WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]: Kafliki, śląska wersja Ona Tańzcy Dla Mnie, ślonska wersja Ona Tańczy Dla Mnie, Cila Kafliki, kabaret Kafliki, parodia Ona Tańczy Dla Mnie

Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]

RSS 29/01/2013 20:00 Komentarze
Ona Tańczy Dla Mnie najwyraźniej przeżywa drugą młodość i nowy wysyp coverów! Wpadającą w ucho piosenkę w swoim stylu przygotowli teraz Ślązacy! Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie kabaretu Kafliki ma tytuł Cila. Zobacz teledysk na Eska.pl!
Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]
>>> Ona Tańczy Dla Mnie - wszystkie wersje hitu!

Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie
oraz teledysk zrobił kabaret Kafliki. Słowa mogą nie być do końca zrozumiałe dla większości Polaków, ale o to właśnie chodzi - Kafliki śpiewają po śląsku i dla Ślązaków! Jak wam się podoba ta wersja? Piszcie na Eskowym czacie!

>>> Operowa wersja Ona Tańczy Dla Mnie!

Ona tańczy dla mnie (ślonski cover) by Kafliki "Cila":



Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend [official]:




KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Victoria Monet - kim jest support koncertu Ariany Grande w Polsce 2017?
0

Victoria Monet - kim jest support koncertu Ariany Grande w Polsce 2017?

Victoria Monet supportuje Arianę Grande na dwóch koncertach w Polsce! Kim jest i jakie ma hity na koncie? Przekonajcie się na ESKA.pl
27/04/2017 10:21
Fryderyk 2017 - WYNIKI. Kto otrzymał statuetki?
0

Fryderyk 2017 - WYNIKI. Kto otrzymał statuetki?

Gala Fryderyk 2017 za nami. W czyje ręce powędrowały statuetki?
27/04/2017 10:02
C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]
0

C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]

C-BooL zobrazował, jak naprawdę wygląda weekend z życia DJ-a! Co się dzieje w teledysku? Przekonajcie się na ESKA.pl!
26/04/2017 20:09
Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo
0

Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Bayern Monachium - Borussia Dortmund 26 kwietnia 2017: gdzie i o której oglądać półfinał Pucharu Niemiec? Szczegóły transmisji hitowego meczu z udziałem Lewandowskiego i Piszczka sprawdzicie na ESKA.pl!
26/04/2017 19:50
Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]
0

Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

Kasia Popowska bez włosów pojawiła się na okładce swojej nowej piosenki i w teledysku! Czy wokalistka naprawdę obcięła włosy? Przekonajcie się na ESKA.pl
26/04/2017 19:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
ESKA Music Awards 2017 -  nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

ESKA Music Awards 2017 - nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

20/04/2017 20:19

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA