WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO] - Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl!

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]: weekend, ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie włoska wersja

Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 11/01/2013 05:41 Komentarze
Ona Tańczy Dla Mnie podbija świat! Tym razem z wykonaniem tego wielkiego hitu zmierzył się Thomas Grotto, który zaśpiewał Ona Tańczy Dla mnie po włosku! Posłuchaj na Eska.pl najnowszego coveru Ona Tańczy Dla Mnie!
Weekend / Ona Tańczy Dla Mnie wersja włoska You Tube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]
Ona Tańczy Dla Mnie grupy Weekend to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce i jeden z najpopularniejszych światowych hitów. Piosenka ma już ponad 38 milionów odsłon na You Tube! W sieci pojawił się kolejny cover Ona Tańczy Dla Mnie tym razem w języku włoskim!

Zobacz na Eska.pl zapis wideoczatu z wokalistą zespołu Weekend

Radek Liszewski, wokalista zespołu Weekend był gościem videoczatu Eska.pl w środę 09.01.2013. Zapytany o covery swojego przeboju przyznał, że nie do końca je lubi, ale z drugiej strony bardzo się cieszy, że piosenka zdobyła tak wielką popularność, że inni artyści także chcą ją wykonywać . Czy podoba wam się włoska wersja Ona Tańczy Dla Mnie?

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie w języku włoskim



Nie czytałeś jeszcze?


OSKARY 2013. Zobacz na Eska.pl kto otrzymał nominację w kategorii Najlepsza Piosenka

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
03/12/2016 11:28
Mister Supranational 3.12.2016 online i w TV - gdzie i o której?
0

Mister Supranational 3.12.2016 online i w TV - gdzie i o której?

Mister Supranational 2016 wyłoni najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. Gdzie oglądać konkurs piękności online i w TV? Sprawdzajcie na ESKA.pl
03/12/2016 16:30
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
03/12/2016 15:20
Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16
0

Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16

Popek na KSW 37 stanie do pojedynku z Pudzianem. Jaki kawałek wybrał Popek na swoje wyjście na galę? Oczywiście Jestem królem!
03/12/2016 14:12
KSW 37 - ważenie. Popek vs Pudzian - WYNIK
0

KSW 37 - ważenie. Popek vs Pudzian - WYNIK

KSW 37 online i w TV już 3 grudnia 2016. Emocje związane z walkami na KSW zaczęły się dzień przed galą. Znamy oficjalne wyniki ważenia zawodników. Ile waży Popek, a ile Pudzian? Dowiedzcie się na ESKA.pl
03/12/2016 11:27
Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki
0

Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki

Życzenia imieninowe dla Barbary: piękne, śmieszne lub poważne wierszyki i SMS na imieniny. Top 5 życzeń imieninowych znajdziecie już teraz - na Eska.pl.
03/12/2016 09:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA