WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO] - Jest już nowy teledysk LemON do Nice! Zobacz klip do nowej piosenki LemON prosto z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]: lemon, lemon youtube, lemon 2013, nowy teledysk lemon, nowy teledysk lemon 2013, nowa piosenka lemon, nowa piosenka lemon 2013, nice lemon, nice teledysk, nice youtube, take what you need lemon

Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]

RSS 15/07/2013 12:16 Komentarze 0

LemON podzielili się z fanami na YouTube swoim nowym teledyskiem do piosenki Nice. W klipie promującym trzeci singiel grupy z krążka LemON Igor Herbut częstuje fanów akcją Take What You Need. Czego potrzebujesz? Sprawdź, co proponuje Ci LemON w teledysku do Nice i zobacz nagranie już teraz na ESKA.pl!

fragment teledysku do Nice - LemON / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nowy teledysk LemON do Nice jest już dostępny na YouTube! Zobacz klip i 'take what you need' [VIDEO]
Nowy teledysk LemON do trzeciego singla grupy zatytułowanego Nice pojawił się na YouTube 14 lipca 2013 roku. Wideo do Nice to w dużej części zrealizowana na potrzeby klipu akcja zespołu z kartkami z hasłem Take What You Need. W nagraniu widzimy jak zwykli przechodnie odrywają z nich to, czego najbardziej brakuje im w życiu.

Igor Herbut w Nice częstuje więc m.in. miłością czy też nadzieją. W ten sposób grupa LemON chce uświadomić wszystkim, że w życiu tak naprawdę warto brać to, czego się potrzebuje.

>>> LemON - Napraw unplugged w Radiu ESKA! Zobacz wykon na żywo w G20 [VIDEO]

Poprzednie teledyski LemON do takich hitów jak Napraw i Będę z Tobą zebrały na YouTube w połowie lipca 2013 roku kolejno ponad 5 mln i ponad 4 mln odsłon. Czy klip do Nice ma szansę przebić te wyniki? Czekamy na Wasze komentarze i zapraszamy do dyskusji w Eskowym czacie.


Zobacz Nice - LemON!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
Gorąca 20 Premiera: Kendji Girac - Andalouse [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Kendji Girac - Andalouse [VIDEO]

Gorąca 20 Radia ESKA: 22 grudnia 2014 tuż po godz. 18:00 na antenie ESKI premierowo usłyszycie utwór Andalouse francuskiego przystojniaka Kendji Girac'a. Czy utwór Andalouse ma szansę na pierwsze miejsce? Zanim się o tym przekonacie, zobaczcie teledysku do kawałka Andalouse na ESKA.pl 
22/12/2014 15:30
Eurowizja 2015: Conchita Wurst będzie prezenterką! Więcej o nowej roli kobiety z brodą na ESKA.pl [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Conchita Wurst będzie prezenterką! Więcej o nowej roli kobiety z brodą na ESKA.pl [VIDEO]

Conchita Wurst na Eurowizji 2015 będzie miała więcej niż swoje 5 minut prezentując zwycięską piosenkę z poprzedniego roku. Kobieta z brodą pojawi się przed kamerami w zupełnie nowej roli. Zobaczcie, co na Eurowizji 2015 będzie robiła Conchita Wurst a czeka ją nieproste zadanie!
22/12/2014 15:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska