WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO] - One Direction dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! Jest szansa na show w Polsce?

Tagi związane z One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO]: one direction, one direction na żywo, one direction w polsce, trasa koncertowa one direction 2013, take me home tour one direction, take me home tour nowe daty

One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO]

RSS 14/03/2013 15:16 Komentarze

One Direction w ramach Take Me Home Tour zagrają więcej koncertów niż początkowo zakładano. Boysband potwierdził właśnie dodatkowe show w Londynie, a Directionersi są pewni, że to nie koniec. Fani mocno wierzą, że chłopaki z 1D uzupełnią koncertowe daty o kolejne występy w tym ten w Polsce!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO]
One Direction w połowie marca 2013 roku potwierdzili, że zagrają dodatkowy koncert w ramach Take Me Home Tour w Londynie już 6 kwietnia 2013 roku. Będzie to dziesiąte z kolei show w stolicy Wielkiej Brytanii. Directionersi nie kryją swojego podekscytowania i liczą na to, że taka decyzja sztabu grupy to początek dodawania nowych dat koncertów w ramach trasy.

Spekulacje na ten temat zainteresowały szczególnie tych fanów, których państwa zostały pominięte na Take Me Home Tour. Wśród nich są polscy Directionersi. Czy ich marzenia o koncercie boysbandu w Polsce spełnią się?

Autorzy hitu Live While We're Young w połowie maja 2013 roku z TMH Tour przyjadą do Niemiec. Po koncertach w Berlinie i Hamburgu zaplanowanych na 11 i 12 maja do następnego show mają 3 dni przerwy. To właśnie wtedy chłopaki mogliby odwiedzić Polskę.

>>> Louis Tomlinson z One Direction wspiera Justina Biebera! Co na to kanadyjska pop gwiazda? [VIDEO]

Wśród polskich fanów żyje również nadzieja, że kończąca się 26 maja 2013 roku europejska cześć trasy koncertowej promującej drugi album One Direction to dopiero pierwsza odsłona tournée w Europie.


Zobacz na Eska.pl Live While We're Young - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program