WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO] - One Direction na nowej płycie i filmie This Is Us zarobią miliony funtów! Ile zgarną 1D w 2013 roku? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO]

RSS 20/08/2013 10:37 Komentarze 0

Ile pieniędzy zarobią One Direction pod koniec 2013 roku mając za sobą premierę filmu This Is Us i nową płytę na sklepowych półkach? Na konto każdego z członków boysbandu wpłyną grube miliony. O jakiej kwocie mówią media? My już wiemy! Sprawdź na ESKA.pl!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO]
Ile zarabiają One Direction? - to pytanie na nowo odżyło, kiedy wiemy już, że nowa płyta One Direction i film This Us to dwa projekty 1D na 2013 rok. Jak podaje Capital FM szacuje się, że każdy z boysbandu będzie warty blisko 60 mln funtów. Na taką pokaźną sumkę złożą się nie tylko dochody z Take Me Home Tour, ale i pieniądze ze sprzedaży biletów na This Is Us i sprzedaży nowego singla Best Song Ever.

Jeśli te spekulacje okażą się prawdą, to możemy być pewni, że Liam, Harry, Niall, Louis i Zayn będą rządzić w zestawieniach Forbesa na najbogatsze gwiazdy poniżej 30 roku życia. W 2013 roku na pierwszym miejscu tego rankingu uplasowała się Lady Gaga.

>>> Lady Gaga szykująca premierę ARTPOP najlepiej zarabiającą gwiazdą poniżej 30-stki! Ile ma $? [VIDEO]

Jak myślicie, na co One Direction przeznaczą zarobione miliony? Nowe projekty, drogie samochody a może działalność charytatywna? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie.


Zobacz Best Song Ever - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
"Jak ymienić literz", "Jak odwrócić ekran" i inne komputerowe żarty na Prima Aprilis. Zobacz jak łatwo wkręcić znajomych na Prima Aprilis 2015
0

"Jak ymienić literz", "Jak odwrócić ekran" i inne komputerowe żarty na Prima Aprilis. Zobacz jak łatwo wkręcić znajomych na Prima Aprilis 2015

"Jak ymienić literz" to jedna z najdziwniejszych fraz jakie pojawiają się wśród pytań do Google. To efekt przypadku, lub świetnego prostego żartu, który możecie wykorzystać na Prima Aprilis. Sprawdźcie 5 prostych kawałów primaaprilisowych do szkoły, biura i domu.
01/04/2015 07:02
Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]
0

Prima Aprilis 2015 - żarty na 1 kwietnia 2015. Jak wkręcić znajomych? Uważajcie nie tylko na CeZika! [VIDEO]

Prima Aprilis tuż tuż. Czy przygotowaliście już żarty na 1 kwietnia 2015? Pomysły na żarty na Prima Aprilis znajdziecie na ESKA.pl. Przeczytajcie, zanim sami dacie się wkręcić. 
01/04/2015 07:02
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: o której godzinie jaki egzamin? Sprawdź, z czego będzie test i posłuchaj Check It Out [VIDEO]
1

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: o której godzinie jaki egzamin? Sprawdź, z czego będzie test i posłuchaj Check It Out [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 coraz bliżej. Kiedy i o której godzinie uczniowie rozpoczną pisanie? Sprawdź, jakie przedmioty obowiązują w czasie dwóch części sprawdzianu. Śledzenie szczegółów testu na ESKA.pl umili Wam przebój Check It Out
01/04/2015 07:01
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: co zabrać. Co można, a czego nie można wnieść na salę? It's The Final Countdown [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: co zabrać. Co można, a czego nie można wnieść na salę? It's The Final Countdown [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 zbliża się wielkimi krokami. Tuż przed rozpoczęciem egzaminu na koniec podstawówki warto sprawdzić, co można ze sobą zabrać, a czego nie na sprawdzian szóstoklasisty. Zasady przed nadchodzącym egzaminie uległy zmianie? Czy w tym roku na salę można wnieść ze sobą kalkulator? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi dot. najważniejszych spraw związanych z najważniejszym sprawdzianem w szkole podstawowej 
01/04/2015 07:01
Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]
1

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: przecieki. Czy można znaleźć pytania? Dla szukających - hit Dreamer! [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - co będzie na teście? To pytanie zadają sobie piszący. Czy można liczyć na przecieki ze sprawdzianu szóstoklasisty 2015? Wielu uczniów marzy chociaż o informacjach z języka polskiego: opowiadanie, opis a może list.... ESKA.pl sprawdza, co w trawie piszczy!
01/04/2015 07:01
Druga część 50 twarzy Greya: Madonna zagra Mrs. Robinson! Dobry wybór? Pasuje do Jamiego Dornana? [VIDEO]
0

Druga część 50 twarzy Greya: Madonna zagra Mrs. Robinson! Dobry wybór? Pasuje do Jamiego Dornana? [VIDEO]

Madonna zagra w drugiej części 50 twarzy Greya! Rola Mrs. Robinson dla Królowej Popu to pierwsze oficjalne ogłoszenie przygotowane przez producentów Ciemniejszej strony Greya, które zostało rozesłane w specjalnym materiale prasowym pod koniec marca 2015 roku. Co wiemy o Madonnie grającej Mrs. Robinson? Sceny z udziałem wokalistki mogą przebić te przypisane głównym bohaterom!
01/04/2015 02:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska