WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]: Kafliki, śląska wersja Ona Tańzcy Dla Mnie, ślonska wersja Ona Tańczy Dla Mnie, Cila Kafliki, kabaret Kafliki, parodia Ona Tańczy Dla Mnie

Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]

RSS 29/01/2013 20:00 Komentarze
Ona Tańczy Dla Mnie najwyraźniej przeżywa drugą młodość i nowy wysyp coverów! Wpadającą w ucho piosenkę w swoim stylu przygotowli teraz Ślązacy! Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie kabaretu Kafliki ma tytuł Cila. Zobacz teledysk na Eska.pl!
Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej Ona Tańczy Dla Mnie w wersji śląskiej / fragment klipu/youtube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie po śląsku, czyli Cila kabaretu Kafliki! [VIDEO]
>>> Ona Tańczy Dla Mnie - wszystkie wersje hitu!

Ślonski cover Ona Tańczy Dla Mnie
oraz teledysk zrobił kabaret Kafliki. Słowa mogą nie być do końca zrozumiałe dla większości Polaków, ale o to właśnie chodzi - Kafliki śpiewają po śląsku i dla Ślązaków! Jak wam się podoba ta wersja? Piszcie na Eskowym czacie!

>>> Operowa wersja Ona Tańczy Dla Mnie!

Ona tańczy dla mnie (ślonski cover) by Kafliki "Cila":



Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend [official]:




KE

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Lotto 30.06.2016: WYNIKI losowania
0

Lotto 30.06.2016: WYNIKI losowania

Wyniki LOTTO z 30.06.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 30 czerwca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
30/06/2016 17:02
Nowy teledysk Rihanny - Sledgehammer już jest!
0

Nowy teledysk Rihanny - Sledgehammer już jest!

Nowy teledysk Rihanny do Sledgehammer wylądował w sieci. W kosmicznym klipie do utworu z filmu Star Trek Beyond piosenkarka zmieniła się nie do poznania! Zobacz najnowsze video RiRi już teraz - na ESKA.pl.
30/06/2016 16:23
Gromee - Fearless: niepublikowany fragment teledysku! Zobacz TYLKO na ESKA.pl!
0

Gromee - Fearless: niepublikowany fragment teledysku! Zobacz TYLKO na ESKA.pl!

Gromee - Fearless: to jeden z hitów lata 2016! Już teraz tylko na ESKA.pl znajdziecie przedpremierowo fragment wakacyjnego teledysku! Zobaczcie i oceńcie już teraz >>
30/06/2016 15:49
Polska - Portugalia: skład na 1/4 finału Euro 2016!
0

Polska - Portugalia: skład na 1/4 finału Euro 2016!

Skład Polski na mecz z Portugalią, to odpowiedź na pytanie: kto zagra 30 czerwca w 1/4 finału EURO 2016? Kto zagra w ćwierćfinale mistrzostw Europy we Francji? Szczegóły i odpowiedź na te pytanie poznacie na ESKA.pl!
30/06/2016 15:07
Hymn na Euro 2016: This One's For You Davida Guetty to hit czy kit? SONDA
0

Hymn na Euro 2016: This One's For You Davida Guetty to hit czy kit? SONDA

Hymn na Euro 2016 to kawałek, który znają wszyscy kibice. Czy każdemu jednak This One's For You przypadło do gustu? Weź udział w naszej sondzie i zdecyduj, czy kawałek Davida Guetty i Zary Larsson to hit czy kit!
30/06/2016 14:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Hymn na Euro 2016
Piosenka Davida Guetty - This One's For You to HIT czy KIT?
  • HIT
  • KIT
polub
ESKA