WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO] - Polscy fani One Direction chcą koncertu w Polsce! Trwa akcja na Twitterze. Uda się? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]

RSS 23/01/2013 18:18 Komentarze 0

Polscy fani One Direction chcą koncertu boysbandu w Polsce. Polish Directioners wzięli sprawy w swoje ręce i zorganizowali specjalną akcję na Twitterze. W ten sposób udało im się dotrzeć do pierwszego miejsca najpopularniejszych trendów serwisu z hasłem #PolandNeedsTMHTour. Czy 1D zagrają w Polsce?

One Direction - Take Me Home, okładka /
Ilustracja do artykułu: One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]
One Direction mogą być dumni ze swoich polskich fanów, którzy od początku istnienia zespołu zabiegają o jego show w Polsce. Mimo, że 1D w trasie koncertowej promującej krążek Take Me Home nie mają (jak na razie) w planach wizyty w naszym kraju, to Polish Directioners nie przestają zabiegać o ich występ. O swoich marzeniach poinformowali świat z pomocą Twittera.

19 stycznia 2013 roku fraza #PolandNeedsTMHTour dotarła na listę najpopularniejszych tematów na Twitterze, gdzie przez kilka godzin utrzymywała się na pierwszym miejscu wśród trendów. Akcję, o której informacje pojawiły się nawet w irlandzkich mediach, wsparli Directionersi z całego świata.

To nie pierwszy raz, kiedy polscy fani brytyjsko-irlandzkiej grupy udowadniają swoje oddanie zespołowi. W październiku 2012 roku na Eska.pl zapytaliśmy Was, na czyj koncert poszlibyście najchętniej. 1D zdobyli 56% wszystkich głosów daleko w tyle pozostawiając inne gwiazdy.

>>> One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! Sprawdź wyniki głosowania [VIDEO]

Czy One Direction odwiedzą Polskę? Trzymamy kciuki i czekamy na Wasze komentarze!


Zobacz na Eska.pl Kiss You - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]
0

Jakie części ciała ubezpieczają gwiazdy muzyczne? [VIDEO]

Pupa Kylie Minogue, nogi Mariah Carey, struny głosowe Bruce'a Springsteena - to chyba najdroższe części ciała na świecie. Jakim cudem? Cudem ubezpieczenia. Sprawdź, w jaki sposób muzyczne gwiazdy zabezpieczają swoje największe atuty! 
27/11/2014 17:17
Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]
0

Skoki narciarskie 2014/2015: gdzie oglądać Puchar Świata w TV? Sprawdźcie, kto transmituje skoki w telewizji i pozwoli być Up In The Air [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 w telewizji bierzemy pod lupę na ESKA.pl. Dla fanów skoków sprawdzamy, gdzie oglądać na żywo Puchar Świata w skokach narciarskich 2014.2015. Transmisje z PŚ w skokach narciarskich 2014/2015 w TV to kilka kanałów, dzięki którym każdy z nas poczuje się przez chwilę jakby był Up In The Air razem ze skoczkami. Klikajcie po więcej już teraz!
27/11/2014 17:03
Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]
0

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014: kiedy i o której zapalenie światełek? Gotowi na świąteczne Lights? [VIDEO]

Świąteczna iluminacja w Warszawie 2014 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy i o której godzinie Wielkie Iluminacja Świątecznej Warszawy 2014 będzie miała miejsce na ulicach stolicy? Datę i godzinę świątecznej iluminacji w Warszawie 2014 mamy dla Was na ESKA.pl wraz z miejscami, gdzie zobaczymy świąteczne światełka. Lights w christmasowym klimacie za 3, 2, 1...
27/11/2014 16:29
Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]
0

Mali Giganci - nowy talent show w TVN. Kiedy startuje i na czym polega? [VIDEO]

Mali Giganci - to nowe talent-show, które zagości na antenie TVN od kwietnia 2014 roku. Na czym polega i jakie są zasady show pt. Mali Giganci? Szczegóły na temat nowego programu sprawdzamy na ESKA.pl 
27/11/2014 16:28
Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]
0

Wypadek Sarsy Markiewicz, uczestniczki The Voice Of Poland. Czy Sarsa wystąpi w półfinale The Voice? Nowe fakty [VIDEO]

Sarsa Markiewicz z The Voice Of Poland miała wypadek samochodowy w nocy z 24 na 25 listopada. Czy wystąpi w kolejnych odcinkach The Voice? Pojawiły się kolejne informacje o stanie zdrowia Sarsy Markiewicz. 
27/11/2014 16:27
Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]
0

Matura próbna 2015: matura Operon z języka angielskiego - arkusze i odpowiedzi. Próbna matura? Why Don't You Try? [VIDEO]

Matura próbna Operon 2015 - arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z języka obcego w tym z języka angielskiego udostępnione zostaną 28 listopada 2014. Przypomnijmy, że w czwartek (27 listopada 2014) uczniowie wybranych szkół podeszli do matury próbnej Operona z języka nowożytnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Rozwiązania matury próbnej Operon 2015 z języka obcego znajdziecie na ESKA.pl