WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]: Kafliki, śląska wersja Ona Tańzcy Dla Mnie, ślonska wersja Ona Tańczy Dla Mnie, Cila Kafliki, kabaret Kafliki, parodia Ona Tańczy Dla Mnie

Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]

RSS 29/01/2013 20:00 Komentarze 0
Ona Tańczy Dla Mnie najwyraźniej przeżywa drugą młodość i nowy wysyp coverów! Wpadającą w ucho piosenkę w swoim stylu przygotowli teraz Ślązacy! Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie kabaretu Kafliki ma tytuł Cila. Zobacz teledysk na Eska.pl!
Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]
>>> Ona Tańczy Dla Mnie - wszystkie wersje hitu!

Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie
oraz teledysk zrobił kabaret Kafliki. Słowa mogą nie być do końca zrozumiałe dla większości Polaków, ale o to właśnie chodzi - Kafliki śpiewają po śląsku i dla Ślązaków! Jak wam się podoba ta wersja? Piszcie na Eskowym czacie!

>>> Operowa wersja Ona Tańczy Dla Mnie!

Ona tańczy dla mnie (ślonski cover) by Kafliki "Cila":



Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend [official]:




KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]
0

Matura 2015 z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym ARKUSZE online w PDF. Check It Out! [VIDEO]

Matura 2015: już 6 maja 2015 roku uczniowie zasiądą do egzaminu maturalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowymi i rozszerzonym. Arkusze z zadaniami maturalnymi z języka angielskiego dostępne będą tuż po egzaminie. Co musieli napisać uczniowie w zadaniu otwartym? Czy są już pierwsze przecieki? Sprawdź, na ESKA.pl
06/05/2015 22:48
Barcelona - Bayern Monachium - WYNIK meczu 6.05.2015. Gdzie obejrzeć online i w TV półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]
0

Barcelona - Bayern Monachium - WYNIK meczu 6.05.2015. Gdzie obejrzeć online i w TV półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]

Wynik meczu Barcelona - Bayern Monachium poznaj na żywo. Transmisja - ta online i w TV - pod lupą ESKA.pl przed półfinałem LM 2015. Mecz Bayern Monachium na żywo w internecie i telewizji to gwarancja  Emotions na murawie. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern Monachium i o której godzinie zaczyna się to spotkanie! 
06/05/2015 22:38
Napoli - Dnipro 7 maja na żywo: gdzie online i w TV półfinał Ligi Europy, o której godzinie? Play z nami [VIDEO]
0

Napoli - Dnipro 7 maja na żywo: gdzie online i w TV półfinał Ligi Europy, o której godzinie? Play z nami [VIDEO]

Mecz Napoli - Dnipro na żywo online i w TV w ramach półfinałów Ligi Europy 07.05.2015 pod lupą ESKA.pl. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć Napoli - Dnipro w półfinałach LE live i o której godzinie zaczyna się spotkanie. Zobaczcie już teraz, gdzie kliknąć Play i cieszyć się transmisją Napoli - Dnipro na żywo 7 maja 2015.
06/05/2015 22:37
Sevilla - Fiorentina: gdzie obejrzeć na żywo online i w TV półfinał LE 07.05.2015? Czyją Cheerleader jesteś? [VIDEO]
0

Sevilla - Fiorentina: gdzie obejrzeć na żywo online i w TV półfinał LE 07.05.2015? Czyją Cheerleader jesteś? [VIDEO]

Gdzie obejrzeć Sevilla - Fiorentina na żywo online? Gdzie oglądać półfinał Ligi Europy Sevilla - Fiorentina w TV? O której godzinie mecz Sevilla - Fiorentina 07.05.2015? Transmisji meczu Sevilla - Fiorentina w ramach półfinałów LE 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Sprawdźcie szczegóły i dajcie znać, za kogo bardziej trzymacie kciuki.
06/05/2015 22:36
Monika Próchniewicz nie żyje - wokalistka D-Bomb miała 39 lat. PIOSENKI, kariera, kim była Monika Próchniewicz? [VIDEO]
0

Monika Próchniewicz nie żyje - wokalistka D-Bomb miała 39 lat. PIOSENKI, kariera, kim była Monika Próchniewicz? [VIDEO]

Nie żyje Monika Próchniewicz. Wokalistka zespołu miała 39 lat. Kim była, jakie piosenki śpiewała i zostawiła fanom po sobie, dowiedz się więcej na ESKA.pl
06/05/2015 21:56
Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?
0

Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?

Eurowizja 2015: bukmacherzy nie dają szans polskiej reprezentantce? Na dwa tygodnie przed Konkursem Piosenki Eurowizji 2015 chętnych do obstawiania na wygraną Moniki Kuszyńskiej jest mało. Z drugiej jednak strony jeżeli wygra Polka, to szczęśliwiec, który obstawił właśnie Monikę Kuszyńską, stanie się bardzo bogatym człowiekiem 
06/05/2015 16:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska