WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO] - Nowości muzyczne 2014 z lutego
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO]: nowości muzyczne 2014, piosenki 2014, hity lutego 2014, hity muzyczne 2014, nowości muzyczne lutego, teledyski z lutego 2014, piosenki z lutego 2014

Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO]

RSS 16/02/2014 10:22 Komentarze 0
Nowości muzyczne 2014 z lutego - to lista nowych piosenek i klipów na ESKA.pl. Czy wśród nich widzicie jakiś przebój 2014, który będzie królował na listach przebojów Radia ESKA? Który muzyczny numer lutego najbardziej Wam przypadł do gustu?
Kylie Minogue Kylie Minogue / Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO]
Nowości muzyczne 2014 z lutego - tu znajdziecie nowe piosenki i klipy z drugiego miesiąca 2014 roku. Czy dostrzegacie w nich już jakieś hity 2014 roku, które mogłyby królować na listach przebojów Radia ESKA? Dajcie nam znać w komentarzach, które z poniższych propozycji są dla Was najgorętsze? Śledźcie regularnie nasz artykuł - będzie on na bieżąco uaktualniany o kolejne hot kawałki lutego?

>>> Nowości muzyczne 2014 ze stycznia. Nowe piosenki, czyli kandydaci na hity 2014!

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Filip Mettler - Wiary Ślad



Saszan - Świat Jest Nasz




Taraka - Podaj Rękę Ukrainie




Kylie Minogue - Into The Blue



Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię



Tatiana Okupnik - Blizna



Donatan - Slavic Girls ft. Cleo



DJ Adamus i Ada Szulc - Ocean



TATU - Love In Every Moment


Natalia Szroeder - Nie Pytaj Jak

Doda - High Life


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 odcinek 5. Kto wystąpi w show? Zobacz fragmenty występów! [VIDEO]

Must Be The Music 9 odcinek 5 już w niedzielę, 19 kwietnia o 20:05 na antenie Polsatu. Kto wystąpi w kolejnym castingowym odcinku muzycznego talent show? Zobacz zapowiedzi i fragmenty występów!
19/04/2015 15:43
Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]
0

Must Be The Music 2015 odc. 5: polska Conchita Wurst na scenie. Kto kryje się pod tym przebraniem? [VIDEO]

Must Be The Music 2015 odc. 5: już w najbliższą niedzielę 19 kwietnia 2015 roku na scenie show zobaczymy polską Conchitę Wurst. Kto kryje się pod tym pseudonimem? Jaką piosenkę w Must Be The Music 9 zaśpiewa polska Conchita Wurst. 
19/04/2015 15:43
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
0

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
19/04/2015 12:10
Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]
0

Celebrity Splash - Adam Kraśko odpadł, a Saszan w finale. Kto jeszcze ma szansę na zwycięstwo? [VIDEO]

Adam Kraśko odpadł z Celebrity Splash! Najpopularniejszy rolnik w Polsce odpadł w półfinale. Natomiast Saszan nadal radzi sobie znakomicie i ma pewny udział w finale. Kto jeszcze będzie skakał za tydzień, w odcinku, z 25 kwietnia?
19/04/2015 10:48
Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]
0

Mateusz Matti Jakubiec jako Steven Tyler wygrał 7 odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo! [VIDEO]

Mateusz Matti Jakubiec w emitowanym 18 kwietnia odcinku show Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentował się w roli Stevena Tylera - wokalisty grupy Aerosmith. To właśnie jego wersja I Don't Wanna Miss A Thing, wzruszającej ballady z filmu Armageddon, przyniosła mu najwięcej punktów i zwycięstwo w odcinku. Zobacz video z fragmentem występu!    
19/04/2015 10:29
Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]
0

Amber Rose trzęsie pupą w teledysku do Milk Milk Lemonade pełnym pośladków. O co chodzi? [VIDEO]

Pośladki Amber Rose możemy podziwiać tym razem w teledysku do piosenki Milk Milk Lemonade. Kawałek Amy Schumer - z którą Amber całowała się na MTV Movie Awards 2015 - to parodia klipów rozpływających się nad kobiecymi pupami. Czy Amber Rose w wideo do Milk Milk Lemonade pokazała, że potrafi śmiać się sama z siebie?
18/04/2015 20:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska