WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO] - Koncert One Direction to najbardziej oczekiwane show w Polsce! [VIDEO]

Tagi związane z One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]: one direction, one direction na żywo, live while we're young one direction, live while we're young teledysk, one direction w polsce

One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]

RSS 26/10/2012 16:37 Komentarze

One Direction to gwiazdy, na których show poszlibyście najchętniej. Brytyjski boysband daleko w tyle pozostawił Justina Biebera. Britney i Beyonce nie miały żadnych szans. Zobacz wyniki eskowego rankingu i obejrzy teledysk do Live While We're Young - 1D!

okładka One Direction do Live While We're Young / fot. oficjalny profil Facebook One Direction
Ilustracja do artykułu: One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]
wyniki rankingu z Eska.pl / fot. Eska.pl
Ilustracja do artykułu: One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]
One Direction to zespół, którego koncert jest najbardziej wyczekiwanym show w Polsce według eskowego rankingu. Przez trzy dni głosowaliście na ulubioną gwiazdę, której show chcielibyście zobaczyć w naszym kraju. 1D zdobyli aż 56% Waszych głosów daleko w tyle pozostawiając Justina Biebera.

Na kanadyjskiego wokalistę głosowało 29% osób. Młodzi muzycy nie dali żadnych szans starym wyjadaczom, takim jak Britney Spears czy też Beyonce. Koncert autorki takich hitów jak End Of Time czy też Love On Top chciałoby zobaczyć jedynie 6% z Was. Podobny wynik zdobyli chłopaki z Maroon 5.

Czy One Direction rzeczywiście zawitają do Polski? Wszystko zależy tylko od Was. Niedawno fanki 1D nagrały własną wersję klipu do Live While We're Young, w którym zapraszają zespół na show do naszego kraju. Trzymamy kciuki!

>>> Live While We're Young - One Direction. Zobacz klip w wykonaniu polskich fanek zespołu! [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Live While We're young - One Direction!



JB 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody
0

Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody

Jaka będzie wiosna 2017? Na niebie coraz więcej słońca, więc sprawdzamy, jak wygląda długoterminowa prognoza pogody na wiosnę 2017. Sprawdźcie już teraz i czekajcie na ciepłe dni razem z nami!
21/01/2017 12:00
Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 10:10
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 09:41
Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!
0

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa bije rekordy popularności na YouTube! 23 stycznia pojawi się ostatni odcinek pierwszego sezonu internetowego serialu. Kto w nim wystąpi? Czy będzie to ksiądz Rydzyk? Przekonajcie się na ESKA.pl
21/01/2017 09:40
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, obrazki, prezenty
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, obrazki, prezenty

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, wesołe wierszyki, obrazki i memy, które możecie wykorzystać na Facebooku znajdziecie na ESKA.pl! Dowiecie się również, jaki prezent niespodziankę możecie zrobić ukochanej babci i dziadkowi.
21/01/2017 09:39
Raw Air 2017 - skoki. Kiedy i gdzie nowy turniej? TERMINARZ
0

Raw Air 2017 - skoki. Kiedy i gdzie nowy turniej? TERMINARZ

Raw Air 2017 - kiedy i gdzie nowy turniej w skokach narciarskich? Terminarz, czyli daty konkursów do sprawdzenia na ESKA.pl!  
21/01/2017 09:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA