WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]: Kafliki, śląska wersja Ona Tańzcy Dla Mnie, ślonska wersja Ona Tańczy Dla Mnie, Cila Kafliki, kabaret Kafliki, parodia Ona Tańczy Dla Mnie

Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]

RSS 29/01/2013 20:00 Komentarze
Ona Tańczy Dla Mnie najwyraźniej przeżywa drugą młodość i nowy wysyp coverów! Wpadającą w ucho piosenkę w swoim stylu przygotowli teraz Ślązacy! Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie kabaretu Kafliki ma tytuł Cila. Zobacz teledysk na Eska.pl!
Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]
>>> Ona Tańczy Dla Mnie - wszystkie wersje hitu!

Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie
oraz teledysk zrobił kabaret Kafliki. Słowa mogą nie być do końca zrozumiałe dla większości Polaków, ale o to właśnie chodzi - Kafliki śpiewają po śląsku i dla Ślązaków! Jak wam się podoba ta wersja? Piszcie na Eskowym czacie!

>>> Operowa wersja Ona Tańczy Dla Mnie!

Ona tańczy dla mnie (ślonski cover) by Kafliki "Cila":



Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend [official]:




KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Ewa Farna nowa płyta z użyciem egzotycznego instrumentu!
0

Ewa Farna nowa płyta z użyciem egzotycznego instrumentu!

Ewa Farna Odwołuje Zimę razem z Radiem ESKA! Wokalistka na Wyspach Zielonego Przylądka kupiła egzotyczny instrument i obiecała, że wykorzysta go przy piosenkach na nową płytę! Więcej szczegółów na ESKA.pl
28/02/2017 15:39
Szkolny protest 10.03.2017 przeciw reformie edukacji
0

Szkolny protest 10.03.2017 przeciw reformie edukacji

Szkolny protest 10.03 rozpoczyna falę działań mających pokazać sprzeciw wobec reformy edukacji.
28/02/2017 15:33
Roast Włodarczyka - data, goście, bilety
0

Roast Włodarczyka - data, goście, bilety

Wszyscy na jednego, czyli roast Krzysztofa Diablo Włodarczyka! Kiedy i gdzie się odbędzie? Ile kosztują bilety? Szczegóły wydarzenia znajdziecie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
28/02/2017 15:17
Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1
0

Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1

Wojenne dziewczyny to hit wiosennej ramówki TVP1. Kto występuje w najnowszej superprodukcji? Obsada Wojennych dziewczyn do sprawdzania już teraz - na ESKA.pl.
28/02/2017 15:12
Kim jest Kamil Lichota z Idola?
0

Kim jest Kamil Lichota z Idola?

Kamil Lichota - kim jest uczestnik trzeciego odcinka muzycznego show Idol? 
28/02/2017 14:53
Justin Bieber, Lil Wayne, Chance The Rapper i DJ Khaled razem w Im The One
0

Justin Bieber, Lil Wayne, Chance The Rapper i DJ Khaled razem w Im The One

DJ Khaled z plejadą gwiazd w Im The One. W nowym utworze znanego producenta wystąpią Justin Bieber, Quavo, Chance The Rappper i Lil Wayne. Zdjęcia i filmy z planu teledysku już teraz - na ESKA.pl.
28/02/2017 14:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

28/02/2017 11:29

0
Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

27/02/2017 10:26

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA