WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów!

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO]: ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie cover Cezik, ona tańczy dla mnie sobota

Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO]

RSS 16/01/2013 17:27 Komentarze
Ona Tańczy Dla Mnie ma już 41 milionów odsłon na You Tube! To prawdziwe szaleństwo. Piosenka zespołu Weekend stała się najpopularniejszym hitem wszech czasów! Zobacz na Eska.pl teledysk do Ona Tańczy Dla Mnie.
/ Weekend - fragment teledysku Ona Tańczy Dla Mnie
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO]
41 milionów - tyle odsłon na You Tube zdobyła piosenka Ona Tańczy Dla Mnie w wykonaniu zespołu Weekend. Chyba nikt, nawet sami członkowie zespołu nie spodziewali się tak wielkiego sukcesu. O takim wyniku marzy wiele polskich i zagranicznych gwiazd, udaje się tylko nielicznym. Zespół Weekend na scenie muzycznej istnieje od 2000 roku. Dotychczas ich piosenek słuchali jedynie wielbiciele gatunku disco - polo. Ona Tańczy Dla Mnie znają wszyscy, chociaż większość nadal się do tego nie przyznaje.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z wokalistą zespołu Weekend

Radek Liszewski, wokalista zespołu był gościem videoczatu Eska.pl. Podczas wywiadu powiedział jak radzi sobie z rosnąca popularnością, jak na jego sukces zareagowała rodzina oraz kim jest tytułowa "Ona", która dla niego tańczy!

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend



Nie czytałeś jeszcze?

Fani kochają Sebastiana Rutkowskiego!


EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]
0

Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]

Pomysłowość internautów nie zna granic! Tym razem w sieci pojawiła się parodia kultowego szlagieru disco-polo! Tarzan Boy w wersji Pazdan Boy to największy hit internetu w czerwcu 2016!
29/06/2016 16:04
ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?
0

ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 zbliża się wielkimi krokami! Już wkrótce ujawnimy datę gali, która odbędzie się w Szczecinie. Poznacie też nominacje do prestiżowej nagrody Radia ESKA.
29/06/2016 15:55
Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!
0

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką wystąpią nowym teledysku Cleo. Premiera klipu do kawałka N-O-C coraz bliżej! Sprawdzajcie szczegóły!
29/06/2016 14:48
Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?
0

Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?

Mike Posner - Be As You Are (Jordan XL Remix): nowa piosenka amerykańskiego wokalisty brzmi, jak hit wakacji 2016?! Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl. i dajcie znać, czy powtórzy sukces przeboju I Took A Pill In Ibiza!
29/06/2016 14:29
Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia
0

Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia

Pazdan nad Tobą, Ronaldo! Internauci przestrzegają Portugalczyków przed naszym obrońcą! Dlaczego Cristiano Ronaldo musi się bać Michała Pazdana? Powodów jest kilka, a wszystkie odkryjecie na ESKA.pl!
29/06/2016 14:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA