WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO] - Polscy fani One Direction chcą koncertu w Polsce! Trwa akcja na Twitterze. Uda się? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]

RSS 23/01/2013 18:18 Komentarze 0

Polscy fani One Direction chcą koncertu boysbandu w Polsce. Polish Directioners wzięli sprawy w swoje ręce i zorganizowali specjalną akcję na Twitterze. W ten sposób udało im się dotrzeć do pierwszego miejsca najpopularniejszych trendów serwisu z hasłem #PolandNeedsTMHTour. Czy 1D zagrają w Polsce?

One Direction - Take Me Home, okładka /
Ilustracja do artykułu: One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]
One Direction mogą być dumni ze swoich polskich fanów, którzy od początku istnienia zespołu zabiegają o jego show w Polsce. Mimo, że 1D w trasie koncertowej promującej krążek Take Me Home nie mają (jak na razie) w planach wizyty w naszym kraju, to Polish Directioners nie przestają zabiegać o ich występ. O swoich marzeniach poinformowali świat z pomocą Twittera.

19 stycznia 2013 roku fraza #PolandNeedsTMHTour dotarła na listę najpopularniejszych tematów na Twitterze, gdzie przez kilka godzin utrzymywała się na pierwszym miejscu wśród trendów. Akcję, o której informacje pojawiły się nawet w irlandzkich mediach, wsparli Directionersi z całego świata.

To nie pierwszy raz, kiedy polscy fani brytyjsko-irlandzkiej grupy udowadniają swoje oddanie zespołowi. W październiku 2012 roku na Eska.pl zapytaliśmy Was, na czyj koncert poszlibyście najchętniej. 1D zdobyli 56% wszystkich głosów daleko w tyle pozostawiając inne gwiazdy.

>>> One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! Sprawdź wyniki głosowania [VIDEO]

Czy One Direction odwiedzą Polskę? Trzymamy kciuki i czekamy na Wasze komentarze!


Zobacz na Eska.pl Kiss You - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mam Talent 7 odcinek 8 - półfinał. Kto wystąpi w pierwszym odcinku na żywo? [VIDEO]
0

Mam Talent 7 odcinek 8 - półfinał. Kto wystąpi w pierwszym odcinku na żywo? [VIDEO]

Mam Talent 7 odcinek 8 - półfinał. Kto wystąpi w pierwszym odcinku półfinałowym? Poznaj bliżej ósemkę uczestników, którzy jako pierwsi zawalczą w programie na żywo o miejsce w finale programu i szansę na 300 000 złotych!
24/10/2014 12:00
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie 5 zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie 5 zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
24/10/2014 11:50
One Direction - On The Road Again Tour 2015: daty i miasta. Zobacz, gdzie i kiedy grają chłopaki z 1D [VIDEO]
0

One Direction - On The Road Again Tour 2015: daty i miasta. Zobacz, gdzie i kiedy grają chłopaki z 1D [VIDEO]

Trasa koncertowa One Direction na 2015 rok została ujawniona! Gdzie i kiedy odbędą się koncerty One Direction w następnym roku? Czy chłopaki z 1D odwiedzą Polskę? Trasa koncertowa One Direction On The Road Again Tour 2015 z miastami i dokładnymi datami została podana na oficjalnej strone 1D na Facebooku. Miasta, w których wystąpi Ona Direction sprawdzisz też na ESKA.pl
24/10/2014 11:23
Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]
0

Curly Heads teledysk Reconcile. Marcin Dorociński w klipie zespołu Dawida Podsiadło [VIDEO]

Curly Heads ujawniają teledysk do utworu Reconcile. W klipie zespołu, w którym gra Dawid Podsiadło, występuje Marcin Dorociński. Teledysk Reconcile promuje debiutancki album Curly Heads zatytułowany Ruby Dress Skinny Dog. Video z Marcinem Dorocińskim do zobaczenia na ESKA.pl
24/10/2014 11:14
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
0

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
24/10/2014 11:10
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: