WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO] - Koncert One Direction to najbardziej oczekiwane show w Polsce! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]: one direction, one direction na żywo, live while we're young one direction, live while we're young teledysk, one direction w polsce

One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]

RSS 26/10/2012 16:37 Komentarze 0

One Direction to gwiazdy, na których show poszlibyście najchętniej. Brytyjski boysband daleko w tyle pozostawił Justina Biebera. Britney i Beyonce nie miały żadnych szans. Zobacz wyniki eskowego rankingu i obejrzy teledysk do Live While We're Young - 1D!

okładka One Direction do Live While We're Young / fot. oficjalny profil Facebook One Direction
Ilustracja do artykułu: One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]
wyniki rankingu z Eska.pl / fot. Eska.pl
Ilustracja do artykułu: One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]
One Direction to zespół, którego koncert jest najbardziej wyczekiwanym show w Polsce według eskowego rankingu. Przez trzy dni głosowaliście na ulubioną gwiazdę, której show chcielibyście zobaczyć w naszym kraju. 1D zdobyli aż 56% Waszych głosów daleko w tyle pozostawiając Justina Biebera.

Na kanadyjskiego wokalistę głosowało 29% osób. Młodzi muzycy nie dali żadnych szans starym wyjadaczom, takim jak Britney Spears czy też Beyonce. Koncert autorki takich hitów jak End Of Time czy też Love On Top chciałoby zobaczyć jedynie 6% z Was. Podobny wynik zdobyli chłopaki z Maroon 5.

Czy One Direction rzeczywiście zawitają do Polski? Wszystko zależy tylko od Was. Niedawno fanki 1D nagrały własną wersję klipu do Live While We're Young, w którym zapraszają zespół na show do naszego kraju. Trzymamy kciuki!

>>> Live While We're Young - One Direction. Zobacz klip w wykonaniu polskich fanek zespołu! [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Live While We're young - One Direction!



JB 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zayn Malik solo - Malik nagra własną płytę? Prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów [VIDEO]
0

Zayn Malik solo - Malik nagra własną płytę? Prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów [VIDEO]

Zayn Malik solo? Czy wokalista One Direction zdecydował się na odejście z grupy ze względu na plany związane z rozwijaniem solowej kariery? Czy Zayn Malik solowy album wyda jeszcze w tym roku? Sprawdzamy doniesienia na temat solowej kariery Zayna Malika i prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów na ESKA.pl 
27/03/2015 00:34
JESTEŚ BOGIEM Paktofonika - Jestem Bogiem. Zobacz teledysk i tekst piosenki! [TEKST i VIDEO]
0

JESTEŚ BOGIEM Paktofonika - Jestem Bogiem. Zobacz teledysk i tekst piosenki! [TEKST i VIDEO]

Zobacz teledysk i tekst do kawałka najpopularniejszego kawałka zespołu Paktofonika - Jestem Bogiem! [TEKST i VIDEO]
27/03/2015 00:20
50 twarzy Greya DRUGA CZĘŚĆ opóźniona i bez kluczowych osób. Kiedy będzie Ciemniejsza strona Greya - Waiting Game na ESKA.pl
0

50 twarzy Greya DRUGA CZĘŚĆ opóźniona i bez kluczowych osób. Kiedy będzie Ciemniejsza strona Greya - Waiting Game na ESKA.pl

50 twarzy Greya 2 pod znakiem zapytania. Zmiany i opóźnienie w realizacji drugiej części 50 twarzy Greya. Wytwórnia ogłosiła, że zmienia się termin premiery Ciemniejszej strony Greya, a w dodatku z ekipy znikają dwie kluczowe osoby. Kogo zabraknie? Sprawdź już teraz!
27/03/2015 00:09
Ed Sheeran na weselu - ZOBACZ jak zaskoczył parę młodą śpiewając do ich pierwszego tańca [VIDEO]
0

Ed Sheeran na weselu - ZOBACZ jak zaskoczył parę młodą śpiewając do ich pierwszego tańca [VIDEO]

Ed Sheeran weselnym grajkiem? Na Instagramie pokazał zdjęcie pary młodej, którą zaskoczył śpiewając do ich pierwszego małżeńskiego tańca. Jak to się stało? Dowiedz się więcej na ESKA.pl
27/03/2015 00:01
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: kiedy będzie i jak będziemy przestawiać zegarki na wiosnę w rytmie hitu Keshy? Sprawdzamy i podpowiadamy od kiedy będziemy spać o godzinę krócej!
26/03/2015 23:27
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2015? To już wkrótce! Zmiana czasu na letni w 2015 roku ma miejsce w nocy z 28 na 29 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
26/03/2015 23:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>

Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>


Akcja partnerska