WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Feel w 2013 roku. Kupicha zapowiada wielkie zmiany dla zespołu! [VIDEO] - Nowa płyta Feel
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowa płyta Feel w 2013 roku. Kupicha zapowiada wielkie zmiany dla zespołu! [VIDEO]: Feel, nowa płyta Feel, Feel Sylwester, koncerty Feel, kiedy nowa płyta Feel, płyta feel w 2013

Nowa płyta Feel w 2013 roku. Kupicha zapowiada wielkie zmiany dla zespołu! [VIDEO]

RSS 20/12/2012 10:41 Komentarze 0
Sylwestrowy koncert w Warszawie, na którym wystąpi Feel, ma być dla zespołu symbolicznym zamknięciem pewnego rozdziału i otwarciem zupełnie nowego. Co to oznacza? Feel w 2013 roku nagra czwartą płytę i pokaże swoje nowe oblicze!
Feel pracuje nad nową płytą / fot. Studio 69 oficjalna strona zespołu
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Feel w 2013 roku. Kupicha zapowiada wielkie zmiany dla zespołu! [VIDEO]
Ostatni koncert 2012 roku, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów - zobacz szczegóły tego wydarzenia >>, zamknie dotychczasowy rozdział w historii grupy Feel. Największymi hitami zespół zakończy mijający rok, by w nowym 2013, zaprezentować publiczności zupełnie nowe oblicze!

Nowa płyta Feel w 2013 roku!

Ostatnie kilka miesięcy były dla grupy czasem wyciszenia, przemyśleń oraz planowania kolejnych kroków w karierze. Piotr Kupicha wybrał się na górskie wyprawy, zdobywał szczyty (Kilimandżaro i Mont Blanc), ładował akumulatory i zbierał pomysły. Teraz nadszedł czas by razem z kolegami z zespołu zdobywać kolejne muzyczne szczyty.

W grudniu Feel rozpoczął przygotowania do nowej odsłony. Intensywne prace trwają, a pierwsze efekty poznamy już w styczniu. Co o zmianach mówi lider – Piotr Kupicha? - Cieszę się, że udało nam się znaleźć w tym miejscu, w którym jesteśmy, ale ciągle chcemy się rozwijać. Nie zamierzamy odcinać kuponów od sukcesów, które osiągnęliśmy do tej pory. Chcemy ciągle zaskakiwać publiczność. Z nowym rokiem ruszymy pełną parą. Podczas koncertu sylwestrowego swoimi przebojami pożegnamy stary rok i wejdziemy w nową erę Feela – podkreśla muzyk.

Sylwester 2012 na placu Konstytucji - co zaśpiewa Feel?

Nadeszła pora na kolejne wyzwania dla grupy Feel. Od Nowego Roku zespół zagwarantuje publiczności potężną dawkę emocji i muzycznych doznań. Jednak zanim to nastąpi, podczas imprezy sylwestrowej telewizji Polsat, zagra swoje hity „Jest już ciemno” oraz „Zwycięstwa smak” w nowych wersjach. Zgodnie z zamysłem producentów show, zespół zaśpiewa również dwa covery. Jednym z nich będzie nowa interpretacja hitu „What is love”, która może zaskoczyć nawet oryginalnego wykonawcę – Haddawaya.

Posłuchaj Feel "Jest już ciemno" na Eska.pl:



Zobacz koniecznie:
Gorąca 100 radia Eska! Zagłosuj na największe przeboje 2012!


KE, mat. prasowe

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
1

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]
0

Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]

Film Ida został nominowany do Oscara. Szanse na statuetkę są coraz większe. Amerykańska Akademia Filmowa właśnie opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Sprawdź listę nominacji do Oscarów 2015 w kategorii filmy nieanglojęzyczne 
19/12/2014 16:11
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska