WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta zespołu U2 w 2013 roku! - Najnowsza płyta U2 już w 2013

Tagi związane z Nowa płyta zespołu U2 w 2013 roku!: U2, RedOne, nowa płyta u2, najnowszy krążek u2

Nowa płyta zespołu U2 w 2013 roku!

RSS 17/07/2012 10:10 Komentarze
Wszystko póki co jest owiane tajemnicą. Jedna z wytwórni zdradziła jednak szczegóły dotyczące najnowszej płyty zespołu U2. 
/
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta zespołu U2 w 2013 roku!
Bono z ekipą nad swoim najnowszym albumem pracują z RedOne'em.

To producent takich wykonawców jak Jennifer Lopez i Lady Gaga.

Wytwórnia Mercury Records podaje, że najnowsza płyta U2 ukaże się w 2013 roku.

U2 podobno pracowali z Will.I.Amem i Davidem Guettą.

Ostatni album No Line On The Horizon ukazał się w 2009 roku.


Zobacz teledysk do piosenki U2 - With Or Without You

NB


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016
0

ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016

ESKA TV schodzi z z naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), ustępując miejsca nowemu kanałowi 8TV z tej samej grupy - ZPR. Na którym kanale znajdziesz ESKA TV, 8TV, Nowa TV i Hip Hop TV?
28/09/2016 02:38
Lara Gessler - kim jest poza byciem córką Magdy Gessler?
0

Lara Gessler - kim jest poza byciem córką Magdy Gessler?

Lara Gessler głównie kojarzona jest ze swoją matką, słynną restauratorką Magdą Gessler. Na ESKA.pl dowiecie się, czym na co dzień zajmuje się Lara i czy odziedziczyła talent po mamie.
27/09/2016 23:13
Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?
0

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński to główne postacie w nowym serialu, który od września możemy oglądać w TVN. Kim są bohaterowie serialu Na noże i gdzie jeszcze oglądać możemy ich talent aktorski? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/09/2016 23:00
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/09/2016 22:54
Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016

Wyniki LOTTO z 27.09.2016 mogą komuś przynieść szczęście i życie jak z bajki. Sprawdź, jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 27 września 2016. To może właśnie Ciebie czeka życie gwiazd!
27/09/2016 21:48
Kiedy powstało Google? 5 faktów na 18. urodziny Google
0

Kiedy powstało Google? 5 faktów na 18. urodziny Google

Kiedy powstało Google? Ma 18 lat! Właśnie 27.09.2016 Google Doodle świętuje pełnoletniość, ale tak naprawdę firma powstała wcześniej. Co o niej wiemy?
27/09/2016 21:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA