WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO] - One Direction na nowej płycie i filmie This Is Us zarobią miliony funtów! Ile zgarną 1D w 2013 roku? [VIDEO]

Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO]

RSS 20/08/2013 10:37 Komentarze

Ile pieniędzy zarobią One Direction pod koniec 2013 roku mając za sobą premierę filmu This Is Us i nową płytę na sklepowych półkach? Na konto każdego z członków boysbandu wpłyną grube miliony. O jakiej kwocie mówią media? My już wiemy! Sprawdź na ESKA.pl!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO]
Ile zarabiają One Direction? - to pytanie na nowo odżyło, kiedy wiemy już, że nowa płyta One Direction i film This Us to dwa projekty 1D na 2013 rok. Jak podaje Capital FM szacuje się, że każdy z boysbandu będzie warty blisko 60 mln funtów. Na taką pokaźną sumkę złożą się nie tylko dochody z Take Me Home Tour, ale i pieniądze ze sprzedaży biletów na This Is Us i sprzedaży nowego singla Best Song Ever.

Jeśli te spekulacje okażą się prawdą, to możemy być pewni, że Liam, Harry, Niall, Louis i Zayn będą rządzić w zestawieniach Forbesa na najbogatsze gwiazdy poniżej 30 roku życia. W 2013 roku na pierwszym miejscu tego rankingu uplasowała się Lady Gaga.

>>> Lady Gaga szykująca premierę ARTPOP najlepiej zarabiającą gwiazdą poniżej 30-stki! Ile ma $? [VIDEO]

Jak myślicie, na co One Direction przeznaczą zarobione miliony? Nowe projekty, drogie samochody a może działalność charytatywna? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie.


Zobacz Best Song Ever - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?
0

Początek roku szkolnego 2016/17 - kiedy pierwsze lekcje?

Początek roku szkolnego 2016/2017 zbliża się wielkimi krokami. Na zakończenie wakacji sprawdzamy kiedy uczniowie rozpoczną lekcje.
22/08/2016 16:04
Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!
0

Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!

Premiera nowej piosenki Margaret odbędzie się podczas ESKA Music Awards 2016! Kawałek nosi tytuł Elephant i po raz pierwszy usłyszycie go 26 sierpnia w Szczecinie! Więcej informacji znajdziecie już teraz na ESKA.pl!
24/08/2016 16:33
Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
24/08/2016 16:22
BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!
0

BEMY w coverze hitu Justina Biebera. Nowa wersja Love Yourself!

BEMY nagrał cover hitu Justina Biebera. Myślicie, że nowa wersja Love Yourself spodoba się fanom Kanadyjczyka?
24/08/2016 16:09
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
24/08/2016 15:46
Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!
0

Internet oszalał na punkcie dziwnych zachowań Cristiana Oliverasa!

Ręcznik, ogromne usta jak u Micka Jaggera i dwa olbrzymie nozdrza. Tyle wystarczy, by być królem internetu! Aaaaaaaa... trzeba również mieć specyficzne poczucie humoru! Na ESKA.pl prezentujemy Wam absolutny numer 1 w sieci!
24/08/2016 15:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

Margaret w Elephant jak Miley Cyrus we Wrecking Ball [VIDEO]

18/08/2016 10:16

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]