WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO] - Nowości muzyczne 2014 z lutego
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO]: nowości muzyczne 2014, piosenki 2014, hity lutego 2014, hity muzyczne 2014, nowości muzyczne lutego, teledyski z lutego 2014, piosenki z lutego 2014

Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO]

RSS 16/02/2014 10:22 Komentarze 0
Nowości muzyczne 2014 z lutego - to lista nowych piosenek i klipów na ESKA.pl. Czy wśród nich widzicie jakiś przebój 2014, który będzie królował na listach przebojów Radia ESKA? Który muzyczny numer lutego najbardziej Wam przypadł do gustu?
Kylie Minogue Kylie Minogue / Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO]
Nowości muzyczne 2014 z lutego - tu znajdziecie nowe piosenki i klipy z drugiego miesiąca 2014 roku. Czy dostrzegacie w nich już jakieś hity 2014 roku, które mogłyby królować na listach przebojów Radia ESKA? Dajcie nam znać w komentarzach, które z poniższych propozycji są dla Was najgorętsze? Śledźcie regularnie nasz artykuł - będzie on na bieżąco uaktualniany o kolejne hot kawałki lutego?

>>> Nowości muzyczne 2014 ze stycznia. Nowe piosenki, czyli kandydaci na hity 2014!

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Filip Mettler - Wiary Ślad



Saszan - Świat Jest Nasz




Taraka - Podaj Rękę Ukrainie




Kylie Minogue - Into The Blue



Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię



Tatiana Okupnik - Blizna



Donatan - Slavic Girls ft. Cleo



DJ Adamus i Ada Szulc - Ocean



TATU - Love In Every Moment


Natalia Szroeder - Nie Pytaj Jak

Doda - High Life


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards
0

House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards

27.02.2015 premiera House of Cards 3. O tym, że to kultowy serial świadczyć może to, że w internecie pojawiły się memy związane z premierą 3 sezonu. Zobacz memy o House of Cards 3 na ESKA.pl
27/02/2015 17:27
Druga część 50 Twarzy Greya: Jamie Dornan jednak wystąpi! Dlaczego Dornan to idealny pan Grey? Zobaczcie [GALERIA]
1

Druga część 50 Twarzy Greya: Jamie Dornan jednak wystąpi! Dlaczego Dornan to idealny pan Grey? Zobaczcie [GALERIA]

Jamie Dornan wystąpi w drugiej części 50 Twarzy Greya - to już pewne. To dobra decyzja. Dlaczego? Wyliczamy wszystkie zalety Jamie Dornana, które sprawiają, że nadaje się do tej roli. Dlaczego Dornan to idealny Grey? Przekonaj się na ESKA.pl 
27/02/2015 17:00
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: kogo typujecie na faworyta? Uczestnicy show w sondzie ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3, odc. 1: kogo typujecie na faworyta? Uczestnicy show w sondzie ESKA.pl [VIDEO]

Pierwszy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 wyłoni z pewnością pierwszego faworyta show. ESKA.pl jeszcze przed Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 1 postanowiła zapytać Was, kogo typujecie na zwycięzcę programu. Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w specjalnej sondzie - zapraszamy do głosowania!
27/02/2015 16:50
Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]
1

Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]

Sukienka na językach internautów! Dyskusja nad kolorem "biało złotej" sukienki to najnowszy hit sieci. Amerykanie kłócą się o kolor sukienki na zdjęciu wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Jak to jest możliwe, że zdjęcie czarno niebieskiej sukienki może być biało złote? Zobaczcie sami i zapytajcie znajomych - będziecie zaskoczeni! 
27/02/2015 16:20
Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]
0

Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]

Played - Wydział Operacji Specjalnych możesz już oglądać na eskaGO za darmo, online, bez logowania. Odpalaj trzymający w napięciu serial kryminalny.
27/02/2015 16:09
Fryderyki 2015: nominacje. Lista nominowanych do Fryderyków na ESKA.pl już 4 marca [VIDEO]
0

Fryderyki 2015: nominacje. Lista nominowanych do Fryderyków na ESKA.pl już 4 marca [VIDEO]

Kiedy poznamy nominowanych do Fryderyków 2015? Znamy dokładną datę ogłoszenia nominacji do najważniejszej nagrody w polskiej branży muzycznej. Kto będzie miał szansę na otrzymanie Fryderyka w 2015. Datę ogłoszenia nominowanych do Fryderyków znajdziecie na ESKA.pl