WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ] - One Direction: test wiedzy o hitach 1D! Zgadnij, o jaką piosenkę pytamy i pochwal się wynikiem [QUIZ]

Tagi związane z One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]: one direction, hity one direction, one direction eska, przeboje one direction, one direction quiz, one direction test wiedzy, one direction teksty piosenek

One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]

RSS 30/05/2013 14:53 Komentarze

One Direction mają na swoim koncie już kilka mega hitów, które promowały ich dwa pierwsze albumy. Czy znacie jednak inne piosenki 1D? Polscy fani boysbandu mają okazję sprawdzić wiedzę na temat kawałków One Direction już teraz na Eska.pl. Jaki to numer? Zgadnij, rozwiąż quiz i pochwal się swoim wynikiem!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]
Hity One Direction grają największe stacje radiowe na świecie. Przeboje chłopaków z 1D możemy usłyszeć też na antenie Radia Eska i w eskagGO.pl. Co jednak z piosenkami, które nie zostały wybrane na single? Czy polscy słuchacze znają te kawałki? Specjalnie dla Was na Eska.pl prezentujemy quiz o utworach boysbandu, w którym pytamy o nie tylko znane nam wszystkim numery jeden.

>>> One Direction: książki o chłopakach z 1D podbijają polskie księgarnie! Kto je wydaje? Sprawdź [VIDEO]


Czy z Eskowym testem wiedzy poradzą sobie Polish Directioners? To prawdziwy sprawdzian dla fanów i doskonała zabawa dla każdego z nas. Klikajcie i zgadujcie! Swoimi wynikami możecie pochwalić się na Facebooku i w Eskowych komentarzach. Do Waszej dyspozycji także czat na żywo.


Posłuchaj One Direction - Megamix (Edson R'S NY Underground Mix)!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody
0

Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody

Jaka będzie wiosna 2017? Na niebie coraz więcej słońca, więc sprawdzamy, jak wygląda długoterminowa prognoza pogody na wiosnę 2017. Sprawdźcie już teraz i czekajcie na ciepłe dni razem z nami!
21/01/2017 12:00
Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 10:10
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 09:41
Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!
0

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa bije rekordy popularności na YouTube! 23 stycznia pojawi się ostatni odcinek pierwszego sezonu internetowego serialu. Kto w nim wystąpi? Czy będzie to ksiądz Rydzyk? Przekonajcie się na ESKA.pl
21/01/2017 09:40
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, obrazki, prezenty
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, obrazki, prezenty

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, wesołe wierszyki, obrazki i memy, które możecie wykorzystać na Facebooku znajdziecie na ESKA.pl! Dowiecie się również, jaki prezent niespodziankę możecie zrobić ukochanej babci i dziadkowi.
21/01/2017 09:39
Raw Air 2017 - skoki. Kiedy i gdzie nowy turniej? TERMINARZ
0

Raw Air 2017 - skoki. Kiedy i gdzie nowy turniej? TERMINARZ

Raw Air 2017 - kiedy i gdzie nowy turniej w skokach narciarskich? Terminarz, czyli daty konkursów do sprawdzenia na ESKA.pl!  
21/01/2017 09:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA