WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO] - Polscy fani One Direction chcą koncertu w Polsce! Trwa akcja na Twitterze. Uda się? [VIDEO]

One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]

RSS 23/01/2013 18:18 Komentarze

Polscy fani One Direction chcą koncertu boysbandu w Polsce. Polish Directioners wzięli sprawy w swoje ręce i zorganizowali specjalną akcję na Twitterze. W ten sposób udało im się dotrzeć do pierwszego miejsca najpopularniejszych trendów serwisu z hasłem #PolandNeedsTMHTour. Czy 1D zagrają w Polsce?

One Direction - Take Me Home, okładka /
Ilustracja do artykułu: One Direction przyjądą do Polski? Polscy fani walczą o koncert 1D z pomocą Twittera! [VIDEO]
One Direction mogą być dumni ze swoich polskich fanów, którzy od początku istnienia zespołu zabiegają o jego show w Polsce. Mimo, że 1D w trasie koncertowej promującej krążek Take Me Home nie mają (jak na razie) w planach wizyty w naszym kraju, to Polish Directioners nie przestają zabiegać o ich występ. O swoich marzeniach poinformowali świat z pomocą Twittera.

19 stycznia 2013 roku fraza #PolandNeedsTMHTour dotarła na listę najpopularniejszych tematów na Twitterze, gdzie przez kilka godzin utrzymywała się na pierwszym miejscu wśród trendów. Akcję, o której informacje pojawiły się nawet w irlandzkich mediach, wsparli Directionersi z całego świata.

To nie pierwszy raz, kiedy polscy fani brytyjsko-irlandzkiej grupy udowadniają swoje oddanie zespołowi. W październiku 2012 roku na Eska.pl zapytaliśmy Was, na czyj koncert poszlibyście najchętniej. 1D zdobyli 56% wszystkich głosów daleko w tyle pozostawiając inne gwiazdy.

>>> One Direction: to na ich koncert poszlibyście najchętniej! Sprawdź wyniki głosowania [VIDEO]

Czy One Direction odwiedzą Polskę? Trzymamy kciuki i czekamy na Wasze komentarze!


Zobacz na Eska.pl Kiss You - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017 - ŻYCZENIA SMS, CIEKAWOSTKI, DOODLE!
0

Dzień Babci i Dzień Dziadka 2017 - ŻYCZENIA SMS, CIEKAWOSTKI, DOODLE!

Dzień Babci i Dzień Dziadka obchodzone w styczniu to jedno z najcieplejszych świąt w rodzinie. Życzenia na dzień babci i dziadka, prezenty dla babci i dziadka - wszystko to musi być idealne, bo dla idealnych opiekunów, którzy częściej rozpieszczają niż karcą. Zobaczcie jaki może być scenariusz na Dzień Babci i Dziadka 2016
22/01/2017 15:48
Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs indywidualny, w którym Kamil Stoch będzie bronić pozycji lidera Pucharu Świata. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
22/01/2017 15:48
Kiedy będzie wiosna 2017? Długoterminowa prognoza pogody
0

Kiedy będzie wiosna 2017? Długoterminowa prognoza pogody

Kiedy będzie wiosna w pogodzie? Ptaki śpiewają, dni są coraz dłuższe, a na niebie pojawia się coraz więcej słońca. Czy to oznacza, że ciepłe dni tuż tuż? Najnowsze przewidywania sprawdzamy na ESKA.pl!
22/01/2017 15:48
Dzień Wagarowicza 2017: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny!
0

Dzień Wagarowicza 2017: kiedy jest? Sprawdźcie datę i dowiedzcie się, jak muzycznie świętować pierwszy dzień wiosny!

Kiedy jest Dzień Wagarowicza i czy przypada wtedy, co pierwszy dzień wiosny w 2017 roku? Na ESKA.pl serwujemy datę i pytamy o Wasze propozycje na spędzenie tego dnia!
22/01/2017 15:34
Trzech Króli - WYGRAJ koszulkę z autografem Popka, Matheo i Soboty
0

Trzech Króli - WYGRAJ koszulkę z autografem Popka, Matheo i Soboty

Na ESKA.pl mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest wyjątkowy T-Shirt z autografem Popka, Matheo i Soboty, czyli Trzech Króli! 
22/01/2017 14:49
Eurowizja 2017 - Aneta Sablik: wygrała Idola, a teraz powalczy w polskich preselekcjach!
0

Eurowizja 2017 - Aneta Sablik: wygrała Idola, a teraz powalczy w polskich preselekcjach!

Aneta Sablik wystartuje w polskich preselekcjach do Eurowizji 2017?! Zwyciężczyni niemieckiego Idola zgłosiła swój utwór Ulalala do krajowych eliminacji. Czy zagwarantuje sobie nim udział w Konkursie? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
22/01/2017 14:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA