WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO] - Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl!

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]: weekend, ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie włoska wersja

Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 11/01/2013 05:41 Komentarze
Ona Tańczy Dla Mnie podbija świat! Tym razem z wykonaniem tego wielkiego hitu zmierzył się Thomas Grotto, który zaśpiewał Ona Tańczy Dla mnie po włosku! Posłuchaj na Eska.pl najnowszego coveru Ona Tańczy Dla Mnie!
Weekend / Ona Tańczy Dla Mnie wersja włoska You Tube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]
Ona Tańczy Dla Mnie grupy Weekend to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce i jeden z najpopularniejszych światowych hitów. Piosenka ma już ponad 38 milionów odsłon na You Tube! W sieci pojawił się kolejny cover Ona Tańczy Dla Mnie tym razem w języku włoskim!

Zobacz na Eska.pl zapis wideoczatu z wokalistą zespołu Weekend

Radek Liszewski, wokalista zespołu Weekend był gościem videoczatu Eska.pl w środę 09.01.2013. Zapytany o covery swojego przeboju przyznał, że nie do końca je lubi, ale z drugiej strony bardzo się cieszy, że piosenka zdobyła tak wielką popularność, że inni artyści także chcą ją wykonywać . Czy podoba wam się włoska wersja Ona Tańczy Dla Mnie?

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie w języku włoskim



Nie czytałeś jeszcze?


OSKARY 2013. Zobacz na Eska.pl kto otrzymał nominację w kategorii Najlepsza Piosenka

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]
0

Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]

Grizzlee i Sztoss prezentują kawałek Talent! To mieszanka reggae i hip-hopu produkcja, która może być internetowym hitem. Utrzymaną w wyjątkowym klimacie piosenkę publikujemy na ESKA.pl! Ocieniajcie >>
30/09/2016 16:25
Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]
0

Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]

Popek przekonuje, że jego życie jest jak sen! Piosenka garażowa pojawiła się w internecie i cieszy się dużą popularnością. O tym, że raper żyje, jak król przekonujemy na ESKA.pl!
30/09/2016 16:09
Kiedy spadnie śnieg? Jaka będzie zima 2016/17?
0

Kiedy spadnie śnieg? Jaka będzie zima 2016/17?

Kiedy spadnie pierwszy śnieg? Osoby, które planują zimowy urlop szukają odpowiedzi na to pytanie! Najnowsze przewidywania sprawdzamy na ESKA.pl!
30/09/2016 15:31
Dziewczyna z pociągu - obsada i premiera filmu!
0

Dziewczyna z pociągu - obsada i premiera filmu!

Dziewczyna z pociągu - premiera filmu już wkrótce! Już teraz na ESKA.pl znajdziecie informacje o produkcji i jej obsadzie. Zdradzamy także, gdzie zobaczyć Dziewczynę z pociągu jeszcze przed premierą.
30/09/2016 15:08
Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?
0

Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?

Agnieszka Chylińska powraca z mocnym uderzeniem! W jeden dzień pojawiła się płyta Forever Child, piosenka Królowa łez i zapowiedź trasy koncertowej! O wszystkim więcej dowiecie się - oczywiście na ESKA.pl
30/09/2016 14:45
Między nami – film online o przyjaźni, która zmienia się w coś więcej! Wildest Dreams się spełnią?
0

Między nami – film online o przyjaźni, która zmienia się w coś więcej! Wildest Dreams się spełnią?

Film online Między nami to najnowsza premiera eskaGO dla fanów poruszających historii, które mogłyby wydarzyć się naprawdę! Grupa przyjaciół spotyka się po 10 latach, by dotrzymać dawnej obietnicy. Wkrótce robi się jednak bardzo gorąco!
30/09/2016 14:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA