WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]: Kafliki, śląska wersja Ona Tańzcy Dla Mnie, ślonska wersja Ona Tańczy Dla Mnie, Cila Kafliki, kabaret Kafliki, parodia Ona Tańczy Dla Mnie

Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]

RSS 29/01/2013 20:00 Komentarze 0
Ona Tańczy Dla Mnie najwyraźniej przeżywa drugą młodość i nowy wysyp coverów! Wpadającą w ucho piosenkę w swoim stylu przygotowli teraz Ślązacy! Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie kabaretu Kafliki ma tytuł Cila. Zobacz teledysk na Eska.pl!
Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]
>>> Ona Tańczy Dla Mnie - wszystkie wersje hitu!

Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie
oraz teledysk zrobił kabaret Kafliki. Słowa mogą nie być do końca zrozumiałe dla większości Polaków, ale o to właśnie chodzi - Kafliki śpiewają po śląsku i dla Ślązaków! Jak wam się podoba ta wersja? Piszcie na Eskowym czacie!

>>> Operowa wersja Ona Tańczy Dla Mnie!

Ona tańczy dla mnie (ślonski cover) by Kafliki "Cila":



Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend [official]:




KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards
0

House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards

27.02.2015 premiera House of Cards 3. O tym, że to kultowy serial świadczyć może to, że w internecie pojawiły się memy związane z premierą 3 sezonu. Zobacz memy o House of Cards 3 na ESKA.pl
27/02/2015 17:27
Druga część 50 Twarzy Greya: Jamie Dornan jednak wystąpi! Dlaczego Dornan to idealny pan Grey? Zobaczcie [GALERIA]
1

Druga część 50 Twarzy Greya: Jamie Dornan jednak wystąpi! Dlaczego Dornan to idealny pan Grey? Zobaczcie [GALERIA]

Jamie Dornan wystąpi w drugiej części 50 Twarzy Greya - to już pewne. To dobra decyzja. Dlaczego? Wyliczamy wszystkie zalety Jamie Dornana, które sprawiają, że nadaje się do tej roli. Dlaczego Dornan to idealny Grey? Przekonaj się na ESKA.pl 
27/02/2015 17:00
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: kogo typujecie na faworyta? Uczestnicy show w sondzie ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: kogo typujecie na faworyta? Uczestnicy show w sondzie ESKA.pl [VIDEO]

Pierwszy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 wyłoni z pewnością pierwszego faworyta show. ESKA.pl jeszcze przed Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 1 postanowiła zapytać Was, kogo typujecie na zwycięzcę programu. Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w specjalnej sondzie - zapraszamy do głosowania!
27/02/2015 16:50
Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]
1

Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]

Sukienka na językach internautów! Dyskusja nad kolorem "biało złotej" sukienki to najnowszy hit sieci. Amerykanie kłócą się o kolor sukienki na zdjęciu wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Jak to jest możliwe, że zdjęcie czarno niebieskiej sukienki może być biało złote? Zobaczcie sami i zapytajcie znajomych - będziecie zaskoczeni! 
27/02/2015 16:20
Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]
0

Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]

Played - Wydział Operacji Specjalnych możesz już oglądać na eskaGO za darmo, online, bez logowania. Odpalaj trzymający w napięciu serial kryminalny.
27/02/2015 16:09
Fryderyki 2015: nominacje. Lista nominowanych do Fryderyków na ESKA.pl już 4 marca [VIDEO]
0

Fryderyki 2015: nominacje. Lista nominowanych do Fryderyków na ESKA.pl już 4 marca [VIDEO]

Kiedy poznamy nominowanych do Fryderyków 2015? Znamy dokładną datę ogłoszenia nominacji do najważniejszej nagrody w polskiej branży muzycznej. Kto będzie miał szansę na otrzymanie Fryderyka w 2015. Datę ogłoszenia nominowanych do Fryderyków znajdziecie na ESKA.pl