Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO] - Maciej Orłoś trzyma kciuki za fanów One Direction! Co łączy prezenetera z chłopakami z 1D! [VIDEO]

Tagi związane z One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]: one direction, polscy fani one direction, maciej orłoś one direction, maciej orłoś 20m2 łukasza, maciej orłośc o polskich fanach one direction

One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]

RSS 22/04/2013 18:17 Komentarze

Polscy fani One Direction specjalnymi względami darzą Macieja Orłosia. Czy prezenter Teleexpressu jest fanem 1D? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź na Eska.pl, oglądając 20m² Łukasza z Maciejem Orłosiem, czyli najbardziej zaskakującym Boy Directioner w Polsce! Co o fanach boysbandu powiedział dziennikarz?

Maciej Orłoś / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]
Maciej Orłoś + One Direction to dość odważne połączenie, jednak prezenter Teleexpressu z brytyjsko-irlandzkim boysbandem ma coś wspólnego. To grono fanów! Polish Directioners darzą dziennikarza specjalnymi względami, o czym pan Maciej wspomniał podczas swojej wizyty w internetowym talk-show 20m² Łukasza. Gwiazda TVP1 pochwaliła się stałym kontaktem i współpracą z wielbicielami 1D.

Mam bardzo dobre kontakty z fankami ... fanami, no podejrzewam, że głównie z fankami One Direction (...) dlatego, że myśmy kiedyś wspomnieli, znaczy ja wspomniałem w Teleexpressie o ich akcji na Twitterze. To była akcja dotycząca tego, żeby zespół 1D odwiedził również Polskę w ramach swojej trasy koncertowej. (...) Dzięki temu zyskałem sympatię polskich fanów One Direction, z czego jestem bardzo dumny - powiedział Maciej Orłoś w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

>>> Konkurs SPRING BREAKERS! Wygraj płytę CD z muzyką z filmu!


Polish Directioners w podziękowaniu za zainteresowanie ich działaniami założyli na Facebooku grupę Orłosiators, która ma już ponad 2 tysiące lajków. Klikając TUTAJ przenieśmy się na fanpage. Nie ulega wątpliwości, że Maciej Orłoś to najbardziej zaskakujący Boy Directioner w Polsce ;).


Zobacz Macieja Orłosia w 20m² Łukasza!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?
0

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Filmiki na Dzień Przyjaciela na Facebooku to bardzo fajna niespodzianka dla Ciebie i Twoich bliskich, która przypomni Wam jak się razem bawicie. Jak przygotować film na Friendsday na Facebooku? Pokazujemy na ESKA.pl i słuchamy hitu More Than Friends INNA!
05/02/2016 16:35
Bars and Melody na Young Stars Festival 2016. Bilety meet&greet już się rozeszły?
0

Bars and Melody na Young Stars Festival 2016. Bilety meet&greet już się rozeszły?

Bilety meet & greet na Bars and Melody znowu wyprzedały się w kilka minut? Sprawdzamy, czy można jeszcze kupić bilety M&G na Bars & Melody na Young Stars Festival 2016.
05/02/2016 16:09
Popek x Matheo - Nie mów mu nic: teledysk promuje album Król Albanii
0

Popek x Matheo - Nie mów mu nic: teledysk promuje album Król Albanii

Popek x Matheo - Nie mów mu nic: teledysk od momentu pojawienia się w sieci zbiera pozytywne opinie! Piosenka promuje album Król Albanii, który kilka dni po premierze osiągnął status złotej płyty! Nowe wideo Popka zobaczycie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
05/02/2016 15:55
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
05/02/2016 15:26
Planeta Singli - film na Walentynki. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego
0

Planeta Singli - film na Walentynki. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego

Planeta Singli to film idealny na walentynki w gwiazdorskiej obsadzie i z mnóstwem niespodzianek. Zobacz zwiastun najnowszej polskiej komedii romantycznej w rytm Elastic Heart Sii!
05/02/2016 14:20
Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!
0

Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!

Sarsa vs. Tom Swoon - Zapomnij mi (Remix): Inna wersja hitu, który podbija polskie listy przebojów już jest! Od teraz na ESKA.pl! posłuchacie imprezowego remiksu kawałka z tytułowej płyty!
05/02/2016 14:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA