WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO] - Polscy fani One Direction chcą koncertu w Polsce! Trwa akcja na Twitterze. Uda się? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]

RSS 23/01/2013 18:18 Komentarze 0

Polscy fani One Direction chcą koncertu boysbandu w Polsce. Polish Directioners wzięli sprawy w swoje ręce i zorganizowali specjalną akcję na Twitterze. W ten sposób udało im się dotrzeć do pierwszego miejsca najpopularniejszych trendów serwisu z hasłem #PolandNeedsTMHTour. Czy 1D zagrają w Polsce?

One Direction - Take Me Home, okładka /
Ilustracja do artykułu: One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]
One Direction mogą być dumni ze swoich polskich fanów, którzy od początku istnienia zespołu zabiegają o jego show w Polsce. Mimo, że 1D w trasie koncertowej promującej krążek Take Me Home nie mają (jak na razie) w planach wizyty w naszym kraju, to Polish Directioners nie przestają zabiegać o ich występ. O swoich marzeniach poinformowali świat z pomocą Twittera.

19 stycznia 2013 roku fraza #PolandNeedsTMHTour dotarła na listę najpopularniejszych tematów na Twitterze, gdzie przez kilka godzin utrzymywała się na pierwszym miejscu wśród trendów. Akcję, o której informacje pojawiły się nawet w irlandzkich mediach, wsparli Directionersi z całego świata.

To nie pierwszy raz, kiedy polscy fani brytyjsko-irlandzkiej grupy udowadniają swoje oddanie zespołowi. W październiku 2012 roku na Eska.pl zapytaliśmy Was, na czyj koncert poszlibyście najchętniej. 1D zdobyli 56% wszystkich głosów daleko w tyle pozostawiając inne gwiazdy.

>>> One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! Sprawdź wyniki głosowania [VIDEO]

Czy One Direction odwiedzą Polskę? Trzymamy kciuki i czekamy na Wasze komentarze!


Zobacz na Eska.pl Kiss You - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Muzyka z serialu Przyjaciółki na płycie: tracklista, gdzie kupić - wszystko o albumie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Muzyka z serialu Przyjaciółki na płycie: tracklista, gdzie kupić - wszystko o albumie na ESKA.pl [VIDEO]

Płyta z muzyką z serialu Przyjaciółki to premiera, obok której nie przejdzie obojętnie żaden z fanów telewizyjnej produkcji. Na ESKA.pl mamy dla Was nie tylko okładkę płyty z piosenkami z serialu Przyjaciółki, ale także tracklistę krążka i informacje o sprzedaży wydawnictwa.
31/03/2015 11:10
Gorąca 20 Premiera: K2 - Jutro Nadchodzi Zawsze [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: K2 - Jutro Nadchodzi Zawsze [AUDIO]

Gorąca 20 Premiera: K2 - Jutro Nadchodzi Zawsze to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA! Będzie hit?
31/03/2015 11:04
Wielkanoc 2015: pogoda. Zobaczcie prognozę pogody na 4-6 kwietnia. W Święta Wielkanocne 2015 wraca zima? Pray To God o słońce [VIDEO]
0

Wielkanoc 2015: pogoda. Zobaczcie prognozę pogody na 4-6 kwietnia. W Święta Wielkanocne 2015 wraca zima? Pray To God o słońce [VIDEO]

Pogoda na Wielkanoc 2015: prognozy pogody na Wielką Sobotę, niedzielę wielkanocną i Lany Poniedziałek nie są optymistyczne. Deszcz, wiatr i chłód - takie zjawiska czekają nas 4, 5 i 6 kwietnia 2015 roku. Najświeższe prognozy pogody na Święta Wielkanocne 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
31/03/2015 10:55
Zayn Malik - I Won't Mind - solowa piosenka tuż po odejściu Malika z One Direction [VIDEO]
0

Zayn Malik - I Won't Mind - solowa piosenka tuż po odejściu Malika z One Direction [VIDEO]

Nowa piosenka Zayna Malika - I Won't Mind - jest już dostępna w sieci. Utwór opublikował na Soundcloud Naughty Boy. Czy to początek solowej kariery Zayna Malika? Solowa piosenka byłego członka One Direction do odsłuchania na ESKA.pl 
31/03/2015 10:51
TIDAL - co to jest? Nowy serwis streamingowy wymyślił Jay-Z! Ile kosztuje w Polsce? [VIDEO]
0

TIDAL - co to jest? Nowy serwis streamingowy wymyślił Jay-Z! Ile kosztuje w Polsce? [VIDEO]

TIDAL - co to jest? To nowy serwis streamingowy, który wymyślił Jay-Z, a który będzie konkurował z Deezerem i Spotify! Ile kosztuje w Polsce abonament na dostęp do muzyki z Tidala? Czyją muzykę tam znajdziemy? Sprawdzamy!
31/03/2015 10:35
Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]
0

Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]

Wyniki Wiktorów 2015 poznamy już 30 marca 2015. Kto zdobędzie Wiktora 2015? Wśród nominowanych są gwiazdy muzyczne. Czy Margaret wejdzie do grona zwycięzców Wiktorów 2015 i zaśpiewa Thank You Very Much?
31/03/2015 09:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska