WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO] - Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl!

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]: weekend, ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie włoska wersja

Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 11/01/2013 05:41 Komentarze
Ona Tańczy Dla Mnie podbija świat! Tym razem z wykonaniem tego wielkiego hitu zmierzył się Thomas Grotto, który zaśpiewał Ona Tańczy Dla mnie po włosku! Posłuchaj na Eska.pl najnowszego coveru Ona Tańczy Dla Mnie!
Weekend / Ona Tańczy Dla Mnie wersja włoska You Tube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]
Ona Tańczy Dla Mnie grupy Weekend to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce i jeden z najpopularniejszych światowych hitów. Piosenka ma już ponad 38 milionów odsłon na You Tube! W sieci pojawił się kolejny cover Ona Tańczy Dla Mnie tym razem w języku włoskim!

Zobacz na Eska.pl zapis wideoczatu z wokalistą zespołu Weekend

Radek Liszewski, wokalista zespołu Weekend był gościem videoczatu Eska.pl w środę 09.01.2013. Zapytany o covery swojego przeboju przyznał, że nie do końca je lubi, ale z drugiej strony bardzo się cieszy, że piosenka zdobyła tak wielką popularność, że inni artyści także chcą ją wykonywać . Czy podoba wam się włoska wersja Ona Tańczy Dla Mnie?

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie w języku włoskim



Nie czytałeś jeszcze?


OSKARY 2013. Zobacz na Eska.pl kto otrzymał nominację w kategorii Najlepsza Piosenka

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
03/05/2016 13:01
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
03/05/2016 12:54
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
03/05/2016 13:14
Matura 2016: język polski, lektury obowiązkowe. Co powtórzyć przed maturą?
0

Matura 2016: język polski, lektury obowiązkowe. Co powtórzyć przed maturą?

Matura 2016: język polski, lektury obowiązkowe. Co trzeba powtórzyć przed maturą, żeby przed egzaminem móc z czystym sumieniem zaśpiewać Relax Take It Easy? Przypominamy listę lektur na maturę z polskiego 2016!
03/05/2016 13:10
Matura 2016: WYNIKI. Kiedy dowiesz się, czy zdałeś maturę? Stressed Out!
0

Matura 2016: WYNIKI. Kiedy dowiesz się, czy zdałeś maturę? Stressed Out!

Matura 2016: wyniki - kiedy będą dostępne? Wiemy, jaka jest data ogłoszenia wyników egzaminu dojrzałości! Taką informację przekazujemy Wam już teraz - na ESKA.pl
03/05/2016 13:07
Gorąca 20 Premiera: Hopkins - Plan. Kim jest młody twórca premiery w G20?
0

Gorąca 20 Premiera: Hopkins - Plan. Kim jest młody twórca premiery w G20?

Hopkins - Plan: 3 maja 2016 premiera w Gorącej 20. Nowa piosenka wybrzmi na antenie Radia ESKA w świąteczny wtorek, zaraz po godzinie 18:00. Kim jest twórca premiery w G20? Dowiedzcie się na ESKA.pl!
03/05/2016 10:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 09:53

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA