WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO] - Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]: weekend, ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie włoska wersja

Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 11/01/2013 05:41 Komentarze 0
Ona Tańczy Dla Mnie podbija świat! Tym razem z wykonaniem tego wielkiego hitu zmierzył się Thomas Grotto, który zaśpiewał Ona Tańczy Dla mnie po włosku! Posłuchaj na Eska.pl najnowszego coveru Ona Tańczy Dla Mnie!
Weekend / Ona Tańczy Dla Mnie wersja włoska You Tube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]
Ona Tańczy Dla Mnie grupy Weekend to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce i jeden z najpopularniejszych światowych hitów. Piosenka ma już ponad 38 milionów odsłon na You Tube! W sieci pojawił się kolejny cover Ona Tańczy Dla Mnie tym razem w języku włoskim!

Zobacz na Eska.pl zapis wideoczatu z wokalistą zespołu Weekend

Radek Liszewski, wokalista zespołu Weekend był gościem videoczatu Eska.pl w środę 09.01.2013. Zapytany o covery swojego przeboju przyznał, że nie do końca je lubi, ale z drugiej strony bardzo się cieszy, że piosenka zdobyła tak wielką popularność, że inni artyści także chcą ją wykonywać . Czy podoba wam się włoska wersja Ona Tańczy Dla Mnie?

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie w języku włoskim



Nie czytałeś jeszcze?


OSKARY 2013. Zobacz na Eska.pl kto otrzymał nominację w kategorii Najlepsza Piosenka

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Ewelina Lisowska nowa płyta - Nowe Horyzonty - zwiastun na YouTube. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Eweliny Lisowskiej! [VIDEO]
0

Ewelina Lisowska nowa płyta - Nowe Horyzonty - zwiastun na YouTube. Posłuchaj fragmentów nowych piosenek Eweliny Lisowskiej! [VIDEO]

Ewelina Lisowska Nowe Horyzonty - artystka właśnie opublikowała zwiastun nowej płyty. Fragmenty utworów z krążka pt. Nowe Horyzonty dostępne są na kanale YouTube. Co znajdzie się na nowej płycie Eweliny Lisowskiej? Sprawdź tracklistę Nowych Horyzontów i posłuchaj zwiastunów na ESKA.pl  
21/10/2014 13:44
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: Marek Kaliszuk wygra? Zobacz występy w show! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: Marek Kaliszuk wygra? Zobacz występy w show! [VIDEO]

Kto wygra Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 dowiemy się pod koniec listopada 2014 roku, ale Marek Kaliszuk wydaje się obecnie murowanym kandydatem na zwycięzcę. Zobacz dotychczasowe występy Marka Kaliszuka w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2!
21/10/2014 13:23
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV i online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
0

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV i online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
21/10/2014 13:19
Walka Gołota vs Nicholson: ostania walka Gołoty z kawałkiem Syzyf? To możliwe! [VIDEO]
0

Walka Gołota vs Nicholson: ostania walka Gołoty z kawałkiem Syzyf? To możliwe! [VIDEO]

Walka Gołota vs Nicholson, czyli ostatnia walka Gołoty, być może będzie podwójnym pożegnaniem. Okazuje się, że walkę Gołota vs Nicholson po stronie polskiego pięściarza może zacząć kawałek Syzyf Projektu Nasłuch - byłoby to upamiętnienie rapera Orzeu. ESKA.pl sprawdza szczegóły!
21/10/2014 12:30
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Przypomnijmy, że ostatni odcinek wygrał Marek Kaliszuk. Kolejny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 już 25 października 2014 roku. Tymczasem już dzisiaj sprawdź, z jakimi rolami będą musiały tym razem zmierzyć się gwiazdy show
21/10/2014 12:02
Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - kiedy kończy się 2. edycja show? Sprawdź datę ostatniego odcinka TTBZ [VIDEO]
0

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 - kiedy kończy się 2. edycja show? Sprawdź datę ostatniego odcinka TTBZ [VIDEO]

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 zbliża się wielkimi krokami. Kiedy odbędzie się ostatni odcinek muzycznego show? Kto spośród uczestników TTBZ ma największe szanse na wygraną? Czym zaskoczą nas gwiazdy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo ostatnim odcinku? Czy uda się im przebić finałowy występ Katarzyny Skrzyneckiej? Bierzemy pod lupę popularne show Polsatu. Na ESKA.pl znajdziesz informacje dotyczące finałowego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo.
21/10/2014 11:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]