WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO] - Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]: 3 maja 2013 warszawa, 3 maja 2013 co będzie działo się w warszawie, majówka 2013 warszawa, obchody uchwalenia konstytucji 3 Maja w Warszawie

Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]

RSS 03/05/2013 12:32 Komentarze 0
3 maja w Warszawie będzie obfitować w wiele atrakcji. Największe obchody święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja odbędą się właśnie w tym mieście, ponieważ to tu 222 lata temu podpisano Konstytucję. Zobacz co będzie działo się tego dnia w Warszawie.
Flaga / Flaga - foto: ESKA
Ilustracja do artykułu: Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]
Polska Konstytucja ma już 222 lata. Obchody święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja odbędą rozpoczną się w południe, przemówieniem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Odczytana zostanie również preambuła Konstytucji. W programie uroczystości także pokaz musztry paradnej. Jeżeli znajdziecie się wieczorem w okolicach Zamku Królewskiego, będziecie mogli wziąć udział w koncercie piosenki patriotycznej.

>>> Majówka 2013 - imprezy, koncerty, atrakcje w twoim mieście

3 maja w Warszawie odbędzie się także wiele koncertów oraz imprez plenerowych. Jeżeli macie jednak ochotę na klubowe imprezy, swoje oferty na ten dzień przygotowała większość warszawskich klubów między innymi Hula Kula, Hybrydy, Dekada, Klub Duo oraz Stereo. Więcej na www.miastownia.pl

Feel This Moment Pitbulla i Christiny Aguilery to nasza propozycja na Majówkę 2013.

Zobacz Feel This Moment - Pitbull i Christina Aguilera



Nie czytałeś jeszcze?

Love Song - zobacz nowy klip Vanessy Paradis

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Rafał Brzozowski - Kto. Nowy teledysk autora hitu Tak Blisko. Przebój na Walentynki? [VIDEO]
0

Rafał Brzozowski - Kto. Nowy teledysk autora hitu Tak Blisko. Przebój na Walentynki? [VIDEO]

Rafał Brzozowski opublikował w sieci nowy teledysk do piosenki Kto. Czy romantyczny klip to będzie przebój na Walentynki? Zobacz nowy teledysk Rafała Brzozowskiego na eska.pl
29/01/2015 22:40
Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]
0

Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]

O co chodzi w akcji #SmearForSmear? Takie pytanie z pewnością zadają sobie niektórzy fani muzycznych gwiazd, które wstawiają swoje zdjęcia oznaczone tym hashtagiem. Sprawdź, co znaczy #SmearForSmear i kto sławny wziął udział w akcji już teraz - na ESKA.pl
29/01/2015 17:19
Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]
0

Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

Już jest! Piosenka do filmu SpongeBoba trafiła do sieci. Autorem utworu do filmu animowanego o przygodach Pana Gąbki jest zespół N.E.R.D. Posłuchaj kawałka Squeeze Me na ESKA.pl 
29/01/2015 16:50
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
29/01/2015 16:44
Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]

Radiowa wersja piosenki Nicki Minaj - The Night Is Still Young to nowość w Gorącej 20 w czwartek 29 stycznia 2015 roku. Nowy singiel promocyjny z płyty The Pinkprint prezentuje bardziej popową stronę twórczości raperki. Posłuchaj kawałka na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl
29/01/2015 16:22
Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]
0

Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]

Festiwal Kolorów 2015 zbliża się wielkimi krokami. Z tygodnia na tydzień poznajemy coraz więcej szczegółów kolejnej edycji kolorowej imprezy. Gdzie i kiedy odbędzie się Festiwal Kolorów 2015? Jakie atrakcje szykują organizatorzy? Zobaczcie, co wiemy o Festiwalu Kolorów 2015 już teraz na ESKA.pl i dołączcie do tych, którzy nie są Colourblind!
29/01/2015 16:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska