Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO] - One Direction na nowej płycie i filmie This Is Us zarobią miliony funtów! Ile zgarną 1D w 2013 roku? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO]

RSS 20/08/2013 10:37 Komentarze 0

Ile pieniędzy zarobią One Direction pod koniec 2013 roku mając za sobą premierę filmu This Is Us i nową płytę na sklepowych półkach? Na konto każdego z członków boysbandu wpłyną grube miliony. O jakiej kwocie mówią media? My już wiemy! Sprawdź na ESKA.pl!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO]
Ile zarabiają One Direction? - to pytanie na nowo odżyło, kiedy wiemy już, że nowa płyta One Direction i film This Us to dwa projekty 1D na 2013 rok. Jak podaje Capital FM szacuje się, że każdy z boysbandu będzie warty blisko 60 mln funtów. Na taką pokaźną sumkę złożą się nie tylko dochody z Take Me Home Tour, ale i pieniądze ze sprzedaży biletów na This Is Us i sprzedaży nowego singla Best Song Ever.

Jeśli te spekulacje okażą się prawdą, to możemy być pewni, że Liam, Harry, Niall, Louis i Zayn będą rządzić w zestawieniach Forbesa na najbogatsze gwiazdy poniżej 30 roku życia. W 2013 roku na pierwszym miejscu tego rankingu uplasowała się Lady Gaga.

>>> Lady Gaga szykująca premierę ARTPOP najlepiej zarabiającą gwiazdą poniżej 30-stki! Ile ma $? [VIDEO]

Jak myślicie, na co One Direction przeznaczą zarobione miliony? Nowe projekty, drogie samochody a może działalność charytatywna? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie.


Zobacz Best Song Ever - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: etap 4. Jaworzno - Nowy Sącz. Transmisja na żywo - gdzie oglądać? Watch n'Learn
0

Tour de Pologne 2015: etap 4. Jaworzno - Nowy Sącz. Transmisja na żywo - gdzie oglądać? Watch n'Learn

Tour de Pologne 2015: transmisja na żywo z 4. etapu z Jaworzna do Nowego Sącza - na jakim kanale śledzić osiągnięcia polskich kolarzy? Sprawdzamy informacje na temat transmisji w TV i online kolejnego etapu TdP 2015
05/08/2015 11:34
Louis Tomlinson o dziecku w pierwszym wywiadzie w TV. Zobaczcie, jak zareagował na pytanie o ojcostwo
0

Louis Tomlinson o dziecku w pierwszym wywiadzie w TV. Zobaczcie, jak zareagował na pytanie o ojcostwo

Dziecko Louisa Tomlinsona to temat, którzy poruszyli prowadzący Good Morning America podczas wizyty One Direction w show 4 sierpnia 2015 roku. Louis Tomlinson ojcem zostanie już wkrótce, co potwierdził oczywiście osobiście. A jaka była jego reakcja na pytanie o dziecko? Filmik zdradza wszystko!
05/08/2015 10:42
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
05/08/2015 10:14
Google Doodle - 101. rocznica pierwszej elektrycznej sygnalizacji świetlnej + muzyczne Electricity
0

Google Doodle - 101. rocznica pierwszej elektrycznej sygnalizacji świetlnej + muzyczne Electricity

Google Doodle - grafika z 05.08.2015 powstała na cześć... sygnalizacji świetlnej! 5 sierpnia obchodzimy 101. rocznicę pierwszej elektrycznej sygnalizacji świetlnej. Na ESKA.pl wprowadzenie sygnalizacji drogowej uczcimy muzycznie - posłuchajcie kawałka Electricity 
05/08/2015 10:13
WYNIKI konkursu PAPIEROWE MIASTA - kto wygrał płytę z muzyką z filmu?
0

WYNIKI konkursu PAPIEROWE MIASTA - kto wygrał płytę z muzyką z filmu?

WYNIKI konkursu PAPIEROWE MIASTA - kto wygrał płytę z muzyką z filmu? Z okazji kinowej premiery ekranizacji powieści Johna Greene'a na ESKA.pl rozdajemy 5 płyt CD z muzyką z filmu Papierowe Miasta. Sprawdź, kto je dostanie!    
05/08/2015 09:58
Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015: będzie kontrowersyjnie?
0

Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015: będzie kontrowersyjnie?

Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015. Piosenkarka umieściła w sieci krótki filmik promujący galę VMA 2015. Zapowiada się wiele kontrowersji? Przekonajcie się sami! 
05/08/2015 09:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska