WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO] - Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl!

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]: weekend, ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie włoska wersja

Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 11/01/2013 05:41 Komentarze
Ona Tańczy Dla Mnie podbija świat! Tym razem z wykonaniem tego wielkiego hitu zmierzył się Thomas Grotto, który zaśpiewał Ona Tańczy Dla mnie po włosku! Posłuchaj na Eska.pl najnowszego coveru Ona Tańczy Dla Mnie!
Weekend / Ona Tańczy Dla Mnie wersja włoska You Tube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]
Ona Tańczy Dla Mnie grupy Weekend to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce i jeden z najpopularniejszych światowych hitów. Piosenka ma już ponad 38 milionów odsłon na You Tube! W sieci pojawił się kolejny cover Ona Tańczy Dla Mnie tym razem w języku włoskim!

Zobacz na Eska.pl zapis wideoczatu z wokalistą zespołu Weekend

Radek Liszewski, wokalista zespołu Weekend był gościem videoczatu Eska.pl w środę 09.01.2013. Zapytany o covery swojego przeboju przyznał, że nie do końca je lubi, ale z drugiej strony bardzo się cieszy, że piosenka zdobyła tak wielką popularność, że inni artyści także chcą ją wykonywać . Czy podoba wam się włoska wersja Ona Tańczy Dla Mnie?

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie w języku włoskim



Nie czytałeś jeszcze?


OSKARY 2013. Zobacz na Eska.pl kto otrzymał nominację w kategorii Najlepsza Piosenka

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
The Knocks - kim jest support Justina Biebera na europejskiej trasie koncertowej?
0

The Knocks - kim jest support Justina Biebera na europejskiej trasie koncertowej?

The Knocks to duet muzyków, który będzie supportem Justina Biebera na europejskiej części trasy koncertowej. Już teraz na ESKA.pl sprawdzamy kim są muzycy i czego możemy spodziewać się po ich występie w Krakowie.
24/08/2016 13:32
Sia w sądzie?! Absurdalny pozew izraelskich fanów!
0

Sia w sądzie?! Absurdalny pozew izraelskich fanów!

Sia została pozwana przez fanów z Izraela! Za co australijska piosenkarka może trafić do sądu? Na czym polega jej kłopot? Powód i wyjaśnienie groźnej sytuacji znajdziecie na ESKA.pl!
24/08/2016 13:14
Doda - nowa piosenka 2016. Premiera singla Hard Heart na żywo!
0

Doda - nowa piosenka 2016. Premiera singla Hard Heart na żywo!

Doda - nowa piosenka wokalistki wkrótce ujrzy światło dzienne. Premiera nowego singla zatytułowanego Hard Heart odbędzie się na żywo! Więcej szczegółów na ESKA.pl
24/08/2016 12:32
G-Eazy w Polsce 2016: kiedy i gdzie koncert rapera?
0

G-Eazy w Polsce 2016: kiedy i gdzie koncert rapera?

G-Eazy da koncert w Polsce 2016! Kiedy i gdzie zagra amerykański raper? Gdzie i za ile kupić bilety? Znamy szczegóły występu G-Eazy, twórcy hitu Me, Myself & I. Sprawdź je już teraz - na ESKA.pl
24/08/2016 12:17
Miley Cyrus, Adam Levine i Alicia Keys w coverze hitu Aerosmith! Wyszło znakomicie!
0

Miley Cyrus, Adam Levine i Alicia Keys w coverze hitu Aerosmith! Wyszło znakomicie!

Trenerzy The Voice w Stanach Zjednoczonych wykonali cover hitu Dream On Aerosmith! Takiej przeróbki i takiego połączenia artystów się nie spodziewaliśmy! Video podrzucamy Wam na ESKA.pl
24/08/2016 12:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]