WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO] - Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO]: ona tańczy dla mnie, ona tańczy dla mnie weekend, ona tańczy dla mnie remix, ona tańczy dla mnie cover Cezik, ona tańczy dla mnie sobota

Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO]

RSS 16/01/2013 17:27 Komentarze 0
Ona Tańczy Dla Mnie ma już 41 milionów odsłon na You Tube! To prawdziwe szaleństwo. Piosenka zespołu Weekend stała się najpopularniejszym hitem wszech czasów! Zobacz na Eska.pl teledysk do Ona Tańczy Dla Mnie.
/ Weekend - fragment teledysku Ona Tańczy Dla Mnie
Ilustracja do artykułu: Ona Tańczy Dla Mnie - 41 milionów wyświetleń na You Tube! To najpopularniejsza polska piosenka wszech czasów! [VIDEO]
41 milionów - tyle odsłon na You Tube zdobyła piosenka Ona Tańczy Dla Mnie w wykonaniu zespołu Weekend. Chyba nikt, nawet sami członkowie zespołu nie spodziewali się tak wielkiego sukcesu. O takim wyniku marzy wiele polskich i zagranicznych gwiazd, udaje się tylko nielicznym. Zespół Weekend na scenie muzycznej istnieje od 2000 roku. Dotychczas ich piosenek słuchali jedynie wielbiciele gatunku disco - polo. Ona Tańczy Dla Mnie znają wszyscy, chociaż większość nadal się do tego nie przyznaje.

Zobacz na Eska.pl zapis videoczatu z wokalistą zespołu Weekend

Radek Liszewski, wokalista zespołu był gościem videoczatu Eska.pl. Podczas wywiadu powiedział jak radzi sobie z rosnąca popularnością, jak na jego sukces zareagowała rodzina oraz kim jest tytułowa "Ona", która dla niego tańczy!

Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - Weekend



Nie czytałeś jeszcze?

Fani kochają Sebastiana Rutkowskiego!


EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]
0

Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]

Nie żyje Joe Cocker. Wiadomość o śmierci Joe Cockera obiegła media 22 grudnia 2014 roku. Joe Cocker zmarł w wieku 70 lat. Kim był Joe Cocker? Jaka jest przyczyna śmierci Joe Cockera? Za co zapamiętamy Joe Cockera, który odszedł od nas pod koniec grudnia? Wszystko o śmierci Joe Cockera i samym artyście na ESKA.pl.
22/12/2014 21:14
Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]
0

Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]

Joe Cocker nie żyje - ta wiadomość zaskoczyła fanów jego twórczości 22 grudnia 2014 roku. Kim jest Joe Cocker? Na ESKA.pl przypominamy jego największe dzieła. 
22/12/2014 21:12
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska