Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ] - One Direction: test wiedzy o hitach 1D! Zgadnij, o jaką piosenkę pytamy i pochwal się wynikiem [QUIZ]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]: one direction, hity one direction, one direction eska, przeboje one direction, one direction quiz, one direction test wiedzy, one direction teksty piosenek

One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]

RSS 30/05/2013 14:53 Komentarze 0

One Direction mają na swoim koncie już kilka mega hitów, które promowały ich dwa pierwsze albumy. Czy znacie jednak inne piosenki 1D? Polscy fani boysbandu mają okazję sprawdzić wiedzę na temat kawałków One Direction już teraz na Eska.pl. Jaki to numer? Zgadnij, rozwiąż quiz i pochwal się swoim wynikiem!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]
Hity One Direction grają największe stacje radiowe na świecie. Przeboje chłopaków z 1D możemy usłyszeć też na antenie Radia Eska i w eskagGO.pl. Co jednak z piosenkami, które nie zostały wybrane na single? Czy polscy słuchacze znają te kawałki? Specjalnie dla Was na Eska.pl prezentujemy quiz o utworach boysbandu, w którym pytamy o nie tylko znane nam wszystkim numery jeden.

>>> One Direction: książki o chłopakach z 1D podbijają polskie księgarnie! Kto je wydaje? Sprawdź [VIDEO]


Czy z Eskowym testem wiedzy poradzą sobie Polish Directioners? To prawdziwy sprawdzian dla fanów i doskonała zabawa dla każdego z nas. Klikajcie i zgadujcie! Swoimi wynikami możecie pochwalić się na Facebooku i w Eskowych komentarzach. Do Waszej dyspozycji także czat na żywo.


Posłuchaj One Direction - Megamix (Edson R'S NY Underground Mix)!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wyniki matury 2015 - jak je sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]
0

Wyniki matury 2015 - jak je sprawdzić w internecie? Informacje na temat wyników maturalnych 2015. Kto Can't Wait? [VIDEO]

Matura 2015: wyniki będzie można sprawdzić w internecie? Gdzie i kiedy zostaną podane wyniki matury 2015? Informacje na temat wyników maturalnych znajdziecie na ESKA.pl
27/05/2015 17:17
Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]
0

Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC: wynik budzi emocje! Kto wygra finał LE 2015 i zaśpiewa We Are The Champions? [VIDEO]

Wynik meczu Dnipro Dniepropietrowsk - Sevilla FC, czyli odpowiedź na pytanie, kto wygrał w finale Ligi Europy 2015 27 maja, jeszcze przed spotkaniem zdają się znać bukmacherzy. Czy ich typy, co do wyniku meczu Dnipro - Sevilla 27.05.2015, sprawdzą się i ich faworyt zaśpiewa We Are The Champions?
27/05/2015 17:17
Lotto wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lotto wyniki 28.05.2015. Po trafieniu 12 milionów możesz żyć, jak gwiazdy muzyczne. Które? Sprawdźcie na ESKA.pl [VIDEO]

Wynikli najbliższej kumulacji Lotto poznamy już w czwartek 28.05.2015. Do zgarnięcia jest pula 12 milionów złotych. Jeśli wygracie taką kasę, zamożnością dorównacie niektórym gwiazdom muzycznym - którym? Sprawdź na ESKA.pl 
27/05/2015 17:01
Finał Ligi Europy na Narodowym: bilety na mecz Sevilla - Dnipro. Gdzie i za ile kupić? Impossible? [VIDEO]
0

Finał Ligi Europy na Narodowym: bilety na mecz Sevilla - Dnipro. Gdzie i za ile kupić? Impossible? [VIDEO]

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk - bilety na finał Ligi Europy na Narodowym są nadal w sprzedaży? Gdzie i za ile kupić bilety na finał Ligi Europy na Narodowym. Przypomnijmy, że mecz odbędzie się w środę 27.05.2015. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 15:48
Finał Ligi Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]
0

Finał Ligi Europy na Narodowym: gdzie oglądać mecz Sevilla Dnipro na żywo w TV i online. Live Streamy są Impossible? [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
27/05/2015 15:46
Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]
0

Wianki w Warszawie 2015: kto wystąpi? Mamy program imprezy! [VIDEO]

Wianki w Warszawie - kto wystąpi podczas Wianków Nad Wisłą w Warszawie? Kiedy i gdzie w tym roku odbędzie się impreza? Jaki jest program Wianków nad Wisłą 2015? Szczegóły na temat nadchodzącego przywitania lata w Warszawie znajdziecie na ESKA.pl 
27/05/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska