Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO] - Polscy fani One Direction chcą koncertu w Polsce! Trwa akcja na Twitterze. Uda się? [VIDEO]

One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]

RSS 23/01/2013 18:18 Komentarze

Polscy fani One Direction chcą koncertu boysbandu w Polsce. Polish Directioners wzięli sprawy w swoje ręce i zorganizowali specjalną akcję na Twitterze. W ten sposób udało im się dotrzeć do pierwszego miejsca najpopularniejszych trendów serwisu z hasłem #PolandNeedsTMHTour. Czy 1D zagrają w Polsce?

One Direction - Take Me Home, okładka /
Ilustracja do artykułu: One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]
One Direction mogą być dumni ze swoich polskich fanów, którzy od początku istnienia zespołu zabiegają o jego show w Polsce. Mimo, że 1D w trasie koncertowej promującej krążek Take Me Home nie mają (jak na razie) w planach wizyty w naszym kraju, to Polish Directioners nie przestają zabiegać o ich występ. O swoich marzeniach poinformowali świat z pomocą Twittera.

19 stycznia 2013 roku fraza #PolandNeedsTMHTour dotarła na listę najpopularniejszych tematów na Twitterze, gdzie przez kilka godzin utrzymywała się na pierwszym miejscu wśród trendów. Akcję, o której informacje pojawiły się nawet w irlandzkich mediach, wsparli Directionersi z całego świata.

To nie pierwszy raz, kiedy polscy fani brytyjsko-irlandzkiej grupy udowadniają swoje oddanie zespołowi. W październiku 2012 roku na Eska.pl zapytaliśmy Was, na czyj koncert poszlibyście najchętniej. 1D zdobyli 56% wszystkich głosów daleko w tyle pozostawiając inne gwiazdy.

>>> One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! Sprawdź wyniki głosowania [VIDEO]

Czy One Direction odwiedzą Polskę? Trzymamy kciuki i czekamy na Wasze komentarze!


Zobacz na Eska.pl Kiss You - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2016 - występy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas Grammy. Sprawdź!
0

Grammy 2016 - występy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas Grammy. Sprawdź!

Występy na Grammy 2016 zapowiadają się niesamowicie. Na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak Rihanna, Taylor Swift, The Weeknd czy Adele. Brytyjka podczas uroczystości wystąpi aż dwa razy. Pełna lista gwiazd, które zobaczymy podczas gali rozdania nagród Grammy już teraz na ESKA.pl. Sprawdź!
13/02/2016 18:22
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
13/02/2016 18:21
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
13/02/2016 18:18
GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?
0

GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?

GRAMMY 2016 już 15 lutego. Na czerwonym dywanie oraz gali GRAMMY pojawią się m.in. Adele, Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber, The Weeknd czy Kendrick Lamar.
13/02/2016 18:16
Jak to robią single - soundtrack. Fifth Harmony, Avicii, Selah Sue, czyli traclista pełna gwiazd!
0

Jak to robią single - soundtrack. Fifth Harmony, Avicii, Selah Sue, czyli traclista pełna gwiazd!

Jak to robią single - soundtrack do filmu jest imponujący. Nie dość, że film idealnie sprawdzi się na walentynki to dodatkowo nie zawiedzie widzów muzyką, jaką usłyszą podczas seansu. Tracklista jest pełna gwiazd, a jej pełny skład możecie poznać na ESKA.pl!
13/02/2016 16:49
Walentynki - prezent. Co kupić na 14 lutego ukochanej osobie? Sprawdź muzyczne inspiracje!
0

Walentynki - prezent. Co kupić na 14 lutego ukochanej osobie? Sprawdź muzyczne inspiracje!

Walentynki: prezent na walentynki. Jak go kupić i nie zwariować? Odpowiedź na to pytanie mogłaby zapełnić cały poradnik. Jak się okazuje pomysłów na walentynkowy prezent jest mnóstwo. Na ESKA.pl ograniczymy się jedynie do muzycznych prezentów na walentynki. Co kupić dziewczynie na walentynki? Z jakiego prezentu walentynkowego będzie zadowolony chłopak? Sprawdź!
13/02/2016 16:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

13/02/2016 18:21

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA