WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO] - Jest już nowy teledysk LemON do Nice! Zobacz klip do nowej piosenki LemON prosto z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Tagi związane z Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]: lemon, lemon youtube, lemon 2013, nowy teledysk lemon, nowy teledysk lemon 2013, nowa piosenka lemon, nowa piosenka lemon 2013, nice lemon, nice teledysk, nice youtube, take what you need lemon

Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]

RSS 15/07/2013 12:16 Komentarze

LemON podzielili się z fanami na YouTube swoim nowym teledyskiem do piosenki Nice. W klipie promującym trzeci singiel grupy z krążka LemON Igor Herbut częstuje fanów akcją Take What You Need. Czego potrzebujesz? Sprawdź, co proponuje Ci LemON w teledysku do Nice i zobacz nagranie już teraz na ESKA.pl!

fragment teledysku do Nice - LemON / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]
Nowy teledysk LemON do trzeciego singla grupy zatytułowanego Nice pojawił się na YouTube 14 lipca 2013 roku. Wideo do Nice to w dużej części zrealizowana na potrzeby klipu akcja zespołu z kartkami z hasłem Take What You Need. W nagraniu widzimy jak zwykli przechodnie odrywają z nich to, czego najbardziej brakuje im w życiu.

Igor Herbut w Nice częstuje więc m.in. miłością czy też nadzieją. W ten sposób grupa LemON chce uświadomić wszystkim, że w życiu tak naprawdę warto brać to, czego się potrzebuje.

>>> LemON - Napraw unplugged w Radiu ESKA! Zobacz wykon na żywo w G20 [VIDEO]

Poprzednie teledyski LemON do takich hitów jak Napraw i Będę z Tobą zebrały na YouTube w połowie lipca 2013 roku kolejno ponad 5 mln i ponad 4 mln odsłon. Czy klip do Nice ma szansę przebić te wyniki? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Nice - LemON!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?
0

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!
24/07/2016 19:55
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 19:55
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/07/2016 19:51
Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?
0

Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?

Maffashion pojawiła się w teledysku do piosenki Przez ciebie. Internauci zareagowali i stwierdzili, że to... disco-polo! Dostało się autorowi utworu, ale czy również popularnej szafiarce? Szczegóły na ESKA.pl
24/07/2016 18:50
Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!
0

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!

Ślub od pierwszego wejrzenia - to nowość w jesiennej ramówce TVN-u. Na czym polega program? Państwo młodzi po raz pierwszy spotkają się ze sobą przed kościelnym ołtarzem! Szczegóły o kontrowersyjnym show stacji - oczywiście na ESKA.pl
24/07/2016 16:43
Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
0

Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Kiedy odbędzie się Tomorrowland 2016? Takie pytanie z pewnością już teraz zadaje sobie wielu fanów fantastycznej zabawy przy muzyce elektronicznej. Sprawdź szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland - na ESKA.pl
24/07/2016 16:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów