Streamy live będą udostępnione za darmo? Odpowiedzi na te pytania podrzucamy Wam oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 14:40
The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show?
0

The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show?

The Voice of Poland - kiedy nowy sezon muzycznego show? Te pytanie coraz częściej zadają sobie fani tego niezwykle popularnego talent-show. Dokładną datę premiery znajdziecie już teraz na ESKA.pl
27/07/2016 14:08
Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!
0

Gorąca 20 Premiera: Ewelina Lisowska - Prosta sprawa. Przekonujemy, że to najgorętszy hit tego lata!

Ewelina Lisowska - Prosta sprawa: to premiera w Gorącej 20! Taneczny i optymistyczny kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Zdecydowanie, to najgorętszy polski hit lata 2016, w rytm którego wstyd nie poruszyć bioderkami! Przekonajcie się sami - już teraz na ESKA.pl!
27/07/2016 13:15
KONKURS: Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016!
0

KONKURS: Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016!

Wygraj bilety na Polish Hip-Hop TV Festival 2016. Podczas imprezy wystąpią przedstawiciele polskiej i zagranicznej sceny hip-hopowej m.in. Onyx, Pezet, Tede i Małpa. Polish Hip Hop TV Festival Płock 2016 odbędzie się pod patronatem Hip Hop TV, ESKA TV oraz Radia ESKA.
27/07/2016 12:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...