WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowości muzyczne jesień 2013: nowe płyty Gagi, Katy Perry, Britney Spears i innych! Która królową? [SONDA] - Nowa płyta: Lady Gagi, Britney Spears, Katy Perry, Rihanny i Miley Cyrus! Która podbije rynek? [RANKING]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowości muzyczne jesień 2013: nowe płyty Gagi, Katy Perry, Britney Spears i innych! Która królową? [SONDA]: nowa płyta rihanny, nowa płyta jessie j, nowa płyta lady gagi, nowa płyta britney spears, nowa płyta miley cyrus, nowości muzyczne 2013, nowa płyta katy perry, nowości muzyczne jesień 2013, nowe płyty 2013, nowe płyty jesień 2013

Nowości muzyczne jesień 2013: nowe płyty Gagi, Katy Perry, Britney Spears i innych! Która królową? [SONDA]

RSS 01/09/2013 10:30 Komentarze 0

Końcówka 2013 roku na rynku muzycznym z pewnością będzie należała do pop div: nowe płyty Lady Gagi, Katy Perry czy też Britney Spears pojawią się w sklepach a panie gotowe są na podbój serc słuchaczy i list przebojów. Która zgarnie tytuł tej najlepszej? Zagłosuj na ESKA.pl!

Katy Perry/Lady Gaga/Britney Spears / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowości muzyczne jesień 2013: nowe płyty Gagi, Katy Perry, Britney Spears i innych! Która królową? [SONDA]
Nowości muzyczne 2013: płyty na jesień
Płyta której pop divy będzie największym hitem drugiej połowy 2013 roku?
  • Katy Perry 0%
  • Britney Spears 0%
  • Lady Gagi 0%
  • Jessie J 0%
  • Miley Cyrus 0%
  • Rihanny 100%
Nowości muzyczne 2013 zaleją rynek muzyczny na jesień a wszystko to sprawka nowych płyt Lady Gagi, Katy Perry, Britney Spears, Miley Cyrus, Jessie J a nawet - według najnowszych doniesień - Rihanny. Kiedy premiery i jakie tytuły mają nowe albumy wokalistek? W pierwszej (jak na razie) kolejności w nasze ręce trafi Prism Katy Perry: premiera 22 października.

Wiemy już też, że 11 listopada czeka nas premiera ARTPOP Lady Gagi promowanego przez Applause. Wciąż czekamy na info o dacie pojawienia się BANGERZ Miley Cyrus. Nie znamy też jeszcze dat i tytułów nowych płyt Jessie J i Britney Spears.  

AKTUALIZACJA: BANGERZ Miley Cyrus trafi do sklepów 8 października, a nowa płyta Jessie J to Alive - premiera 23 września.

Na początku sierpnia 2013 roku pojawiły się też pierwsze informacje o ósmym krążku Rihanny. Sztab gwiazdy nie potwierdził jednak jeszcze tych doniesień. Więcej na ten temat możecie przeczytać klikając w link z artykułem poniżej.

>>> Nowa płyta Rihanny jeszcze w 2013 roku? RiRi nagrywa ósmy krążek! Kiedy premiera? Z kim pracuje? [VIDEO]

Która płyta sprzeda się najlepiej i podbije serca słuchaczy? Wybierz królową jesień/zima 2013 rynku muzycznego w Eskowym rankingu. Zapraszamy do głosowania. Czat i komentarze tradycyjnie do Waszej dyspozycji ;). A na deser Diva od Beyonce, bo tych w naszym głosowaniu całe mnóstwo.


Zobacz Diva - Beyonce!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Conchita Wurst nowe piosenki tuż przed Eurowizją 2015. Posłuchaj Somebody To Love oraz Up For Air [AUDIO]
0

Conchita Wurst nowe piosenki tuż przed Eurowizją 2015. Posłuchaj Somebody To Love oraz Up For Air [AUDIO]

Eurowizja 2015: Conchita Wurst tuż przed rozpoczęciem konkursu Eurowizji 2015 publikuje w sieci nowe piosenki. Już teraz możecie posłuchać Somebody To Love oraz Up For Air - na ESKA.pl
04/05/2015 16:46
Barcelona - Bayern Monachium online i w TV, czyli gdzie oglądać półfinał LM 2015 6 maja? - Emotions gwarantowane! [VIDEO]
0

Barcelona - Bayern Monachium online i w TV, czyli gdzie oglądać półfinał LM 2015 6 maja? - Emotions gwarantowane! [VIDEO]

Transmisje Barcelona - Bayern Monachium - ta online i w TV - pod lupą ESKA.pl przed półfinałem LM 2015. Mecz  Bayern Monachium na żywo w internecie i telewizji to gwarancja  Emotions na murawie. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern Monachium i o której godzinie zaczyna się to spotkanie!
04/05/2015 16:45
Imię Royal Baby 2: jakie jest imię córki księżnej Kate? Propozycje imion dla Royal Baby 2 w piosenkach [AUDIO, VIDEO]
0

Imię Royal Baby 2: jakie jest imię córki księżnej Kate? Propozycje imion dla Royal Baby 2 w piosenkach [AUDIO, VIDEO]

Imię, jak i nawet płeć drugiego dziecka księżnej Kate i księcia Williama jest już znane! Jakie imię otrzymało Royal Baby 2, czyli córka Kate i Williama? Na ESKA.pl znajdziecie propozycje żenskich i męskich imion z tytułów piosenek takich wykonawców jak One Direction, Taylor Swift i Avril Lavigne - czy trafiliśmy z imieniem Royal Baby 2? Sprawdź!
04/05/2015 16:42
Noc Muzeów 2015: kiedy i w jakich miastach będzie można zwiedzić muzea za Free? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Noc Muzeów 2015: kiedy i w jakich miastach będzie można zwiedzić muzea za Free? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Noc Muzeów 2015: kiedy i w których miastach Polski odbędzie się nocne zwiedzanie muzeów za Free? Data Nocy Muzeów 2015 jest różna w różnych miastach Polski. Dokładne informacje na temat rozpoczęcia Nocy Muzeów w Polsce na ESKA.pl 
04/05/2015 16:28
Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie oglądać na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie? See You Again z...? [VIDEO]
0

Mecz Juventus - Real Madryt: gdzie oglądać na żywo półfinał LM online i w TV, o której godzinie? See You Again z...? [VIDEO]

Juventus - Real Madryt na żywo, czyli półfinał LM 2015, obejrzymy zarówno online jak i w TV. Gdzie dokładnie oglądać mecz Juventus - Real Madryt online i w TV, o której zaczyna się spotkanie? Szczegóły transmisji półfinału LM 2015 na żywo czekają na ESKA.pl. Tylko z jednym składem ponownie zobaczymy się na murawie w finale...
04/05/2015 16:16
Matura 2015: polski. Tematy wypracowań, arkusze i odpowiedzi tuż po egzaminie. Not Afraid [VIDEO]
0

Matura 2015: polski. Tematy wypracowań, arkusze i odpowiedzi tuż po egzaminie. Not Afraid [VIDEO]

Matura 2015: arkusze i odpowiedzi z egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym zostaną udostępnione na stronie CKE. Arkuszy z matury z języka polskiego można spodziewać się w dniu egzaminu czyli 04.05.2015. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że strona CKE będzie miała problemy przy tak dużym ruchu. Z tego względu arkusze maturalne z języka polskiego na poziomie podstawowym wrzucamy na ESKA.pl
04/05/2015 15:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska