WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Beyonce 2013: czy album Beyonce sprzeda się bez promocji? Odważny ruch Bee! Sprawdź [VIDEO] - Nowe piosenki Beyonce 2013: nowa płyta zatytułowana Beyonce niespodziewanie w sprzedaży! Zobacz [VIDEO]

Nowa płyta Beyonce 2013: czy album Beyonce sprzeda się bez promocji? Odważny ruch Bee! Sprawdź [VIDEO]

RSS 13/12/2013 13:07 Komentarze

Nowa płyta Beyonce zatytułowana po prostu Beyonce pod koniec 2013 roku zaskoczyła wszystkich - album trafił do sprzedaży w nocy z 12 na 13 grudnia 2013 roku. Jak sprzeda się piąta w karierze płyta Beyonce? Czy odważny ruch Bee pomoże wokalistce odnieść sukces? Sprawdzamy, jak świat zareagował na nową płytę Beyonce!

Beyonce w teledysku do Heaven / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Beyonce 2013: czy album Beyonce sprzeda się bez promocji? Odważny ruch Bee! Sprawdź [VIDEO]
Beyonce i jej nowa płyta to temat numer jeden 13 grudnia 2013 roku. To właśnie tego dnia piąty solowy album trafił niespodziewanie do sprzedaży na iTunes zaliczając swoją światową premierę. W ten sposób możemy nacieszyć się 14 nowymi piosenkami Beyonce i aż 17 nowymi teledyskami, których fragmenty dostępne są na YouTube.

>>> Gorąca 100 Radia ESKA 2013 - wybierz największe hity ostatnich 12 miesięcy!

Wszyscy zastanawiają się teraz, czy tak odważny ruch, czyli krążek pozbawiony zapowiadającej go kampanii promocyjnej, odniesie sukces?


ESKA.pl już kilka godzin po premierze nowej płyty Beyonce nie ma wątpliwości, że TAK! Wystarczy spojrzeć, jak świat zareagował na niespodziankę Bee. Internet, w tym Facebook i Twitter, zalały informacje o longplay'u. O Beyonce w połowie grudnia 2013 roku mówią dosłownie wszyscy, nawet inne gwiazdy. Zobaczcie tweet Jessie J.



Zobacz zapowiedź jednego z nowych teledysków Beyonce do kawałka Heaven!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program
0

Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program

Olsztyn Green Festival 2017 powraca z kolejną edycją wydarzenia, podczas którego wystąpi wielu polskich artystów. Poznaj wszystkie szczegóły dwudniowej imprezy na ESKA.pl!
26/07/2017 12:16
Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!
0

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

Kraków Live Festival 2017 po raz kolejny okaże się jedną z najlepszych muzycznych imprez w Polsce? Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu 18-19.08.
26/07/2017 12:15
Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?
0

Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?

Luis Fonsi aktualnie podbija listy przebojów swoim hitem Despacito. Artysta postanowił nagrać nową wersję tego przeboju. Czy jest lepsza niż oryginał?
26/07/2017 12:12
Cara Delevingne debiutuje jako piosenkarka z I Feel Everything
0

Cara Delevingne debiutuje jako piosenkarka z I Feel Everything

Cara Delevingne to supermodelka, aktorka i... piosenkarka! Gwiazda zaprezentowała swój debiutancki utwór I Feel Everything z soundtracku do filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet.
26/07/2017 12:01
 Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017: PROGRAM, GWIAZDY
0

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017: PROGRAM, GWIAZDY

Festiwal Muzyki Tanecznej Ostróda 2017 to jedna z najbardziej roztańczonych imprez w Polsce. Sprawdź program wydarzenia i poznaj gwiazdy tegorocznej edycji.
26/07/2017 12:01
KSW 40 - BILETY. Gdzie i po ile kupić?
0

KSW 40 - BILETY. Gdzie i po ile kupić?

KSW 40 odbędzie się 22 października 2017 roku. Jakie są ceny biletów? Gdzie można je kupić? Rozpiskę i szczegóły podrzucamy - na ESKA.pl
26/07/2017 11:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program