WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO] - Maciej Orłoś trzyma kciuki za fanów One Direction! Co łączy prezenetera z chłopakami z 1D! [VIDEO]

Tagi związane z One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]: one direction, polscy fani one direction, maciej orłoś one direction, maciej orłoś 20m2 łukasza, maciej orłośc o polskich fanach one direction

One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]

RSS 22/04/2013 18:17 Komentarze

Polscy fani One Direction specjalnymi względami darzą Macieja Orłosia. Czy prezenter Teleexpressu jest fanem 1D? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź na Eska.pl, oglądając 20m² Łukasza z Maciejem Orłosiem, czyli najbardziej zaskakującym Boy Directioner w Polsce! Co o fanach boysbandu powiedział dziennikarz?

Maciej Orłoś / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]
Maciej Orłoś + One Direction to dość odważne połączenie, jednak prezenter Teleexpressu z brytyjsko-irlandzkim boysbandem ma coś wspólnego. To grono fanów! Polish Directioners darzą dziennikarza specjalnymi względami, o czym pan Maciej wspomniał podczas swojej wizyty w internetowym talk-show 20m² Łukasza. Gwiazda TVP1 pochwaliła się stałym kontaktem i współpracą z wielbicielami 1D.

Mam bardzo dobre kontakty z fankami ... fanami, no podejrzewam, że głównie z fankami One Direction (...) dlatego, że myśmy kiedyś wspomnieli, znaczy ja wspomniałem w Teleexpressie o ich akcji na Twitterze. To była akcja dotycząca tego, żeby zespół 1D odwiedził również Polskę w ramach swojej trasy koncertowej. (...) Dzięki temu zyskałem sympatię polskich fanów One Direction, z czego jestem bardzo dumny - powiedział Maciej Orłoś w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

>>> Konkurs SPRING BREAKERS! Wygraj płytę CD z muzyką z filmu!


Polish Directioners w podziękowaniu za zainteresowanie ich działaniami założyli na Facebooku grupę Orłosiators, która ma już ponad 2 tysiące lajków. Klikając TUTAJ przenieśmy się na fanpage. Nie ulega wątpliwości, że Maciej Orłoś to najbardziej zaskakujący Boy Directioner w Polsce ;).


Zobacz Macieja Orłosia w 20m² Łukasza!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?
0

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!
24/07/2016 19:55
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 19:55
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/07/2016 19:51
Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?
0

Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?

Maffashion pojawiła się w teledysku do piosenki Przez ciebie. Internauci zareagowali i stwierdzili, że to... disco-polo! Dostało się autorowi utworu, ale czy również popularnej szafiarce? Szczegóły na ESKA.pl
24/07/2016 18:50
Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!
0

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!

Ślub od pierwszego wejrzenia - to nowość w jesiennej ramówce TVN-u. Na czym polega program? Państwo młodzi po raz pierwszy spotkają się ze sobą przed kościelnym ołtarzem! Szczegóły o kontrowersyjnym show stacji - oczywiście na ESKA.pl
24/07/2016 16:43
Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
0

Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Kiedy odbędzie się Tomorrowland 2016? Takie pytanie z pewnością już teraz zadaje sobie wielu fanów fantastycznej zabawy przy muzyce elektronicznej. Sprawdź szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland - na ESKA.pl
24/07/2016 16:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów