Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO] - Winny - Mateusz Mijal i Liber. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO] : Liber, Liber Czyste Szaleństwo, Liber Pola Karnego Lis, Liber Magia Futbolu, Liber Strzał i Gol, Mateusz Mijał, Liber Winny

NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO]

RSS 04/07/2012 12:56 Komentarze 0
Liber nagrał nowy singiel Winny z Mateuszem Mijałem. Niebawem premiera teledysku do singla Winny. Posłuchaj na Eska.pl Winny - Liber i Mateusz Mijał.


/
Ilustracja do artykułu: NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO]
Mateusz Mijał to lider formacji Chłopacy. No Powiedz Jak to największy przebój grupy Chłopacy.

Liber po przebojowej płycie Magia Futbolu, z której pochodzą największe hity EURO 2012 Czyste Szaleństwo i Pola Karnego Lis powraca ze spokojniejszymi kawałkami.

Liber był gościem czata Eska.pl. Zobacz zapis rozmowy


Posłuchaj Winny - Liber i Mateusz Mijał



Nie czytałeś jeszcze?

Ewelina Lisowska vs Dawid Podsiadło. Zobacz na Eska.pl kto ma większą szansę na karierę

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: kto wygrał? Sprawdź, kto został zwycięzcą Eurowizji 2015 w Wiedniu? [VIDEO]

Eurowizja 2015: kto wygrał 60. edycję Konkursu Eurowizji w Wiedniu? Finał Eurowizji 2015 rozpoczął się o godz. 21 w sobotę 23 maja 2015 roku. Zwycięzcę Eurowizji 2015 poznaliśmy tuż po północy! Kto nim został? Informację na temat tegorocznego laureata podamy tuż po ogłoszeniu wyników Eurowizji 2015. Przy okazji mocno trzymamy kciuki za Monikę Kuszyńską!
24/05/2015 01:08
Kim jest Polina Gagarina? Rosjanka wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]
0

Kim jest Polina Gagarina? Rosjanka wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]

Kim jest Polina Gagarina? Reprezentantka Rosji w pierwszym półfinale zachwyciła widzów nie tylko piosenką A Million Voices, ale także wyjątkową urodą, podkreśloną dodatkowo niesamowitą sukienką, inspirowaną jedną z kreacji Jennifer Lopez. Dowiedz się więcej o pięknej Polinie, która ma spore szanse wygrać konkurs Eurowizji 2015!    
24/05/2015 00:27
Eurowizja 2015: Łotwa - Aminata silną konkurencją dla Polski. Kim jest Aminata? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Łotwa - Aminata silną konkurencją dla Polski. Kim jest Aminata? [VIDEO]

Eurowizja 2015: Łotwa w finale konkursu wystąpiła tuż po Monice Kuszyńskiej. Reprezentantka Łotwy na Eurowizji to naprawdę silna konkurencja dla Polki. Kim jest Aminata?
23/05/2015 23:43
Eurowizja 2015: Szwecja skopiowała utwór Davida Guetty? Posłuchaj utworu Heroes Mansa Zelmerlowa [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Szwecja skopiowała utwór Davida Guetty? Posłuchaj utworu Heroes Mansa Zelmerlowa [VIDEO]

Eurowizja 2015 - czy piosenka reprezentanta Szwecji to plagiat? Internauci zauważyli niezwykłe podobieństwo utworu Heroes w wykonaniu Mansa Zelmerlowa do utworu Lovers On The Sun autorstwa Davida Guetty i Sama Martina. Posłuchajcie obu piosenek i oceńcie sami!
23/05/2015 22:30
Eurowizja 2015 - zwycięzca tylko jeden, oto faworyci! Rosja wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]
0

Eurowizja 2015 - zwycięzca tylko jeden, oto faworyci! Rosja wygra Eurowizję 2015? [VIDEO]

Zwycięzca Eurowizji 2015 - to na niego skierowane będą oczy całej Europy po finale konkursu z 23 maja. Zanim jednak odpowiedź na pytanie, kto wygrał Eurowizję 2015, uwagę jej fanów skupiają tegoroczni faworyci. Wśród nich m.in. Polina Gagarina. Czy Rosja wygra Eurowizję 2015?
23/05/2015 17:49
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]
2

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Polska w finale Eurowizji 2015 to występ Moniki Kuszyńskiej, który z pewnością oglądać będzie wielu Polaków trzymających kciuki za wokalistkę. Zobaczcie, kiedy polski występ na Eurowizji 2015 i o której godzinie Monika Kuszyńska pojawi się na scenie podczas finału w Wiedniu. O której włączyć telewizor, by nie przegapić występu Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Sprwdź na Eska.pl 
23/05/2015 17:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

23/04/2015 12:36

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska