Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO] - Koncert One Direction to najbardziej oczekiwane show w Polsce! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]: one direction, one direction na żywo, live while we're young one direction, live while we're young teledysk, one direction w polsce

One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]

RSS 26/10/2012 16:37 Komentarze 0

One Direction to gwiazdy, na których show poszlibyście najchętniej. Brytyjski boysband daleko w tyle pozostawił Justina Biebera. Britney i Beyonce nie miały żadnych szans. Zobacz wyniki eskowego rankingu i obejrzy teledysk do Live While We're Young - 1D!

okładka One Direction do Live While We're Young / fot. oficjalny profil Facebook One Direction
Ilustracja do artykułu: One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]
wyniki rankingu z Eska.pl / fot. Eska.pl
Ilustracja do artykułu: One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]
One Direction to zespół, którego koncert jest najbardziej wyczekiwanym show w Polsce według eskowego rankingu. Przez trzy dni głosowaliście na ulubioną gwiazdę, której show chcielibyście zobaczyć w naszym kraju. 1D zdobyli aż 56% Waszych głosów daleko w tyle pozostawiając Justina Biebera.

Na kanadyjskiego wokalistę głosowało 29% osób. Młodzi muzycy nie dali żadnych szans starym wyjadaczom, takim jak Britney Spears czy też Beyonce. Koncert autorki takich hitów jak End Of Time czy też Love On Top chciałoby zobaczyć jedynie 6% z Was. Podobny wynik zdobyli chłopaki z Maroon 5.

Czy One Direction rzeczywiście zawitają do Polski? Wszystko zależy tylko od Was. Niedawno fanki 1D nagrały własną wersję klipu do Live While We're Young, w którym zapraszają zespół na show do naszego kraju. Trzymamy kciuki!

>>> Live While We're Young - One Direction. Zobacz klip w wykonaniu polskich fanek zespołu! [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Live While We're young - One Direction!



JB 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?
0

Taylor Swift: kim jest Scott Eastwood, przystojniak z teledysku Wildest Dreams?

Kim jest Scott Eastwood, czyli przystojniak z teledysku Taylor Swift - Wildest Dreams? Takie pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy zachwyceni urodą mężczyzny z klipu. Sprawdź informacje na temat Scotta Eastwooda już teraz - na ESKA.pl
27/08/2015 17:07
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
27/08/2015 17:05
Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce
0

Liroy bierze się za politykę. Poznaj 8 znanych muzyków, o których nie wiesz, że zrobili karierę w polityce

Liroy będzie politykiem! Znany raper zdecydował się wystartować w wyborach parlamentarnych. Komu jeszcze udał się taki transfer z muzyki do polityki? Zobaczcie listę 8 muzyków związanych z polityką.
27/08/2015 17:00
Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl
0

Anita Włodarczyk mistrzynią - lista przebojów dla sportowych championów specjalnie od ESKA.pl

Złota Anita Włodarczyk na MŚ w Pekinie - rozniosła konkurencję. Nasza młocistka najpierw, 26.08.2015 jednym rzutem awansowała do finału rzutu młotem. Później zdeklasowała wszystkie przeciwniczki swoimi rzutami w finale i zdobyła złoto. We Are the Champions, to nie jedyna piosenka do świętowania takich zwycięstw.
27/08/2015 16:57
ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?
0

ESKA Music Awards 2015: powtórka transmisji z gali - kiedy, gdzie i o której?

Powtórki ESKA Music Awards 2015 to szansa dla tych, którzy przegapili transmisję gali EMA 2015 29 sierpnia. Retransmisja ESKA Music Awards 2015 w kilku opcjach a wszystkie z nich czekają opisane na naszej stronie. Zobaczcie już teraz, kiedy, gdzie i o której godzinie powtórki ESKA Music Awards 2015.
27/08/2015 15:52
Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules
0

Rok szkolny 2015/2016: dni wolne od szkoły - Break The Rules

Dni wolne od szkoły w roku szkolnym 2015/2016? Pierwsze szkolne wakacje szybciej niż Wam się wydaje. Na ESKA.pl przejrzeliśmy kalendarz roku szkolnego 2015/2016, i znamy daty wszystkich dni wolnych. 
27/08/2015 15:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

27/08/2015 14:19

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska