Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO] - Jest już nowy teledysk LemON do Nice! Zobacz klip do nowej piosenki LemON prosto z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]: lemon, lemon youtube, lemon 2013, nowy teledysk lemon, nowy teledysk lemon 2013, nowa piosenka lemon, nowa piosenka lemon 2013, nice lemon, nice teledysk, nice youtube, take what you need lemon

Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]

RSS 15/07/2013 12:16 Komentarze 0

LemON podzielili się z fanami na YouTube swoim nowym teledyskiem do piosenki Nice. W klipie promującym trzeci singiel grupy z krążka LemON Igor Herbut częstuje fanów akcją Take What You Need. Czego potrzebujesz? Sprawdź, co proponuje Ci LemON w teledysku do Nice i zobacz nagranie już teraz na ESKA.pl!

fragment teledysku do Nice - LemON / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]
Nowy teledysk LemON do trzeciego singla grupy zatytułowanego Nice pojawił się na YouTube 14 lipca 2013 roku. Wideo do Nice to w dużej części zrealizowana na potrzeby klipu akcja zespołu z kartkami z hasłem Take What You Need. W nagraniu widzimy jak zwykli przechodnie odrywają z nich to, czego najbardziej brakuje im w życiu.

Igor Herbut w Nice częstuje więc m.in. miłością czy też nadzieją. W ten sposób grupa LemON chce uświadomić wszystkim, że w życiu tak naprawdę warto brać to, czego się potrzebuje.

>>> LemON - Napraw unplugged w Radiu ESKA! Zobacz wykon na żywo w G20 [VIDEO]

Poprzednie teledyski LemON do takich hitów jak Napraw i Będę z Tobą zebrały na YouTube w połowie lipca 2013 roku kolejno ponad 5 mln i ponad 4 mln odsłon. Czy klip do Nice ma szansę przebić te wyniki? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Nice - LemON!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me
0

Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me

Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu. Już 4 września Polacy zmierzą się z niemiecką drużyną na stadionie we Frankfurcie. Czy i tym razem uda się nam pokonać Niemców w eliminacjach do EURO 2016? Warto się o tym przekonać na własne oczy. Gdzie oglądać mecz Polska - Niemcy? Transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji? Sprawdź na ESKA.pl 
03/09/2015 23:41
Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner
0

Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner

Polska - Niemcy - wynik meczu z 4.09.2015 to najważniejsza informacja września 2015 roku. Czy Polacy wygrają w meczu z Niemcami podczas spotkania w ramach eliminacji do EURO 2016? Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? Wynik meczu Polska - Niemcy podamy tuż po zakończeniu spotkania! 
03/09/2015 23:41
Polska - Niemcy 2015: bilety na mecz. Czy bilety na mecz eliminacji do EURO 2016 są jeszcze dostępne?
0

Polska - Niemcy 2015: bilety na mecz. Czy bilety na mecz eliminacji do EURO 2016 są jeszcze dostępne?

Mecz Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016, odbędzie się już 4 września 2015 roku. Bilety na decydujące spotkanie w grupie D są jeszcze dostępne? Check It Out na ESKA.pl 
03/09/2015 20:49
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
03/09/2015 20:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska