WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowy teledysk Jarecki & BRK feat. Udoo - Otwórz Szeroko Oczy [VIDEO +18] - Nowy teledysk Jarecki & BRK feat. Udoo - Otwórz Szeroko Oczy

Tagi związane z Nowy teledysk Jarecki & BRK feat. Udoo - Otwórz Szeroko Oczy [VIDEO +18]: Nowy teledysk Jarecki & BRK feat. Udoo, jarecki & Brk feat udoo Otwórz Szeroko Oczy, nowy teledysk jarecki & brk feat udoo

Nowy teledysk Jarecki & BRK feat. Udoo - Otwórz Szeroko Oczy [VIDEO +18]

RSS 25/07/2014 16:36 Komentarze
Nowy teledysk zespołu Jarecki & BRK feat Udoo. Utwór Otwórz Szeroko Oczy to nie tylko poruszający utwór, ale również teledysk, zawierający wstrząsające sceny zaczerpnięte wprost z wiadomości telewizyjnych. Klip zobacz na ESKA.pl
Otwórz szeroko oczy Otwórz szeroko oczy / print screen YouTube
Ilustracja do artykułu: Nowy teledysk Jarecki & BRK feat. Udoo - Otwórz Szeroko Oczy [VIDEO +18]
Otwórz Szeroko Oczy - mocny utwór z ważnym przekazem i wstrząsający teledysk. Taki jest utwór powstały przy współpracy raperów Jarecki & BRK ft. Udoo. Otwórz Szeroko Oczy zagościł już w Gorącej 20 Radia Eska na początku lipca. Piosenka ta wspaniale wpisuje się w aktualną sytuację w Polsce i na świecie.

Premiera teledysku miała miejsce 24 lipca. Klip zawiera sceny z wiadomości, które zwykliśmy oglądać na kanałach informacyjnych w telewizji. Na wstępie teledysku pojawia się ostrzeżenie, że nagranie zawiera drastyczne obrazy. Nie pozostaje więc nic innego jak otworzyć szeroko oczy i wraz z raperami przyjrzeć się temu, co dzieje się wokół nas.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kim jest Magdalena Bieńkowska? Instagram polskiej kandydatki na Miss World 2017
0

Kim jest Magdalena Bieńkowska? Instagram polskiej kandydatki na Miss World 2017

Magdalena Bieńkowska będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss World 2017. Kim jest nasza piękna rodaczka? Czym się interesuje? Sprawdzamy jej instagram.
23/08/2017 11:45
Kim jest Klaudia Szafrańska - dziewczyna z teledysku Quebonafide?
0

Kim jest Klaudia Szafrańska - dziewczyna z teledysku Quebonafide?

Klaudia Szafrańska - kim jest dziewczyna, którą możemy podziwiać w teledysku Quebonafide do piosenki Candy? Sprawdź na ESKA.pl 
23/08/2017 11:25
Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?
0

Eurojackpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojackpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 
22/08/2017 18:28
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?
0

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!
22/08/2017 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!
0

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.
22/08/2017 16:37
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk
0

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.
22/08/2017 15:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA