WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO] - Koncert One Direction to najbardziej oczekiwane show w Polsce! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]: one direction, one direction na żywo, live while we're young one direction, live while we're young teledysk, one direction w polsce

One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]

RSS 26/10/2012 16:37 Komentarze 0

One Direction to gwiazdy, na których show poszlibyście najchętniej. Brytyjski boysband daleko w tyle pozostawił Justina Biebera. Britney i Beyonce nie miały żadnych szans. Zobacz wyniki eskowego rankingu i obejrzy teledysk do Live While We're Young - 1D!

okładka One Direction do Live While We're Young / fot. oficjalny profil Facebook One Direction
Ilustracja do artykułu: One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]
wyniki rankingu z Eska.pl / fot. Eska.pl
Ilustracja do artykułu: One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! [VIDEO]
One Direction to zespół, którego koncert jest najbardziej wyczekiwanym show w Polsce według eskowego rankingu. Przez trzy dni głosowaliście na ulubioną gwiazdę, której show chcielibyście zobaczyć w naszym kraju. 1D zdobyli aż 56% Waszych głosów daleko w tyle pozostawiając Justina Biebera.

Na kanadyjskiego wokalistę głosowało 29% osób. Młodzi muzycy nie dali żadnych szans starym wyjadaczom, takim jak Britney Spears czy też Beyonce. Koncert autorki takich hitów jak End Of Time czy też Love On Top chciałoby zobaczyć jedynie 6% z Was. Podobny wynik zdobyli chłopaki z Maroon 5.

Czy One Direction rzeczywiście zawitają do Polski? Wszystko zależy tylko od Was. Niedawno fanki 1D nagrały własną wersję klipu do Live While We're Young, w którym zapraszają zespół na show do naszego kraju. Trzymamy kciuki!

>>> Live While We're Young - One Direction. Zobacz klip w wykonaniu polskich fanek zespołu! [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Live While We're young - One Direction!



JB 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Rafał Brzozowski - Kto. Nowy teledysk autora hitu Tak Blisko. Przebój na Walentynki? [VIDEO]
0

Rafał Brzozowski - Kto. Nowy teledysk autora hitu Tak Blisko. Przebój na Walentynki? [VIDEO]

Rafał Brzozowski opublikował w sieci nowy teledysk do piosenki Kto. Czy romantyczny klip to będzie przebój na Walentynki? Zobacz nowy teledysk Rafała Brzozowskiego na eska.pl
29/01/2015 22:40
Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]
0

Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]

O co chodzi w akcji #SmearForSmear? Takie pytanie z pewnością zadają sobie niektórzy fani muzycznych gwiazd, które wstawiają swoje zdjęcia oznaczone tym hashtagiem. Sprawdź, co znaczy #SmearForSmear i kto sławny wziął udział w akcji już teraz - na ESKA.pl
29/01/2015 17:19
Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]
0

Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

Już jest! Piosenka do filmu SpongeBoba trafiła do sieci. Autorem utworu do filmu animowanego o przygodach Pana Gąbki jest zespół N.E.R.D. Posłuchaj kawałka Squeeze Me na ESKA.pl 
29/01/2015 16:50
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
29/01/2015 16:44
Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]

Radiowa wersja piosenki Nicki Minaj - The Night Is Still Young to nowość w Gorącej 20 w czwartek 29 stycznia 2015 roku. Nowy singiel promocyjny z płyty The Pinkprint prezentuje bardziej popową stronę twórczości raperki. Posłuchaj kawałka na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl
29/01/2015 16:22
Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]
0

Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]

Festiwal Kolorów 2015 zbliża się wielkimi krokami. Z tygodnia na tydzień poznajemy coraz więcej szczegółów kolejnej edycji kolorowej imprezy. Gdzie i kiedy odbędzie się Festiwal Kolorów 2015? Jakie atrakcje szykują organizatorzy? Zobaczcie, co wiemy o Festiwalu Kolorów 2015 już teraz na ESKA.pl i dołączcie do tych, którzy nie są Colourblind!
29/01/2015 16:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska