WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO] - Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]: weekend, ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie włoska wersja

Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 11/01/2013 05:41 Komentarze 0
Ona Tańczy Dla Mnie podbija świat! Tym razem z wykonaniem tego wielkiego hitu zmierzył się Thomas Grotto, który zaśpiewał Ona Tańczy Dla mnie po włosku! Posłuchaj na Eska.pl najnowszego coveru Ona Tańczy Dla Mnie!
Weekend / Ona Tańczy Dla Mnie wersja włoska You Tube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]
Ona Tańczy Dla Mnie grupy Weekend to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce i jeden z najpopularniejszych światowych hitów. Piosenka ma już ponad 38 milionów odsłon na You Tube! W sieci pojawił się kolejny cover Ona Tańczy Dla Mnie tym razem w języku włoskim!

Zobacz na Eska.pl zapis wideoczatu z wokalistą zespołu Weekend

Radek Liszewski, wokalista zespołu Weekend był gościem videoczatu Eska.pl w środę 09.01.2013. Zapytany o covery swojego przeboju przyznał, że nie do końca je lubi, ale z drugiej strony bardzo się cieszy, że piosenka zdobyła tak wielką popularność, że inni artyści także chcą ją wykonywać . Czy podoba wam się włoska wersja Ona Tańczy Dla Mnie?

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie w języku włoskim



Nie czytałeś jeszcze?


OSKARY 2013. Zobacz na Eska.pl kto otrzymał nominację w kategorii Najlepsza Piosenka

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
EMA 2014: Nicki Minaj zaskoczy strojem? Zobaczcie szalone kreacje raperki [GALERIA]
0

EMA 2014: Nicki Minaj zaskoczy strojem? Zobaczcie szalone kreacje raperki [GALERIA]

EMA 2014 z Nicki Minaj na pewno będzie przykuwało uwagę a wszystko to za sprawą raperki. Stroje Nicki Minaj jako prowadzącej Europe Music Awards 2014 najprawdopodobniej dołączą do tych, które przeszły już do historii show-bizu. Dowód? Zobaczcie sami, jak ubiera się Nicki Minaj!
31/10/2014 14:01
Gorąca 20 Premiera: The Avener - Fade Out Lines. Klubowy numer francuskiego DJa [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: The Avener - Fade Out Lines. Klubowy numer francuskiego DJa [VIDEO]

Klubowy kawałek Fade Out Lines od francuskiego DJa The Avener to piątkowa propozycja w Gorącej 20. Ten utwór powstał na podstawie innej piosenki. Sprawdź, jak nazywa się oryginał i zobacz teledysk do Fade Out Lines na ESKA.pl
31/10/2014 13:50
Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]
0

Eminem - Shady XV: tracklista. Lista piosenek na dwa krążki [VIDEO]

Eminem Shady XV zapełnił nie tylko nowymi piosenkami, ale i klasykami gatunku. Tracklista Shady XV Eminema i artystów Shady Records na ESKA.pl. Na liście piosenek Shady XV m.in. świeże duety Eminema. Zobaczcie tytuły kawałków już teraz!
31/10/2014 12:39
Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]
0

Google na Halloween 2014: grafiki Googla, czyli halloweenowe doodle na ESKA.pl. Scary? [GALERIA]

Grafiki Googla na Halloween 2014 prezentujemy na ESKA.pl. 31 października 2014 roku halloweenowe Google doodle to aż 6 odsłon grafik. Zobaczcie, jak Google świętuje Halloween 2014 i sprawdźcie, czy tegoroczne doodle są naprawdę Scary jak śpiewa Britney Spears!
31/10/2014 11:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]