Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO] - Polscy fani One Direction chcą koncertu w Polsce! Trwa akcja na Twitterze. Uda się? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]

RSS 23/01/2013 18:18 Komentarze 0

Polscy fani One Direction chcą koncertu boysbandu w Polsce. Polish Directioners wzięli sprawy w swoje ręce i zorganizowali specjalną akcję na Twitterze. W ten sposób udało im się dotrzeć do pierwszego miejsca najpopularniejszych trendów serwisu z hasłem #PolandNeedsTMHTour. Czy 1D zagrają w Polsce?

One Direction - Take Me Home, okładka /
Ilustracja do artykułu: One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]
One Direction mogą być dumni ze swoich polskich fanów, którzy od początku istnienia zespołu zabiegają o jego show w Polsce. Mimo, że 1D w trasie koncertowej promującej krążek Take Me Home nie mają (jak na razie) w planach wizyty w naszym kraju, to Polish Directioners nie przestają zabiegać o ich występ. O swoich marzeniach poinformowali świat z pomocą Twittera.

19 stycznia 2013 roku fraza #PolandNeedsTMHTour dotarła na listę najpopularniejszych tematów na Twitterze, gdzie przez kilka godzin utrzymywała się na pierwszym miejscu wśród trendów. Akcję, o której informacje pojawiły się nawet w irlandzkich mediach, wsparli Directionersi z całego świata.

To nie pierwszy raz, kiedy polscy fani brytyjsko-irlandzkiej grupy udowadniają swoje oddanie zespołowi. W październiku 2012 roku na Eska.pl zapytaliśmy Was, na czyj koncert poszlibyście najchętniej. 1D zdobyli 56% wszystkich głosów daleko w tyle pozostawiając inne gwiazdy.

>>> One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! Sprawdź wyniki głosowania [VIDEO]

Czy One Direction odwiedzą Polskę? Trzymamy kciuki i czekamy na Wasze komentarze!


Zobacz na Eska.pl Kiss You - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015 - klasyfikacja generalna. Kto wygra wyścig? No Surprises?
0

Tour de Pologne 2015 - klasyfikacja generalna. Kto wygra wyścig? No Surprises?

Tour de Pologne 2015 - klasyfikacja generalna wyścigu przesądzi o tym, kto wygra tegoroczną edycję największego wydarzenia kolarskiego w Polsce. Na jakich miejscach znaleźli się Polacy w klasyfikacji generalnej TdP 2015? Informacje na ten temat na ESKA.pl - No Surprises? 
05/08/2015 13:30
Miley Cyrus topless w nowej zapowiedzi VMA 2015. Kolejna z całkowicie nagą gwiazdą?
0

Miley Cyrus topless w nowej zapowiedzi VMA 2015. Kolejna z całkowicie nagą gwiazdą?

Miley Cyrus piersi pokazała w nowej zapowiedzi Video Music Awards 2015, które poprowadzi pod koniec sierpnia. Zwiastun VMA 2015 z Miley Cyrus topless może oznaczać, że w kolejnym trailerze przedstawiającym nam ją w roli gospodyni gali gwiazdę zobaczymy już zupełnie nago. Sprawdźcie, co Miley Cyrus szykuje na Video Music Awards 2015!
05/08/2015 13:25
Tomson, juror The Voice Of Poland, został ambasadorem Projektu Klub. O co chodzi?
0

Tomson, juror The Voice Of Poland, został ambasadorem Projektu Klub. O co chodzi?

Tomson - znany jako jeden z członków zespołu Afromental i jeden z jurorów muzycznego talent show The Voice Of Poland - został ambasadorem Projektu Klub. Muzyk pomoże we wskazaniu osób, których pomysły oraz osobowość zasłużyły na wygraną w unikalnym konkursie, w którym zwycięzcy przez tydzień będą mogli wczuć się w rolę szefa klubu i zorganizować wyjątkową, wymarzoną imprezę!    
05/08/2015 12:55
Tatiana Okupnik w Tańcu z Gwiazdami 4 na Polsacie: poprowadzi show? Najnowsze informacje
0

Tatiana Okupnik w Tańcu z Gwiazdami 4 na Polsacie: poprowadzi show? Najnowsze informacje

Tatiana Okupnik poprowadzi Taniec z Gwiazdami 4 - tak donosi jeden z serwisów plotkarskich. Czy rzeczywiście pora na nową prowadzącą Taniec z Gwiazdami i dlaczego wokalistka w roli gospodyni tanecznego show wcale nie brzmi jak stek bzdur? Więcej o Tatianie Okupnik i nowej edycji Tańca z Gwiazdami na Polsacie już teraz!
05/08/2015 12:44
Harry Styles - #BeCarefulHarry: o co chodzi? Zamach na koncercie 5 sierpnia 2015?
0

Harry Styles - #BeCarefulHarry: o co chodzi? Zamach na koncercie 5 sierpnia 2015?

Harry Styles w opałach? O co chodzi w hasztagu #BeCarefulHarry? Co wydarzy się 5 sierpnia 2015? Czy życie Harry'ego Styles'a jest zagrożone? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie na ESKA.pl 
05/08/2015 12:35
Lenny Kravitz - pęknięte spodnie na koncercie. Nie miał bielizny, widać było WSZYSTKO! Video +18
0

Lenny Kravitz - pęknięte spodnie na koncercie. Nie miał bielizny, widać było WSZYSTKO! Video +18

Lenny Kravitz w pękniętych spodniach na scenie pokazał dosłownie WSZYSTKO. Okropna wpadka wokalisty podczas koncertu w Sztokholmie. Okazuje się, że Lenny Kravitz pod skórzanymi spodniami nie nosi bielizny. Nagranie VIDEO z wpadki piosenkarza dostępne na ESKA.pl 
05/08/2015 12:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska