WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Miley Cyrus ukaże się w 2017 roku!

Tagi związane z Nowa płyta Miley Cyrus ukaże się w 2017 roku!: miley cyrus 2017

Nowa płyta Miley Cyrus ukaże się w 2017 roku!

RSS 16/02/2017 16:28 Komentarze

Fani Miley Cyrus mogą zacierać ręce. Nowa płyta autorki hitu Wrecking Ball ma się ukazać jeszcze w tym roku! Co jeszcze wiemy na temat nadchodzącego albumu Miley Cyrus?

Nowa płyta Miley Cyrus 2017: gwiazda wróciła do studia Nowa płyta Miley Cyrus 2017: gwiazda wróciła do studia / fot. youtube.com / MileyCyrusVEVO
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Miley Cyrus ukaże się w 2017 roku!

Miley Cyrus powraca! Premiera nowej płyty wokalistki ma nastąpić jeszcze w tym roku. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi szefów wytwórni RCA Records, którzy udzielili wywiadu serwisowi muzycznemu Music Business Worldwide, w którym zdradzili plany wydawnicze firmy na najbliższe miesiące. Okazuje się, że nowy album Miley, obok m.in. nowości od Pink i Tinashe, jest jednym z priorytetowych projektów wytwórni w 2017 roku!

>> MTV EMA 2017: gdzie i kiedy odbędzie się gala rozdania nagród?

Nowa płyta Miley Cyrus 2017 - kiedy premiera?

Dokładna data premiery kolejnej płyty Miley Cyrus nie jest jeszcze znana. To wszystko dlatego, że prace nad następcą krążka Bangerz z 2013 roku (album Miley Cyrus & Her Dead Petz był artystycznym projektem wydanym poza dużą wytwórnią) są jeszcze w początkowej fazie i trudno jest na razie komukolwiek przewidzieć, kiedy artystka będzie gotowa ze swoim nowym materiałem.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 39 - WALKI: którą warto obejrzeć? GŁOSOWANIE
0

KSW 39 - WALKI: którą warto obejrzeć? GŁOSOWANIE

KSW 39 już 27 maja 2017! Której walki nie można przegapić? Dajcie znać już teraz głosując na ESKA.pl!
25/05/2017 16:14
SuperHit Festiwal 2017: Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak i inni na próbach
0

SuperHit Festiwal 2017: Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak i inni na próbach

Polsat SuperHit Festiwal 2017 - jak będą wyglądać występy gwiazd możemy przekonać się już teraz przeglądając zdjęcia i nagrania z prób do imprezy.
25/05/2017 15:58
Dni Ursynowa 2017: Bednarek, T.Love i inni  [PROGRAM]
0

Dni Ursynowa 2017: Bednarek, T.Love i inni [PROGRAM]

Dzielnica Ursynów z okazji swojego 40-lecia organizuje najdłuższe Dni Ursynowa w historii. Sprawdź, kto zagra i jakie będą atrakcje podczas wydarzenia.
25/05/2017 15:47
ALMA - gwiazda ESKA Music Awards 2017 na żywo w Radiu ESKA!
0

ALMA - gwiazda ESKA Music Awards 2017 na żywo w Radiu ESKA!

ALMA w Radiu ESKA! Współautorka megahitu Bonfire gościła w naszym studio! Zobaczcie wywiad już teraz na ESKA.pl
25/05/2017 15:31
KSW 39 - CEREMONIA WAŻENIA. Gdzie i kiedy?
0

KSW 39 - CEREMONIA WAŻENIA. Gdzie i kiedy?

Ceremonia ważenia KSW 39 to elektryzujący moment każdej gali. Ile waży Pudzian? Ile Popek i Burneika? Możesz się przekonać na własne oczy! Sprawdź szczegóły! 
25/05/2017 15:25
Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?
0

Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

Jaka będzie pogoda w czerwcu 2017? Jeśli szukacie odpowiedzi, to dobrze trafiliście. Prognoza pogody na pierwszy miesiąc lata - już teraz na ESKA.pl
25/05/2017 15:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
SONDA
Którą walkę warto obejrzeć?
  • Popek - Robert Burneika
  • Marcin Różalski - Fernando Rodrigues Jr.
  • Mamed Khalidov - Borys Mańkowski
  • Michał Andryszak - Michał Kita
  • Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk
  • Łukasz Jurkowski - Rameau Thierrym Sokoudjou
  • Ariane Lipski - Diana Belbita
  • Marcin Wrzosek - Kleber Koike Erbst
  • Tomasz Narkun - Marcin Wójcik
  • Mateusz Gamrot - Norman Parke
  • Damian Janikowski - Julio Gallegos
polub
ESKA