WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO] - Nowości muzyczne 2014 z lutego
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO]: nowości muzyczne 2014, piosenki 2014, hity lutego 2014, hity muzyczne 2014, nowości muzyczne lutego, teledyski z lutego 2014, piosenki z lutego 2014

Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO]

RSS 16/02/2014 10:22 Komentarze 0
Nowości muzyczne 2014 z lutego - to lista nowych piosenek i klipów na ESKA.pl. Czy wśród nich widzicie jakiś przebój 2014, który będzie królował na listach przebojów Radia ESKA? Który muzyczny numer lutego najbardziej Wam przypadł do gustu?
Kylie Minogue Kylie Minogue / Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO]
Nowości muzyczne 2014 z lutego - tu znajdziecie nowe piosenki i klipy z drugiego miesiąca 2014 roku. Czy dostrzegacie w nich już jakieś hity 2014 roku, które mogłyby królować na listach przebojów Radia ESKA? Dajcie nam znać w komentarzach, które z poniższych propozycji są dla Was najgorętsze? Śledźcie regularnie nasz artykuł - będzie on na bieżąco uaktualniany o kolejne hot kawałki lutego?

>>> Nowości muzyczne 2014 ze stycznia. Nowe piosenki, czyli kandydaci na hity 2014!

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Filip Mettler - Wiary Ślad



Saszan - Świat Jest Nasz




Taraka - Podaj Rękę Ukrainie




Kylie Minogue - Into The Blue



Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię



Tatiana Okupnik - Blizna



Donatan - Slavic Girls ft. Cleo



DJ Adamus i Ada Szulc - Ocean



TATU - Love In Every Moment


Natalia Szroeder - Nie Pytaj Jak

Doda - High Life


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Darmowe filmy online: Mirageman, Distanz i... Odpal teraz eskaGO i oglądaj ekstra filmy! [VIDEO]
0

Darmowe filmy online: Mirageman, Distanz i... Odpal teraz eskaGO i oglądaj ekstra filmy! [VIDEO]

Filmy za darmo, bez logowania i legalnie oglądasz tylko na eskaGO. Sprawdź już teraz trzy świetne filmy: film akcji Mirageman, horror Wolf Town oraz obyczajową opowieść o seryjnym mordercy - Distanz.
26/11/2014 12:42
Marek Kaliszuk, zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: śmiałem się z siebie! Zobaczcie, jak wspomina udział w show [VIDEO]
0

Marek Kaliszuk, zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: śmiałem się z siebie! Zobaczcie, jak wspomina udział w show [VIDEO]

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 i to właśnie jego, jako laureata show, postanowiliśmy podpytać o backstage'owe tajemnice programu. Zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 występy na scenie w takich odsłonach jak Nicki Minaj czy też Maria Callas wspomina specjalnie dla Was. Dlaczego Marek Kaliszuk śmiał się z samego siebie i co przytrafiło się w mu w telewizyjnej toalecie? Odpowiedzi tylko u nas!
26/11/2014 12:32
Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]
0

Teledysk do Haunted - Beyonce. Piosenka z soundracku 50 Twarzy Greya już w sieci. Pasuje do filmu? [VIDEO]

Teledysk do utworu Haunted trafił do sieci. Przypomnijmy, że klip został nagrany już rok temu i znalazł się na płycie Beyonce z 2013 roku. Queen Bee zdecydowała się na jego publikację w internecie dopiero teraz. Czyżby był to celowy zabieg marketingowy? Przypomnijmy, że utwór Haunted można usłyszeć w trailerze do filmu 50 Twarzy Greya. Czy mroczny i wyuzdany zarazem teledysk do Haunted pasuje klimatem do 50 Twarzy Greya? Oceńcie sami! 
26/11/2014 12:24
Co kupić na Mikołajki? Podrzucamy pomysły na muzyczne prezenty! [VIDEO]
0

Co kupić na Mikołajki? Podrzucamy pomysły na muzyczne prezenty! [VIDEO]

Co kupić na Mikołajki? Święto, w którym tradycyjnie obdarowujemy się miłymi drobiazgami w gronie rodziny i najbliższych - już 6 grudnia. Jaki prezent na Mikołajki będzie najlepszy? Podrzucamy pomysły na muzyczne upominki!
26/11/2014 11:57
Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - oficjalny komunikat. Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna Operon z matematyki. Arkusze i odpowiedzi - oficjalny komunikat. Complicated? [VIDEO]

Matura próbna 2015 Operon: 26.11.2014 uczniowie będą musieli zmierzyć się z arkuszami matury próbnej wydawnictwa Operon. W maturze próbnej Operona biorą udział jedynie wybrane szkoły. W jakich godzinach odbywa się matura próbna Operona? Gdzie znaleźć arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z matematyki? 
26/11/2014 10:14
Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]
0

Radzimir Dębski: piosenki, muzyka i produckje Radzimira na ESKA.pl. Gotowi na płytę The Best Of? [VIDEO]

Piosenki Radzimira Dębskiego - a raczej te jego produkcji - mamy dla Was na ESKA.pl. Muzyka Radzimira Dębskiego staje się coraz popularniejsza a to wszystko za sprawą debiutanckiej płyty kompozytora zatytułowanej The Best Of. Czy nowe kawałki Jimeka są lepsze niż remix piosenki Beyonce, którym Radzimir Dębski zachwycił świat w 2012 roku? Sprawdźcie!
25/11/2014 17:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]