WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ] - One Direction: test wiedzy o hitach 1D! Zgadnij, o jaką piosenkę pytamy i pochwal się wynikiem [QUIZ]

Tagi związane z One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]: one direction, hity one direction, one direction eska, przeboje one direction, one direction quiz, one direction test wiedzy, one direction teksty piosenek

One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]

RSS 30/05/2013 14:53 Komentarze

One Direction mają na swoim koncie już kilka mega hitów, które promowały ich dwa pierwsze albumy. Czy znacie jednak inne piosenki 1D? Polscy fani boysbandu mają okazję sprawdzić wiedzę na temat kawałków One Direction już teraz na Eska.pl. Jaki to numer? Zgadnij, rozwiąż quiz i pochwal się swoim wynikiem!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]
Hity One Direction grają największe stacje radiowe na świecie. Przeboje chłopaków z 1D możemy usłyszeć też na antenie Radia Eska i w eskagGO.pl. Co jednak z piosenkami, które nie zostały wybrane na single? Czy polscy słuchacze znają te kawałki? Specjalnie dla Was na Eska.pl prezentujemy quiz o utworach boysbandu, w którym pytamy o nie tylko znane nam wszystkim numery jeden.

>>> One Direction: książki o chłopakach z 1D podbijają polskie księgarnie! Kto je wydaje? Sprawdź [VIDEO]


Czy z Eskowym testem wiedzy poradzą sobie Polish Directioners? To prawdziwy sprawdzian dla fanów i doskonała zabawa dla każdego z nas. Klikajcie i zgadujcie! Swoimi wynikami możecie pochwalić się na Facebooku i w Eskowych komentarzach. Do Waszej dyspozycji także czat na żywo.


Posłuchaj One Direction - Megamix (Edson R'S NY Underground Mix)!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016
0

ESKA TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016

ESKA TV schodzi z z naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), ustępując miejsca nowemu kanałowi 8TV z tej samej grupy - ZPR.
28/09/2016 02:38
Lara Gessler - kim jest poza byciem córką Magdy Gessler?
0

Lara Gessler - kim jest poza byciem córką Magdy Gessler?

Lara Gessler głównie kojarzona jest ze swoją matką, słynną restauratorką Magdą Gessler. Na ESKA.pl dowiecie się, czym na co dzień zajmuje się Lara i czy odziedziczyła talent po mamie.
27/09/2016 23:13
Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?
0

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński to główne postacie w nowym serialu, który od września możemy oglądać w TVN. Kim są bohaterowie serialu Na noże i gdzie jeszcze oglądać możemy ich talent aktorski? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/09/2016 23:00
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/09/2016 22:54
Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016

Wyniki LOTTO z 27.09.2016 mogą komuś przynieść szczęście i życie jak z bajki. Sprawdź, jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 27 września 2016. To może właśnie Ciebie czeka życie gwiazd!
27/09/2016 21:48
Kiedy powstało Google? 5 faktów na 18. urodziny Google
0

Kiedy powstało Google? 5 faktów na 18. urodziny Google

Kiedy powstało Google? Ma 18 lat! Właśnie 27.09.2016 Google Doodle świętuje pełnoletniość, ale tak naprawdę firma powstała wcześniej. Co o niej wiemy?
27/09/2016 21:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA