Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]: ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie cover Cezik, ona tańczy dla mnie sobota

Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]

RSS 12/01/2013 13:00 Komentarze
Weekend pracuje nad anglojęzyczną wersją Ona Tańczy Dla Mnie! Radek Liszewski, wokalista zespołu potwierdził, że planują nagranie nowej wersji Ona Tańczy Dla Mnie, a piosenkę po angielsku usłyszymy niebawem! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie zespołu Weekend.
Weekend / Weekend - fragment teledysku Ona Tańczy Dla Mnie
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]
Weekend pracuje nad anglojęzyczną wersja przeboju Ona Tańczy Dla Mnie. To wielka szansa na podbicie zagranicznego rynku muzycznego. Ona Tańczy Dla Mnie to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce i jeden z najpopularniejszych singli świata. Nagranie tego hitu w języku angielskim, może przysporzyć piosence jeszcze więcej fanów!

Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie po włosku!


Kiedy dokładnie usłyszymy Ona Tańczy Dla Mnie w języku angielskim i w wykonaniu zespołu Weekend nie wiadomo. W 2013 roku będzie wiele okazji do posłuchania Ona Tańczy Dla Mnie na żywo, ponieważ zespół cały czas przebywa w trasie koncertowej, która obejmie także USA i Kanadę!

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend



Nie czytałeś jeszcze?

Brit Awards 2013 - ogłoszono nominację! Zobacz na Eska.pl kto ma najwięcej szans na nagrody!

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą
0

Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą

Kanye West wydał płytę. Od dawna zapowiadany krążek ujrzał światło dzienne 11 lutego jednak z zupełnie nowym tytułem i zmienioną tracklistą. Szczegóły najnowszej płyty amerykańskiego rapera już teraz na ESKA.pl!
13/02/2016 10:39
Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful
0

Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful

Edyta Górniak - Grateful: piosenka na Eurowizję 2016 już wkrótce pojawi się premierowo i to z nią weźmie udział w polskich preselekcjach. Gwiazda polskiej sceny zaśpiewa Grateful na żywo! Sprawdź, gdzie i kiedy - na ESKA.pl!
13/02/2016 10:03
Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy
0

Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy

Wraca obowiązkowy pobór do wojska 2016, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się do wojska. Kwalifikacja wojskowa od zawsze budzi ogromny niepokój wśród młodzieży. Więcej szczegółów do sprawdzenia na ESKA.pl
13/02/2016 10:01
Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego
0

Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego

Planeta Singli to film idealny na walentynki 2016! Zobacz zwiastun najnowszej polskiej komedii romantycznej w rytm Elastic Heart Sii!
13/02/2016 09:55
Co robić w walentynki 2016? Najlepsze walentynkowe koncerty w Polsce. Sprawdź!
0

Co robić w walentynki 2016? Najlepsze walentynkowe koncerty w Polsce. Sprawdź!

Co robić w walentynki 2016? Coraz więcej osób zadaje sobie to pytanie przed zbliżającym się świętem zakochanych. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu, jaką niespodziankę zrobić swojej drugiej połówce to mamy dla Was kilka propozycji, tym razem koncertowych. Bo co może być lepszego, jak nie romantyczny wieczór spędzony przy nastrojowej muzyce na żywo.
13/02/2016 09:51
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
12/02/2016 22:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 22:16

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA