WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE] - Midnight Memories One Direction: znamy tytuł nowej, trzeciej płyty 1D! Zobacz zapowiedź na ESKA.pl [VIDEO]

Tagi związane z Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]: one direction, nowa płyta one direction, one direction 2013, trzecia płyta one direction, midnight memories one direction, midnight memories zapowiedź, midnight memories youtube, midnight memories premiera

Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]

RSS 06/09/2013 16:58 Komentarze

Midnight Memories to najprawdopodobniej tytuł nowej płyty One Direction. Nazwę trzeciego krążka w pierwszej zapowiedzi albumu prosto z YouTube układa z rozsypanych liter Harry Styles. Teaser już na ESKA.pl. Klikaj i zobacz!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]
Na początku września 2013 roku poznaliśmy tytuł nowej płyty One Direction - krążek Midnight Memories będzie trzecim studyjnym albumem w karierze zespołu. Skąd info o nazwie longplay'a? Directioners poczęstowani zostali pierwszą zapowiedzią nowej płyty 1D. Nagranie prosto z YouTube serwujemy już na ESKA.pl. W teaserze wystąpił Harry Styles.

Wokalista One Direction z rozsypanych liter układa tytuł trzeciej płyty boysbandu. Ze względu na to, że jest to pierwsza zapowiedź krążka, Hazza wskazał kolejność tylko pierwszych trzech liter. Sprytni fani rozszyfrowali jednak układankę odgadując, że chodzi o Midnight Memories.

>>> One Direction Polska mają już 2 lata! Ile lajków zebrali do tej pory? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Wcześniej One Direction w kilku wywiadach zdradzili, że piosenki na Midnight Memories będą mocno gitarowe i z większym pazurem niż dotychczas. Kiedy premiera? Krążek w Polsce będzie dostępny od 26 listopada 2013 roku.


Zobacz pierwszą zapowiedź Midnight Memories - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?
0

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!
24/07/2016 19:55
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 19:55
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/07/2016 19:51
Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?
0

Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?

Maffashion pojawiła się w teledysku do piosenki Przez ciebie. Internauci zareagowali i stwierdzili, że to... disco-polo! Dostało się autorowi utworu, ale czy również popularnej szafiarce? Szczegóły na ESKA.pl
24/07/2016 18:50
Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!
0

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!

Ślub od pierwszego wejrzenia - to nowość w jesiennej ramówce TVN-u. Na czym polega program? Państwo młodzi po raz pierwszy spotkają się ze sobą przed kościelnym ołtarzem! Szczegóły o kontrowersyjnym show stacji - oczywiście na ESKA.pl
24/07/2016 16:43
Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
0

Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Kiedy odbędzie się Tomorrowland 2016? Takie pytanie z pewnością już teraz zadaje sobie wielu fanów fantastycznej zabawy przy muzyce elektronicznej. Sprawdź szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland - na ESKA.pl
24/07/2016 16:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów