WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Miley Cyrus ukaże się w 2017 roku!

Tagi związane z Nowa płyta Miley Cyrus ukaże się w 2017 roku!: miley cyrus 2017

Nowa płyta Miley Cyrus ukaże się w 2017 roku!

RSS 16/02/2017 16:28 Komentarze

Fani Miley Cyrus mogą zacierać ręce. Nowa płyta autorki hitu Wrecking Ball ma się ukazać jeszcze w tym roku! Co jeszcze wiemy na temat nadchodzącego albumu Miley Cyrus?

Nowa płyta Miley Cyrus 2017: gwiazda wróciła do studia Nowa płyta Miley Cyrus 2017: gwiazda wróciła do studia / fot. youtube.com / MileyCyrusVEVO
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Miley Cyrus ukaże się w 2017 roku!

Miley Cyrus powraca! Premiera nowej płyty wokalistki ma nastąpić jeszcze w tym roku. Tak przynajmniej wynika z wypowiedzi szefów wytwórni RCA Records, którzy udzielili wywiadu serwisowi muzycznemu Music Business Worldwide, w którym zdradzili plany wydawnicze firmy na najbliższe miesiące. Okazuje się, że nowy album Miley, obok m.in. nowości od Pink i Tinashe, jest jednym z priorytetowych projektów wytwórni w 2017 roku!

>> MTV EMA 2017: gdzie i kiedy odbędzie się gala rozdania nagród?

Nowa płyta Miley Cyrus 2017 - kiedy premiera?

Dokładna data premiery kolejnej płyty Miley Cyrus nie jest jeszcze znana. To wszystko dlatego, że prace nad następcą krążka Bangerz z 2013 roku (album Miley Cyrus & Her Dead Petz był artystycznym projektem wydanym poza dużą wytwórnią) są jeszcze w początkowej fazie i trudno jest na razie komukolwiek przewidzieć, kiedy artystka będzie gotowa ze swoim nowym materiałem.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mecz Wisła - Lech na żywo 31.03.17. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Mecz Wisła - Lech na żywo 31.03.17. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Wisła Kraków - Lech Poznań to hitowe starcie 31 marca 2017. Gdzie i od której oglądać transmisję na żywo? Czy będzie za darmo? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl
30/03/2017 16:27
Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?
0

Angelika Zaworka 'Żelka' - kim jest uczestniczka Idolka?

Angelika Zaworka 'Żelka' to jedna z najbarwniejszych uczestniczek nowej edycji Idola. Kim jest, ile ma lat, czym się zajmuje? Sprawdzamy!
30/03/2017 15:45
Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?
0

Selena Gomez śpiewa hit lat 80. Podoba się Wam?

Selena Gomez zaskoczyła wszystkich fanów! W sieci pojawiły się dwa nieznane to tej pory utwory: akustyczna wersja Kill Em With Kindness oraz nowa wersja hitu lat 80. Wszystkie pojawią się w serialu Trzynaście powodów. Posłuchajcie ich już teraz na ESKA.pl
30/03/2017 15:45
Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo
0

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Krzysztof Kwiatkowski jako Adam Levine zaprezentuje się już w najbliższym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Czy zdobędzie serca fanek?
30/03/2017 15:29
Rag'n'Bone Man - teledysk Skin przed koncertem w Polsce! [VIDEO]
0

Rag'n'Bone Man - teledysk Skin przed koncertem w Polsce! [VIDEO]

Rag'n'Bone Man pokazał teledysk do swojego nowego hitu Skin. W muzycznym obrazku brytyjskiego wokalisty poznajemy ciekawą historię małego chłopca. Zobaczcie klip już teraz na ESKA.pl
30/03/2017 15:09
Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]
0

Nowy teledysk Rihanny do Love On The Brain bez Rihanny [VIDEO]

Fani Rihanny doczekali się w końcu teledysku do hitu Love On The Brain... ale to chyba nie jest do końca to, na co liczyli. O co chodzi?
30/03/2017 14:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

Czarnogóra-Polska: memy po meczu i komentarze Tomasza Hajty!

27/03/2017 11:04

0
Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

Dziewczyna całuje obcych na ulicy. Ich reakcje są bezcenne! [VIDEO]

24/03/2017 23:56

0
BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

BURN Residency 2017 - jak się zgłosić? To już ostatnie dni!

24/03/2017 22:43

0
Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

Healthy Mom by Ann - ćwiczenia dla kobiet w ciąży! Wygraj DVD Anny Lewandowskiej

24/03/2017 13:07

0
Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

Guma z chodnika i torba z powietrzem z koncertu, czyli najdziwniejsze aukcje fanów

23/03/2017 16:43

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA