WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ] - One Direction: test wiedzy o hitach 1D! Zgadnij, o jaką piosenkę pytamy i pochwal się wynikiem [QUIZ]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]: one direction, hity one direction, one direction eska, przeboje one direction, one direction quiz, one direction test wiedzy, one direction teksty piosenek

One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]

RSS 30/05/2013 14:53 Komentarze 0

One Direction mają na swoim koncie już kilka mega hitów, które promowały ich dwa pierwsze albumy. Czy znacie jednak inne piosenki 1D? Polscy fani boysbandu mają okazję sprawdzić wiedzę na temat kawałków One Direction już teraz na Eska.pl. Jaki to numer? Zgadnij, rozwiąż quiz i pochwal się swoim wynikiem!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]
Hity One Direction grają największe stacje radiowe na świecie. Przeboje chłopaków z 1D możemy usłyszeć też na antenie Radia Eska i w eskagGO.pl. Co jednak z piosenkami, które nie zostały wybrane na single? Czy polscy słuchacze znają te kawałki? Specjalnie dla Was na Eska.pl prezentujemy quiz o utworach boysbandu, w którym pytamy o nie tylko znane nam wszystkim numery jeden.

>>> One Direction: książki o chłopakach z 1D podbijają polskie księgarnie! Kto je wydaje? Sprawdź [VIDEO]


Czy z Eskowym testem wiedzy poradzą sobie Polish Directioners? To prawdziwy sprawdzian dla fanów i doskonała zabawa dla każdego z nas. Klikajcie i zgadujcie! Swoimi wynikami możecie pochwalić się na Facebooku i w Eskowych komentarzach. Do Waszej dyspozycji także czat na żywo.


Posłuchaj One Direction - Megamix (Edson R'S NY Underground Mix)!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Giorgio Moroder ft. Britney Spears - Tom's Diner: piosenka już jest. Posłuchajcie, jak Brit śpiewa Suzanne Vegę [AUDIO]
0

Giorgio Moroder ft. Britney Spears - Tom's Diner: piosenka już jest. Posłuchajcie, jak Brit śpiewa Suzanne Vegę [AUDIO]

Britney Spears Tom's Diner śpiewa za sprawą Giorgio Morodera a efekt końcowy do posłuchania oczywiście na ESKA.pl. Wspólna piosenka Britney Spears i Giorgio Morodera to odświeżona wersja hitu z lat 80. od Suzanne Vege. Porównajcie wykonanie z oryginałem i sprawdźcie, czy do duetu Britney Spears i Giorgio Moroder powstanie teledysk!
27/04/2015 13:31
30 Seconds to Mars w Polsce: co zagrają na koncercie w Gdańsku 4 maja? Setlista do sprawdzenia u nas [VIDEO]
0

30 Seconds to Mars w Polsce: co zagrają na koncercie w Gdańsku 4 maja? Setlista do sprawdzenia u nas [VIDEO]

30 Seconds to Mars w Gdańsku 2015 na koncercie zagrają głównie swoje nowe piosenki, ale nie zabraknie też kilku starszych przebojów i rockowych coverów. Pełna setlista na koncert Thirty Seconds to Mars w Polsce 2015 do sprawdzenia na naszej stronie. Sprawdzajcie listę piosenek na występ 30 Seconds to Mars w Ergo Arenie 4 maja 2015 roku już teraz - na ESKA.pl
27/04/2015 13:27
WYNIKI konkursu TOP STARS FESTIVAL - kto wygrał zaproszenie i pojedzie z całą paczką?
0

WYNIKI konkursu TOP STARS FESTIVAL - kto wygrał zaproszenie i pojedzie z całą paczką?

WYNIKI konkursu TOP STARS FESTIVAL - sprawdź, kto wygrał zaproszenie i pojedzie z całą paczką! Zwycięzca będzie mógł zabrać ze sobą aż 4 osoby towarzyszące, by bawić się już 1 maja w Energylandii w Zatorze (woj. małopolskie) na koncercie największych polskich gwiazd!
27/04/2015 12:47
Conchita Wurst nago w teledysku do You Are Unstoppable. Skuteczne przypomnienie się przed Eurowizją 2015? [VIDEO]
0

Conchita Wurst nago w teledysku do You Are Unstoppable. Skuteczne przypomnienie się przed Eurowizją 2015? [VIDEO]

Teledysk Conchity Wurst do You Are Unstoppable zaliczył głośną premierę w sieci przed Eurowizją 2015 a to wszystko przez nagie sceny z udziałem kobiety z brodą w klipie do piosenki. Conchita Wurst nago w teledysku do You Are Unstoppable czeka na Was już teraz na ESKA.pl. Gotowi na spotkanie z Conchitą Wurst topless?
27/04/2015 12:43
Justin Bieber na balu w szkole - filmiki. Zobaczcie, co działo się na amerykańskim prom z Justinem Bieberem! [VIDEO]
0

Justin Bieber na balu w szkole - filmiki. Zobaczcie, co działo się na amerykańskim prom z Justinem Bieberem! [VIDEO]

Justin Bieber na balu w szkole w Kalifornii zrobił prawdziwą furorę wśród uczniów Chatsworth High School. Ci nie zakładali, że Justin Bieber przyjdzie na prom swoich przyjaciół uczących się na co dzień właśnie w ich liceum. Wokalista zatańczył m.in. ze świeżo wybraną Królową Balu. Zobaczcie filmiki z całej akcji już teraz na ESKA.pl!
27/04/2015 12:04
Śpiewający policjant wraca - tym razem w towarzystwie kolegi i z Rude od Magic!. Będzie kolejny hit sieci? [VIDEO]
0

Śpiewający policjant wraca - tym razem w towarzystwie kolegi i z Rude od Magic!. Będzie kolejny hit sieci? [VIDEO]

Policjant śpiewa w radiowozie po raz drugi! Tym razem śpiewający policjant na patrol po ulicach jednego z angielskich miast wyruszył w towarzystwie kolegi i w rytmie m.in. hitu Magic! o tytule Rude. Zobaczcie filmik ze śpiewającym policjantem i jego znajomym z pracy. To wideo ma szansę powtórzyć sukces nagrania, w którym ten sam policjant śpiewa Shake It Off Taylor Swift.
27/04/2015 11:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska