WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO] - One Direction dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! Jest szansa na show w Polsce?

Tagi związane z One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO]: one direction, one direction na żywo, one direction w polsce, trasa koncertowa one direction 2013, take me home tour one direction, take me home tour nowe daty

One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO]

RSS 14/03/2013 15:16 Komentarze

One Direction w ramach Take Me Home Tour zagrają więcej koncertów niż początkowo zakładano. Boysband potwierdził właśnie dodatkowe show w Londynie, a Directionersi są pewni, że to nie koniec. Fani mocno wierzą, że chłopaki z 1D uzupełnią koncertowe daty o kolejne występy w tym ten w Polsce!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO]
One Direction w połowie marca 2013 roku potwierdzili, że zagrają dodatkowy koncert w ramach Take Me Home Tour w Londynie już 6 kwietnia 2013 roku. Będzie to dziesiąte z kolei show w stolicy Wielkiej Brytanii. Directionersi nie kryją swojego podekscytowania i liczą na to, że taka decyzja sztabu grupy to początek dodawania nowych dat koncertów w ramach trasy.

Spekulacje na ten temat zainteresowały szczególnie tych fanów, których państwa zostały pominięte na Take Me Home Tour. Wśród nich są polscy Directionersi. Czy ich marzenia o koncercie boysbandu w Polsce spełnią się?

Autorzy hitu Live While We're Young w połowie maja 2013 roku z TMH Tour przyjadą do Niemiec. Po koncertach w Berlinie i Hamburgu zaplanowanych na 11 i 12 maja do następnego show mają 3 dni przerwy. To właśnie wtedy chłopaki mogliby odwiedzić Polskę.

>>> Louis Tomlinson z One Direction wspiera Justina Biebera! Co na to kanadyjska pop gwiazda? [VIDEO]

Wśród polskich fanów żyje również nadzieja, że kończąca się 26 maja 2013 roku europejska cześć trasy koncertowej promującej drugi album One Direction to dopiero pierwsza odsłona tournée w Europie.


Zobacz na Eska.pl Live While We're Young - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
LOTTO 26.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 26.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 26 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 20 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 26.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
26/05/2016 21:56
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
26/05/2016 18:14
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
26/05/2016 17:41
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
26/05/2016 16:59
Dzień Matki - życzenia, które wzruszą mamę i prezent od Google na 26 maja!
0

Dzień Matki - życzenia, które wzruszą mamę i prezent od Google na 26 maja!

Dzień Matki świętują nawet Google Doodle. A my na ESKA.pl mamy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o tym święcie. Prezenty, piosenki i życzenia z okazji święta wszystkich mam już teraz w jednym miejscu!
26/05/2016 16:58
SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?
0

SuperHit Festiwal 2016: dzień 1 PROGRAM. Kto wystąpi 27.05. w Sopocie?

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 1.: Jak zwykle gwiazdy staną na scenie w ramach Koncertu Platynowego. Kto wystąpi 27.05.2016 na w Sopocie? Jaki jest program festiwalu? Wszystkie informacje o pierwszym dniu imprezy sprawdzicie na ESKA.pl
26/05/2016 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

26/05/2016 13:25

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA