WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]: ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie cover Cezik, ona tańczy dla mnie sobota

Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]

RSS 12/01/2013 13:00 Komentarze 0
Weekend pracuje nad anglojęzyczną wersją Ona Tańczy Dla Mnie! Radek Liszewski, wokalista zespołu potwierdził, że planują nagranie nowej wersji Ona Tańczy Dla Mnie, a piosenkę po angielsku usłyszymy niebawem! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie zespołu Weekend.
Weekend / Weekend - fragment teledysku Ona Tańczy Dla Mnie
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]
Weekend pracuje nad anglojęzyczną wersja przeboju Ona Tańczy Dla Mnie. To wielka szansa na podbicie zagranicznego rynku muzycznego. Ona Tańczy Dla Mnie to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce i jeden z najpopularniejszych singli świata. Nagranie tego hitu w języku angielskim, może przysporzyć piosence jeszcze więcej fanów!

Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie po włosku!


Kiedy dokładnie usłyszymy Ona Tańczy Dla Mnie w języku angielskim i w wykonaniu zespołu Weekend nie wiadomo. W 2013 roku będzie wiele okazji do posłuchania Ona Tańczy Dla Mnie na żywo, ponieważ zespół cały czas przebywa w trasie koncertowej, która obejmie także USA i Kanadę!

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend



Nie czytałeś jeszcze?

Brit Awards 2013 - ogłoszono nominację! Zobacz na Eska.pl kto ma najwięcej szans na nagrody!

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]
0

Sunrise Festival 2015: line-up. Znamy pierwszych DJ-ów festiwalu w Kołobrzegu [VIDEO]

Sunrise Festival 2015 - organizatorzy imprezy ogłosili pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas największego festiwalu muzyki elektronicznej w Polsce. Kto wystąpi na Sunrise Festival 2015? Line-up imprezy na ESKA.pl 
03/03/2015 17:47
Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]
0

Ed Sheeran nowy teledysk - premiera podczas YouTube Music Awards 2015 [VIDEO]

Dobra wiadomość dla fanów Eda Sheerana. Nowy teledysk autora hitu I see Fire zobaczymy już w marcu 2015. Ed Sheeran nowy klip zaprezentuje podczas live streamu YouTube Music Awards 2015. Szczegóły na ESKA.pl 
03/03/2015 17:02
Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]
0

Grodzka i Khalidov u Wojewódzkiego 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka i kim jest Mamed Khalidov? Połączeni piosenką Rise Like A Phoenix... [VIDEO]

Anna Grodzka i Mamed Khalidov u Kuby Wojewódzkiego 3 marca 2015 roku budzą emocje wszędzie. ESKA.pl serwuje informacje o gościach Kuba Wojewódzki Show z 03.03.2015: kim jest Anna Grodzka, kim jest Mamed Khalidov i dlaczego łączy ich Rise Like A Phoenix Conchity Wurst? Klikajcie przed odcinkiem Kuby Wojewódzkiego z Anną Grodzką i Mamedem Khalidovem i zobaczcie sami!
03/03/2015 16:04
Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]
0

Celebrity Splash - odcinek 1 7.03.2015. Zobacz gwiazdy pluskające się w wodzie - najlepsza 10 teledysków z wodą [VIDEO]

Pierwszy odcinek Celebrity Splash już 7.03.2015. Zanim zobaczysz celebrytów skaczących do wody, zobacz gwiazdy, które zrealizowały swoje teledyski w wodzie. 10 najlepszych teledysków w wodzie mamy dla was na ESKA.pl
03/03/2015 15:32
Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]
1

Nowa Wodzianka 2015 u Kuby Wojewódzkiego: kim jest Marta Karpińska? Lepsza niż Emily Ratajkowski z Blurred Lines? [VIDEO]

Marta Karpińska to nowa Wodzianka Kuba Wojewódzkiego na 2015 rok. Zdjęcie Marty Karpińskiej na Facebooku Kuba Wojewódzki zareklamował jak najlepiej potrafił. Kim jest Marta Karpińska i ile ma lat? Czy nowa Wodzianka 2015 jest równie gorąca jak Emily Ratajkowski z teledysku do Blurred Lines Robina Thicke? Zobaczcie już teraz informacje o Marcie Karpińskiej na ESKA.pl!
03/03/2015 15:22
Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]
0

Kacper Kuszewski - Album Rodzinny: płyta Marka z M jak Miłość. Tracklista i data premiery na ESKA.pl [AUDIO]

Płyta Kacpra Kuszewskiego - Album Rodzinny - zbliża się wielkimi krokami. Jaka będzie muzyczna odsłona Marka Mostowiaka z M jak Miłość? ESKA.pl sprawdza piosenki Kacpra Kuszewskiego serwując tracklistę Albumu Rodzinnego. Mamy dla Was także datę premiery krążka aktora. Klikajcie po szczegóły już teraz!
03/03/2015 14:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]