WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta zespołu U2 w 2013 roku! - Najnowsza płyta U2 już w 2013
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowa płyta zespołu U2 w 2013 roku!: U2, RedOne, nowa płyta u2, najnowszy krążek u2

Nowa płyta zespołu U2 w 2013 roku!

RSS 17/07/2012 10:10 Komentarze 0
Wszystko póki co jest owiane tajemnicą. Jedna z wytwórni zdradziła jednak szczegóły dotyczące najnowszej płyty zespołu U2. 
/
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta zespołu U2 w 2013 roku!
Bono z ekipą nad swoim najnowszym albumem pracują z RedOne'em.

To producent takich wykonawców jak Jennifer Lopez i Lady Gaga.

Wytwórnia Mercury Records podaje, że najnowsza płyta U2 ukaże się w 2013 roku.

U2 podobno pracowali z Will.I.Amem i Davidem Guettą.

Ostatni album No Line On The Horizon ukazał się w 2009 roku.


Zobacz teledysk do piosenki U2 - With Or Without You

NB


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Bakermat - Teach Me. Posłuchaj i zobacz szalony teledysk ze staruszkami [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Bakermat - Teach Me. Posłuchaj i zobacz szalony teledysk ze staruszkami [VIDEO]

Bakermat - Teach Me to piątkowa premiera w Gorącej 20. Nowego singla holenderskiego didżeja słuchajcie premierowo na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18. Teledysk z pozytywnie zakręconymi staruszkami zobacz już teraz - na ESKA.pl
30/01/2015 13:51
Karol Bielecki - kim jest? Poznajcie rozgrywającego na MŚ w Katarze 2015 i odpalcie playlistę dedykowaną zawodnikowi [VIDEO]
0

Karol Bielecki - kim jest? Poznajcie rozgrywającego na MŚ w Katarze 2015 i odpalcie playlistę dedykowaną zawodnikowi [VIDEO]

Kim jest Karol Bielecki grający na MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015? Poznajcie Karola Bieleckiego - polskiego rozgrywającego w ręczną - razem z nami. Mamy dla Was nie tylko informacje, ile ma wzrostu i ile waży Karol Bielecki, ale także historię kontuzji jego oka i specjalną playlistę dedykowaną zawodnikowi. Karol Bielecki - gwiazda Katar 2015 - pod lupą ESKA.pl czeka po kliknięciu!
30/01/2015 13:50
The Voice of Poland 6: Robert Gawliński nowym jurorem? Zobaczcie, co wiemy o udziale Gwalińskiego w show TVP 2 [VIDEO]
0

The Voice of Poland 6: Robert Gawliński nowym jurorem? Zobaczcie, co wiemy o udziale Gwalińskiego w show TVP 2 [VIDEO]

The Voice of Poland 6 rusza wiosną 2015 roku. Produkcja programu wciąż poszukuje nowych jurorów. Wśród propozycji na krzesło trenera pojawiło się nazwisko Roberta Gawlińskiego. Informacje na temat Roberta Gawlińskiego w jury The Voice of Poland znajdziecie na ESKA.pl 
30/01/2015 13:25
Shakira urodziła syna. Drugie dziecko Shakiry jest już na świecie! Będzie przerwa w karierze? [VIDEO]
0

Shakira urodziła syna. Drugie dziecko Shakiry jest już na świecie! Będzie przerwa w karierze? [VIDEO]

Shakira urodziła syna! Autorka hitu Loca po raz drugi została mamą! Jak ma na imię drugie dziecko Shakiry? Czy to oznacza, że piosenkarka zrobi dłuższą przerwę w karierze muzycznej? Mamy nadzieję, że Gerard Pique pomoże Shakirze w opiece nad maluchami! 
30/01/2015 12:46
Sławomir Szmal - kim jest? Polski bramkarz na MŚ w Katarze 2015 nie przepuściłby tych muzycznych niewypałów [VIDEO]
0

Sławomir Szmal - kim jest? Polski bramkarz na MŚ w Katarze 2015 nie przepuściłby tych muzycznych niewypałów [VIDEO]

Kim jest Sławomir Szmal? To polski bramkarz, który w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej w Katarze 2015 będzie walczył o zwycięstwo polskich szczypiornistów. Jesteśmy przekonani, że Sławomir Szmal ustawiony w bramce podczas meczu Polska - Katar spisze się na medal. Gdyby, Szmal działał w branży muzycznej z pewnością nie wpuściłby na rynek wielu muzycznych niewypałów! 
30/01/2015 12:40
Donatan i Cleo - Hiper/Chimera: podwójna platyna oficjalnie przyznana! Tak sprzedaje się płyty w Polsce [VIDEO]
0

Donatan i Cleo - Hiper/Chimera: podwójna platyna oficjalnie przyznana! Tak sprzedaje się płyty w Polsce [VIDEO]

Płyta Donanatana i Cleo - Hiper/Chimera - jest już oficjalnie podwójnie platynowa! Dokładnie tak, Donatan i Cleo mogą pochwalić świetnym wynikiem sprzedaży albumu Hiper/Chimera. Ile osób kupiło Hiper/Chimerę do tej pory? Zobaczcie wynik sprzedaży wspólnego krążka Donatana i Cleo i sprawdźcie, jak na certyfikat ZPAV-u zareagował słowiański team odpowiedzialny za hity My Słowianie czy też Brać.
30/01/2015 12:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska