Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE] - Midnight Memories One Direction: znamy tytuł nowej, trzeciej płyty 1D! Zobacz zapowiedź na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]: one direction, nowa płyta one direction, one direction 2013, trzecia płyta one direction, midnight memories one direction, midnight memories zapowiedź, midnight memories youtube, midnight memories premiera

Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]

RSS 06/09/2013 16:58 Komentarze 0

Midnight Memories to najprawdopodobniej tytuł nowej płyty One Direction. Nazwę trzeciego krążka w pierwszej zapowiedzi albumu prosto z YouTube układa z rozsypanych liter Harry Styles. Teaser już na ESKA.pl. Klikaj i zobacz!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]
Na początku września 2013 roku poznaliśmy tytuł nowej płyty One Direction - krążek Midnight Memories będzie trzecim studyjnym albumem w karierze zespołu. Skąd info o nazwie longplay'a? Directioners poczęstowani zostali pierwszą zapowiedzią nowej płyty 1D. Nagranie prosto z YouTube serwujemy już na ESKA.pl. W teaserze wystąpił Harry Styles.

Wokalista One Direction z rozsypanych liter układa tytuł trzeciej płyty boysbandu. Ze względu na to, że jest to pierwsza zapowiedź krążka, Hazza wskazał kolejność tylko pierwszych trzech liter. Sprytni fani rozszyfrowali jednak układankę odgadując, że chodzi o Midnight Memories.

>>> One Direction Polska mają już 2 lata! Ile lajków zebrali do tej pory? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Wcześniej One Direction w kilku wywiadach zdradzili, że piosenki na Midnight Memories będą mocno gitarowe i z większym pazurem niż dotychczas. Kiedy premiera? Krążek w Polsce będzie dostępny od 26 listopada 2013 roku.


Zobacz pierwszą zapowiedź Midnight Memories - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować
0

Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować

Pharrell Williams w Polsce w 2015 roku? Fani wokalisty domagają się koncertu Williamsa w Polsce. Na ESKA.pl dorzucamy 5 powodów, dla których Pharrell Williams powinien zaśpiewać w Polsce! 
04/07/2015 22:33
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
04/07/2015 22:03
SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO
0

SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO

HIT INTERNETU: Polska odpowiedź na klip dziewczyn ze SketchShe. Zobacz fenomenalne nagranie Mime Through Time z muzyczną podróżą przez czas. 
04/07/2015 19:22
Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria
0

Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria

Chipsu ft. Luxuria Astaroth - Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
04/07/2015 17:23
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
04/07/2015 16:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska