WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO] - Winny - Mateusz Mijal i Liber. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO] : Liber, Liber Czyste Szaleństwo, Liber Pola Karnego Lis, Liber Magia Futbolu, Liber Strzał i Gol, Mateusz Mijał, Liber Winny

NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO]

RSS 04/07/2012 12:56 Komentarze 0
Liber nagrał nowy singiel Winny z Mateuszem Mijałem. Niebawem premiera teledysku do singla Winny. Posłuchaj na Eska.pl Winny - Liber i Mateusz Mijał.


/
Ilustracja do artykułu: NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO]
Mateusz Mijał to lider formacji Chłopacy. No Powiedz Jak to największy przebój grupy Chłopacy.

Liber po przebojowej płycie Magia Futbolu, z której pochodzą największe hity EURO 2012 Czyste Szaleństwo i Pola Karnego Lis powraca ze spokojniejszymi kawałkami.

Liber był gościem czata Eska.pl. Zobacz zapis rozmowy


Posłuchaj Winny - Liber i Mateusz Mijał



Nie czytałeś jeszcze?

Ewelina Lisowska vs Dawid Podsiadło. Zobacz na Eska.pl kto ma większą szansę na karierę

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Lotto 02.04.2015: wyniki losowania o 13 mln zł. Zwycięskie liczby na ESKA.pl. Koniec zakupów w Thrift Shop? [VIDEO]
0

Lotto 02.04.2015: wyniki losowania o 13 mln zł. Zwycięskie liczby na ESKA.pl. Koniec zakupów w Thrift Shop? [VIDEO]

Wyniki Lotto 02.04.215 na ESKA.pl. Sprawdzamy dla Was losowanie lotto z 2 kwietnia 2015 roku warte 13 mln zł. Zobaczcie zwycięskie numerki lotto na naszej stronie i sprawdźcie, czy rozbiliście kumulacje lotto 02.04.2015. To szansa na koniec zakupów w Thrift Shop!
01/04/2015 22:17
Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat. RODZINA KARIERA PRACA
0

Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat. RODZINA KARIERA PRACA

Robert Leszczyński nie żyje. Jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich krytyków muzycznych, znany między innymi jako juror z muzycznego talent show Idol miał 48 lat. Osierocił nastoletnią córkę.
01/04/2015 19:50
Robert Leszczyński nie żyje - pożegnania znajomych i fanów. Zobacz jak na wiadomość o śmierci Leszczyńskiego zareagował internet
0

Robert Leszczyński nie żyje - pożegnania znajomych i fanów. Zobacz jak na wiadomość o śmierci Leszczyńskiego zareagował internet

Znajomi, dziennikarze, fani - internet żegna Roberta Leszczyńskiego. Zobacz jak na śmierć popularnego dziennikarza muzycznego zareagowali internauci. 
01/04/2015 19:10
Nie żyje Robert Leszczyński. Jak zmarł? Jaka jest przyczyna śmierci znanego dziennikarza?
0

Nie żyje Robert Leszczyński. Jak zmarł? Jaka jest przyczyna śmierci znanego dziennikarza?

Śmierć Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła fanami jego dziennikarstwa i programu Idol, którego był gwiazdą przez 4 sezony. Miał zaledwie 48 lat. Co się stało? Jaka była przyczyna śmierci Leszczyńskiego?
01/04/2015 18:40
Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]
0

Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]

Nie żyje Robert Leszczyński. Co o nim wiemy? Najbardziej znany był jako juror w popularnym talent show Idol. Dowiedz się kim był i co robił Robert Leszczyński.
01/04/2015 18:21
Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]
0

Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]

Syn Magika - Fejz zapowiada kolejną piosenkę. Do sieci trafiła zapowiedź utworu Panaceum. Jaki będzie nowy kawałek? Sprawdź na ESKA.pl 
01/04/2015 16:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska