WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO] - Nowości muzyczne 2014 z lutego
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO]: nowości muzyczne 2014, piosenki 2014, hity lutego 2014, hity muzyczne 2014, nowości muzyczne lutego, teledyski z lutego 2014, piosenki z lutego 2014

Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO]

RSS 16/02/2014 10:22 Komentarze 0
Nowości muzyczne 2014 z lutego - to lista nowych piosenek i klipów na ESKA.pl. Czy wśród nich widzicie jakiś przebój 2014, który będzie królował na listach przebojów Radia ESKA? Który muzyczny numer lutego najbardziej Wam przypadł do gustu?
Kylie Minogue Kylie Minogue / Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowości muzyczne 2014 z lutego: zobacz nowe klipy i piosenki. Będą hity 2014? [VIDEO]
Nowości muzyczne 2014 z lutego - tu znajdziecie nowe piosenki i klipy z drugiego miesiąca 2014 roku. Czy dostrzegacie w nich już jakieś hity 2014 roku, które mogłyby królować na listach przebojów Radia ESKA? Dajcie nam znać w komentarzach, które z poniższych propozycji są dla Was najgorętsze? Śledźcie regularnie nasz artykuł - będzie on na bieżąco uaktualniany o kolejne hot kawałki lutego?

>>> Nowości muzyczne 2014 ze stycznia. Nowe piosenki, czyli kandydaci na hity 2014!

>>> Linkin Park w Polsce w 2014 roku! Gdzie zagrają?

Filip Mettler - Wiary Ślad



Saszan - Świat Jest Nasz




Taraka - Podaj Rękę Ukrainie




Kylie Minogue - Into The Blue



Poparzeni Kawą Trzy - Wezmę Cię



Tatiana Okupnik - Blizna



Donatan - Slavic Girls ft. Cleo



DJ Adamus i Ada Szulc - Ocean



TATU - Love In Every Moment


Natalia Szroeder - Nie Pytaj Jak

Doda - High Life


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Bakermat - Teach Me. Posłuchaj i zobacz szalony teledysk ze staruszkami [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Bakermat - Teach Me. Posłuchaj i zobacz szalony teledysk ze staruszkami [VIDEO]

Bakermat - Teach Me to piątkowa premiera w Gorącej 20. Nowego singla holenderskiego didżeja słuchajcie premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18. Teledysk z pozytywnie zakręconymi staruszkami zobacz już teraz - na ESKA.pl
30/01/2015 13:51
Karol Bielecki - kim jest? Poznajcie rozgrywającego na MŚ w Katarze 2015 i odpalcie playlistę dedykowaną zawodnikowi [VIDEO]
0

Karol Bielecki - kim jest? Poznajcie rozgrywającego na MŚ w Katarze 2015 i odpalcie playlistę dedykowaną zawodnikowi [VIDEO]

Kim jest Karol Bielecki grający na MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015? Poznajcie Karola Bieleckiego - polskiego rozgrywającego w ręczną - razem z nami. Mamy dla Was nie tylko informacje, ile ma wzrostu i ile waży Karol Bielecki, ale także historię kontuzji jego oka i specjalną playlistę dedykowaną zawodnikowi. Karol Bielecki - gwiazda Katar 2015 - pod lupą ESKA.pl czeka po kliknięciu!
30/01/2015 13:50
The Voice of Poland 6: Robert Gawliński nowym jurorem? Zobaczcie, co wiemy o udziale Gwalińskiego w show TVP 2 [VIDEO]
0

The Voice of Poland 6: Robert Gawliński nowym jurorem? Zobaczcie, co wiemy o udziale Gwalińskiego w show TVP 2 [VIDEO]

The Voice of Poland 6 rusza wiosną 2015 roku. Produkcja programu wciąż poszukuje nowych jurorów. Wśród propozycji na krzesło trenera pojawiło się nazwisko Roberta Gawlińskiego. Informacje na temat Roberta Gawlińskiego w jury The Voice of Poland znajdziecie na ESKA.pl 
30/01/2015 13:25
Shakira urodziła syna. Drugie dziecko Shakiry jest już na świecie! Będzie przerwa w karierze? [VIDEO]
0

Shakira urodziła syna. Drugie dziecko Shakiry jest już na świecie! Będzie przerwa w karierze? [VIDEO]

Shakira urodziła syna! Autorka hitu Loca po raz drugi została mamą! Jak ma na imię drugie dziecko Shakiry? Czy to oznacza, że piosenkarka zrobi dłuższą przerwę w karierze muzycznej? Mamy nadzieję, że Gerard Pique pomoże Shakirze w opiece nad maluchami! 
30/01/2015 12:46
Sławomir Szmal - kim jest? Polski bramkarz na MŚ w Katarze 2015 nie przepuściłby tych muzycznych niewypałów [VIDEO]
0

Sławomir Szmal - kim jest? Polski bramkarz na MŚ w Katarze 2015 nie przepuściłby tych muzycznych niewypałów [VIDEO]

Kim jest Sławomir Szmal? To polski bramkarz, który w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 będzie walczył o zwycięstwo polskich szczypiornistów. Jesteśmy przekonani, że Sławomir Szmal ustawiony w bramce podczas meczu Polska - Katar spisze się na medal. Gdyby, Szmal działał w branży muzycznej z pewnością nie wpuściłby na rynek wielu muzycznych niewypałów! 
30/01/2015 12:40
Donatan i Cleo - Hiper/Chimera: podwójna platyna oficjalnie przyznana! Tak sprzedaje się płyty w Polsce [VIDEO]
0

Donatan i Cleo - Hiper/Chimera: podwójna platyna oficjalnie przyznana! Tak sprzedaje się płyty w Polsce [VIDEO]

Płyta Donanatana i Cleo - Hiper/Chimera - jest już oficjalnie podwójnie platynowa! Dokładnie tak, Donatan i Cleo mogą pochwalić świetnym wynikiem sprzedaży albumu Hiper/Chimera. Ile osób kupiło Hiper/Chimerę do tej pory? Zobaczcie wynik sprzedaży wspólnego krążka Donatana i Cleo i sprawdźcie, jak na certyfikat ZPAV-u zareagował słowiański team odpowiedzialny za hity My Słowianie czy też Brać.
30/01/2015 12:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska