Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Depeche Mode! Czy Depeche Mode zagra ją na koncercie w Polsce? Dowiedz się więcej na Eska.pl [VIDEO] - Depeche Mode nagrywa nową płytę

Tagi związane z Nowa płyta Depeche Mode! Czy Depeche Mode zagra ją na koncercie w Polsce? Dowiedz się więcej na Eska.pl [VIDEO]: depeche mode, depeche mode koncert, depeche mode nowa płyta, depeche mode na stadionie narodowym

Nowa płyta Depeche Mode! Czy Depeche Mode zagra ją na koncercie w Polsce? Dowiedz się więcej na Eska.pl [VIDEO]

RSS 12/12/2012 13:01 Komentarze
Depeche Mode w Polsce w 2013 r. to wielkie wydarzenie. Koncert zaplanowany jest na 25 lipca 2013 roku na Stadionie Narodowym, przed tym występem David Grahan z ekipą zaplanowali niespodziankę dla swych fanów - w marcu 2013 roku ukaże się ich nowa płyta!


Depeche Mode Zdjęcie członków zespołu Depeche Mode / fot. z oficjalnego facebooka Depeche Mode
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Depeche Mode! Czy Depeche Mode zagra ją na koncercie w Polsce? Dowiedz się więcej na Eska.pl [VIDEO]
Depeche Mode w Polsce wystąpią 25 lipca 2013 r. na Stadionie Narodowym. Zespół przygotował dla fanów niespodziankę, którą jest ich nowa płyta! Planowana data ukazania się trzynastego albumu muzyków to marzec 2013 roku, dzięki czemu nowe utwory usłyszymy na koncercie Depeche Mode w Warszawie.

Bilety na koncert Depeche Mode 2013:
825 pln VIP (pełna oferta dostępna tutaj)
275 pln trybuny
187 pln trybuny D (miejsce siedzące nienumerowane)
176 pln trybuny G (miejsca siedzące nienumerowane)
330 pln golden circle early entrance
242 pln golden circle
187 pln płyta
176 pln osoby niepełnosprawne

Zespół podpisał kontrakt z Sony Music i będzie współpracował z należącą do niej wytwórnią Columbia Records. Album nie ma jeszcze tytułu, ale wiemy już, że będą znajdować się na nim kawałki Gore’a i Dave’a Gahana. Artyści wyznali : „To bardzo naturalna, bezpośrednia płyta. Pełna uczuć, bo staraliśmy się włożyć w nią energię, jaka towarzyszy naszym występom na żywo”.

Fani Depeche Mode mieli już okazję zapoznania się z pierwszymi efektami powstawania płyty w październiku 2012 roku, kiedy zespół ujawnił film ze studia z pierwszymi nowymi dźwiękami. Więcej szczegółow nowej płyty ma zostać ujawnionych jeszcze w tym tygodniu. Nowych informacji szukaj na Eska.pl!

Podczas oczekiwania na nową płytę oraz koncert zapraszamy do przesłuchania i obejrzenia filmu zwiastującego efekty pracy Depeche Mode:



Nie czytałeś jeszcze?
Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety?

Ada

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego
0

Planeta Singli - film na walentynki 2016. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego

Planeta Singli to film idealny na walentynki 2016! Zobacz zwiastun najnowszej polskiej komedii romantycznej w rytm Elastic Heart Sii!
14/02/2016 10:26
Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych!
0

Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych!

Walentynki 2016: nawet Google świętuje dzień wszystkich zakochanych! Z okazji 14 lutego Google przygotowało Doodle.
14/02/2016 09:55
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
14/02/2016 09:09
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach. Film idealny na walentynki!
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach. Film idealny na walentynki!

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na walentynki 2016!
14/02/2016 09:08
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
14/02/2016 09:07
Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10
0

Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10

Antywalentynki - najlepsze memy, animacje i obrazki dla przeciwników walentynek już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowo piękny dzień dla wszystkich zakochanych i najgorszy dla ludzi, którzy są singlami, lub po prostu nie obchodzą walentynek. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy to trafiłeś idealnie! Sprawdź, co przygotowaliśmy na antywalentynki.
14/02/2016 09:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

13/02/2016 18:21

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA