Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]: Kafliki, śląska wersja Ona Tańzcy Dla Mnie, ślonska wersja Ona Tańczy Dla Mnie, Cila Kafliki, kabaret Kafliki, parodia Ona Tańczy Dla Mnie

Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]

RSS 29/01/2013 20:00 Komentarze
Ona Tańczy Dla Mnie najwyraźniej przeżywa drugą młodość i nowy wysyp coverów! Wpadającą w ucho piosenkę w swoim stylu przygotowli teraz Ślązacy! Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie kabaretu Kafliki ma tytuł Cila. Zobacz teledysk na Eska.pl!
Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]
>>> Ona Tańczy Dla Mnie - wszystkie wersje hitu!

Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie
oraz teledysk zrobił kabaret Kafliki. Słowa mogą nie być do końca zrozumiałe dla większości Polaków, ale o to właśnie chodzi - Kafliki śpiewają po śląsku i dla Ślązaków! Jak wam się podoba ta wersja? Piszcie na Eskowym czacie!

>>> Operowa wersja Ona Tańczy Dla Mnie!

Ona tańczy dla mnie (ślonski cover) by Kafliki "Cila":



Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend [official]:




KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli
0

Wojtek Łozo Łozowski - Byle gest: piosenka z filmu Planeta Singli

Byle gest to piosenka z filmu Planeta Singli i z pewnością może stać się wielkim hitem. Łozo i jego pozytywnie nastrajający utwór do posłuchania już teraz - na ESKA.pl!
07/02/2016 00:08
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
06/02/2016 23:59
Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!
0

Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!

Sarsa vs. Tom Swoon - Zapomnij mi (Remix): Inna wersja hitu, który podbija polskie listy przebojów już jest! Od teraz na ESKA.pl! posłuchacie imprezowego remiksu kawałka z tytułowej płyty!
06/02/2016 23:53
Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 6.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
06/02/2016 22:25
ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!
0

ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!

Gala MMA - ACB29 pod patronatem Radia ESKA już 6 lutego na Torwarze. Serwis VOD eskaGO ma dla Was legalny i świetnej jakości stream online z warszawskiej gali, na którą wybiera się także Mamed Khalidov!
06/02/2016 20:48
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
06/02/2016 20:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA