WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów!

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO]: ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie cover Cezik, ona tańczy dla mnie sobota

Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO]

RSS 16/01/2013 17:27 Komentarze
Ona Tańczy Dla Mnie ma już 41 milionów odsłon na You Tube! To prawdziwe szaleństwo. Piosenka zespołu Weekend stała się najpopularniejszym hitem wszech czasów! Zobacz na Eska.pl teledysk do Ona Tańczy Dla Mnie.
/ Weekend - fragment teledysku Ona Tańczy Dla Mnie
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO]
41 milionów - tyle odsłon na You Tube zdobyła piosenka Ona Tańczy Dla Mnie w wykonaniu zespołu Weekend. Chyba nikt, nawet sami członkowie zespołu nie spodziewali się tak wielkiego sukcesu. O takim wyniku marzy wiele polskich i zagranicznych gwiazd, udaje się tylko nielicznym. Zespół Weekend na scenie muzycznej istnieje od 2000 roku. Dotychczas ich piosenek słuchali jedynie wielbiciele gatunku disco - polo. Ona Tańczy Dla Mnie znają wszyscy, chociaż większość nadal się do tego nie przyznaje.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z wokalistą zespołu Weekend

Radek Liszewski, wokalista zespołu był gościem videoczatu Eska.pl. Podczas wywiadu powiedział jak radzi sobie z rosnąca popularnością, jak na jego sukces zareagowała rodzina oraz kim jest tytułowa "Ona", która dla niego tańczy!

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend



Nie czytałeś jeszcze?

Fani kochają Sebastiana Rutkowskiego!


EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców
0

BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców

Kto zdobył BET Awards 2017? Pełna lista zwycięzców kultowego show do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
28/06/2017 17:03
Daddy Yankee śpiewa Despacito z chorą dziewczynką [VIDEO]
0

Daddy Yankee śpiewa Despacito z chorą dziewczynką [VIDEO]

Autor hitu Despacito odwiedził w szpitalu chorą na raka fankę i razem z nią zaśpiewał hit lata 2017. To wykonanie wzruszy was do łez!
28/06/2017 16:52
Nieważne świadectwa gimnazjalne! To ogólnopolski problem
0

Nieważne świadectwa gimnazjalne! To ogólnopolski problem

Absolwenci kilku gimnazjów otrzymali nieważne świadectwa na zakończenie szkoły. Problem wyszedł na jaw podczas składania dokumentów do liceów.
28/06/2017 16:38
Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster
0

Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster

Pierwsza milionerka polskiego YouTube - Red Lipstick Monster świętuje milion subskrypcji poprzez akcję charytatywną.
28/06/2017 16:30
Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?
0

Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?

Lech Poznań - Pelister to pierwsza runda eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
28/06/2017 16:21
Conversy od Miley Cyrus z kolekcji Pride. Czy można je kupić w Polsce?
0

Conversy od Miley Cyrus z kolekcji Pride. Czy można je kupić w Polsce?

Converse łączy siły Miley Cyrus i przedstawia wyjątkową kolekcję tęczowych trampek. Dochód z ich sprzedaży wesprze potrzebującą młodzież ze społeczności LGBTQ.
28/06/2017 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA