WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO] - Winny - Mateusz Mijal i Liber. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO]

Tagi związane z NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO] : Liber, Liber Czyste Szaleństwo, Liber Pola Karnego Lis, Liber Magia Futbolu, Liber Strzał i Gol, Mateusz Mijał, Liber Winny

NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO]

RSS 04/07/2012 12:56 Komentarze
Liber nagrał nowy singiel Winny z Mateuszem Mijałem. Niebawem premiera teledysku do singla Winny. Posłuchaj na Eska.pl Winny - Liber i Mateusz Mijał.


/
Ilustracja do artykułu: NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO]
Mateusz Mijał to lider formacji Chłopacy. No Powiedz Jak to największy przebój grupy Chłopacy.

Liber po przebojowej płycie Magia Futbolu, z której pochodzą największe hity EURO 2012 Czyste Szaleństwo i Pola Karnego Lis powraca ze spokojniejszymi kawałkami.

Liber był gościem czata Eska.pl. Zobacz zapis rozmowy


Posłuchaj Winny - Liber i Mateusz Mijał



Nie czytałeś jeszcze?

Ewelina Lisowska vs Dawid Podsiadło. Zobacz na Eska.pl kto ma większą szansę na karierę

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!
0

Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!

Juwenalia 2016: Uniwersytet Warszawski - kto wystąpi? Studencka impreza dla uczniów UW to trzy dni pełnych koncertów. Już teraz na ESKA.pl przedstawiamy dokładny program wydarzenia!
06/05/2016 16:55
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na majowe wieczory.
06/05/2016 16:54
APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!
0

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi podczas juwenaliów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Pedagogiki Specjalnej? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl!
06/05/2016 16:54
Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!
0

Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!

Pharrell Williams w Polsce w 2016 roku! Gdzie kiedy wystąpi wykonawca hitu Happy? Data i miejsce koncertu Pharella Williamsa w Polsce oraz informacje o biletach znajdziecie już teraz - na ESKA.pl
06/05/2016 16:44
Doda w teatrze. Bilety na spektakl Słownik Ptaszków Polskich
0

Doda w teatrze. Bilety na spektakl Słownik Ptaszków Polskich

Doda wystąpi w teatrze. Wokalistka przygotowuje się do premiery spektaklu, a my zdradzamy, gdzie i za ile można kupić bilety na Słownik Ptaszków Polskich w teatrze IMKA. Sprawdź szczegóły już teraz!
06/05/2016 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Hot Temat
JUWENALIA
JUWENALIA
Polecane newsy
Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

06/05/2016 15:30

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA