WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO] - Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]: 3 maja 2013 warszawa, 3 maja 2013 co będzie działo się w warszawie, majówka 2013 warszawa, obchody uchwalenia konstytucji 3 Maja w Warszawie

Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]

RSS 03/05/2013 12:32 Komentarze 0
3 maja w Warszawie będzie obfitować w wiele atrakcji. Największe obchody święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja odbędą się właśnie w tym mieście, ponieważ to tu 222 lata temu podpisano Konstytucję. Zobacz co będzie działo się tego dnia w Warszawie.
Flaga / Flaga - foto: ESKA
Ilustracja do artykułu: Obchody Konstytucji 3 Maja w Warszawie. Sprawdź na Eska.pl co będzie działo się w stolicy [VIDEO]
Polska Konstytucja ma już 222 lata. Obchody święta Uchwalenia Konstytucji 3 maja odbędą rozpoczną się w południe, przemówieniem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Odczytana zostanie również preambuła Konstytucji. W programie uroczystości także pokaz musztry paradnej. Jeżeli znajdziecie się wieczorem w okolicach Zamku Królewskiego, będziecie mogli wziąć udział w koncercie piosenki patriotycznej.

>>> Majówka 2013 - imprezy, koncerty, atrakcje w twoim mieście

3 maja w Warszawie odbędzie się także wiele koncertów oraz imprez plenerowych. Jeżeli macie jednak ochotę na klubowe imprezy, swoje oferty na ten dzień przygotowała większość warszawskich klubów między innymi Hula Kula, Hybrydy, Dekada, Klub Duo oraz Stereo. Więcej na www.miastownia.pl

Feel This Moment Pitbulla i Christiny Aguilery to nasza propozycja na Majówkę 2013.

Zobacz Feel This Moment - Pitbull i Christina Aguilera



Nie czytałeś jeszcze?

Love Song - zobacz nowy klip Vanessy Paradis

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Lodovica Comello ft. Szymon Chodyniecki: teledysk do Bez słów już jest. Zobaczcie klip Sin usar palabras gwiazdy Violetty z Polakiem [VIDEO]
0

Lodovica Comello ft. Szymon Chodyniecki: teledysk do Bez słów już jest. Zobaczcie klip Sin usar palabras gwiazdy Violetty z Polakiem [VIDEO]

Teledysk Lodovica Comello i Szymona Chodynieckiego do Brak słów - Sin usar palabras - zaliczył premierę na początku kwietnia 2015 roku. Wspólne wideo gwiazdy Violetty i Polaka prezentujemy oczywiście na ESKA.pl. Sprawdźcie, jak Szymon Chodyniecki śpiewa po hiszpańsku i jak Francesca z Violetty będzie promować singiel Sin usar palabras (Bez słów).
02/04/2015 11:42
Sia - Big Girls Cry. Nowy teledysk z udziałem Maddie Ziegler! [VIDEO]
0

Sia - Big Girls Cry. Nowy teledysk z udziałem Maddie Ziegler! [VIDEO]

Sia - Big Girls Cry. Zupełnie nowy teledysk z udziałem Maddie Ziegler właśnie pojawił się na YouTube! To już trzecie video Sii z udziałem młodej tancerki w platynowej peruce. Będą kontrowersje jak przy Elastic Heart?
02/04/2015 10:50
Lotto 02.04.2015: wyniki losowania - 13 milionów złotych. Zwycięskie liczby na ESKA.pl. Koniec zakupów w Thrift Shop? [VIDEO]
0

Lotto 02.04.2015: wyniki losowania - 13 milionów złotych. Zwycięskie liczby na ESKA.pl. Koniec zakupów w Thrift Shop? [VIDEO]

Wyniki Lotto 02.04.215 na ESKA.pl. Sprawdzamy dla Was losowanie lotto z 2 kwietnia 2015 roku warte 13 mln zł. Zobaczcie zwycięskie numerki lotto na naszej stronie i sprawdźcie, czy rozbiliście kumulacje lotto 02.04.2015. To szansa na koniec zakupów w Thrift Shop!
02/04/2015 10:41
Kim jest Maddie Ziegler, dziewczynka z teledysków Sii do Big Girls Cry, Elastic Heart i Chandelier? [VIDEO]
0

Kim jest Maddie Ziegler, dziewczynka z teledysków Sii do Big Girls Cry, Elastic Heart i Chandelier? [VIDEO]

Kim jest dziewczynka z teledysków Sii? Roztańczona nastolatka ubrana w cieliste body i perukę wystąpiła w trzech ostatnich teledyskach artystki. Kim jest ta dziewczynka? Sprawdź na ESKA.pl 
02/04/2015 10:41
Druga część 50 twarzy Greya: Madonna zagra Mrs. Robinson! Dobry wybór? Pasuje do Jamiego Dornana? [PRIMA APRILIS]
1

Druga część 50 twarzy Greya: Madonna zagra Mrs. Robinson! Dobry wybór? Pasuje do Jamiego Dornana? [PRIMA APRILIS]

Madonna zagra w drugiej części 50 twarzy Greya! Rola Mrs. Robinson dla Królowej Popu to pierwsze oficjalne ogłoszenie przygotowane przez producentów Ciemniejszej strony Greya, które zostało rozesłane w specjalnym materiale prasowym pod koniec marca 2015 roku. Co wiemy o Madonnie grającej Mrs. Robinson? Sceny z udziałem wokalistki mogą przebić te przypisane głównym bohaterom!
02/04/2015 10:34
Kraków Live Music Festival 2015: kto wystąpi? Jest Florence! Przeciek line-up'u zdradził pierwsze gwiazdy [PRIMA APRILIS]
1

Kraków Live Music Festival 2015: kto wystąpi? Jest Florence! Przeciek line-up'u zdradził pierwsze gwiazdy [PRIMA APRILIS]

Line-up Kraków Live Music Festival 2015 przeciekł do sieci przed oficjalnymi ogłoszeniami organizatora imprezy. Gwiazdy Kraków Live Music Festival 2015 pojawiły się na stronie wydarzenia i to my jako pierwsi przedstawiamy zaproszonych do Krakowa w 2015 roku artystów. O kim mowa? Zobaczcie już teraz, kto wystąpi na Kraków Live Music Festival 2015!
02/04/2015 10:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska