Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO] - Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]: 3 maja 2013 warszawa, 3 maja 2013 co będzie działo się w warszawie, majówka 2013 warszawa, obchody uchwalenia konstytucji 3 Maja w Warszawie

Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]

RSS 03/05/2013 12:32 Komentarze 0
3 maja w Warszawie będzie obfitować w wiele atrakcji. Największe obchody święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja odbędą się właśnie w tym mieście, ponieważ to tu 222 lata temu podpisano Konstytucję. Zobacz co będzie działo się tego dnia w Warszawie.
Flaga / Flaga - foto: ESKA
Ilustracja do artykułu: Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]
Polska Konstytucja ma już 222 lata. Obchody święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja odbędą rozpoczną się w południe, przemówieniem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Odczytana zostanie również preambuła Konstytucji. W programie uroczystości także pokaz musztry paradnej. Jeżeli znajdziecie się wieczorem w okolicach Zamku Królewskiego, będziecie mogli wziąć udział w koncercie piosenki patriotycznej.

>>> Majówka 2013 - imprezy, koncerty, atrakcje w twoim mieście

3 maja w Warszawie odbędzie się także wiele koncertów oraz imprez plenerowych. Jeżeli macie jednak ochotę na klubowe imprezy, swoje oferty na ten dzień przygotowała większość warszawskich klubów między innymi Hula Kula, Hybrydy, Dekada, Klub Duo oraz Stereo. Więcej na www.miastownia.pl

Feel This Moment Pitbulla i Christiny Aguilery to nasza propozycja na Majówkę 2013.

Zobacz Feel This Moment - Pitbull i Christina Aguilera



Nie czytałeś jeszcze?

Love Song - zobacz nowy klip Vanessy Paradis

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015 - etap 3. w Katowicach: gdzie oglądać transmisję w TV i online? Check It Out!
0

Tour de Pologne 2015 - etap 3. w Katowicach: gdzie oglądać transmisję w TV i online? Check It Out!

Tour de Pologne 2015: transmisja 3. etapu wyścigu do obejrzenia na bezpłatnym kanale telewizyjnym? Gdzie szukać darmowych live-streamów TdP 2015? Relację z przejazdu peletonu przez Zawiercie i Katowice można śledzić z domu. O której włączyć telewizory, by nie przegapić zmagań z upałem polskich kolarzy? Check It Out na ESKA.pl 
04/08/2015 11:37
Upały w Polsce - sierpień 2015: rekordowe temperatury. Ile będzie stopni? To prawdziwa Fever!
0

Upały w Polsce - sierpień 2015: rekordowe temperatury. Ile będzie stopni? To prawdziwa Fever!

Upały w Polsce w sierpniu 2015 mogą przynieść nowe rekordowe temperatury. Rekordowe upały w Polsce - tak mówi się bowiem o pogodzie na sierpień 2015. Ile będzie stopni i gdzie będzie najcieplej podczas sierpniowych upałów w naszym kraju? Zobaczcie sprawdzając jednocześnie dotychczasowe rekordy ciepła w Polsce. Fever kiedyś i dziś na ESKA.pl.
04/08/2015 11:14
5 Seconds of Summer - She's Kinda Hot - teledysk z uroczymi kreskówkami już jest!
0

5 Seconds of Summer - She's Kinda Hot - teledysk z uroczymi kreskówkami już jest!

5 Seconds of Summer - She's Kinda Hot - nowy teledysk zaliczył swoją premierę w sieci. Jak wygląda nowy klip boysbandu i dlaczego go kochamy ;) Zobaczcie urocze video na ESKA.pl 
04/08/2015 10:42
Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015: będzie kontrowersyjnie?
0

Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015: będzie kontrowersyjnie?

Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015. Piosenkarka umieściła w sieci krótki filmik promujący galę VMA 2015. Zapowiada się wiele kontrowersji? Przekonajcie się sami! 
04/08/2015 09:43
Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell
0

Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell

Tour de Pologne 2015 trasa - Katowice to kolejne miasto, przez które przejedzie peleton. Niestety emocje sportowe wiążą się w tym przypadku  z utrudnieniami w ruchu, które potrwają od 2 sierpnia do 4 sierpnia. 3. etap Tour de Pologne od Zawiercia do Katowic może spowodować korki na Śląsku. Jak wygląda trasa TdP podczas 3 etapu? Sprawdź na mapie na ESKA.pl 
04/08/2015 09:26
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
04/08/2015 09:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska