WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ] - One Direction: test wiedzy o hitach 1D! Zgadnij, o jaką piosenkę pytamy i pochwal się wynikiem [QUIZ]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]: one direction, hity one direction, one direction eska, przeboje one direction, one direction quiz, one direction test wiedzy, one direction teksty piosenek

One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]

RSS 30/05/2013 14:53 Komentarze 0

One Direction mają na swoim koncie już kilka mega hitów, które promowały ich dwa pierwsze albumy. Czy znacie jednak inne piosenki 1D? Polscy fani boysbandu mają okazję sprawdzić wiedzę na temat kawałków One Direction już teraz na Eska.pl. Jaki to numer? Zgadnij, rozwiąż quiz i pochwal się swoim wynikiem!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]
Hity One Direction grają największe stacje radiowe na świecie. Przeboje chłopaków z 1D możemy usłyszeć też na antenie Radia Eska i w eskagGO.pl. Co jednak z piosenkami, które nie zostały wybrane na single? Czy polscy słuchacze znają te kawałki? Specjalnie dla Was na Eska.pl prezentujemy quiz o utworach boysbandu, w którym pytamy o nie tylko znane nam wszystkim numery jeden.

>>> One Direction: książki o chłopakach z 1D podbijają polskie księgarnie! Kto je wydaje? Sprawdź [VIDEO]


Czy z Eskowym testem wiedzy poradzą sobie Polish Directioners? To prawdziwy sprawdzian dla fanów i doskonała zabawa dla każdego z nas. Klikajcie i zgadujcie! Swoimi wynikami możecie pochwalić się na Facebooku i w Eskowych komentarzach. Do Waszej dyspozycji także czat na żywo.


Posłuchaj One Direction - Megamix (Edson R'S NY Underground Mix)!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Aplikacja "pokazuje nam w powiadomieniach, kto nas podglądał? To nie prima aprilis - to WIRUS! Sprawdź co zrobić!
0

Aplikacja "pokazuje nam w powiadomieniach, kto nas podglądał? To nie prima aprilis - to WIRUS! Sprawdź co zrobić!

Tekst "Haha, nie mogłem uwierzyć, dopóki sam nie sprawdziłem ;) To serio działa, pokazuje nam w powiadomieniach, kto nas podglądał! Dokładnie tak jak na zdjęciu poniżej... ;)" na twoim Facebooku? Uważaj, to kolejny wirus! Sprawdź jak działa.
30/03/2015 22:19
Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]
0

Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]

Prima Aprilis tuż tuż. Czy przygotowaliście już żarty na 1 kwietnia 2015? Pomysły na żarty na Prima Aprilis znajdziecie na ESKA.pl. Przeczytajcie, zanim sami dacie się wkręcić. 
30/03/2015 20:22
VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]
2

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel czy Jorge Blanco! [VIDEO, WYWIAD]

VIOLETTA - ulubione piosenki i muzyczne inspiracje gwiazd serialu: m.in. Martiny Stoessel, Lodoviki Comello czy Jorge Blanco! Sprawdź, co muzycznie kręci aktorów z Violetty - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:29
Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]
8

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy finał 3 sezonu Violetty! [VIDEO]

Violetta 3 - kiedy ostatni odcinek? Wiemy, kiedy Disney Channel Polska pokaże finał 3 sezonu Violetty! Sprawdź, ile będzie sezonów i odcinków Violetty i posłuchaj jednej z piosenek z serialu - na ESKA.pl!
30/03/2015 17:28
Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]
0

Wiktory 2015 wyniki: Kto zdobył Wiktora 2015? Wśród nominowanych Margaret i Kamil Stoch [VIDEO]

Wyniki Wiktorów 2015 poznamy już 30 marca 2015. Kto zdobędzie Wiktora 2015? Wśród nominowanych są gwiazdy muzyczne. Czy Margaret wejdzie do grona zwycięzców Wiktorów 2015 i zaśpiewa Thank You Very Much?
30/03/2015 17:15
Warsaw Shore 3 odcinek 1: online rządzi Damian. Poznaj go i zobacz 6 muzycznych skojarzeń z nowym bohaterem Warsaw Shore 3 [VIDEO]
0

Warsaw Shore 3 odcinek 1: online rządzi Damian. Poznaj go i zobacz 6 muzycznych skojarzeń z nowym bohaterem Warsaw Shore 3 [VIDEO]

Warsaw Shore 3 to nowi bohaterowie. W odcinku 1 do ekipy z Warszawy dołączył Damian - prześwietliliśmy go online i znaleźliśmy 6 skojarzeń muzycznych związanych z Damianem. Zobaczcie, zanim poznacie go oglądając Warsaw Shore 3 online.
30/03/2015 17:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska