Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO]: ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie cover Cezik, ona tańczy dla mnie sobota

Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO]

RSS 16/01/2013 17:27 Komentarze 0
Ona Tańczy Dla Mnie ma już 41 milionów odsłon na You Tube! To prawdziwe szaleństwo. Piosenka zespołu Weekend stała się najpopularniejszym hitem wszech czasów! Zobacz na Eska.pl teledysk do Ona Tańczy Dla Mnie.
/ Weekend - fragment teledysku Ona Tańczy Dla Mnie
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO]
41 milionów - tyle odsłon na You Tube zdobyła piosenka Ona Tańczy Dla Mnie w wykonaniu zespołu Weekend. Chyba nikt, nawet sami członkowie zespołu nie spodziewali się tak wielkiego sukcesu. O takim wyniku marzy wiele polskich i zagranicznych gwiazd, udaje się tylko nielicznym. Zespół Weekend na scenie muzycznej istnieje od 2000 roku. Dotychczas ich piosenek słuchali jedynie wielbiciele gatunku disco - polo. Ona Tańczy Dla Mnie znają wszyscy, chociaż większość nadal się do tego nie przyznaje.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z wokalistą zespołu Weekend

Radek Liszewski, wokalista zespołu był gościem videoczatu Eska.pl. Podczas wywiadu powiedział jak radzi sobie z rosnąca popularnością, jak na jego sukces zareagowała rodzina oraz kim jest tytułowa "Ona", która dla niego tańczy!

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend



Nie czytałeś jeszcze?

Fani kochają Sebastiana Rutkowskiego!


EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me
0

Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me

Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu. Już 4 września Polacy zmierzą się z niemiecką drużyną na stadionie we Frankfurcie. Czy i tym razem uda się nam pokonać Niemców w eliminacjach do EURO 2016? Warto się o tym przekonać na własne oczy. Gdzie oglądać mecz Polska - Niemcy? Transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji? Sprawdź na ESKA.pl 
03/09/2015 23:41
Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner
0

Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner

Polska - Niemcy - wynik meczu z 4.09.2015 to najważniejsza informacja września 2015 roku. Czy Polacy wygrają w meczu z Niemcami podczas spotkania w ramach eliminacji do EURO 2016? Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? Wynik meczu Polska - Niemcy podamy tuż po zakończeniu spotkania! 
03/09/2015 23:41
Polska - Niemcy 2015: bilety na mecz. Czy bilety na mecz eliminacji do EURO 2016 są jeszcze dostępne?
0

Polska - Niemcy 2015: bilety na mecz. Czy bilety na mecz eliminacji do EURO 2016 są jeszcze dostępne?

Mecz Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016, odbędzie się już 4 września 2015 roku. Bilety na decydujące spotkanie w grupie D są jeszcze dostępne? Check It Out na ESKA.pl 
03/09/2015 20:49
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
03/09/2015 20:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska