WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO] - Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]

Tagi związane z Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]: 3 maja 2013 warszawa, 3 maja 2013 co będzie działo się w warszawie, majówka 2013 warszawa, obchody uchwalenia konstytucji 3 Maja w Warszawie

Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]

RSS 03/05/2013 12:32 Komentarze
3 maja w Warszawie będzie obfitować w wiele atrakcji. Największe obchody święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja odbędą się właśnie w tym mieście, ponieważ to tu 222 lata temu podpisano Konstytucję. Zobacz co będzie działo się tego dnia w Warszawie.
Flaga / Flaga - foto: ESKA
Ilustracja do artykułu: Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]
Polska Konstytucja ma już 222 lata. Obchody święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja odbędą rozpoczną się w południe, przemówieniem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Odczytana zostanie również preambuła Konstytucji. W programie uroczystości także pokaz musztry paradnej. Jeżeli znajdziecie się wieczorem w okolicach Zamku Królewskiego, będziecie mogli wziąć udział w koncercie piosenki patriotycznej.

>>> Majówka 2013 - imprezy, koncerty, atrakcje w twoim mieście

3 maja w Warszawie odbędzie się także wiele koncertów oraz imprez plenerowych. Jeżeli macie jednak ochotę na klubowe imprezy, swoje oferty na ten dzień przygotowała większość warszawskich klubów między innymi Hula Kula, Hybrydy, Dekada, Klub Duo oraz Stereo. Więcej na www.miastownia.pl

Feel This Moment Pitbulla i Christiny Aguilery to nasza propozycja na Majówkę 2013.

Zobacz Feel This Moment - Pitbull i Christina Aguilera



Nie czytałeś jeszcze?

Love Song - zobacz nowy klip Vanessy Paradis

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
02/12/2016 13:02
Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca
0

Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca

Krzysztof Iwaneczko wyrusza w jesienną trasę koncertową. Kiedy i gdzie wystąpi wokalista? Gdzie i w jakiej cenie można kupić bilety na jego występy? Sprawdź na Eska.pl.
02/12/2016 18:39
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!
0

Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!

Horoskop 2017 - Baran będzie miał wielką energię do przeprowadzenia wielkich zmian! Co czeka osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla barana do sprawdzenia na ESKA.pl!
02/12/2016 18:09
Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Rajd Barbórka 2016 odbędzie na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej w sobotę, 10 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie na ESKA.pl
02/12/2016 18:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA