WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO] - Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]

Tagi związane z Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]: 3 maja 2013 warszawa, 3 maja 2013 co będzie działo się w warszawie, majówka 2013 warszawa, obchody uchwalenia konstytucji 3 Maja w Warszawie

Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]

RSS 03/05/2013 12:32 Komentarze
3 maja w Warszawie będzie obfitować w wiele atrakcji. Największe obchody święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja odbędą się właśnie w tym mieście, ponieważ to tu 222 lata temu podpisano Konstytucję. Zobacz co będzie działo się tego dnia w Warszawie.
Flaga / Flaga - foto: ESKA
Ilustracja do artykułu: Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]
Polska Konstytucja ma już 222 lata. Obchody święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja odbędą rozpoczną się w południe, przemówieniem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Odczytana zostanie również preambuła Konstytucji. W programie uroczystości także pokaz musztry paradnej. Jeżeli znajdziecie się wieczorem w okolicach Zamku Królewskiego, będziecie mogli wziąć udział w koncercie piosenki patriotycznej.

>>> Majówka 2013 - imprezy, koncerty, atrakcje w twoim mieście

3 maja w Warszawie odbędzie się także wiele koncertów oraz imprez plenerowych. Jeżeli macie jednak ochotę na klubowe imprezy, swoje oferty na ten dzień przygotowała większość warszawskich klubów między innymi Hula Kula, Hybrydy, Dekada, Klub Duo oraz Stereo. Więcej na www.miastownia.pl

Feel This Moment Pitbulla i Christiny Aguilery to nasza propozycja na Majówkę 2013.

Zobacz Feel This Moment - Pitbull i Christina Aguilera



Nie czytałeś jeszcze?

Love Song - zobacz nowy klip Vanessy Paradis

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]
0

Pazdan Boy - piosenka o Pazdanie hitem internetu! [VIDEO]

Pomysłowość internautów nie zna granic! Tym razem w sieci pojawiła się parodia kultowego szlagieru disco-polo! Tarzan Boy w wersji Pazdan Boy to największy hit internetu w czerwcu 2016!
29/06/2016 16:04
ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?
0

ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 zbliża się wielkimi krokami! Już wkrótce ujawnimy datę gali, która odbędzie się w Szczecinie. Poznacie też nominacje do prestiżowej nagrody Radia ESKA.
29/06/2016 15:55
Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!
0

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką w teledysku Cleo. N-O-C - premiera coraz bliżej!

Ola Ciupa z siostrą bliźniaczką wystąpią nowym teledysku Cleo. Premiera klipu do kawałka N-O-C coraz bliżej! Sprawdzajcie szczegóły!
29/06/2016 14:48
Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?
0

Mike Posner nowa piosenka 2016 - Be As You Are. Hitem jak I Took A Pill In Ibiza?

Mike Posner - Be As You Are (Jordan XL Remix): nowa piosenka amerykańskiego wokalisty brzmi, jak hit wakacji 2016?! Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl. i dajcie znać, czy powtórzy sukces przeboju I Took A Pill In Ibiza!
29/06/2016 14:29
Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia
0

Pazdan nad tobą, Pa-Pa-Pazdan nad tobą, Ronaldo! HIT na mecz Polska - Portugalia

Pazdan nad Tobą, Ronaldo! Internauci przestrzegają Portugalczyków przed naszym obrońcą! Dlaczego Cristiano Ronaldo musi się bać Michała Pazdana? Powodów jest kilka, a wszystkie odkryjecie na ESKA.pl!
29/06/2016 14:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA