WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO] - One Direction na nowej płycie i filmie This Is Us zarobią miliony funtów! Ile zgarną 1D w 2013 roku? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO]

RSS 20/08/2013 10:37 Komentarze 0

Ile pieniędzy zarobią One Direction pod koniec 2013 roku mając za sobą premierę filmu This Is Us i nową płytę na sklepowych półkach? Na konto każdego z członków boysbandu wpłyną grube miliony. O jakiej kwocie mówią media? My już wiemy! Sprawdź na ESKA.pl!

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta One Direction i film This Is Us: ile 1D zarobią pod koniec 2013 roku? My już wiemy! [VIDEO]
Ile zarabiają One Direction? - to pytanie na nowo odżyło, kiedy wiemy już, że nowa płyta One Direction i film This Us to dwa projekty 1D na 2013 rok. Jak podaje Capital FM szacuje się, że każdy z boysbandu będzie warty blisko 60 mln funtów. Na taką pokaźną sumkę złożą się nie tylko dochody z Take Me Home Tour, ale i pieniądze ze sprzedaży biletów na This Is Us i sprzedaży nowego singla Best Song Ever.

Jeśli te spekulacje okażą się prawdą, to możemy być pewni, że Liam, Harry, Niall, Louis i Zayn będą rządzić w zestawieniach Forbesa na najbogatsze gwiazdy poniżej 30 roku życia. W 2013 roku na pierwszym miejscu tego rankingu uplasowała się Lady Gaga.

>>> Lady Gaga szykująca premierę ARTPOP najlepiej zarabiającą gwiazdą poniżej 30-stki! Ile ma $? [VIDEO]

Jak myślicie, na co One Direction przeznaczą zarobione miliony? Nowe projekty, drogie samochody a może działalność charytatywna? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie.


Zobacz Best Song Ever - One Direction!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran - śmieszna wersja Thinking Out Loud w wykonaniu fana podbija internet [VIDEO]
0

Ed Sheeran - śmieszna wersja Thinking Out Loud w wykonaniu fana podbija internet [VIDEO]

Teledysk Eda Sheerana w wersji jakiej nie widzieliście. Dla jednych zabawny filmik, dla innych obrzydliwa parodia. Fanowskie wideo do piosenki Thinking Out Loud wywołuje skrajne reakcje. Jak wygląda Ed Sheeran w tym filmie - sprawdźcie na eska.pl
27/01/2015 16:07
Jessie Were w Polsce 2015: bilety na koncert w Warszawie, informacje na ESKA.pl
0

Jessie Were w Polsce 2015: bilety na koncert w Warszawie, informacje na ESKA.pl

Jessie Ware wystąpi w Polsce 7 lutego 2015 roku. Koncert brytyjskiej wokalistki odbędzie się na warszawskim Torwarze. Co z biletami na koncert Jessie Ware? Jaka jest cena wejściówek na występ Jessie Ware? Informacje na temat znajdziecie na ESKA.pl 
27/01/2015 15:33
Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: DVBBS & Dropgun - Pyramids (ft. Sanjin) to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Czy słuchaczom spodoba się nowy, taneczny numer?
27/01/2015 14:58
Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Selena Gomez i Zedd: I Want You To Know. Wspólna piosenka i... miłość? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Selena Gomez i Zedd razem - muzycznie i nie tylko - to tematy numer jeden w Stanach w kategorii show-biznes. W sieci roi się od informacji o nowej piosence Seleny Gomez 2015 zatytułowanej najprawdopodobniej I Want You To Know, którą wyprodukować miał właśnie Zedd. Co wiemy o duecie Selena Gomez i Zedd zawodowo i prywatnie? Zobaczcie na ESKA.pl!
27/01/2015 14:57
Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]
0

Live Earth 2015: kiedy, gdzie, kto wystąpi? Największy koncert świata wraca! [VIDEO]

Druga edycja Live Earth potwierdzona! Live Earth 2015 będzie najprawdopodobniej największym muzycznym wydarzeniem na świecie. Co to jest Live Earth, kiedy i gdzie się odbędzie oraz kto wystąpi w ramach eventu? Zobaczcie zapowiedź Live Earth 2015 i sprawdźcie wszystkie informacje!
27/01/2015 14:31
Eurowizja 2015: kiedy wystąpi Polska? Znamy datę. Zobaczcie, kiedy występ polskiego reprezentanta [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: kiedy wystąpi Polska? Znamy datę. Zobaczcie, kiedy występ polskiego reprezentanta [VIDEO]

Eurowizja 2015: Polska wystąpi w drugiej połowie drugiego półfinału. O dacie występu polskiego reprezentanta na Eurowizji 2015 zdecydowało losowanie. Szczegóły dotyczące występu Polski na EUROWIZJI 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
27/01/2015 14:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska