Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO] - Jest już nowy teledysk LemON do Nice! Zobacz klip do nowej piosenki LemON prosto z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]: lemon, lemon youtube, lemon 2013, nowy teledysk lemon, nowy teledysk lemon 2013, nowa piosenka lemon, nowa piosenka lemon 2013, nice lemon, nice teledysk, nice youtube, take what you need lemon

Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]

RSS 15/07/2013 12:16 Komentarze 0

LemON podzielili się z fanami na YouTube swoim nowym teledyskiem do piosenki Nice. W klipie promującym trzeci singiel grupy z krążka LemON Igor Herbut częstuje fanów akcją Take What You Need. Czego potrzebujesz? Sprawdź, co proponuje Ci LemON w teledysku do Nice i zobacz nagranie już teraz na ESKA.pl!

fragment teledysku do Nice - LemON / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]
Nowy teledysk LemON do trzeciego singla grupy zatytułowanego Nice pojawił się na YouTube 14 lipca 2013 roku. Wideo do Nice to w dużej części zrealizowana na potrzeby klipu akcja zespołu z kartkami z hasłem Take What You Need. W nagraniu widzimy jak zwykli przechodnie odrywają z nich to, czego najbardziej brakuje im w życiu.

Igor Herbut w Nice częstuje więc m.in. miłością czy też nadzieją. W ten sposób grupa LemON chce uświadomić wszystkim, że w życiu tak naprawdę warto brać to, czego się potrzebuje.

>>> LemON - Napraw unplugged w Radiu ESKA! Zobacz wykon na żywo w G20 [VIDEO]

Poprzednie teledyski LemON do takich hitów jak Napraw i Będę z Tobą zebrały na YouTube w połowie lipca 2013 roku kolejno ponad 5 mln i ponad 4 mln odsłon. Czy klip do Nice ma szansę przebić te wyniki? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Nice - LemON!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Marek Kaliszuk: I Won't Stop - teledysk do singla z debiutanckiej płyty [VIDEO]
0

Marek Kaliszuk: I Won't Stop - teledysk do singla z debiutanckiej płyty [VIDEO]

Marek Kaliszuk: I Won't Stop - teledysk do singla z debiutanckiej płyty aktora jest już gotowy. Aktor M jak Miłość ma ogromny potencjał wokalny, a do tego jest mega HOT! 
05/07/2015 17:27
Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]
1

Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]

Liga Światowa 2015: gdzie oglądać mecz Polska - USA online i w TV? Kolejny mecz polskich siatkarzy odbędzie się 4 i 5 lipca 2015. Polska - USA: o której godzinie włączyć telewizor, by nie przegapić starcia polskich siatkarzy? Sprawdź na ESKA.pl 
05/07/2015 17:16
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
05/07/2015 16:37
Baseny odkryte w Warszawie 2015. Mapa najlepszych basenów na upały. Gdzie szukać Waves w stolicy?
0

Baseny odkryte w Warszawie 2015. Mapa najlepszych basenów na upały. Gdzie szukać Waves w stolicy?

Baseny odkryte w Warszawie 2015 - pora rozpocząć letni sezon! Gdzie szukać ochłody podczas upałów w Warszawie? Waves after Waves na ESKA.pl 
05/07/2015 16:30
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015 - doodle i piłkarskie hity!
0

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015 - doodle i piłkarskie hity!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015 zasłużyły na własne google doodle, my zaś w ramach dopingu przygotowaliśmy playlistę muzycznych hitów związanych z piłką nożną. Posłuchaj i wpraw się w odpowiedni nastrój! 
05/07/2015 15:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska