WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]: ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie cover Cezik, ona tańczy dla mnie sobota

Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]

RSS 12/01/2013 13:00 Komentarze 0
Weekend pracuje nad anglojęzyczną wersją Ona Tańczy Dla Mnie! Radek Liszewski, wokalista zespołu potwierdził, że planują nagranie nowej wersji Ona Tańczy Dla Mnie, a piosenkę po angielsku usłyszymy niebawem! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie zespołu Weekend.
Weekend / Weekend - fragment teledysku Ona Tańczy Dla Mnie
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]
Weekend pracuje nad anglojęzyczną wersja przeboju Ona Tańczy Dla Mnie. To wielka szansa na podbicie zagranicznego rynku muzycznego. Ona Tańczy Dla Mnie to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce i jeden z najpopularniejszych singli świata. Nagranie tego hitu w języku angielskim, może przysporzyć piosence jeszcze więcej fanów!

Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie po włosku!


Kiedy dokładnie usłyszymy Ona Tańczy Dla Mnie w języku angielskim i w wykonaniu zespołu Weekend nie wiadomo. W 2013 roku będzie wiele okazji do posłuchania Ona Tańczy Dla Mnie na żywo, ponieważ zespół cały czas przebywa w trasie koncertowej, która obejmie także USA i Kanadę!

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend



Nie czytałeś jeszcze?

Brit Awards 2013 - ogłoszono nominację! Zobacz na Eska.pl kto ma najwięcej szans na nagrody!

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 odc. 6 z 26.04.2015? Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odc. 6 z 26.04.2015? Kto odpadł, a kto przeszedł dalej? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Must Be The Music 9. odcinek 6 z 26.04.2015 - kto odpadł a kto przeszedł dalej? Jak poszło uczestnikom kolejnego odcinka Must Be The Music. Sprawdź na ESKA.pl 
26/04/2015 21:57
Mamy Cię 2015: Dawid Kwiatkowski w odcinku z 26.04.2015 - w co został wkręcony Kwiat? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: Dawid Kwiatkowski w odcinku z 26.04.2015 - w co został wkręcony Kwiat? [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski w Mamy Cię - odcinek z idolem nastolatek został wyemitowany w dniu 26.04.2015. W co został wkręcony Dawid Kwiatkowski? 
26/04/2015 20:27
Kim jest Dawid Kwiatkowski? Czy ma dziewczynę, ile ma lat, czy Michał Kwiatkowski to jego brat? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]
5

Kim jest Dawid Kwiatkowski? Czy ma dziewczynę, ile ma lat, czy Michał Kwiatkowski to jego brat? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski, 17-latek, stał się gwiazdą już nie tylko internetu. Piosenki Dawida Kwiatkowskiego na YouTube mają już setki tysięcy odsłon, a liczba jego fanów na Facebooku dobija do 200 tysięcy! Tak właśnie zaczynał Justin Bieber. Poznajcie bliżej Dawida Kwiatkowskiego.
26/04/2015 20:23
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 zakończył się zwycięstwem Kai Paschalskiej, która tym razem wcięliła się Lanę Del Rey. Polska aktorka zaśpiewała utwór Blue Jeans i wybrała odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo z 25 kwietnia 2015 roku
26/04/2015 19:56
Global Lista Nowość: Michael Calfan - Treasured Soul. Klip z seksownymi dziewczynami na deskach [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Michael Calfan - Treasured Soul. Klip z seksownymi dziewczynami na deskach [VIDEO]

W 169 notowaniu Golabl Listy na pozycji Nowości zadebiutował utwór Treasured Soul od Michaela Calfana. Teledysk do zobaczenia już teraz na ESKA.pl 
26/04/2015 18:35
MyIdol - aplikacja, której używa Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Co to jest MyIdol i jak z niej korzystać? Sprawdź! [VIDEO]
0

MyIdol - aplikacja, której używa Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Co to jest MyIdol i jak z niej korzystać? Sprawdź! [VIDEO]

Co to jest MyIdol? Nowa aplikacja na smartfony podbija sieć. Filmik z MyIdol na Facebooku wstawiły już m.in. Miley Cyrus i Honorata Skarbek. Jak korzystać z MyIdol? Jak stworzyć własną postać i umieścić ją na Facebooku? Na ESKA.pl bierzemy pod lupę aplikację MyIdol! 
26/04/2015 18:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska