WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO] - Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl!

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]: weekend, ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie włoska wersja

Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]

RSS 11/01/2013 05:41 Komentarze
Ona Tańczy Dla Mnie podbija świat! Tym razem z wykonaniem tego wielkiego hitu zmierzył się Thomas Grotto, który zaśpiewał Ona Tańczy Dla mnie po włosku! Posłuchaj na Eska.pl najnowszego coveru Ona Tańczy Dla Mnie!
Weekend / Ona Tańczy Dla Mnie wersja włoska You Tube
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - włoska wersja hitu na Eska.pl! [AUDIO]
Ona Tańczy Dla Mnie grupy Weekend to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce i jeden z najpopularniejszych światowych hitów. Piosenka ma już ponad 38 milionów odsłon na You Tube! W sieci pojawił się kolejny cover Ona Tańczy Dla Mnie tym razem w języku włoskim!

Zobacz na Eska.pl zapis wideoczatu z wokalistą zespołu Weekend

Radek Liszewski, wokalista zespołu Weekend był gościem videoczatu Eska.pl w środę 09.01.2013. Zapytany o covery swojego przeboju przyznał, że nie do końca je lubi, ale z drugiej strony bardzo się cieszy, że piosenka zdobyła tak wielką popularność, że inni artyści także chcą ją wykonywać . Czy podoba wam się włoska wersja Ona Tańczy Dla Mnie?

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie w języku włoskim



Nie czytałeś jeszcze?


OSKARY 2013. Zobacz na Eska.pl kto otrzymał nominację w kategorii Najlepsza Piosenka

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?
0

Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

EUROWIZJA 2016: Ukraina wielkim zwycięzcą, ale i Polska zaliczyła imponujący skok z przedostatniego (głosowanie jury) na 8. miejsce. Które miejsce zajął Michał Szpak? Poznaj pełną punktację Eurowizji w Szwecji.
18/05/2016 08:02
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?
0

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

To jest tak śmieszne, że licznik oglądających już dawno się zaciął! 50 mln w jeden dzień, 50 w drugi - sprawdź, z czego śmieje się cały świat! Uwaga, zaraźliwe!
24/05/2016 00:26
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV

Polsat SuperHit Festiwal 2016 to muzyczna atrakcja ostatniego weekendu maja. Kto i kiedy wystąpi podczas trzydniowego festiwalu w Sopocie? Wszystkie szczegóły transmisji i program Polsat SuperHit Festiwal 2016 do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl!
23/05/2016 16:39
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl
0

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data święta już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Już teraz na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy w Polsce wypada tegoroczne święto wszystkich mam.
23/05/2016 16:20
Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?
0

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl! Kto wystąpi podczas krakowskiej imprezy? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki? Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.
23/05/2016 15:59
Michał Szpak w Łodzi z Color Of Your Life na żywo! Pierwszy koncert w Polsce po Eurowizji
0

Michał Szpak w Łodzi z Color Of Your Life na żywo! Pierwszy koncert w Polsce po Eurowizji

Michał Szpak wystąpił w łódzkiej Manufakturze po raz pierwszy w Polsce po powrocie z Eurowizji. Sprawdź, jak wypadł na żywo w hitach Color Of Your Life i Real Hero oraz w rockowym utworze ze swojej debiutanckiej płyty Byle Być Sobą już teraz - na ESKA.pl
23/05/2016 15:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Michał Szpak: od Dziwny jest ten świat do Eurowizji 2016. Jak zmieniał się artysta?

Michał Szpak: od Dziwny jest ten świat do Eurowizji 2016. Jak zmieniał się artysta?

18/05/2016 17:05

0
Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

Eurowizja 2016: WYNIKI Które miejsce zajął Szpak? Występy, punktacja, relacja, kto wygrał Eurowizję w Szwecji?

18/05/2016 08:02

0
Anja Rubik nago w teledysku Mary Komasy! Zobacz klip do Lost Me [VIDEO 18+]

Anja Rubik nago w teledysku Mary Komasy! Zobacz klip do Lost Me [VIDEO 18+]

17/05/2016 15:59

0
Cool Me Down - teledysk Margaret wyciekł do sieci! [VIDEO]

Cool Me Down - teledysk Margaret wyciekł do sieci! [VIDEO]

17/05/2016 14:44

0
Adele zaprosiła Polaków na scenę! Nastolatkowie z Radomska zrobili z Adele świetne zdjęcia - zobacz je!

Adele zaprosiła Polaków na scenę! Nastolatkowie z Radomska zrobili z Adele świetne zdjęcia - zobacz je!

13/05/2016 11:14

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA