Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]: ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie cover Cezik, ona tańczy dla mnie sobota

Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]

RSS 12/01/2013 13:00 Komentarze 0
Weekend pracuje nad anglojęzyczną wersją Ona Tańczy Dla Mnie! Radek Liszewski, wokalista zespołu potwierdził, że planują nagranie nowej wersji Ona Tańczy Dla Mnie, a piosenkę po angielsku usłyszymy niebawem! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie zespołu Weekend.
Weekend / Weekend - fragment teledysku Ona Tańczy Dla Mnie
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - będzie angielska wersja piosenki w wykonaniu Weekend! Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie [VIDEO]
Weekend pracuje nad anglojęzyczną wersja przeboju Ona Tańczy Dla Mnie. To wielka szansa na podbicie zagranicznego rynku muzycznego. Ona Tańczy Dla Mnie to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce i jeden z najpopularniejszych singli świata. Nagranie tego hitu w języku angielskim, może przysporzyć piosence jeszcze więcej fanów!

Zobacz na Eska.pl Ona Tańczy Dla Mnie po włosku!


Kiedy dokładnie usłyszymy Ona Tańczy Dla Mnie w języku angielskim i w wykonaniu zespołu Weekend nie wiadomo. W 2013 roku będzie wiele okazji do posłuchania Ona Tańczy Dla Mnie na żywo, ponieważ zespół cały czas przebywa w trasie koncertowej, która obejmie także USA i Kanadę!

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend



Nie czytałeś jeszcze?

Brit Awards 2013 - ogłoszono nominację! Zobacz na Eska.pl kto ma najwięcej szans na nagrody!

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Rihanna teledysk  Bitch Better Have My Money już jest... i szokuje! [VIDEO 18+]
0

Rihanna teledysk Bitch Better Have My Money już jest... i szokuje! [VIDEO 18+]

Teledysk Rihanny do numeru Bitch Better Have My Money już jest. Piosenka Rihanny miała premierę ponad 3 miesiące temu, pod koniec marca 2015. Premierę zapowiedziano na czwartek 2 lipca, wcześniej w sieci pojawił się właśnie trwający blisko 2 minuty teaser! Zobacz klip - uwaga, przeznaczony tylko dla pełnoletnich widzów!    
02/07/2015 19:29
Rihanna zakrwawiona w teledysku szokuje. Reakcje na Bitch Better Have My Money.
0

Rihanna zakrwawiona w teledysku szokuje. Reakcje na Bitch Better Have My Money.

Teledysk Rihanny z przemocą, nagością i wulgaryzmami - myśleliśmy, że już Love The Way You Lie było jazdą po bandzie... ale nie byliśmy gotowi na Bitch Better Have My Money. Dziś pojawił się teledysk i szokuje!
02/07/2015 19:29
Magic Mike XXL - Channing Tatum tańczy lepiej od Madonny? Zobaczcie jego Voguing! [VIDEO]
0

Magic Mike XXL - Channing Tatum tańczy lepiej od Madonny? Zobaczcie jego Voguing! [VIDEO]

Channing Tatum tańczy voguing lepiej od Madonny? Do sieci trafiło nagranie, na którym odtwórca głównej roli w filmie Magic Mike XXL prezentuje różne style muzyczne. Na ESKA.pl znajdziecie video z jego popisami!
02/07/2015 17:14
Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović wynik spotkania z 4 lipca 2015 - Check It Out
0

Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović wynik spotkania z 4 lipca 2015 - Check It Out

Wimbledon 2015: Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović - która z zawodniczek wygrała spotkanie z 4 lipca 2015 roku? Czy polska tenisista dostanie się do kolejnego etapu Wimbledonu 2015? Spotkanie Agnieszka Radwańska vs Ajla Tomljanović - wynik meczu na ESKA.pl
02/07/2015 17:13
Miley Cyrus film z dziewczyną? Za mało muzyki za dużo skandali!
0

Miley Cyrus film z dziewczyną? Za mało muzyki za dużo skandali!

Miley Cyrus całująca się z dziewczyną - pewnie jej dziewczyną - Stellą Maxwell jest na pierwszych stronach gazet i portali plotkarskich. Film z intymną sceną pocałunku nagrał i opublikował serwis TMZ. Zobaczcie sami.
02/07/2015 16:47
Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora
0

Terminator Genisys - premiera filmu i pierwsze komentarze przy soundtracku z Terminatora

Terminator Genisys: premiera filmu w polskich kinach już 1 lipca 2015. Jakie są pierwsze komentarze kinomanów. Czym zaskoczy nas nowy Terminator? Informacje na temat kolejnej części Terminatora na ESKA.pl 
02/07/2015 16:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

54
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska