WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO] - Polscy fani One Direction chcą koncertu w Polsce! Trwa akcja na Twitterze. Uda się? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]

RSS 23/01/2013 18:18 Komentarze 0

Polscy fani One Direction chcą koncertu boysbandu w Polsce. Polish Directioners wzięli sprawy w swoje ręce i zorganizowali specjalną akcję na Twitterze. W ten sposób udało im się dotrzeć do pierwszego miejsca najpopularniejszych trendów serwisu z hasłem #PolandNeedsTMHTour. Czy 1D zagrają w Polsce?

One Direction - Take Me Home, okładka /
Ilustracja do artykułu: One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]
One Direction mogą być dumni ze swoich polskich fanów, którzy od początku istnienia zespołu zabiegają o jego show w Polsce. Mimo, że 1D w trasie koncertowej promującej krążek Take Me Home nie mają (jak na razie) w planach wizyty w naszym kraju, to Polish Directioners nie przestają zabiegać o ich występ. O swoich marzeniach poinformowali świat z pomocą Twittera.

19 stycznia 2013 roku fraza #PolandNeedsTMHTour dotarła na listę najpopularniejszych tematów na Twitterze, gdzie przez kilka godzin utrzymywała się na pierwszym miejscu wśród trendów. Akcję, o której informacje pojawiły się nawet w irlandzkich mediach, wsparli Directionersi z całego świata.

To nie pierwszy raz, kiedy polscy fani brytyjsko-irlandzkiej grupy udowadniają swoje oddanie zespołowi. W październiku 2012 roku na Eska.pl zapytaliśmy Was, na czyj koncert poszlibyście najchętniej. 1D zdobyli 56% wszystkich głosów daleko w tyle pozostawiając inne gwiazdy.

>>> One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! Sprawdź wyniki głosowania [VIDEO]

Czy One Direction odwiedzą Polskę? Trzymamy kciuki i czekamy na Wasze komentarze!


Zobacz na Eska.pl Kiss You - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
0

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiekowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
17/04/2015 16:23
Egzamin gimnazjalny 2015: czy da się nie zdać? Don't Worry 'Bout It! [VIDEO]
2

Egzamin gimnazjalny 2015: czy da się nie zdać? Don't Worry 'Bout It! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 zbliża się wielkimi krokami, więc jak co roku pojawiają się standardowe pytania od uczniów. Wśród nich to, czy da się nie zdać egzaminu gimnazjalnego. Zobaczcie już teraz, ile trzeba mieć punktów na egzaminie gimnazjalnym, żeby zdać i co się dzieje w przypadku 0 pkt na egzaminie gimnazjalnym.
17/04/2015 15:50
Britney Spears i Giorgio Moroder - Tom's Diner: wiemy, kiedy premiera coveru hitu z lat 80. od Brit! Posłuchajcie oryginału i sprawdźcie datę [AUDIO]
0

Britney Spears i Giorgio Moroder - Tom's Diner: wiemy, kiedy premiera coveru hitu z lat 80. od Brit! Posłuchajcie oryginału i sprawdźcie datę [AUDIO]

Britney Spears nagrała cover hitu Tom's Diner na płytę Giorgio Morodera. Piosenkarka jest jedną z wielu gwiazd, które będzie można usłyszeć na albumie Déjà Vu słynnego włoskiego producenta. Sprawdź szczegóły  posłuchaj oryginału Tom's Diner w wykonaniu Suzanne Vega na ESKA.pl
17/04/2015 15:36
Gorąca 20 Premiera: Flo Rida (feat. Robin Thicke & Verdine White) - I Don't Like It, I Love It. Sprawdź ciekawe wideo z tekstem [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Flo Rida (feat. Robin Thicke & Verdine White) - I Don't Like It, I Love It. Sprawdź ciekawe wideo z tekstem [VIDEO]

Flo Rida ft. Robin Thicke & Verdine White - I Don’t Like It, I Love It to piątkowa premiera w Gorącej 20. Lyric video z popularnymi serwisami społecznościowymi w tle do kawałka amerykańskiego rapera do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl
17/04/2015 14:28
Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Zobaczcie, dlaczego [VIDEO]
0

Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Zobaczcie, dlaczego [VIDEO]

Wśród uczestników półfinału Celebrity Splash 18.04.2015 uwagę wszystkich w szczególności przyciąga Saszan typowana na faworytkę do finału programu. Na ESKA.pl o skoku Saszan w Celebrity Splash odc. 7. Zobaczcie, dlaczego wokalistka naprawdę ma szanse wygrać show ze skokami gwiazd do wody!
17/04/2015 13:53
Nowa piosenka Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj. Zobacz teledysk! [VIDEO]
0

Nowa piosenka Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj. Zobacz teledysk! [VIDEO]

Nowa piosenka i teledysk Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj właśnie pojawiła się na YouTube! Kochaj i Żyj to tytułowy singiel z nowej płyty pochodzącego z Ukrainy zespołu Kozak System, która ukaże się już 30 kwietnia.
17/04/2015 13:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska