WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO] - One Direction na nowej płycie i filmie This Is Us zarobią miliony funtów! Ile zgarną 1D w 2013 roku? [VIDEO]

Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO]

RSS 20/08/2013 10:37 Komentarze

Ile pieniędzy zarobią One Direction pod koniec 2013 roku mając za sobą premierę filmu This Is Us i nową płytę na sklepowych półkach? Na konto każdego z członków boysbandu wpłyną grube miliony. O jakiej kwocie mówią media? My już wiemy! Sprawdź na ESKA.pl!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO]
Ile zarabiają One Direction? - to pytanie na nowo odżyło, kiedy wiemy już, że nowa płyta One Direction i film This Us to dwa projekty 1D na 2013 rok. Jak podaje Capital FM szacuje się, że każdy z boysbandu będzie warty blisko 60 mln funtów. Na taką pokaźną sumkę złożą się nie tylko dochody z Take Me Home Tour, ale i pieniądze ze sprzedaży biletów na This Is Us i sprzedaży nowego singla Best Song Ever.

Jeśli te spekulacje okażą się prawdą, to możemy być pewni, że Liam, Harry, Niall, Louis i Zayn będą rządzić w zestawieniach Forbesa na najbogatsze gwiazdy poniżej 30 roku życia. W 2013 roku na pierwszym miejscu tego rankingu uplasowała się Lady Gaga.

>>> Lady Gaga szykująca premierę ARTPOP najlepiej zarabiającą gwiazdą poniżej 30-stki! Ile ma $? [VIDEO]

Jak myślicie, na co One Direction przeznaczą zarobione miliony? Nowe projekty, drogie samochody a może działalność charytatywna? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie.


Zobacz Best Song Ever - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
02/05/2016 17:17
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
02/05/2016 22:12
Matura 2016: lektury. Co będzie na maturze z języka polskiego? Przewidywania
0

Matura 2016: lektury. Co będzie na maturze z języka polskiego? Przewidywania

Matura 2016: jakie lektury obstawiacie na egzaminie z polskiego? My na ESKA.pl sprawdziliśmy przewidywania internautów, co do lektury na maturze 2016 z języka polskiego. Nie brakuje takich tytułów, jak: Przedwiośnie, Wesele czy Lalka!
02/05/2016 22:12
3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta
0

3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta

Obchody 3 maja 2016 w Warszawie to sprawa ważna, nie tylko dla mieszkańców stolicy. Specjalnie dla Was, w jedno miejsce zebraliśmy program uroczystości na Święto Konstytucji 3 maja na 2016 rok z udziałem prezydenta. Sprawdźcie na ESKA.pl, co i o której godzinie 03.05.2015 w stolicy
02/05/2016 21:39
Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]
0

Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]

Mario Miranda - to autor wielu ilustracji przedstawiających znane miasta. Popularny podróżnik i rysownik jest bohaterem Google Doodle 2.05.2016. Sprawdź 5 najlepszych ciekawostek o tym niezwykłym artyście!
02/05/2016 20:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

02/05/2016 15:19

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA