WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO] - One Direction dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! Jest szansa na show w Polsce?

Tagi związane z One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO]: one direction, one direction na żywo, one direction w polsce, trasa koncertowa one direction 2013, take me home tour one direction, take me home tour nowe daty

One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO]

RSS 14/03/2013 15:16 Komentarze

One Direction w ramach Take Me Home Tour zagrają więcej koncertów niż początkowo zakładano. Boysband potwierdził właśnie dodatkowe show w Londynie, a Directionersi są pewni, że to nie koniec. Fani mocno wierzą, że chłopaki z 1D uzupełnią koncertowe daty o kolejne występy w tym ten w Polsce!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: One Direction w Polsce? Chłopaki z 1D dodają kolejne daty koncertów w ramach Take Me Home Tour! [VIDEO]
One Direction w połowie marca 2013 roku potwierdzili, że zagrają dodatkowy koncert w ramach Take Me Home Tour w Londynie już 6 kwietnia 2013 roku. Będzie to dziesiąte z kolei show w stolicy Wielkiej Brytanii. Directionersi nie kryją swojego podekscytowania i liczą na to, że taka decyzja sztabu grupy to początek dodawania nowych dat koncertów w ramach trasy.

Spekulacje na ten temat zainteresowały szczególnie tych fanów, których państwa zostały pominięte na Take Me Home Tour. Wśród nich są polscy Directionersi. Czy ich marzenia o koncercie boysbandu w Polsce spełnią się?

Autorzy hitu Live While We're Young w połowie maja 2013 roku z TMH Tour przyjadą do Niemiec. Po koncertach w Berlinie i Hamburgu zaplanowanych na 11 i 12 maja do następnego show mają 3 dni przerwy. To właśnie wtedy chłopaki mogliby odwiedzić Polskę.

>>> Louis Tomlinson z One Direction wspiera Justina Biebera! Co na to kanadyjska pop gwiazda? [VIDEO]

Wśród polskich fanów żyje również nadzieja, że kończąca się 26 maja 2013 roku europejska cześć trasy koncertowej promującej drugi album One Direction to dopiero pierwsza odsłona tournée w Europie.


Zobacz na Eska.pl Live While We're Young - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna
0

Mistrz Lip Sync i mama twardzielka niewzruszona szalonym występem syna

On jest mistrzem Lip Sync, a jego mama najbardziej cierpliwą osobą na świece. Połączenie samochodowego szaleństwa syna i kamiennej twarzy kobiety doprowadza do płaczu... oczywiście ze śmiechu ;)
30/07/2016 18:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
30/07/2016 17:53
Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?
0

Audioriver 2016 online - gdzie oglądać transmisję festiwalu w Płocku?

Audioriver 2016: transmisja online z festiwalu w Płocku będzie udostępniona? Gdzie i o której godzinie oglądać stream w internecie? Na scenie wystąpi Ella Eyre i Sigma! Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl
30/07/2016 15:36
Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy
0

Wisła Płock - Legia: ONLINE i w TV. Transmisja na żywo Lotto Ekstraklasy

Mecz Wisła Płock - Legia: 30.07.2016 mecz online i w TV za darmo? Gdzie oglądać 3. kolejkę Lotto Ekstraklasy? Kibice szukający odpowiedzi na te pytania znajdą je na ESKA.pl!
30/07/2016 15:32
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 30.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać czwarty dzień obchodów? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę na 30 lipca sprawdzicie na ESKA.pl!
30/07/2016 15:32
Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]
0

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl - drugie głosowanie! Czas na kolejne muzyczne wybory i ponowną rywalizację Waszych ulubionych artystów! Kto już awansował do finału? Zobaczcie i wybierzcie kolejnych finalistów naszego plebiscytu!
30/07/2016 14:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...