WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO] - Winny - Mateusz Mijal i Liber. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO]

Tagi związane z NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO] : Liber, Liber Czyste Szaleństwo, Liber Pola Karnego Lis, Liber Magia Futbolu, Liber Strzał i Gol, Mateusz Mijał, Liber Winny

NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO]

RSS 04/07/2012 12:56 Komentarze
Liber nagrał nowy singiel Winny z Mateuszem Mijałem. Niebawem premiera teledysku do singla Winny. Posłuchaj na Eska.pl Winny - Liber i Mateusz Mijał.


/
Ilustracja do artykułu: NOWOŚĆ Winny - Liber i Mateusz Mijal. Premiera teledysku niebawem. Posłuchaj na Eska.pl nowego singla Libera i Mateusza Mijała.[AUDIO]
Mateusz Mijał to lider formacji Chłopacy. No Powiedz Jak to największy przebój grupy Chłopacy.

Liber po przebojowej płycie Magia Futbolu, z której pochodzą największe hity EURO 2012 Czyste Szaleństwo i Pola Karnego Lis powraca ze spokojniejszymi kawałkami.

Liber był gościem czata Eska.pl. Zobacz zapis rozmowy


Posłuchaj Winny - Liber i Mateusz Mijał



Nie czytałeś jeszcze?

Ewelina Lisowska vs Dawid Podsiadło. Zobacz na Eska.pl kto ma większą szansę na karierę

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!
0

Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!

Premiera nowej piosenki Margaret odbędzie się podczas ESKA Music Awards 2016! Kawałek nosi tytuł Elephant i po raz pierwszy usłyszycie go 26 sierpnia w Szczecinie! Więcej informacji znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/08/2016 16:33
Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
24/08/2016 16:22
BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!
0

BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!

BEMY nagrał cover hitu Justina Biebera. Myślicie, że nowa wersja Love Yourself spodoba się fanom Kanadyjczyka?
24/08/2016 16:09
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
24/08/2016 15:46
Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!
0

Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!

Ręcznik, ogromne usta jak u Micka Jaggera i dwa olbrzymie nozdrza. Tyle wystarczy, by być królem internetu! Aaaaaaaa... trzeba również mieć specyficzne poczucie humoru! Na ESKA.pl prezentujemy Wam absolutny numer 1 w sieci!
24/08/2016 15:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]