WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]: Kafliki, śląska wersja Ona Tańzcy Dla Mnie, ślonska wersja Ona Tańczy Dla Mnie, Cila Kafliki, kabaret Kafliki, parodia Ona Tańczy Dla Mnie

Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]

RSS 29/01/2013 20:00 Komentarze
Ona Tańczy Dla Mnie najwyraźniej przeżywa drugą młodość i nowy wysyp coverów! Wpadającą w ucho piosenkę w swoim stylu przygotowli teraz Ślązacy! Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie kabaretu Kafliki ma tytuł Cila. Zobacz teledysk na Eska.pl!
Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]
>>> Ona Tańczy Dla Mnie - wszystkie wersje hitu!

Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie
oraz teledysk zrobił kabaret Kafliki. Słowa mogą nie być do końca zrozumiałe dla większości Polaków, ale o to właśnie chodzi - Kafliki śpiewają po śląsku i dla Ślązaków! Jak wam się podoba ta wersja? Piszcie na Eskowym czacie!

>>> Operowa wersja Ona Tańczy Dla Mnie!

Ona tańczy dla mnie (ślonski cover) by Kafliki "Cila":



Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend [official]:




KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród
0

Grammy 2017: Adele wystąpi na gali rozdania nagród

Występ Adele na Grammy 2017 - to już pewne! Gwiazda będzie się starała zatrzeć złe wrażenie po wielkiej wpadce z zeszłego roku.
23/01/2017 17:52
Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]
0

Kamil Bednarek o Eurowizji! Weźmie udział? [WYWIAD VIDEO]

Kamil Bednarek, czyli jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce odwiedził studio Radia ESKA. Jednym z tematów rozmowy z redaktorem ESKA.pl była Eurowizja! Co sądzi o konkursie? Czy weźmie w nim udział? Jak podobał mu się występ Michała Szpaka? Dowiedzcie się oglądając wywiad video na ESKA.pl!
23/01/2017 17:39
Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy
0

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Będzie specjalny koncert dla Tarzan Boy

Krzysztof Rutkowski walczy z rakiem. Z tego powodu gwiazdy disco polo organizują koncert charytatywny, z którego dochód pójdzie na leczenie lidera grupy Tarzan Boy. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
23/01/2017 17:18
Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!
0

Popek, Sobota i Matheo - zostań czwartym królem i wystąp w teledysku Dom!

Popek, Sobota i Matheo dają wam niepowtarzalną możliwość pojawienia się w ich teledysku! Co trzeba zrobić, by wystąpić w klipie do singla pt. Dom? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
23/01/2017 16:45
Pamiętasz te teledyski? To znaczy, że naprawdę jesteś stary
0

Pamiętasz te teledyski? To znaczy, że naprawdę jesteś stary

Pamiętasz te teledyski? Zobacz zestawienie klipów, które w 2017 roku będą świętować swoje 20-lecie.
23/01/2017 16:33
Cała Polska Myje Ręce - świetny lipdub od studentów!
0

Cała Polska Myje Ręce - świetny lipdub od studentów!

Studenci nagrali radosny lipdub do piosenki Justina Timberlake'a Can't Stop The Feeling i wspierają akcję Cała Polska Myje Ręce. Sprawdź, jak im to wyszło!
23/01/2017 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA