WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ] - One Direction: test wiedzy o hitach 1D! Zgadnij, o jaką piosenkę pytamy i pochwal się wynikiem [QUIZ]

Tagi związane z One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]: one direction, hity one direction, one direction eska, przeboje one direction, one direction quiz, one direction test wiedzy, one direction teksty piosenek

One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]

RSS 30/05/2013 14:53 Komentarze

One Direction mają na swoim koncie już kilka mega hitów, które promowały ich dwa pierwsze albumy. Czy znacie jednak inne piosenki 1D? Polscy fani boysbandu mają okazję sprawdzić wiedzę na temat kawałków One Direction już teraz na Eska.pl. Jaki to numer? Zgadnij, rozwiąż quiz i pochwal się swoim wynikiem!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: One Direction: jaka to piosenka? Quiz o hitach 1D! Sprawdź, jak dobrze znasz kawałki chłopaków [QUIZ]
Hity One Direction grają największe stacje radiowe na świecie. Przeboje chłopaków z 1D możemy usłyszeć też na antenie Radia Eska i w eskagGO.pl. Co jednak z piosenkami, które nie zostały wybrane na single? Czy polscy słuchacze znają te kawałki? Specjalnie dla Was na Eska.pl prezentujemy quiz o utworach boysbandu, w którym pytamy o nie tylko znane nam wszystkim numery jeden.

>>> One Direction: książki o chłopakach z 1D podbijają polskie księgarnie! Kto je wydaje? Sprawdź [VIDEO]


Czy z Eskowym testem wiedzy poradzą sobie Polish Directioners? To prawdziwy sprawdzian dla fanów i doskonała zabawa dla każdego z nas. Klikajcie i zgadujcie! Swoimi wynikami możecie pochwalić się na Facebooku i w Eskowych komentarzach. Do Waszej dyspozycji także czat na żywo.


Posłuchaj One Direction - Megamix (Edson R'S NY Underground Mix)!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Robin Schulz feat. Akon - Heatwave. Poczuj wakacyjny klimat!
0

Gorąca 20 Premiera: Robin Schulz feat. Akon - Heatwave. Poczuj wakacyjny klimat!

Robin Schulz feat. Akon - Heatwave: premiera w Gorącej 20 w Boże Ciało 2016. Czy niemiecki DJ ponownie zdobędzie szczyt listy przebojów Eski? Oceńcie to już teraz na ESKA.pl i wkręćcie się w wakacyjny klimat oglądając teledysk!
26/05/2016 11:26
Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?
0

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie?

Boże Ciało 2016 - co robić w długi weekend w Warszawie? Między 26 a 29 maja będziecie w Warszawie, a nie macie pomysłu na fajne spędzanie czasu? Nie martwcie się na ESKA.pl mamy dla Was kilka ciekawych pomysłów!
26/05/2016 11:15
Dzień Matki 2016: mamy-wokalistki. Która z nich najbardziej sexy? [VIDEO]
0

Dzień Matki 2016: mamy-wokalistki. Która z nich najbardziej sexy? [VIDEO]

Dzień Matki 2016 - tym, którzy zapomnieli, kiedy jest Dzień Matki przypominamy, że święto mam wypada w czwartek, jak zawsze 26.05. Z tej okazji na ESKA.pl prezentujemy teledyski ze sławnymi mamami wokalistkami. To prawdziwe sexy mamy! 
26/05/2016 11:15
Pogoda na Boże Ciało 2016: długi weekend w maju będzie ciepły? Czas wyciągnąć leżaki!
0

Pogoda na Boże Ciało 2016: długi weekend w maju będzie ciepły? Czas wyciągnąć leżaki!

Jaka będzie pogoda na Boże Ciało 2016? Prognoza pogody na ostatni, długi weekend w maju prezentuje się całkiem obiecująco. Od 26-29.05.2016 będzie ciepło? Czy będzie padać? Ile stopni na termometrach? Już teraz - na ESKA.pl - dowiedzcie się więcej!
26/05/2016 11:14
Wianki nad Wisłą 2016 Warszawa. Data, line-up i program imprezy
0

Wianki nad Wisłą 2016 Warszawa. Data, line-up i program imprezy

Wianki nad Wisłą 2016 w Warszawie - kto wystąpi podczas nadwiślańskiej imprezy w Warszawie? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki nad Wisłą? Szczegóły na temat nadchodzącego przywitania lata w Warszawie znajdziecie na ESKA.pl 
26/05/2016 10:41
Dzień Matki - Google Doodle, prezenty i życzenie z okazji święta wszystkich mam!
0

Dzień Matki - Google Doodle, prezenty i życzenie z okazji święta wszystkich mam!

Dzień Matki świętują nawet Google Doodle. A my na ESKA.pl mamy dla Was wszystko, co powinniście wiedzieć o tym święcie. Prezenty, piosenki i życzenia z okazji święta wszystkich mam już teraz w jednym miejscu!
26/05/2016 10:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

23/05/2016 15:24

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA