WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO] - Maciej Orłoś trzyma kciuki za fanów One Direction! Co łączy prezenetera z chłopakami z 1D! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]: one direction, polscy fani one direction, maciej orłoś one direction, maciej orłoś 20m2 łukasza, maciej orłośc o polskich fanach one direction

One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]

RSS 22/04/2013 18:17 Komentarze 0

Polscy fani One Direction specjalnymi względami darzą Macieja Orłosia. Czy prezenter Teleexpressu jest fanem 1D? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź na Eska.pl, oglądając 20m² Łukasza z Maciejem Orłosiem, czyli najbardziej zaskakującym Boy Directioner w Polsce! Co o fanach boysbandu powiedział dziennikarz?

Maciej Orłoś / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]
Maciej Orłoś + One Direction to dość odważne połączenie, jednak prezenter Teleexpressu z brytyjsko-irlandzkim boysbandem ma coś wspólnego. To grono fanów! Polish Directioners darzą dziennikarza specjalnymi względami, o czym pan Maciej wspomniał podczas swojej wizyty w internetowym talk-show 20m² Łukasza. Gwiazda TVP1 pochwaliła się stałym kontaktem i współpracą z wielbicielami 1D.

Mam bardzo dobre kontakty z fankami ... fanami, no podejrzewam, że głównie z fankami One Direction (...) dlatego, że myśmy kiedyś wspomnieli, znaczy ja wspomniałem w Teleexpressie o ich akcji na Twitterze. To była akcja dotycząca tego, żeby zespół 1D odwiedził również Polskę w ramach swojej trasy koncertowej. (...) Dzięki temu zyskałem sympatię polskich fanów One Direction, z czego jestem bardzo dumny - powiedział Maciej Orłoś w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

>>> Konkurs SPRING BREAKERS! Wygraj płytę CD z muzyką z filmu!


Polish Directioners w podziękowaniu za zainteresowanie ich działaniami założyli na Facebooku grupę Orłosiators, która ma już ponad 2 tysiące lajków. Klikając TUTAJ przenieśmy się na fanpage. Nie ulega wątpliwości, że Maciej Orłoś to najbardziej zaskakujący Boy Directioner w Polsce ;).


Zobacz Macieja Orłosia w 20m² Łukasza!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
0

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?
0

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie? Wszystkie supermarkety oraz większość mniejszych sklepików będzie w Święta zamknięte. Co zrobić, gdy jednak jesteśmy zmuszeni poszukać czynnego sklepu? Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę!
17/12/2014 15:50
Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]
0

Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]

O piosenkach z filmu Annnie jest głośno za sprawą Sii czy też Cameron Diaz. Soundtrack do Annie to 15 kompozycji śpiewanych nie tylko przez muzycznych wykonawców, ale także całą obsadę produkcji. Zobaczcie tracklistę ścieżki dźwiękowej do Annie i sprawdźcie, o czym jest komedia z najmłodszą w historii Oscarów aktorką nominowaną za rolę pierwszoplanową.
17/12/2014 15:23
Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]

Arkusz z matury próbnej 2015 CKE z języka angielskiego czeka na ESKA.pl. W arkuszu z angielskiego na maturze próbnej z 17.12.2014r. m.in. zadania ze słuchaniem, formy pisemne i temat wypracowania. Zobaczcie cały arkusz z matury próbnej 2015 CKE z angielskiego już teraz. Próbna wyprawa na London Bridge za nami!
17/12/2014 15:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska