WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowy prank Sylwestra Wardęgi. Tym razem ofiarą stała się Sylwia Grzeszczak! - Sylwester Wardęga wkręca gwiazdy

Tagi związane z Nowy prank Sylwestra Wardęgi. Tym razem ofiarą stała się Sylwia Grzeszczak!: ema 2016, Sylwester Wardęga

Nowy prank Sylwestra Wardęgi. Tym razem ofiarą stała się Sylwia Grzeszczak!

RSS 31/08/2016 15:57 Komentarze

Sylwester Wardęga to nie tylko Youtuber, ale i największy pranker w Polsce. Gdzie się nie pojawi tak musi pokazać swoje poczucie humoru, o czym przekonaliśmy się m.in. na gali ESKA Music Awards 2016.

Nowy prank Sylwestra Wardęgi. Tym razem ofiarą stała się Sylwia Grzeszczak! Wardęga wkręca Grzeszczak i Smykiewicz / Fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Nowy prank Sylwestra Wardęgi. Tym razem ofiarą stała się Sylwia Grzeszczak!

Sylwester Wardęga gdzie się nie pojawi tam musi zaprezentować swój znak firmowy, czyli zaskoczyć wszystkich nowym żartem. Youtuber, który światową popularność i rozpoznawalność zdobył dzięki wideo z pso-pająkiem, które w serwisie YouTube znajdziemy pod nazwą Mutant Giant Spider Dog, nie zwalnia tempa. Świadkiem jego nowego pranku byliśmy podczas tegoroczne gali przyznania statuetek ESKA Music Awards.

Nowy prank Wardęgi

Nagrody artystom na EMA 2016 wręczali prezenterzy Radia ESKA w towarzystwie najpopularniejszych w Polsce Youtuberów. W kategorii EMA 2016: NAJLEPSZE VIDEO statuetkę wręczał Sylwester Wardęga. W tej kategorii nominowane były: Ania Dąbrowska, Cleo i Sylwia Grzeszczak. Jednak Wardęga jako zwycięzcę podał Antka Smykiewicza. Wokalista szybko pojawił się na scenie z niemałym zdziwieniem na twarzy, bo nie był nawet nominowany do tej nagrody. Po chwili konsternacji i zamieszania Sylwester Wardęga wytłumaczył swój żart. Youtuber wyjaśnił, że wydawało mu się, że jest jak w polityce, a nagrody daje się kolegom i koleżankom. Wszyscy obecni na sali wybuchli śmiechem, a nagrodę odebrała niezwykle zadowolona z kolejnej statuetki Sylwia Grzeszczak.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program