Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO] - Jest już nowy teledysk LemON do Nice! Zobacz klip do nowej piosenki LemON prosto z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]: lemon, lemon youtube, lemon 2013, nowy teledysk lemon, nowy teledysk lemon 2013, nowa piosenka lemon, nowa piosenka lemon 2013, nice lemon, nice teledysk, nice youtube, take what you need lemon

Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]

RSS 15/07/2013 12:16 Komentarze 0

LemON podzielili się z fanami na YouTube swoim nowym teledyskiem do piosenki Nice. W klipie promującym trzeci singiel grupy z krążka LemON Igor Herbut częstuje fanów akcją Take What You Need. Czego potrzebujesz? Sprawdź, co proponuje Ci LemON w teledysku do Nice i zobacz nagranie już teraz na ESKA.pl!

fragment teledysku do Nice - LemON / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]
Nowy teledysk LemON do trzeciego singla grupy zatytułowanego Nice pojawił się na YouTube 14 lipca 2013 roku. Wideo do Nice to w dużej części zrealizowana na potrzeby klipu akcja zespołu z kartkami z hasłem Take What You Need. W nagraniu widzimy jak zwykli przechodnie odrywają z nich to, czego najbardziej brakuje im w życiu.

Igor Herbut w Nice częstuje więc m.in. miłością czy też nadzieją. W ten sposób grupa LemON chce uświadomić wszystkim, że w życiu tak naprawdę warto brać to, czego się potrzebuje.

>>> LemON - Napraw unplugged w Radiu ESKA! Zobacz wykon na żywo w G20 [VIDEO]

Poprzednie teledyski LemON do takich hitów jak Napraw i Będę z Tobą zebrały na YouTube w połowie lipca 2013 roku kolejno ponad 5 mln i ponad 4 mln odsłon. Czy klip do Nice ma szansę przebić te wyniki? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Nice - LemON!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
03/08/2015 23:35
Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?
0

Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?

Zoolander 2 nowy trailer już jest! Czy w nowym zwiastunie filmu pojawi się Ariana Grande? Sprawdź trailer filmu na ESKA.pl
03/08/2015 22:33
Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?
0

Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?

Pogoda na sierpień 2015: długoterminowe prognozy pogody zapowiadają nam słoneczną drugą część wakacji? Gdzie udać się na odpoczynek - w góry czy nad morze? Zanim odpowiecie na to pytanie, koniecznie sprawdźcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. 
03/08/2015 16:47
Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg
0

Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg

Dr. Dre zaskoczył wszystkich fanów. Po 16 latach zapowiedzi płyty Detox, kiedy wszyscy zwątpili, że kiedykolwiek się ukaże, Dre poinformował, że wypuści album Compton: A Soundtrack.
03/08/2015 16:43
Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!
0

Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!

Perseidy 2015 w Warszawie oglądać będzie można uczestnicząc w specjalnych imprezach i wydarzeniach z okazji nocy spadających gwiazd. Zobaczcie, gdzie oglądać Perseidy 2015 w Warszawie z innymi obserwatorami i co na noc spadających gwiazd szykuje Centrum Nauki Kopernik. Let's Get It Started!
03/08/2015 16:22
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?

ESKA Music Awards 2015 - gdzie kupić bilety na numerowane miejsca siedzące na trybunach? Sprawdź szczegóły przed zakupem wejściówek na ceremonię wręczenia prestiżowych statuetek, które zostaną rozdane już 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!
03/08/2015 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska