WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO] - OPOLE SuperDebiuty 2013 - uczestnicy i występy

Tagi związane z OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]: OPOLE 2013 DEBIUTY, OPOLE 2013 SUPERDEBIUTY, OPOLE SuperDebiuty 2013, Natalia Sikora Opole 2013, Natalia Sikora Konie Maryli Rodowicz, Natalia Sikora SuperDebiuty 2013 Opole

OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]

RSS 16/06/2013 20:02 Komentarze
Natalia Sikora w Opolu zaśpiewała utwór Konie - Maryli Rodowicz. Zwyciężczyni The Voice Of Poland wygrała konkurs SuperDebiuty Opole 2013, otrzymując nagrodę im. Anny Jantar oraz nagrodę Karolinka. To był naprawdę świetny występ.
Natalia Sikora i Maryla Rodowicz Natalia Sikora i Maryla Rodowicz / WBF
Ilustracja do artykułu: OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]
OPOLE 2013 Natalia Sikora - Konie OPOLE 2013 Natalia Sikora - Konie / TVP SA
Ilustracja do artykułu: OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]
OPOLE 2013 Natalia Sikora - Konie OPOLE 2013 Natalia Sikora - Konie / TVP SA
Ilustracja do artykułu: OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]
OPOLE 2013 Natalia Sikora - Konie OPOLE 2013 Natalia Sikora - Konie / TVP SA
Ilustracja do artykułu: OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]
Natalia Sikora, która wygrała The Voice Of Poland 2, wzięła udział w konkursie SuperDebiuty Opole 2013. W konkursie w ramach 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Natalia Sikora zaśpiewała pieśń Konie, czym pokazała możliwości swojego głosu, których próbkę dostaliśmy m.in. podczas Cry Baby Janis Joplin na początku The Voice. Natalia i tym razem zachwyciła odbiorców, wzruszyła i zahipnotyzowała.

Natalia Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 SingSing z Marylą! Tym samym - głosami telewidzów oraz Opolan - Natalia Sikora dostała Nagrodę im. Anny Jantar oraz Nagrodę Karolinka 2013.

Natalia Sikora w Opolu zaśpiewała Konie ponownie na zakończenie pierwszego dnia 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

Natalia Sikora - Konie:



Maryla Rodowicz - Konie:



Natalia Sikora - Cry Baby:



TUTAJ można obejrzeć video Konie - Natalia Sikora >>>

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program