WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Depeche Mode! Czy Depeche Mode zagra ją na koncercie w Polsce? Dowiedz się więcej na Eska.pl [VIDEO] - Depeche Mode nagrywa nową płytę
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowa płyta Depeche Mode! Czy Depeche Mode zagra ją na koncercie w Polsce? Dowiedz się więcej na Eska.pl [VIDEO]: depeche mode, depeche mode koncert, depeche mode nowa płyta, depeche mode na stadionie narodowym

Nowa płyta Depeche Mode! Czy Depeche Mode zagra ją na koncercie w Polsce? Dowiedz się więcej na Eska.pl [VIDEO]

RSS 12/12/2012 13:01 Komentarze 0
Depeche Mode w Polsce w 2013 r. to wielkie wydarzenie. Koncert zaplanowany jest na 25 lipca 2013 roku na Stadionie Narodowym, przed tym występem David Grahan z ekipą zaplanowali niespodziankę dla swych fanów - w marcu 2013 roku ukaże się ich nowa płyta!


Depeche Mode Zdjęcie członków zespołu Depeche Mode / fot. z oficjalnego facebooka Depeche Mode
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Depeche Mode! Czy Depeche Mode zagra ją na koncercie w Polsce? Dowiedz się więcej na Eska.pl [VIDEO]
Depeche Mode w Polsce wystąpią 25 lipca 2013 r. na Stadionie Narodowym. Zespół przygotował dla fanów niespodziankę, którą jest ich nowa płyta! Planowana data ukazania się trzynastego albumu muzyków to marzec 2013 roku, dzięki czemu nowe utwory usłyszymy na koncercie Depeche Mode w Warszawie.

Bilety na koncert Depeche Mode 2013:
825 pln VIP (pełna oferta dostępna tutaj)
275 pln trybuny
187 pln trybuny D (miejsce siedzące nienumerowane)
176 pln trybuny G (miejsca siedzące nienumerowane)
330 pln golden circle early entrance
242 pln golden circle
187 pln płyta
176 pln osoby niepełnosprawne

Zespół podpisał kontrakt z Sony Music i będzie współpracował z należącą do niej wytwórnią Columbia Records. Album nie ma jeszcze tytułu, ale wiemy już, że będą znajdować się na nim kawałki Gore’a i Dave’a Gahana. Artyści wyznali : „To bardzo naturalna, bezpośrednia płyta. Pełna uczuć, bo staraliśmy się włożyć w nią energię, jaka towarzyszy naszym występom na żywo”.

Fani Depeche Mode mieli już okazję zapoznania się z pierwszymi efektami powstawania płyty w październiku 2012 roku, kiedy zespół ujawnił film ze studia z pierwszymi nowymi dźwiękami. Więcej szczegółow nowej płyty ma zostać ujawnionych jeszcze w tym tygodniu. Nowych informacji szukaj na Eska.pl!

Podczas oczekiwania na nową płytę oraz koncert zapraszamy do przesłuchania i obejrzenia filmu zwiastującego efekty pracy Depeche Mode:



Nie czytałeś jeszcze?
Depeche Mode - koncert w Polsce 25.07. 2013. Gdzie i za ile kupić bilety?

Ada

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
1

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?
0

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie? Wszystkie supermarkety oraz większość mniejszych sklepików będzie w Święta zamknięte. Co zrobić, gdy jednak jesteśmy zmuszeni poszukać czynnego sklepu? Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę!
17/12/2014 15:50
Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]
0

Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]

O piosenkach z filmu Annnie jest głośno za sprawą Sii czy też Cameron Diaz. Soundtrack do Annie to 15 kompozycji śpiewanych nie tylko przez muzycznych wykonawców, ale także całą obsadę produkcji. Zobaczcie tracklistę ścieżki dźwiękowej do Annie i sprawdźcie, o czym jest komedia z najmłodszą w historii Oscarów aktorką nominowaną za rolę pierwszoplanową.
17/12/2014 15:23
Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]

Arkusz z matury próbnej 2015 CKE z języka angielskiego czeka na ESKA.pl. W arkuszu z angielskiego na maturze próbnej z 17.12.2014r. m.in. zadania ze słuchaniem, formy pisemne i temat wypracowania. Zobaczcie cały arkusz z matury próbnej 2015 CKE z angielskiego już teraz. Próbna wyprawa na London Bridge za nami!
17/12/2014 15:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska