WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO] - Maciej Orłoś trzyma kciuki za fanów One Direction! Co łączy prezenetera z chłopakami z 1D! [VIDEO]

Tagi związane z One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]: one direction, polscy fani one direction, maciej orłoś one direction, maciej orłoś 20m2 łukasza, maciej orłośc o polskich fanach one direction

One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]

RSS 22/04/2013 18:17 Komentarze

Polscy fani One Direction specjalnymi względami darzą Macieja Orłosia. Czy prezenter Teleexpressu jest fanem 1D? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź na Eska.pl, oglądając 20m² Łukasza z Maciejem Orłosiem, czyli najbardziej zaskakującym Boy Directioner w Polsce! Co o fanach boysbandu powiedział dziennikarz?

Maciej Orłoś / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: One Direction + Maciej Orłoś z Teleexpressu. Co łączy prezentera z chłopakami z 1D? Zobacz! [VIDEO]
Maciej Orłoś + One Direction to dość odważne połączenie, jednak prezenter Teleexpressu z brytyjsko-irlandzkim boysbandem ma coś wspólnego. To grono fanów! Polish Directioners darzą dziennikarza specjalnymi względami, o czym pan Maciej wspomniał podczas swojej wizyty w internetowym talk-show 20m² Łukasza. Gwiazda TVP1 pochwaliła się stałym kontaktem i współpracą z wielbicielami 1D.

Mam bardzo dobre kontakty z fankami ... fanami, no podejrzewam, że głównie z fankami One Direction (...) dlatego, że myśmy kiedyś wspomnieli, znaczy ja wspomniałem w Teleexpressie o ich akcji na Twitterze. To była akcja dotycząca tego, żeby zespół 1D odwiedził również Polskę w ramach swojej trasy koncertowej. (...) Dzięki temu zyskałem sympatię polskich fanów One Direction, z czego jestem bardzo dumny - powiedział Maciej Orłoś w rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem.

>>> Konkurs SPRING BREAKERS! Wygraj płytę CD z muzyką z filmu!


Polish Directioners w podziękowaniu za zainteresowanie ich działaniami założyli na Facebooku grupę Orłosiators, która ma już ponad 2 tysiące lajków. Klikając TUTAJ przenieśmy się na fanpage. Nie ulega wątpliwości, że Maciej Orłoś to najbardziej zaskakujący Boy Directioner w Polsce ;).


Zobacz Macieja Orłosia w 20m² Łukasza!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 31 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 35 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 31.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
31/05/2016 21:49
Letnia Scena ESKI 2016 - kiedy i gdzie koncerty, kto zagra?
0

Letnia Scena ESKI 2016 - kiedy i gdzie koncerty, kto zagra?

Letnia Scena ESKI 2016 - trasa, gwiazdy i terminy zainteresują was w te wakacje. To już piąta edycja plenerowych koncertów Radia ESKA  i w dodatku rekordowa. Sprawdź gdzie będzie Letnia Scena ESKI w tym roku
31/05/2016 17:10
Dzień Dziecka ZA DARMO: 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka!
0

Dzień Dziecka ZA DARMO: 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka ZA DARMO - na ESKA.pl mamy 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka! Jeżeli nie masz pomysłu, co zaplanować dla swojej pociechy sprawdź nasze propozycje na Dzień Dziecka.
31/05/2016 16:52
30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji
0

30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji

30 Lat Teleexpressu - płyta z hitami już jest! Tracklista kompilacji, która powstała z okazji okrągłego jubileuszu programu TVP wygląda bardzo interesująco. Piosenki z niej odsłuchacie na ESKA.pl!
31/05/2016 15:49
Polska - Chiny 1.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Polska - Chiny 1.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Polska - Chiny - siatkarskie starcie tych drużyn zobaczymy już w środę 1.06.2016. Zastanawiacie się gdzie oglądać transmisję w TV i online? Podpowiadamy na ESKA.pl
31/05/2016 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016