WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Open'er 2014 - BILETY! Po ile bilety, gdzie i kiedy kupić bilety na Open'er Festival 2014! [VIDEO] - Open'er 2014: Sprzedaż biletów. Sprawdź ceny biletów na Open'er Festival 2014!

Open'er 2014 - BILETY! Po ile bilety, gdzie i kiedy kupić bilety na Open'er Festival 2014! [VIDEO]

RSS 15/11/2013 22:49 Komentarze
Open'er Festival 2014: BILETY! Sprawdź po ile bilety! Gdzie i kiedy kupić bilety na Open'er Festival. To wszystko jest już na ESKA.pl!
Kings of Leon - uczestnicy Open'er Festival 2013 Kings of Leon - uczestnicy Open'er Festival 2013 / Bulls
Ilustracja do artykułu: Open'er 2014 - BILETY! Po ile bilety, gdzie i kiedy kupić bilety na Open'er Festival 2014! [VIDEO]
Open'er Festival 2014: Bilety już w sprzedaży! Po ile bilety na Open'er? Gdzie i kiedy kupić bilety na Open'er Festival 2014? Na te pytania odpowiada ESKA.pl!

Do końca roku 2013 pozostało niewiele czasu, dlatego warto spojrzeć w przyszły rok i zaopatrzyć się... w bilety na Open'er Festival 2014! Organizatorzy festiwalu rozpoczęli już sprzedaż biletów na sławny festiwal w Gdyni.

>>> Open’er Festival bez Heinekena?

Sprawdź już teraz na ESKA.pl gdzie można kupić bilety na Open'er Festival 2014! Jeśli chcecie uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w roku 2014, to koniecznie zobaczcie ceny biletów i zaopatrzcie się w karnety.

Open'er 2014 - ceny biletów:

Ceny biletów w ALTERKLUBIE - pula 100 biletów dla Klubowiczów:
Karnet 4 dni - 400 PLN
Karnet 4 dni z polem namiotowym - 400 PLN + 80 PLN > 480 PLN

Bilety w specjalnej cenie - EARLY BIRD Tickets:

od 15.11 do 15.01 lub do wyczerpania puli biletów*
Karnet 4 dni - 450 PLN
Karnet 4 dni z polem namiotowym - 450 PLN + 80 PLN > 530 PLN

Ceny biletów po wyczerpaniu puli EARLY BIRD:
Karnet 4 dni - 550 PLN
Karnet 4 dni z polem namiotowym - 550 PLN + 80PLN > 630 PLN
Bilety jednodniowe - 207 PLN

Bilety można nabyć w ALTERSKLEPIE lub TICKETPRO.

W tym roku Open'er Festival 2014 odbędzie się w dniach 2-5 lipca i tak, jak w zeszłym roku na lotnisku Gdynia - Kosakowo. Jeszcze nie znamy gwiazd, które wystąpią na Openerze 2014, ale nazwiska pierwszych artystów poznamy już w listopadzie!

Gwiazdami ostatniego Open'er Festival 2013 byli m.in. Kings of Leon, Animal Collective, Maria Peszek, Tame Impala, Disclosure.

ESKA.pl nie może się już odczekać Open'er Festival 2014, ale już teraz zobacz, co działo się na Open'er Festival 2013:

Open'er Fetival 2013 - Flashback



JM
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Rihanna: piosenka Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond. Posłuchaj!
0

Rihanna: piosenka Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond. Posłuchaj!

Nowa piosenka Rihanny 2016 pt. Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond zadebiutowała w sieci. Czy to będzie megahit na miarę Diamonds? Sprawdź, jak RiRi wypadła w kolejnej piosence, którą napisała dla niej Sia już teraz - na ESKA.pl
27/06/2016 14:50
Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Już za rok zaśpiewamy Everything Has Changed?
0

Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Już za rok zaśpiewamy Everything Has Changed?

Gimnazja zostaną zlikwidowane już w 2017 roku? To oznacza, że nie będzie egzaminu gimnazjalnego? Zmiany w systemie oświaty pojawią się tuż po wyborach parlamentarnych 2015! Czy w przyszłym roku uczniowie zaśpiewają Everything Has Changed? Szczegóły na temat likwidacji gimnazjów znajdziecie na ESKA.pl 
27/06/2016 14:27
Polska - Portugalia: memy! Internauci w bojowych nastrojach przed ćwierćfinałem Euro 2016
0

Polska - Portugalia: memy! Internauci w bojowych nastrojach przed ćwierćfinałem Euro 2016

Polska - Portugalia: memy dotyczące tego pojedynku pojawiły się jeszcze przed ćwierćfinałem Euro 2016. Bojowe nastroje i dobre humory dopisują, a patrząc na memy półfinał Euro 2016 jest nasz!
27/06/2016 13:45
Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Kamil Bijoś - Kim jestem. Raper powraca bez maski
0

Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Kamil Bijoś - Kim jestem. Raper powraca bez maski

KaeN feat. Kamil Bijoś - Kim jestem: hip-hopowa premiera na energetyczne rozpoczęcie tygodnia. Nowy kawałek rapera w propozycjach do list przebojów Radia ESKA usłyszycie 27 czerwca - tradycyjnie po godz. 18. Czy KaeN podbije serca słuchacze a jego nowy utwór zostanie hitem lata 2016? Zobaczcie teledysk do Kim jestem z KaeNem bez maski i oceńcie sami!
27/06/2016 13:41
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki rok temu?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki rok temu?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Zanim poznasz nominowanych do ESKA MUSIC AWARDS 2016 sprawdź kto wygrał prestiżowe statuetki rok temu! Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się w sierpniu 2015 w Szczecinie!     
27/06/2016 13:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA