Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE] - Midnight Memories One Direction: znamy tytuł nowej, trzeciej płyty 1D! Zobacz zapowiedź na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]: one direction, nowa płyta one direction, one direction 2013, trzecia płyta one direction, midnight memories one direction, midnight memories zapowiedź, midnight memories youtube, midnight memories premiera

Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]

RSS 06/09/2013 16:58 Komentarze 0

Midnight Memories to najprawdopodobniej tytuł nowej płyty One Direction. Nazwę trzeciego krążka w pierwszej zapowiedzi albumu prosto z YouTube układa z rozsypanych liter Harry Styles. Teaser już na ESKA.pl. Klikaj i zobacz!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]
Na początku września 2013 roku poznaliśmy tytuł nowej płyty One Direction - krążek Midnight Memories będzie trzecim studyjnym albumem w karierze zespołu. Skąd info o nazwie longplay'a? Directioners poczęstowani zostali pierwszą zapowiedzią nowej płyty 1D. Nagranie prosto z YouTube serwujemy już na ESKA.pl. W teaserze wystąpił Harry Styles.

Wokalista One Direction z rozsypanych liter układa tytuł trzeciej płyty boysbandu. Ze względu na to, że jest to pierwsza zapowiedź krążka, Hazza wskazał kolejność tylko pierwszych trzech liter. Sprytni fani rozszyfrowali jednak układankę odgadując, że chodzi o Midnight Memories.

>>> One Direction Polska mają już 2 lata! Ile lajków zebrali do tej pory? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Wcześniej One Direction w kilku wywiadach zdradzili, że piosenki na Midnight Memories będą mocno gitarowe i z większym pazurem niż dotychczas. Kiedy premiera? Krążek w Polsce będzie dostępny od 26 listopada 2013 roku.


Zobacz pierwszą zapowiedź Midnight Memories - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
03/08/2015 23:35
Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?
0

Zoolander 2: nowy trailer już jest. Czy jest na nim Ariana Grande?

Zoolander 2 nowy trailer już jest! Czy w nowym zwiastunie filmu pojawi się Ariana Grande? Sprawdź trailer filmu na ESKA.pl
03/08/2015 22:33
Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?
0

Pogoda na sierpień 2015 - długoterminowa. Zobaczcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. Będzie Hot n Cold?

Pogoda na sierpień 2015: długoterminowe prognozy pogody zapowiadają nam słoneczną drugą część wakacji? Gdzie udać się na odpoczynek - w góry czy nad morze? Zanim odpowiecie na to pytanie, koniecznie sprawdźcie miesięczną pogodę na sierpień 2015. 
03/08/2015 16:47
Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg
0

Dr. Dre - Compton: A Soundtrack - po 16 latach oczekiwania na Detox. Gościnnie Eminem i Snoop Dogg

Dr. Dre zaskoczył wszystkich fanów. Po 16 latach zapowiedzi płyty Detox, kiedy wszyscy zwątpili, że kiedykolwiek się ukaże, Dre poinformował, że wypuści album Compton: A Soundtrack.
03/08/2015 16:43
Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!
0

Perseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!

Perseidy 2015 w Warszawie oglądać będzie można uczestnicząc w specjalnych imprezach i wydarzeniach z okazji nocy spadających gwiazd. Zobaczcie, gdzie oglądać Perseidy 2015 w Warszawie z innymi obserwatorami i co na noc spadających gwiazd szykuje Centrum Nauki Kopernik. Let's Get It Started!
03/08/2015 16:22
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - bilety na trybuny i na płytę. Gdzie kupić?

ESKA Music Awards 2015 - gdzie kupić bilety na numerowane miejsca siedzące na trybunach? Sprawdź szczegóły przed zakupem wejściówek na ceremonię wręczenia prestiżowych statuetek, które zostaną rozdane już 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!
03/08/2015 15:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska