WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]: ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie cover Cezik, ona tańczy dla mnie sobota

Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]

RSS 12/01/2013 13:00 Komentarze
Weekend pracuje nad anglojęzyczną wersją Ona Tańczy Dla Mnie! Radek Liszewski, wokalista zespołu potwierdził, że planują nagranie nowej wersji Ona Tańczy Dla Mnie, a piosenkę po angielsku usłyszymy niebawem! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie zespołu Weekend.
Weekend / Weekend - fragment teledysku Ona Tańczy Dla Mnie
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]
Weekend pracuje nad anglojęzyczną wersja przeboju Ona Tańczy Dla Mnie. To wielka szansa na podbicie zagranicznego rynku muzycznego. Ona Tańczy Dla Mnie to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce i jeden z najpopularniejszych singli świata. Nagranie tego hitu w języku angielskim, może przysporzyć piosence jeszcze więcej fanów!

Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie po włosku!


Kiedy dokładnie usłyszymy Ona Tańczy Dla Mnie w języku angielskim i w wykonaniu zespołu Weekend nie wiadomo. W 2013 roku będzie wiele okazji do posłuchania Ona Tańczy Dla Mnie na żywo, ponieważ zespół cały czas przebywa w trasie koncertowej, która obejmie także USA i Kanadę!

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend



Nie czytałeś jeszcze?

Brit Awards 2013 - ogłoszono nominację! Zobacz na Eska.pl kto ma najwięcej szans na nagrody!

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!
0

Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

Sigmund Freud - 160. rocznica urodzin to temat wzięty pod lupę przez Google Doodle i ESKA.pl. Bohater dzisiejszej grafiki popularnej wyszukiwarki jest autorem wielu pikantnych teorii. Najciekawsze sprawdzicie właśnie teraz!
06/05/2016 10:35
APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!
0

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi podczas juwenaliów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Pedagogiki Specjalnej? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl!
06/05/2016 10:31
Must Be The Music: półfinaliści. Kto ma największe szanse na wygraną?
0

Must Be The Music: półfinaliści. Kto ma największe szanse na wygraną?

Must Be The Music: półfinaliści programu ogłoszeni! Kto z nich ma największe szanse na wygraną?
06/05/2016 10:29
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na majowe wieczory.
06/05/2016 10:09
Wszystko Gra - piosenki z filmu 13 najlepszych wykonań karaoke
0

Wszystko Gra - piosenki z filmu 13 najlepszych wykonań karaoke

Wszystko gra - soundtrack hitem karaoke. W internecie znaleźliśmy setki nagrań piosenek z filmu Wszystko gra, w którym aktorzy śpiewają nowe wersje polskich hitów. Piosenki z Wszystko gra zna prawie każdy, a wielu próbuje śpiewać - wybraliśmy 17 najciekawszych naszym zdaniem wykonań karaoke. 
06/05/2016 10:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA