Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta zespołu U2 w 2013 roku! - Najnowsza płyta U2 już w 2013

Tagi związane z Nowa płyta zespołu U2 w 2013 roku!: U2, RedOne, nowa płyta u2, najnowszy krążek u2

Nowa płyta zespołu U2 w 2013 roku!

RSS 17/07/2012 10:10 Komentarze
Wszystko póki co jest owiane tajemnicą. Jedna z wytwórni zdradziła jednak szczegóły dotyczące najnowszej płyty zespołu U2. 
/
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta zespołu U2 w 2013 roku!
Bono z ekipą nad swoim najnowszym albumem pracują z RedOne'em.

To producent takich wykonawców jak Jennifer Lopez i Lady Gaga.

Wytwórnia Mercury Records podaje, że najnowsza płyta U2 ukaże się w 2013 roku.

U2 podobno pracowali z Will.I.Amem i Davidem Guettą.

Ostatni album No Line On The Horizon ukazał się w 2009 roku.


Zobacz teledysk do piosenki U2 - With Or Without You

NB


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16
0

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja online i w TV z meczu 12.02.16

Śląsk Wrocław - Wisła Kraków: transmisja z meczu online i w telewizji będzie dostępna! Na jakim kanale? Gdzie będzie dostępny darmowy stream z pojedynku 12.02.16? Już teraz podpowiedź znajdziecie na ESKA.pl!
09/02/2016 16:55
Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!
0

Mistrzowski taniec dziewczyny bez nogi. Jej umiejętności robią wrażenie!

Pokaz tańca w nowojorskim metrze to raczej mało zaskakujący widok dla mieszkańców miasta. Jednak ta dziewczyna przyciągnęła wzrok wszystkich. Roya, mimo swojej niepełnosprawności, która towarzyszy jej od urodzenia została tancerką, a w metrze pokazała, jak tańczy breakdance. Musicie to zobaczyć!
09/02/2016 16:23
Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY
0

Brodka: nowa płyta 2016 - znamy DATĘ PREMIERY

Nowa płyta Brodki 2016 jest już gotowa. Kiedy możemy się spodziewać premiery czwartego albumu Moniki? Artystka ogłosiła to na swoim Facebooku.
09/02/2016 16:21
Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?
0

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy transmisja na żywo w TV i online?

Eurowizja 2016: polskie preselekcje. Gdzie i kiedy oglądać w TV i online? Podpowiedź dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć występ Margaret, czy Edyty Górniak, mamy na ESKA.pl! Niespodzianką jest, że to telewidzowie zdecydują, kto pojedzie na Eurowizję 2016!
09/02/2016 16:13
Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?
0

Środa popielcowa. Popielec zaczyna Wielki Post - jak długo trwa Post?

W Środę Popielcową 10.02.2015 zaczyna się Wielki Post. W tradycji katolickiej okres refleksji i smutku, który poprzedza Wielkanoc. Ile trwa Wielki Post? Kiedy się kończy i kiedy jest Wielkanoc 2015? Sprawdź i posłuchaj refleksyjnych, nastrojowych utworów pasujących do tego okresu roku. 
09/02/2016 16:05
Ostatki - dziś ostatni ostatni dzień karnawału 2016! Jak go spędzić? Stawiamy na muzykę [VIDEO]
0

Ostatki - dziś ostatni ostatni dzień karnawału 2016! Jak go spędzić? Stawiamy na muzykę [VIDEO]

Ostatki 2016! Ostatni dzień karnawału bierzemy pod lupę na ESKA.pl serwując m.in. dokładną datę ostatków w 2016 roku. Zobaczcie już teraz, jaka jest odpowiedź na pytanie o koniec karnawału i co robić dzień przed Środą Popielcową. My stawiamy na muzykę!
09/02/2016 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA