Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowości muzyczne jesień 2013: nowe płyty Gagi, Katy Perry, Britney Spears i innych! Która królową? [SONDA] - Nowa płyta: Lady Gagi, Britney Spears, Katy Perry, Rihanny i Miley Cyrus! Która podbije rynek? [RANKING]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowości muzyczne jesień 2013: nowe płyty Gagi, Katy Perry, Britney Spears i innych! Która królową? [SONDA]: nowa płyta rihanny, nowa płyta jessie j, nowa płyta lady gagi, nowa płyta britney spears, nowa płyta miley cyrus, nowości muzyczne 2013, nowa płyta katy perry, nowości muzyczne jesień 2013, nowe płyty 2013, nowe płyty jesień 2013

Nowości muzyczne jesień 2013: nowe płyty Gagi, Katy Perry, Britney Spears i innych! Która królową? [SONDA]

RSS 01/09/2013 10:30 Komentarze 0

Końcówka 2013 roku na rynku muzycznym z pewnością będzie należała do pop div: nowe płyty Lady Gagi, Katy Perry czy też Britney Spears pojawią się w sklepach a panie gotowe są na podbój serc słuchaczy i list przebojów. Która zgarnie tytuł tej najlepszej? Zagłosuj na ESKA.pl!

Katy Perry/Lady Gaga/Britney Spears / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowości muzyczne jesień 2013: nowe płyty Gagi, Katy Perry, Britney Spears i innych! Która królową? [SONDA]
Nowości muzyczne 2013: płyty na jesień
Płyta której pop divy będzie największym hitem drugiej połowy 2013 roku?
  • Katy Perry 0%
  • Britney Spears 0%
  • Lady Gagi 0%
  • Jessie J 0%
  • Miley Cyrus 0%
  • Rihanny 100%
Nowości muzyczne 2013 zaleją rynek muzyczny na jesień a wszystko to sprawka nowych płyt Lady Gagi, Katy Perry, Britney Spears, Miley Cyrus, Jessie J a nawet - według najnowszych doniesień - Rihanny. Kiedy premiery i jakie tytuły mają nowe albumy wokalistek? W pierwszej (jak na razie) kolejności w nasze ręce trafi Prism Katy Perry: premiera 22 października.

Wiemy już też, że 11 listopada czeka nas premiera ARTPOP Lady Gagi promowanego przez Applause. Wciąż czekamy na info o dacie pojawienia się BANGERZ Miley Cyrus. Nie znamy też jeszcze dat i tytułów nowych płyt Jessie J i Britney Spears.  

AKTUALIZACJA: BANGERZ Miley Cyrus trafi do sklepów 8 października, a nowa płyta Jessie J to Alive - premiera 23 września.

Na początku sierpnia 2013 roku pojawiły się też pierwsze informacje o ósmym krążku Rihanny. Sztab gwiazdy nie potwierdził jednak jeszcze tych doniesień. Więcej na ten temat możecie przeczytać klikając w link z artykułem poniżej.

>>> Nowa płyta Rihanny jeszcze w 2013 roku? RiRi nagrywa ósmy krążek! Kiedy premiera? Z kim pracuje? [VIDEO]

Która płyta sprzeda się najlepiej i podbije serca słuchaczy? Wybierz królową jesień/zima 2013 rynku muzycznego w Eskowym rankingu. Zapraszamy do głosowania. Czat i komentarze tradycyjnie do Waszej dyspozycji ;). A na deser Diva od Beyonce, bo tych w naszym głosowaniu całe mnóstwo.


Zobacz Diva - Beyonce!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
01/08/2015 21:28
Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!
0

Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!

Britney Spears uratowała życie i zdrowie pewnej małej dziewczynki. Cierpiąca z powodu poważnego uszkodzenia mózgu Maegan dzięki jednej z piosenek Britney była w stanie zacząć wracać do sił! Poznaj wzruszającą historię o tym, jakim lekarstwem może okazać się muzyka!    
01/08/2015 19:38
Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
01/08/2015 16:19
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 16:18
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
01/08/2015 16:18
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska