Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Beyonce 2013: czy album Beyonce sprzeda się bez promocji? Odważny ruch Bee! Sprawdź [VIDEO] - Nowe piosenki Beyonce 2013: nowa płyta zatytułowana Beyonce niespodziewanie w sprzedaży! Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Nowa płyta Beyonce 2013: czy album Beyonce sprzeda się bez promocji? Odważny ruch Bee! Sprawdź [VIDEO]

RSS 13/12/2013 13:07 Komentarze 0

Nowa płyta Beyonce zatytułowana po prostu Beyonce pod koniec 2013 roku zaskoczyła wszystkich - album trafił do sprzedaży w nocy z 12 na 13 grudnia 2013 roku. Jak sprzeda się piąta w karierze płyta Beyonce? Czy odważny ruch Bee pomoże wokalistce odnieść sukces? Sprawdzamy, jak świat zareagował na nową płytę Beyonce!

Beyonce w teledysku do Heaven / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Beyonce 2013: czy album Beyonce sprzeda się bez promocji? Odważny ruch Bee! Sprawdź [VIDEO]
Beyonce i jej nowa płyta to temat numer jeden 13 grudnia 2013 roku. To właśnie tego dnia piąty solowy album trafił niespodziewanie do sprzedaży na iTunes zaliczając swoją światową premierę. W ten sposób możemy nacieszyć się 14 nowymi piosenkami Beyonce i aż 17 nowymi teledyskami, których fragmenty dostępne są na YouTube.

>>> Gorąca 100 Radia ESKA 2013 - wybierz największe hity ostatnich 12 miesięcy!

Wszyscy zastanawiają się teraz, czy tak odważny ruch, czyli krążek pozbawiony zapowiadającej go kampanii promocyjnej, odniesie sukces?


ESKA.pl już kilka godzin po premierze nowej płyty Beyonce nie ma wątpliwości, że TAK! Wystarczy spojrzeć, jak świat zareagował na niespodziankę Bee. Internet, w tym Facebook i Twitter, zalały informacje o longplay'u. O Beyonce w połowie grudnia 2013 roku mówią dosłownie wszyscy, nawet inne gwiazdy. Zobaczcie tweet Jessie J.



Zobacz zapowiedź jednego z nowych teledysków Beyonce do kawałka Heaven!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan - ekskluzywna transmisja, której nie zobaczycie w telewizji. Sprawdź gdzie, kiedy i o której będzie można oglądać wejście gwiazd na galę rozdania EMA 2015!    
28/08/2015 16:52
Miley Cyrus nago? Wokalistka w telewizyjnym talk show odważnie pokazuje swoje ciało
0

Miley Cyrus nago? Wokalistka w telewizyjnym talk show odważnie pokazuje swoje ciało

Miley Cyrus nago? Nie tym razem, ale było blisko! Autorka hitu Wrecking Ball pojawiła się w programie Jimmy Kimmela bez bluzki. Na nagą klatkę piersiową Miley zarzuciła pelerynę, a na sutki nakleiła cekinowe serduszka. Co chciał w ten sposób przekazać? Czy za nagimi piersiami Miley Cyrus kryje się jakieś przesłanie? I na koniec - czy to oznacza, że Miley Cyrus poprowadzi galę VMA 2015 topless?
28/08/2015 16:52
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
28/08/2015 16:51
Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015

Gdzie oglądać Video Music Awards 2015 na żywo? Informacje na temat transmisji oraz powtórek gali MTV VMA 2015 w TV lub online do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl
28/08/2015 16:50
Mecz Polska - Gibraltar: transmisja na żywo, gdzie oglądać mecz eliminacji do EURO 2015? It's So Easy
0

Mecz Polska - Gibraltar: transmisja na żywo, gdzie oglądać mecz eliminacji do EURO 2015? It's So Easy

Mecz Polska - Gibraltar to kolejne spotkanie w ramach eliminacji do EURO 2016, które będą musieli rozegrać Polacy we wrześniu. Czy transmisja meczu Polska Gibraltar będzie dostępna w telewizji oraz w postaci live-streamów w internecie? Jak oglądać jedną z najważniejszych rozgrywek biało-czerwonych? Sprawdźcie na ESKA.pl 
28/08/2015 16:50
Mecz Polska Niency - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niency - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
28/08/2015 16:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska