WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Miley Cyrus ukaże się w 2017 roku!

Tagi związane z Nowa płyta Miley Cyrus ukaże się w 2017 roku!: miley cyrus 2017

Nowa płyta Miley Cyrus ukaże się w 2017 roku!

RSS 16/02/2017 16:28 Komentarze

Fani Miley Cyrus mogą zacierać ręce. Nowa płyta autorki hitu Wrecking Ball ma się ukazać jeszcze w tym roku! Co jeszcze wiemy na temat nadchodzącego albumu Miley Cyrus?

Nowa płyta Miley Cyrus 2017: gwiazda wróciła do studia Nowa płyta Miley Cyrus 2017: gwiazda wróciła do studia / fot. youtube.com / MileyCyrusVEVO
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Miley Cyrus ukaże się w 2017 roku!

Miley Cyrus powraca! Premiera nowej płyty wokalistki ma nastąpić jeszcze w tym roku. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi szefów wytwórni RCA Records, którzy udzielili wywiadu serwisowi muzycznemu Music Business Worldwide, w którym zdradzili plany wydawnicze firmy na najbliższe miesiące. Okazuje się, że nowy album Miley, obok m.in. nowości od Pink i Tinashe, jest jednym z priorytetowych projektów wytwórni w 2017 roku!

>> MTV EMA 2017: gdzie i kiedy odbędzie się gala rozdania nagród?

Nowa płyta Miley Cyrus 2017 - kiedy premiera?

Dokładna data premiery kolejnej płyty Miley Cyrus nie jest jeszcze znana. To wszystko dlatego, że prace nad następcą krążka Bangerz z 2013 roku (album Miley Cyrus & Her Dead Petz był artystycznym projektem wydanym poza dużą wytwórnią) są jeszcze w początkowej fazie i trudno jest na razie komukolwiek przewidzieć, kiedy artystka będzie gotowa ze swoim nowym materiałem.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]
0

Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

Zedd i Alessia Cara prezentują wideo z tekstem do Stay. Nowy wspólny utwór niemieckiego producenta i amerykańskiej piosenkarki będzie największą konkurencją dla hitu The Chainsmokers i Coldplay?
23/02/2017 16:58
Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?
0

Pogoda marzec 2017: więcej zimy czy wiosny?

Prognoza pogody na cały marzec 2017 już na ESKA.pl. Miesięczna pogoda na marzec 2017 przewiduje bardziej zimową, czy raczej już wiosenną aurę? Sprawdźcie już teraz!
23/02/2017 16:29
Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Lahti 2017 - skoki narciarskie. Gdzie i kiedy oglądać?

Mistrzostwa Świata w Lahti 2017 trwają w najlepsze! Kiedy i gdzie oglądać skoki narciarskie? Wszystkie daty i ściąga dla kibiców do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 16:27
24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny
0

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny

24 lutego - znak zodiaku, święto, imieniny. Wszystko co musisz wiedzieć o tym dniu już teraz na ESKA.pl
23/02/2017 16:11
Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?
0

Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?

Mecz Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja drugiego meczu Ligi Europy? Szczegóły i rozpiskę znajdziecie na ESKA.pl!
23/02/2017 15:42
Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017
0

Skoki 24.02.17 - ONLINE i w TV na żywo. Kwalifikacje w Lahti 2017

Kwalifikacje w Lahti 24 lutego 2017 - gdzie i o której oglądać w internecie i telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Program szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl
23/02/2017 15:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA