WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO] - Kto zagra na Orange Warsaw Festival 2014? Organizatorzy pytają fanów o line-up - fanclub Rihanny działa! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO]

RSS 06/08/2013 11:58 Komentarze 0

Rihanna gwiazdą Orange Warsaw Festival 2014? Fanclub RiRi po ogłoszeniu przez organizatorów festiwalu ankiety na line-up imprezy walczy o koncert swojej idolki w Polsce w 2014 roku. Fani OWF głosują też na Justina Timberlake'a. Gdzie głosować? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl!

Rihanna / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Orange Warsaw Festival 2014: Rihanna a może Justin Timberlake? Organizatorzy pytają o line-up! [VIDEO]
Kto powinien wystąpić na Orange Warsaw Festival 2014? - pytają organizatorzy imprezy na swoim Facebooku. Rihanna! - odpowiada polski fanlcub RiRi. Justin Timberlake! - piszą w komentarzach pod ankietą lajkujący profil OWF. O co chodzi? Na fanpage'u Orange Warsaw Festival pojawiło się głosowanie na line-up festiwalu na 2014 rok. Co więcej, nie ma narzuconych propozycji i każdy może wskazać swoich ulubionych artystów.

W specjalnej ankiecie na Orange Warsaw Festival 2014 możemy zgłosić dwie zagraniczne gwiazdy i jedną polską. Klikając TUTAJ przeniesiecie się do formularza.

Czy fani rzeczywiście będą mieli wpływ na line-up OWF 2014? Jest to bardzo prawdopodobne nie tylko ze względu na to, że to oni będą kupować bilety na festiwal. Przed Heineken Open'er Festival 2013 pojawiła się podobna ankieta, w której prowadziła m.in. Rihanna. Kilka miesięcy później barbadoska wokalistka wystąpiła na festiwalu w Gdyni.

>>> Biografia Rihanny w konkursie ESKA.pl: TOP10 pomysłów na klip do Pour It Up - wybierz najlepsze [RANKING]

Kogo zgłaszacie do line-up'u Orange Warsaw Festival 2014? Dajcie znać w Eskowych komentarzach i czacie na żywo poniżej. Miłego głosowania i trzymamy kciuki za Wasze typy ;).


Zobacz Diamonds - Rihanna!




Zobacz Take Back The Night - Justin Timberlake!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]
0

Muzyka z serialu Prawo Agaty - płyta w sprzedaży. Sprawdź tracklistę [VIDEO]

Do sprzedaży trafiła nowa płyta z muzyką z serialu Prawo Agaty. Sprawdź pełną tracklistę składanki z utworami ze ścieżki dźwiękowej serialu o perypetiach prawniczki Agaty Przybysz - na ESKA.pl
28/11/2014 16:45
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
1

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
28/11/2014 16:44
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Kto poprowadzi nowe show TVN'u? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
28/11/2014 16:39
Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]
1

Zwiastun Gwiezdne Wojny VII: Przebudzenie mocy - kiedy premiera Star Wars VII? Zobacz i posłuchaj [VIDEO]

Zwiastun Gwiezdnych Wojen VII już w sieci! Pierwszy trailer Gwiezdnych Wojen VII pojawił się 28 października, ponad rok przed zapowiedzianą premierą filmu. Kiedy będą nowe Gwiezdne wojny? Zobacz zapowiedź Star Wars: Episode VII - The Force Awakens na eska.pl
28/11/2014 16:32
Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]
1

Violetta w Polsce 2015 - DRUGI KONCERT potwierdzony! Kiedy, gdzie, co z biletami? Zobacz [VIDEO]

Drugi koncert Violetty w Polsce 2015 w ramach Violetta Live został oficjalnie ptwierdzony przez organizatorów. Violetta w Łodzi 29 marca 2015 zagra dwa razy. O której godzinie drugi koncert Violetty w Łodzi na Atlas Arenie, kiedy rusza sprzedaż biletów i gdzie je kupić? Wszystkie informacje o drugim koncercie Violetty w Polsce 2015 czekają na ESKA.pl!
28/11/2014 16:21
Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]
191

Koncerty 2015 w Polsce: Najbardziej Wyczekiwana Trasa w Polsce 2015 - plebiscyt ESKA.pl [GŁOSOWANIE]

Koncerty 2015 w Polsce to coraz gorętszy temat. Polskie agencje koncertowe pod koniec 2014 roku raz po raz ogłaszają, kto zagra w Polsce w 2015 roku. ESKA.pl postanowiła wybrać więc Najbardziej Wyczekiwaną Trasę w Polsce 2015. Zapraszamy do głosowania w naszym plebiscycie!
28/11/2014 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]