WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO] - OPOLE SuperDebiuty 2013 - uczestnicy i występy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]: OPOLE 2013 DEBIUTY, OPOLE 2013 SUPERDEBIUTY, OPOLE SuperDebiuty 2013, Natalia Sikora Opole 2013, Natalia Sikora Konie Maryli Rodowicz, Natalia Sikora SuperDebiuty 2013 Opole

OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]

RSS 16/06/2013 20:02 Komentarze 0
Natalia Sikora w Opolu zaśpiewała utwór Konie - Maryli Rodowicz. Zwyciężczyni The Voice Of Poland wygrała konkurs SuperDebiuty Opole 2013, otrzymując nagrodę im. Anny Jantar oraz nagrodę Karolinka. To był naprawdę świetny występ.
Natalia Sikora i Maryla Rodowicz Natalia Sikora i Maryla Rodowicz / WBF
Ilustracja do artykułu: OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]
Natalia Sikora, która wygrała The Voice Of Poland 2, wzięła udział w konkursie SuperDebiuty Opole 2013. W konkursie w ramach 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Natalia Sikora zaśpiewała pieśń Konie, czym pokazała możliwości swojego głosu, których próbkę dostaliśmy m.in. podczas Cry Baby Janis Joplin na początku The Voice. Natalia i tym razem zachwyciła odbiorców, wzruszyła i zahipnotyzowała.

Natalia Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 SingSing z Marylą! Tym samym - głosami telewidzów oraz Opolan - Natalia Sikora dostała Nagrodę im. Anny Jantar oraz Nagrodę Karolinka 2013.

Natalia Sikora w Opolu zaśpiewała Konie ponownie na zakończenie pierwszego dnia 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

Natalia Sikora - Konie:



Maryla Rodowicz - Konie:



Natalia Sikora - Cry Baby:



TUTAJ można obejrzeć video Konie - Natalia Sikora >>>

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
23/11/2014 14:11
Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]
0

Piosenka z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Cześć 1 - Jennifer Lawrence śpiewa The Hanging Tree (Drzewo Wisielca) jako Katniss [AUDIO]

Piosenka Jennifer Lawrence z Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1, którą w filmie śpiewa oczywiście jako Katniss, zadebiutowała na YouTube. Audio The Hanging Tree z soundtracku do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 1 prezentujemy Wam na ESKA.pl - polski tytuł kawałka to Drzewo Wisielca. Czy piosenka Katniss z Igrzysk Śmierci to dowód na to, że Jennifer Lawrence ma także talent wokalny? Posłuchajcie i oceńcie sami!
23/11/2014 12:15
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał w finale? Marek Kaliszuk to zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]

Wiemy, kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. Za nami finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, w którym poznaliśmy zwycięzcę a jest nim Marek Kaliszuk! To właśnie Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 22 listopada 2014 roku wcielając się w... Finałową metamorfozę Marka Kaliszuka sprawdzicie już teraz na ESKA.pl. Klikajcie po więcej!
23/11/2014 12:12
The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - sprawdź, kto odpadł! [VIDEO]
0

The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - sprawdź, kto odpadł! [VIDEO]

The Voice Of Poland 5 odc. 11 to drugi odcinek na żywo, którego relację mamy dla Was na ESKA.pl. Występy uczestników i oceny jury w The Voice Of Poland 22 listopada 2014 roku minuta po minucie czekają na stronie. Zobaczcie jako jedni z pierwszych w sieci, kto odpadł z The Voice Of Poland 22.11.2014r. a kto przeszedł dalej. Zapraszamy!
23/11/2014 10:59
Przebrał się za kobietę i wygrał! Marek Kaliszuk po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: 'nie było planu B' [VIDEO]
0

Przebrał się za kobietę i wygrał! Marek Kaliszuk po finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: 'nie było planu B' [VIDEO]

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 wcielając się w kobietę i to nie byle jaką... Zwycięzca drugiej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo jako operowa diva Maria Callas zaczarował nas w finale show. To właśnie ESKA.pl jako pierwsza porozmawiała z Markiem Kaliszukiem po finałowym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 'Myślałem, że nie podołam... nie było planu B' - klikajcie po więcej już teraz!
23/11/2014 10:29
Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie tak wysoko jak Satellite! [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 21-23.11.2014: gdzie i o której oglądać konkurs w Klingenthal? Skoczkowie tak wysoko jak Satellite! [VIDEO]

Skoki narciarskie 21-23.11.2014 w tv, czyli transmisja Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 - konkurs Klingenthal, w rozpisce na ESKA.pl. Zobaczcie, o której godzinie zaczynają się kwalifikacje i konkursy w Klingenthal i gdzie oglądąć je w telewizji. Razem ze skoczkami wbijamy się na wysokość Satellite!
23/11/2014 09:01
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]