WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO] - Maciej Orłoś trzyma kciuki za fanów One Direction! Co łączy prezenetera z chłopakami z 1D! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]: one direction, polscy fani one direction, maciej orłoś one direction, maciej orłoś 20m2 łukasza, maciej orłośc o polskich fanach one direction

One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]

RSS 22/04/2013 18:17 Komentarze 0

Polscy fani One Direction specjalnymi względami darzą Macieja Orłosia. Czy prezenter Teleexpressu jest fanem 1D? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź na Eska.pl, oglądając 20m² Łukasza z Maciejem Orłosiem, czyli najbardziej zaskakującym Boy Directioner w Polsce! Co o fanach boysbandu powiedział dziennikarz?

Maciej Orłoś / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]
Maciej Orłoś + One Direction to dość odważne połączenie, jednak prezenter Teleexpressu z brytyjsko-irlandzkim boysbandem ma coś wspólnego. To grono fanów! Polish Directioners darzą dziennikarza specjalnymi względami, o czym pan Maciej wspomniał podczas swojej wizyty w internetowym talk-show 20m² Łukasza. Gwiazda TVP1 pochwaliła się stałym kontaktem i współpracą z wielbicielami 1D.

Mam bardzo dobre kontakty z fankami ... fanami, no podejrzewam, że głównie z fankami One Direction (...) dlatego, że myśmy kiedyś wspomnieli, znaczy ja wspomniałem w Teleexpressie o ich akcji na Twitterze. To była akcja dotycząca tego, żeby zespół 1D odwiedził również Polskę w ramach swojej trasy koncertowej. (...) Dzięki temu zyskałem sympatię polskich fanów One Direction, z czego jestem bardzo dumny - powiedział Maciej Orłoś w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

>>> Konkurs SPRING BREAKERS! Wygraj płytę CD z muzyką z filmu!


Polish Directioners w podziękowaniu za zainteresowanie ich działaniami założyli na Facebooku grupę Orłosiators, która ma już ponad 2 tysiące lajków. Klikając TUTAJ przenieśmy się na fanpage. Nie ulega wątpliwości, że Maciej Orłoś to najbardziej zaskakujący Boy Directioner w Polsce ;).


Zobacz Macieja Orłosia w 20m² Łukasza!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Shakira urodziła syna. Drugie dziecko Shakiry jest już na świecie! Będzie przerwa w karierze? [VIDEO]
0

Shakira urodziła syna. Drugie dziecko Shakiry jest już na świecie! Będzie przerwa w karierze? [VIDEO]

Shakira urodziła syna! Autorka hitu Loca po raz drugi została mamą! Jak ma na imię drugie dziecko Shakiry? Czy to oznacza, że piosenkarka zrobi dłuższą przerwę w karierze muzycznej? Mamy nadzieję, że Gerard Pique pomoże Shakirze w opiece nad maluchami! 
30/01/2015 12:46
Sławomir Szmal - kim jest? Polski bramkarz na MŚ w Katarze 2015 nie przepuściłby tych muzycznych niewypałów [VIDEO]
0

Sławomir Szmal - kim jest? Polski bramkarz na MŚ w Katarze 2015 nie przepuściłby tych muzycznych niewypałów [VIDEO]

Kim jest Sławomir Szmal? To polski bramkarz, który w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 będzie walczył o zwycięstwo polskich szczypiornistów. Jesteśmy przekonani, że Sławomir Szmal ustawiony w bramce podczas meczu Polska - Katar spisze się na medal. Gdyby, Szmal działał w branży muzycznej z pewnością nie wpuściłby na rynek wielu muzycznych niewypałów! 
30/01/2015 12:40
Donatan i Cleo - Hiper/Chimera: podwójna platyna oficjalnie przyznana! Tak sprzedaje się płyty w Polsce [VIDEO]
0

Donatan i Cleo - Hiper/Chimera: podwójna platyna oficjalnie przyznana! Tak sprzedaje się płyty w Polsce [VIDEO]

Płyta Donanatana i Cleo - Hiper/Chimera - jest już oficjalnie podwójnie platynowa! Dokładnie tak, Donatan i Cleo mogą pochwalić świetnym wynikiem sprzedaży albumu Hiper/Chimera. Ile osób kupiło Hiper/Chimerę do tej pory? Zobaczcie wynik sprzedaży wspólnego krążka Donatana i Cleo i sprawdźcie, jak na certyfikat ZPAV-u zareagował słowiański team odpowiedzialny za hity My Słowianie czy też Brać.
30/01/2015 12:38
Mecz Polska - Katar: skład drużyn w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Know You Are Looking At a Winner! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: skład drużyn w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Know You Are Looking At a Winner! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar odbędzie się już dzisiaj 30.01.2015. Jak będzie wyglądał skład polskiej drużyny przed meczem z Katarem. Czy w polskiej reprezentacji zagra Karol Bielecki, a w bramce stanie Sławomir Szmal? Sprawdzamy wszystkie dostępne informacje na temat składu drużyn w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015. 
30/01/2015 12:02
Kendrick Lamar w Polsce na Open'er Festival 2015: którego dnia zagra koncert? Wszystko o występie Kendricka Lamara na Open'erze na ESKA.pl [VIDEO]
0

Kendrick Lamar w Polsce na Open'er Festival 2015: którego dnia zagra koncert? Wszystko o występie Kendricka Lamara na Open'erze na ESKA.pl [VIDEO]

Koncert Kendricka Lamara w Polsce na Open'er Festival 2015 organizatorzy wydarzenia potwierdzili pod koniec stycznia 2015 roku na Facebooku festiwalu. Występ Kendricka Lamara na Open'erze zapowiada się na jeden z gorętszych podczas imprezy. Kiedy Kendrick Lamar w Polsce 2015? Zobaczcie już teraz, którego dnia na Open'er Festival 2015 Kendrick Lamar zaczaruje festiwalowiczów swoimi rymami!
30/01/2015 11:54
MŚ w piłce ręcznej - Polska w finale? Jest szansa! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]
0

MŚ w piłce ręcznej - Polska w finale? Jest szansa! Taking Chances - zadanie dla Polaków [VIDEO]

Polska w finale MŚ w ręczną Katar 2015 - na taki scenariusz po meczu Polska - Katar liczą polscy kibice. Jakie są szanse na mecz Polski w finale MŚ w ręczną 2015 1 lutego? Zobaczcie, jakie jest prawdopodobieństwo awansu Polski do finału Katar 2015 i czy Polacy wykorzystają swoją szansę.
30/01/2015 10:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska