WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE] - Midnight Memories One Direction: znamy tytuł nowej, trzeciej płyty 1D! Zobacz zapowiedź na ESKA.pl [VIDEO]

Tagi związane z Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]: one direction, nowa płyta one direction, one direction 2013, trzecia płyta one direction, midnight memories one direction, midnight memories zapowiedź, midnight memories youtube, midnight memories premiera

Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]

RSS 06/09/2013 16:58 Komentarze

Midnight Memories to najprawdopodobniej tytuł nowej płyty One Direction. Nazwę trzeciego krążka w pierwszej zapowiedzi albumu prosto z YouTube układa z rozsypanych liter Harry Styles. Teaser już na ESKA.pl. Klikaj i zobacz!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]
Na początku września 2013 roku poznaliśmy tytuł nowej płyty One Direction - krążek Midnight Memories będzie trzecim studyjnym albumem w karierze zespołu. Skąd info o nazwie longplay'a? Directioners poczęstowani zostali pierwszą zapowiedzią nowej płyty 1D. Nagranie prosto z YouTube serwujemy już na ESKA.pl. W teaserze wystąpił Harry Styles.

Wokalista One Direction z rozsypanych liter układa tytuł trzeciej płyty boysbandu. Ze względu na to, że jest to pierwsza zapowiedź krążka, Hazza wskazał kolejność tylko pierwszych trzech liter. Sprytni fani rozszyfrowali jednak układankę odgadując, że chodzi o Midnight Memories.

>>> One Direction Polska mają już 2 lata! Ile lajków zebrali do tej pory? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Wcześniej One Direction w kilku wywiadach zdradzili, że piosenki na Midnight Memories będą mocno gitarowe i z większym pazurem niż dotychczas. Kiedy premiera? Krążek w Polsce będzie dostępny od 26 listopada 2013 roku.


Zobacz pierwszą zapowiedź Midnight Memories - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!
0

Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!

Premiera nowej piosenki Margaret odbędzie się podczas ESKA Music Awards 2016! Kawałek nosi tytuł Elephant i po raz pierwszy usłyszycie go 26 sierpnia w Szczecinie! Więcej informacji znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/08/2016 16:33
Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
24/08/2016 16:22
BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!
0

BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!

BEMY nagrał cover hitu Justina Biebera. Myślicie, że nowa wersja Love Yourself spodoba się fanom Kanadyjczyka?
24/08/2016 16:09
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
24/08/2016 15:46
Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!
0

Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!

Ręcznik, ogromne usta jak u Micka Jaggera i dwa olbrzymie nozdrza. Tyle wystarczy, by być królem internetu! Aaaaaaaa... trzeba również mieć specyficzne poczucie humoru! Na ESKA.pl prezentujemy Wam absolutny numer 1 w sieci!
24/08/2016 15:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]