WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO] - Kto zagra na Orange Warsaw Festival 2014? Organizatorzy pytają fanów o line-up - fanclub Rihanny działa! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO]

RSS 06/08/2013 11:58 Komentarze 0

Rihanna gwiazdą Orange Warsaw Festival 2014? Fanclub RiRi po ogłoszeniu przez organizatorów festiwalu ankiety na line-up imprezy walczy o koncert swojej idolki w Polsce w 2014 roku. Fani OWF głosują też na Justina Timberlake'a. Gdzie głosować? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

Rihanna / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO]
Kto powinien wystąpić na Orange Warsaw Festival 2014? - pytają organizatorzy imprezy na swoim Facebooku. Rihanna! - odpowiada polski fanlcub RiRi. Justin Timberlake! - piszą w komentarzach pod ankietą lajkujący profil OWF. O co chodzi? Na fanpage'u Orange Warsaw Festival pojawiło się głosowanie na line-up festiwalu na 2014 rok. Co więcej, nie ma narzuconych propozycji i każdy może wskazać swoich ulubionych artystów.

W specjalnej ankiecie na Orange Warsaw Festival 2014 możemy zgłosić dwie zagraniczne gwiazdy i jedną polską. Klikając TUTAJ przeniesiecie się do formularza.

Czy fani rzeczywiście będą mieli wpływ na line-up OWF 2014? Jest to bardzo prawdopodobne nie tylko ze względu na to, że to oni będą kupować bilety na festiwal. Przed Heineken Open'er Festival 2013 pojawiła się podobna ankieta, w której prowadziła m.in. Rihanna. Kilka miesięcy później barbadoska wokalistka wystąpiła na festiwalu w Gdyni.

>>> Biografia Rihanny w konkursie ESKA.pl: TOP10 pomysłów na klip do Pour It Up - wybierz najlepsze [RANKING]

Kogo zgłaszacie do line-up'u Orange Warsaw Festival 2014? Dajcie znać w Eskowych komentarzach i czacie na żywo poniżej. Miłego głosowania i trzymamy kciuki za Wasze typy ;).


Zobacz Diamonds - Rihanna!




Zobacz Take Back The Night - Justin Timberlake!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
0

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]
0

Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]

Film Ida został nominowany do Oscara. Szanse na statuetkę są coraz większe. Amerykańska Akademia Filmowa właśnie opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Sprawdź listę nominacji do Oscarów 2015 w kategorii filmy nieanglojęzyczne 
19/12/2014 16:11
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska