WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Ojciec Beyonce potwierdza narodziny bliźniąt - Ojciec Beyonce świętuje narodziny bliźniąt

Tagi związane z Ojciec Beyonce potwierdza narodziny bliźniąt: beyonce 2017

Ojciec Beyonce potwierdza narodziny bliźniąt

RSS 19/06/2017 14:44 Komentarze

Ojciec Beyonce Matthew Knowles świętuje narodziny bliźniąt swojej słynnej córki. Co napisał?

Ojciec Beyonce świętuje narodziny bliźniąt Ojciec Beyonce świętuje narodziny bliźniąt / fot. instagram.com / East News
Ilustracja do artykułu: Ojciec Beyonce potwierdza narodziny bliźniąt

Ojciec Beyonce to pierwsza osoba z rodziny słynnej piosenkarki, która oficjalnie potwierdziła narodziny bliźniąt. Matthew Knowles publicznie pogratulował narodzin wyczekiwanych bliźniąt swojej córce i zięciowi w specjalnym poście w serwisach społecznościowych.

- One są tutaj! #beyonce #jayz #happybirthday - podekscytowany dziadek w taki sposób opatrzył grafikę z kolorowymi balonami i wirtualną kartką okolicznościową na swoich kontach na Instagramie i Twitterze.

They're here! .⠀ .⠀ .⠀ #beyonce #jayz #twins #birthday #happybirthday

Post udostępniony przez Mathew Knowles (@mrmathewknowles)

Poród Beyonce nastąpił rzekomo w szpitalu w Los Angeles w poniedziałek. Jak podaje amerykański serwis TMZ, gwiazdorska para przywitała na świecie córkę i syna. Do tej pory ani Beyonce ani Jay Z nie wypowiedzieli się na temat narodzin swoich bliźniąt.

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?
0

SMS Wichura - jaki numer sms pomocy Caritas dla poszkodowanych?

Jaki jest numer pomocy dla ofiar wichury jaki ogłosiły Caritas Polska i TVP? Jeżeli byliście widzami koncertu charytatywnego Gwiazdy Letniego Nieba 19.08.2017 na pewno znacie już ten numer, ale jeżeli chcecie wiedzieć, pod jaki numer wysłać sms, żeby pomóc ofiarom wichury w Polsce - sprawdźcie szczegóły poniżej.
20/08/2017 21:03
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?
0

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?
20/08/2017 19:25
Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?
0

Uniwersjada 2017: transmisja TV i ONLINE. Gdzie oglądać?

Uniwersjada letnia 2017 odbędzie się w dniach 19-30 sierpnia w stolicy Tajwanu Tajpej. Gdzie oglądać w TV i ONLINE polskich reprezentantów? Będzie transmisja z tego wydarzenia? Sprawdzamy na ESKA.pl.
20/08/2017 19:12
Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowodnią ci, że jest zwykłym facetem
0

Robert Lewandowski - 8 rzeczy, które udowodnią ci, że jest zwykłym facetem

Robert Lewandowski 21 sierpnia świętuje swoje 29 urodziny. Lewy to nie tylko piłka nożna, ale także codzienne obowiązki i praca, które wypełniają jego czas. Zobacz zdjęcia, które pokażą, że najlepszy polski piłkarz poza boiskiem to zwykły facet.
20/08/2017 17:22
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?
20/08/2017 13:30
Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data
0

Gwiazdy Letniego Nieba w TVP1 - program, bilety, data

Gwiazdy Letniego Nieba w Telewizji Polskiej! Na jednej scenie wystąpią artyści młodego i starszego pokolenia. Poznajcie wszystkie szczegóły na ESKA.pl
19/08/2017 18:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA