WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE] - Midnight Memories One Direction: znamy tytuł nowej, trzeciej płyty 1D! Zobacz zapowiedź na ESKA.pl [VIDEO]

Tagi związane z Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]: one direction, nowa płyta one direction, one direction 2013, trzecia płyta one direction, midnight memories one direction, midnight memories zapowiedź, midnight memories youtube, midnight memories premiera

Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]

RSS 06/09/2013 16:58 Komentarze

Midnight Memories to najprawdopodobniej tytuł nowej płyty One Direction. Nazwę trzeciego krążka w pierwszej zapowiedzi albumu prosto z YouTube układa z rozsypanych liter Harry Styles. Teaser już na ESKA.pl. Klikaj i zobacz!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta One Direction to Midnight Memories! Zobacz zapowiedź krążka z Harrym Stylesem [VIDEO YOUTUBE]
Na początku września 2013 roku poznaliśmy tytuł nowej płyty One Direction - krążek Midnight Memories będzie trzecim studyjnym albumem w karierze zespołu. Skąd info o nazwie longplay'a? Directioners poczęstowani zostali pierwszą zapowiedzią nowej płyty 1D. Nagranie prosto z YouTube serwujemy już na ESKA.pl. W teaserze wystąpił Harry Styles.

Wokalista One Direction z rozsypanych liter układa tytuł trzeciej płyty boysbandu. Ze względu na to, że jest to pierwsza zapowiedź krążka, Hazza wskazał kolejność tylko pierwszych trzech liter. Sprytni fani rozszyfrowali jednak układankę odgadując, że chodzi o Midnight Memories.

>>> One Direction Polska mają już 2 lata! Ile lajków zebrali do tej pory? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Wcześniej One Direction w kilku wywiadach zdradzili, że piosenki na Midnight Memories będą mocno gitarowe i z większym pazurem niż dotychczas. Kiedy premiera? Krążek w Polsce będzie dostępny od 26 listopada 2013 roku.


Zobacz pierwszą zapowiedź Midnight Memories - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 14:18
Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę i zachwyciła. Rewelacyjny występ  artystki na ESKA.pl
0

Sylwia Grzeszczak wróciła na scenę i zachwyciła. Rewelacyjny występ artystki na ESKA.pl

Sylwia Grzeszczak na Polsat SuperHit Festiwal 2016 zaliczyła swój wielki muzyczny powrót! Wokalistka wystąpiła na Koncercie Platynowym w Operze Leśnej po raz pierwszy od czasu narodzin dziecka. Co zaśpiewała i jak wypadła po przerwie? Sprawdźcie szczegóły i zobaczcie wideo na ESKA.pl!
30/05/2016 14:10
Dzień Dziecka 2016: prezenty muzyczne last minute. Co kupić na 1 czerwca?
0

Dzień Dziecka 2016: prezenty muzyczne last minute. Co kupić na 1 czerwca?

Dzień Dziecka 2016: jaki prezent dla dzieci? ESKA.pl poleca muzyczne niespodzianki, z których Wasza pociecha na pewno będzie zadowolona! Kilka naszych propozycji na ostatnią chwilę do sprawdzenia już teraz >>
30/05/2016 14:00
Cristiano Ronaldo śpiewa z Jennifer Lopez w nowym teledysku RedOne
0

Cristiano Ronaldo śpiewa z Jennifer Lopez w nowym teledysku RedOne

Cristiano Ronaldo śpiewa w nowym teledysku RedOne do piosenki Don't You Need Somebody. Oprócz piłkarza Realu Madryt można tam zobaczyć również m.in. Jennifer Lopez. Zobacz zapowiedź tego wyjątkowego wideoklipu już teraz - na ESKA.pl!
30/05/2016 13:48
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
30/05/2016 13:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016