Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO] - One Direction dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! Jest szansa na show w Polsce?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO]: one direction, one direction na żywo, one direction w polsce, trasa koncertowa one direction 2013, take me home tour one direction, take me home tour nowe daty

One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO]

RSS 14/03/2013 15:16 Komentarze 0

One Direction w ramach Take Me Home Tour zagrają więcej koncertów niż początkowo zakładano. Boysband potwierdził właśnie dodatkowe show w Londynie, a Directionersi są pewni, że to nie koniec. Fani mocno wierzą, że chłopaki z 1D uzupełnią koncertowe daty o kolejne występy w tym ten w Polsce!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO]
One Direction w połowie marca 2013 roku potwierdzili, że zagrają dodatkowy koncert w ramach Take Me Home Tour w Londynie już 6 kwietnia 2013 roku. Będzie to dziesiąte z kolei show w stolicy Wielkiej Brytanii. Directionersi nie kryją swojego podekscytowania i liczą na to, że taka decyzja sztabu grupy to początek dodawania nowych dat koncertów w ramach trasy.

Spekulacje na ten temat zainteresowały szczególnie tych fanów, których państwa zostały pominięte na Take Me Home Tour. Wśród nich są polscy Directionersi. Czy ich marzenia o koncercie boysbandu w Polsce spełnią się?

Autorzy hitu Live While We're Young w połowie maja 2013 roku z TMH Tour przyjadą do Niemiec. Po koncertach w Berlinie i Hamburgu zaplanowanych na 11 i 12 maja do następnego show mają 3 dni przerwy. To właśnie wtedy chłopaki mogliby odwiedzić Polskę.

>>> Louis Tomlinson z One Direction wspiera Justina Biebera! Co na to kanadyjska pop gwiazda? [VIDEO]

Wśród polskich fanów żyje również nadzieja, że kończąca się 26 maja 2013 roku europejska cześć trasy koncertowej promującej drugi album One Direction to dopiero pierwsza odsłona tournée w Europie.


Zobacz na Eska.pl Live While We're Young - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze.  Sprawdź gdzie grzmi!
0

Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze. Sprawdź gdzie grzmi!

Burze nad Polską niepokoją wiele osób. Gdzie jest burza, jak duża, jak sprawdzić front burzowy? Szukacie mapy burz a my dajemy podpowiedź zanim przyjdzie nawałnica Before the Storm (video z młodziutką Taylor Swift w bonusie!)
06/07/2015 17:02
Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK
0

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - polska tenisistka pokonała Jelenę Jankovic. Dowiedz się więcej o sukcesach Agnieszki Radwańskiej w Wimbledonie 2015 i śpiewaj jej PLAY!
06/07/2015 16:35
Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?
0

Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?

Jaka będzie pogoda w lipcu 2015? Odpowiedź na to pytanie spędza sen z powiek wszystkim, którzy marzą o ciepłej i słonecznej aurze podczas wakacji 2015. Ile stopni będzie w lipcu w Polsce? Kiedy będzie padać deszcz? Sprawdzamy na ESKA.pl
06/07/2015 16:04
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl: finałowe głosowanie na przebój wakacji 2015 - 1 z 12 [PLEBISCYT]
0

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl: finałowe głosowanie na przebój wakacji 2015 - 1 z 12 [PLEBISCYT]

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl pełen piosenek na lato 2015 dobiega końca. Przed nami ostateczne głosowanie na przebój wakacji 2015 i ogłoszenie zwycięzcy naszej wspólnej zabawy. Tytuł Hitu lata 2015 czytelników ESKA.pl zgranie tylko 1 z 12 wybranych przez Was kawałków. Zaczynamy!
06/07/2015 15:49
Luxuria Astaroth w nowej roli. Zobacz co pokazała!
0

Luxuria Astaroth w nowej roli. Zobacz co pokazała!

Luxuria Astaroth, która zasłynęła odważnym występem jako Słowianka w teledysku Donatana znów pokazała co potrafi! Tym razem to... śpiew! Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył właśnie swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie - dając głos w chórkach. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
06/07/2015 15:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska