Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO] - OPOLE SuperDebiuty 2013 - uczestnicy i występy

Tagi związane z OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]: OPOLE 2013 DEBIUTY, OPOLE 2013 SUPERDEBIUTY, OPOLE SuperDebiuty 2013, Natalia Sikora Opole 2013, Natalia Sikora Konie Maryli Rodowicz, Natalia Sikora SuperDebiuty 2013 Opole

OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]

RSS 16/06/2013 20:02 Komentarze
Natalia Sikora w Opolu zaśpiewała utwór Konie - Maryli Rodowicz. Zwyciężczyni The Voice Of Poland wygrała konkurs SuperDebiuty Opole 2013, otrzymując nagrodę im. Anny Jantar oraz nagrodę Karolinka. To był naprawdę świetny występ.
Natalia Sikora i Maryla Rodowicz Natalia Sikora i Maryla Rodowicz / WBF
Ilustracja do artykułu: OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]
OPOLE 2013 Natalia Sikora - Konie OPOLE 2013 Natalia Sikora - Konie / TVP SA
Ilustracja do artykułu: OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]
OPOLE 2013 Natalia Sikora - Konie OPOLE 2013 Natalia Sikora - Konie / TVP SA
Ilustracja do artykułu: OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]
OPOLE 2013 Natalia Sikora - Konie OPOLE 2013 Natalia Sikora - Konie / TVP SA
Ilustracja do artykułu: OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]
Natalia Sikora, która wygrała The Voice Of Poland 2, wzięła udział w konkursie SuperDebiuty Opole 2013. W konkursie w ramach 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Natalia Sikora zaśpiewała pieśń Konie, czym pokazała możliwości swojego głosu, których próbkę dostaliśmy m.in. podczas Cry Baby Janis Joplin na początku The Voice. Natalia i tym razem zachwyciła odbiorców, wzruszyła i zahipnotyzowała.

Natalia Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 SingSing z Marylą! Tym samym - głosami telewidzów oraz Opolan - Natalia Sikora dostała Nagrodę im. Anny Jantar oraz Nagrodę Karolinka 2013.

Natalia Sikora w Opolu zaśpiewała Konie ponownie na zakończenie pierwszego dnia 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

Natalia Sikora - Konie:



Maryla Rodowicz - Konie:



Natalia Sikora - Cry Baby:



TUTAJ można obejrzeć video Konie - Natalia Sikora >>>

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
12/02/2016 22:19
Jason Derulo nago - Naked ma dosłowny teledysk! Zobacz Jasona Derulo na golasa!
0

Jason Derulo nago - Naked ma dosłowny teledysk! Zobacz Jasona Derulo na golasa!

Jason Derulo na golasa w teledysku - aż tak dosłownie potraktował tytuł piosenki Naked. Zobaczcie najnowszy teledysk Jasona Derulo
12/02/2016 22:17
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
12/02/2016 22:16
Bars and Melody - Hello Adele! Zaśpiewają to na żywo w Polsce?
0

Bars and Melody - Hello Adele! Zaśpiewają to na żywo w Polsce?

Bars and Melody w przeboju Adele. Już teraz na ESKA.pl sprawdź, jak Leondre Devries i Charlie Lenehan z BAM poradzili sobie z wykonaniem piosenki Hello.
12/02/2016 22:13
Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 13.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 13.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
12/02/2016 16:56
Zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Zobacz występ niezwykle zdolnej 12-latki!
0

Zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Zobacz występ niezwykle zdolnej 12-latki!

Pochodząca z Chin dziewczynka zatańczyła na rolkach do hitu Michaela Jacksona. Występ niezwykłej 12-latki zrobił ogromne wrażenie nie tylko na jury konkursu, w którym brała udział, ale także na internautach z całego świata.
12/02/2016 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 22:16

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA