WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO] - Kto zagra na Orange Warsaw Festival 2014? Organizatorzy pytają fanów o line-up - fanclub Rihanny działa! [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO]

RSS 06/08/2013 11:58 Komentarze

Rihanna gwiazdą Orange Warsaw Festival 2014? Fanclub RiRi po ogłoszeniu przez organizatorów festiwalu ankiety na line-up imprezy walczy o koncert swojej idolki w Polsce w 2014 roku. Fani OWF głosują też na Justina Timberlake'a. Gdzie głosować? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

Rihanna / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO]
Kto powinien wystąpić na Orange Warsaw Festival 2014? - pytają organizatorzy imprezy na swoim Facebooku. Rihanna! - odpowiada polski fanlcub RiRi. Justin Timberlake! - piszą w komentarzach pod ankietą lajkujący profil OWF. O co chodzi? Na fanpage'u Orange Warsaw Festival pojawiło się głosowanie na line-up festiwalu na 2014 rok. Co więcej, nie ma narzuconych propozycji i każdy może wskazać swoich ulubionych artystów.

W specjalnej ankiecie na Orange Warsaw Festival 2014 możemy zgłosić dwie zagraniczne gwiazdy i jedną polską. Klikając TUTAJ przeniesiecie się do formularza.

Czy fani rzeczywiście będą mieli wpływ na line-up OWF 2014? Jest to bardzo prawdopodobne nie tylko ze względu na to, że to oni będą kupować bilety na festiwal. Przed Heineken Open'er Festival 2013 pojawiła się podobna ankieta, w której prowadziła m.in. Rihanna. Kilka miesięcy później barbadoska wokalistka wystąpiła na festiwalu w Gdyni.

>>> Biografia Rihanny w konkursie ESKA.pl: TOP10 pomysłów na klip do Pour It Up - wybierz najlepsze [RANKING]

Kogo zgłaszacie do line-up'u Orange Warsaw Festival 2014? Dajcie znać w Eskowych komentarzach i czacie na żywo poniżej. Miłego głosowania i trzymamy kciuki za Wasze typy ;).


Zobacz Diamonds - Rihanna!




Zobacz Take Back The Night - Justin Timberlake!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Antek Smykiewicz: płyta Nasz Film wypełniona hitami! Najlepsze piosenki według ESKA.pl [TOP 5]
0

Antek Smykiewicz: płyta Nasz Film wypełniona hitami! Najlepsze piosenki według ESKA.pl [TOP 5]

Nasz Film to debiutancka płyta Antka Smykiewicza. Okazuje się, że twórca hitu Pomimo burz ma więcej dobrze brzmiących piosenek. Album wypełnia 11 utworów, które wprowadzą na rynek muzyczny duży powiew świeżości. Sprawdźcie już teraz TOP 5 kawałków z albumu wokalisty - według ESKA.pl
05/05/2016 16:15
Uliczny grajek i jego kocia publiczność. Takich fanów można tylko pozazdrościć!
0

Uliczny grajek i jego kocia publiczność. Takich fanów można tylko pozazdrościć!

Uliczny grajek i jego kocia publiczność zachwycili internautów z najróżniejszych zakątków świata. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ takich fanów muzykowi można tylko pozazdrościć!
05/05/2016 15:43
Sevilla - Szachtar: online i w TV - transmisja. Krychowiak walczy o finał Ligi Europy!
0

Sevilla - Szachtar: online i w TV - transmisja. Krychowiak walczy o finał Ligi Europy!

Sevilla - Szachtar już 5 maja 2016. Transmisja w internecie i w telewizji z rewanżowego meczu dostarczy wszystkim sportowych emocji na najwyższym poziomie! Gdzie oglądać półfinał Ligi Europy z Grzegorzem Krychowiakiem? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
05/05/2016 15:06
Justin Timberlake: nowa piosenka 2016! Can't Stop The Feeling - to gruba premiera miesiąca!
0

Justin Timberlake: nowa piosenka 2016! Can't Stop The Feeling - to gruba premiera miesiąca!

Justin Timberlake powraca na rynek muzyczny z mocnym uderzeniem! Can't Stop The Feeling to tytuł nowej piosenki JT, która powstała we współpracy z Maxem Martinem. Szczegóły oraz singiel do posłuchania na ESKA.pl!
05/05/2016 14:24
Pogoda na Boże Ciało 2016: długi weekend w maju będzie ciepły? Czas wyciągać leżaki!
0

Pogoda na Boże Ciało 2016: długi weekend w maju będzie ciepły? Czas wyciągać leżaki!

Jaka będzie pogoda na Boże Ciało 2016? Prognoza pogody na ostatni, długi weekend w maju prezentuje się całkiem obiecująco. Od 26-29.05.2016 będzie ciepło? Czy będzie padać? Ile stopni na termometrach? Już teraz - na ESKA.pl - dowiedzcie się więcej!
05/05/2016 14:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA