WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO] - OPOLE SuperDebiuty 2013 - uczestnicy i występy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]: OPOLE 2013 DEBIUTY, OPOLE 2013 SUPERDEBIUTY, OPOLE SuperDebiuty 2013, Natalia Sikora Opole 2013, Natalia Sikora Konie Maryli Rodowicz, Natalia Sikora SuperDebiuty 2013 Opole

OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]

RSS 16/06/2013 20:02 Komentarze 0
Natalia Sikora w Opolu zaśpiewała utwór Konie - Maryli Rodowicz. Zwyciężczyni The Voice Of Poland wygrała konkurs SuperDebiuty Opole 2013, otrzymując nagrodę im. Anny Jantar oraz nagrodę Karolinka. To był naprawdę świetny występ.
Natalia Sikora i Maryla Rodowicz Natalia Sikora i Maryla Rodowicz / WBF
Ilustracja do artykułu: OPOLE 2013 DEBIUTY Natalia Sikora - Konie - jest film! Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 z Marylą Rodowicz [VIDEO]
Natalia Sikora, która wygrała The Voice Of Poland 2, wzięła udział w konkursie SuperDebiuty Opole 2013. W konkursie w ramach 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu Natalia Sikora zaśpiewała pieśń Konie, czym pokazała możliwości swojego głosu, których próbkę dostaliśmy m.in. podczas Cry Baby Janis Joplin na początku The Voice. Natalia i tym razem zachwyciła odbiorców, wzruszyła i zahipnotyzowała.

Natalia Sikora wygrała SuperDebiuty 2013 SingSing z Marylą! Tym samym - głosami telewidzów oraz Opolan - Natalia Sikora dostała Nagrodę im. Anny Jantar oraz Nagrodę Karolinka 2013.

Natalia Sikora w Opolu zaśpiewała Konie ponownie na zakończenie pierwszego dnia 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

Natalia Sikora - Konie:



Maryla Rodowicz - Konie:



Natalia Sikora - Cry Baby:



TUTAJ można obejrzeć video Konie - Natalia Sikora >>>

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]

Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj tanecznego kawałka londyńskiego didżeja na antenie Radia ESKA i zobacz teledysk na ESKA.pl
24/10/2014 13:41
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 13:18
Darmowy film online: mega premiera Gangster Exchange! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Darmowy film online: mega premiera Gangster Exchange! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Filmy za darmo, bez logowania i kompletnie legalnie? Choć brzmi to niedorzecznie, właśnie tak jest na eskaGO! Sprawdź już teraz mega premierę filmu akcji Gangster Exchange.
24/10/2014 13:02
Darmowe filmy online: Gangster Exchange i Rodzinka Rubinów. Oglądaj na eskaGO! [VIDEO]
0

Darmowe filmy online: Gangster Exchange i Rodzinka Rubinów. Oglądaj na eskaGO! [VIDEO]

Filmy za darmo online znajdziesz na eskaGO! Tu wszystko oglądasz bez logowania, bez limitów i legalnie! Zobacz już teraz premierę Gangster Exchange oraz komedię Rodzinka Rubinów.
24/10/2014 13:01
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Co mają na myśli dziewczyny pisząc w taki sposób o swoich upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów budzących erotyczne skojarzenia - na ESKA.pl
24/10/2014 12:45
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 12:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: