WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO] - Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]: 3 maja 2013 warszawa, 3 maja 2013 co będzie działo się w warszawie, majówka 2013 warszawa, obchody uchwalenia konstytucji 3 Maja w Warszawie

Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]

RSS 03/05/2013 12:32 Komentarze 0
3 maja w Warszawie będzie obfitować w wiele atrakcji. Największe obchody święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja odbędą się właśnie w tym mieście, ponieważ to tu 222 lata temu podpisano Konstytucję. Zobacz co będzie działo się tego dnia w Warszawie.
Flaga / Flaga - foto: ESKA
Ilustracja do artykułu: Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]
Polska Konstytucja ma już 222 lata. Obchody święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja odbędą rozpoczną się w południe, przemówieniem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Odczytana zostanie również preambuła Konstytucji. W programie uroczystości także pokaz musztry paradnej. Jeżeli znajdziecie się wieczorem w okolicach Zamku Królewskiego, będziecie mogli wziąć udział w koncercie piosenki patriotycznej.

>>> Majówka 2013 - imprezy, koncerty, atrakcje w twoim mieście

3 maja w Warszawie odbędzie się także wiele koncertów oraz imprez plenerowych. Jeżeli macie jednak ochotę na klubowe imprezy, swoje oferty na ten dzień przygotowała większość warszawskich klubów między innymi Hula Kula, Hybrydy, Dekada, Klub Duo oraz Stereo. Więcej na www.miastownia.pl

Feel This Moment Pitbulla i Christiny Aguilery to nasza propozycja na Majówkę 2013.

Zobacz Feel This Moment - Pitbull i Christina Aguilera



Nie czytałeś jeszcze?

Love Song - zobacz nowy klip Vanessy Paradis

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Olivia Wieczorek i Wiktoria Gąbka - co zaśpiewają w półfinale? Zobacz zapowiedź występu z Małych Gigantów 25.04.2015 [VIDEO]
0

Olivia Wieczorek i Wiktoria Gąbka - co zaśpiewają w półfinale? Zobacz zapowiedź występu z Małych Gigantów 25.04.2015 [VIDEO]

Mali Giganci odc. 8 to dzięki Olivii Wieczorek i jej występowi z przebojem Tiny Turner oraz Wiktorii Gąbce we wzruszającej piosence Nie Ma Jak U Mamy, okazja na przeżycie niezwykłych muzycznych wrażeń. Zobacz zapowiedź Małych Gigantów z soboty 25.04.2015 i posłuchaj oryginalnych wykonań już teraz - na ESKA.pl
24/04/2015 22:19
Władysław Bartoszewski nie żyje. Zmarł w wieku 93 lat
0

Władysław Bartoszewski nie żyje. Zmarł w wieku 93 lat

Władysław Bartoszewski zmarł 24 kwietnia 2015 roku w szpitalu MSWiA w Warszawie. Kim był jeden z najwybitniejszych Polaków XX wieku? Sylwetkę Władysława Bartoszewskiego przypominamy na ESKA.pl 
24/04/2015 21:21
Taniec z Gwiazdami: 24.04.2015. W 7. odcinku odpadną dwie pary. Które? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami: 24.04.2015. W 7. odcinku odpadną dwie pary. Które? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Kto odpadnie w Tańcu z Gwiazdami 2015 w 7 odcinku? O tym przekonamy się już dzisiaj 24 kwietnia 2015 roku. To już półmetek show. W 7. odcinku z 24 kwietnia 2015 roku odpadną aż dwie pary! Czy pozycja Tatiany Okupnik jest zagrożona? Sprawdź, kto odpadnie z siódmego odcinka Tańca z Gwiazdami 2015 w Polsacie
24/04/2015 17:11
Facebook nie działa - co robić w razie awarii na Facebooku? Przede wszystkim - Don't Panic! [VIDEO]
3

Facebook nie działa - co robić w razie awarii na Facebooku? Przede wszystkim - Don't Panic! [VIDEO]

Facebook nie działa - awarie, przez które nie można się zalogować na swoje konto na Facebooku zdarzają się znacznie częściej, niż chcieliby użytkownicy. Co robić, gdy nie da się wejść na Facebooka? Przede wszystkim - Don't Panic!
24/04/2015 17:02
Finały talent-show 2015 - kiedy kończą się wiosenne programy rozrywkowe? Dawid Podsiadło już wie [VIDEO]
0

Finały talent-show 2015 - kiedy kończą się wiosenne programy rozrywkowe? Dawid Podsiadło już wie [VIDEO]

Kiedy są finały talent-show 2015? Pomału zbliżamy się do finiszu wszystkich rozrywkowych show tej wiosny. Co uważa o talent-show Dawid Podsiadło? 
24/04/2015 16:21
Majówka 2015: koncerty i imprezy 1,2 i 3 maja 2015. Co robić w majówkę 2015? Do You Know? [VIDEO]
0

Majówka 2015: koncerty i imprezy 1,2 i 3 maja 2015. Co robić w majówkę 2015? Do You Know? [VIDEO]

Co robić w majówkę 2015? Mamy dla Was listę najważniejszych wydarzeń, imprez i koncertów na majówkowy weekend. Gdzie udać się 1, 2 i 3 maja 2015 roku? Majowy weekend warto zaplanować już teraz! 
24/04/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska