WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO] - Polscy fani One Direction chcą koncertu w Polsce! Trwa akcja na Twitterze. Uda się? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]

RSS 23/01/2013 18:18 Komentarze 0

Polscy fani One Direction chcą koncertu boysbandu w Polsce. Polish Directioners wzięli sprawy w swoje ręce i zorganizowali specjalną akcję na Twitterze. W ten sposób udało im się dotrzeć do pierwszego miejsca najpopularniejszych trendów serwisu z hasłem #PolandNeedsTMHTour. Czy 1D zagrają w Polsce?

One Direction mogą być dumni ze swoich polskich fanów, którzy od początku istnienia zespołu zabiegają o jego show w Polsce. Mimo, że 1D w trasie koncertowej promującej krążek Take Me Home nie mają (jak na razie) w planach wizyty w naszym kraju, to Polish Directioners nie przestają zabiegać o ich występ. O swoich marzeniach poinformowali świat z pomocą Twittera.

19 stycznia 2013 roku fraza #PolandNeedsTMHTour dotarła na listę najpopularniejszych tematów na Twitterze, gdzie przez kilka godzin utrzymywała się na pierwszym miejscu wśród trendów. Akcję, o której informacje pojawiły się nawet w irlandzkich mediach, wsparli Directionersi z całego świata.

To nie pierwszy raz, kiedy polscy fani brytyjsko-irlandzkiej grupy udowadniają swoje oddanie zespołowi. W październiku 2012 roku na Eska.pl zapytaliśmy Was, na czyj koncert poszlibyście najchętniej. 1D zdobyli 56% wszystkich głosów daleko w tyle pozostawiając inne gwiazdy.

>>> One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! Sprawdź wyniki głosowania [VIDEO]

Czy One Direction odwiedzą Polskę? Trzymamy kciuki i czekamy na Wasze komentarze!


Zobacz na Eska.pl Kiss You - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, odc. 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, odc. 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - za kogo przebiorą się uczestnicy w 6 odcinku show? Przypomnijmy, że ostatni odcinek wygrał Marek Kaliszuk. Czy i tym razem uda mu się powtórzyć ten sukces? Kolejny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 już 25 października 2014 roku. Tymczasem już dzisiaj sprawdź, z jakimi rolami będą musiały zmierzyć się gwiazdy show
20/10/2014 11:01
Halloween 2014: najmroczniejsze klipy gwiazd! Głosuj już teraz! [RANKING]
0

Halloween 2014: najmroczniejsze klipy gwiazd! Głosuj już teraz! [RANKING]

Halloween - mroczne klipy gwiazd. Rihanna i jej Disturbia, Lady Gaga w Alejandro czy może Monster High Ewy Farnej? Mroczne makijaże, mgła, sceny jak z horrorów. Która z gwiazd nakręciła najbardziej przerażający klip? Poczuj klimat Halloween z Eska.pl i zagłosuj już teraz w naszym nowym rankingu!
20/10/2014 10:47
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek w mrocznych klimatach [VIDEO]
1

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek w mrocznych klimatach [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
20/10/2014 10:37
Mam Talent 7, odc. 7: muzyczni uczestnicy w półfinale. Kto przeszedł dalej? [VIDEO]
0

Mam Talent 7, odc. 7: muzyczni uczestnicy w półfinale. Kto przeszedł dalej? [VIDEO]

Mam Talent 7 odc. 7 - kolejny odcinek show 18 października 2014 roku. Przed jurorami ciężkie zadanie. Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola będą musieli wybrać czterdziestu uczestników, którzy wystąpią w odcinkach na żywo. Czy do półfinału trafią uczestnicy utalentowanie muzycznie? Sprawdź razem z ESKA.pl muzyczne występy w Mam Talent
20/10/2014 10:35
Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo odcinek z 19 października 2014 [VIDEO]
1

Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo odcinek z 19 października 2014 [VIDEO]

Must Be The Music 8, odc. 5 - relacja na żywo z muzycznego show Polsatu wystartuje już o godz. 20:00 na ESKA.pl. W tym odcinku Kora będzie wyjątkowo kąśliwa. Poza tym w odcinku z 19 października 2014 na scenie Must Be The Music 8 zobaczymy m.in. 15-latkę z głosem diwy operowej i 29-latka, który doskonale coveruje Robbiego Williamsa. Relacje live z Must Be The Music zaczynamy o 20:00!
19/10/2014 21:59
Must Be The Music 8, odc. 5: Jan Traczyk śpiewa jak Robbie Williams [VIDEO]
0

Must Be The Music 8, odc. 5: Jan Traczyk śpiewa jak Robbie Williams [VIDEO]

Must Be The Music 8, odc. 5 - już w najbliższą niedzielę 19 października 2014 roku na scenie show pojawi się głos Robbiego Williamsa w ciele 29-letniego Polaka. O co chodzi? O świetny występ Jana Traczyka, który zaptezentował się w utworze Angels brytyjskiego wokalisty. Jego silny głos wprawił w osłupienie jury Must Be The Music.
19/10/2014 19:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]