WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Nowa płyta Beyonce 2013: czy album Beyonce sprzeda się bez promocji? Odważny ruch Bee! Sprawdź [VIDEO] - Nowe piosenki Beyonce 2013: nowa płyta zatytułowana Beyonce niespodziewanie w sprzedaży! Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Nowa płyta Beyonce 2013: czy album Beyonce sprzeda się bez promocji? Odważny ruch Bee! Sprawdź [VIDEO]

RSS 13/12/2013 13:07 Komentarze 0

Nowa płyta Beyonce zatytułowana po prostu Beyonce pod koniec 2013 roku zaskoczyła wszystkich - album trafił do sprzedaży w nocy z 12 na 13 grudnia 2013 roku. Jak sprzeda się piąta w karierze płyta Beyonce? Czy odważny ruch Bee pomoże wokalistce odnieść sukces? Sprawdzamy, jak świat zareagował na nową płytę Beyonce!

Beyonce w teledysku do Heaven / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Beyonce 2013: czy album Beyonce sprzeda się bez promocji? Odważny ruch Bee! Sprawdź [VIDEO]
Beyonce i jej nowa płyta to temat numer jeden 13 grudnia 2013 roku. To właśnie tego dnia piąty solowy album trafił niespodziewanie do sprzedaży na iTunes zaliczając swoją światową premierę. W ten sposób możemy nacieszyć się 14 nowymi piosenkami Beyonce i aż 17 nowymi teledyskami, których fragmenty dostępne są na YouTube.

>>> Gorąca 100 Radia ESKA 2013 - wybierz największe hity ostatnich 12 miesięcy!

Wszyscy zastanawiają się teraz, czy tak odważny ruch, czyli krążek pozbawiony zapowiadającej go kampanii promocyjnej, odniesie sukces?


ESKA.pl już kilka godzin po premierze nowej płyty Beyonce nie ma wątpliwości, że TAK! Wystarczy spojrzeć, jak świat zareagował na niespodziankę Bee. Internet, w tym Facebook i Twitter, zalały informacje o longplay'u. O Beyonce w połowie grudnia 2013 roku mówią dosłownie wszyscy, nawet inne gwiazdy. Zobaczcie tweet Jessie J.



Zobacz zapowiedź jednego z nowych teledysków Beyonce do kawałka Heaven!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
30/10/2014 10:07
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Walka Szpilka vs Adamek - stream online wśrod opcji na oglądanie. Wspieraj ulubionego Fighter w sieci [VIDEO]
0

Walka Szpilka vs Adamek - stream online wśrod opcji na oglądanie. Wspieraj ulubionego Fighter w sieci [VIDEO]

Walka Szpilka vs Adamek w live streamie online 8 listopada to jedna z legalnych opcji na oglądanie walki wieczoru Polsat Boxing Night 2014. ESKA.pl wyjaśnia, jak obejrzeć Szpilkę i Adamka w streamie online. Klikajcie już teraz i trzymajcie kciuki za ulubionego Fighter w sieci!
30/10/2014 16:50
Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund - gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv. Gotowi na The Fight? [VIDEO]
0

Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund - gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv. Gotowi na The Fight? [VIDEO]

Bayern Monachium - Borussia Dortmund: o której oglądać mecz niemieckich drużyn, w których grają polscy zawodnicy? Spotkanie odbędzie się 1 listopada 2014, dlatego już teraz sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund w telewizji i internecie.
30/10/2014 16:38
EMA 2014: Dawid Kwiatkowski w finale o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowski w finale o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski trafił do finału o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego MTV EMA 2014. Idol polskich nastolatek powalczy o statuetkę EMA 2014 z takimi gwiazdami jak One Direction i 5 Seconds of Summer. Czy Kwiat ma szansę na zwycięstwo?
30/10/2014 16:33
Mecz Bayern - Borussia online 1.11.2014r.: gdzie oglądać w internecie? Play! [VIDEO]
0

Mecz Bayern - Borussia online 1.11.2014r.: gdzie oglądać w internecie? Play! [VIDEO]

Mecz Bayern - Borussia online można obejrzeć w sieci 1 listopada 2014 roku. ESKA.pl podpowiada, gdzie oglądać mecz Bayern - Borussia 1.11.2014r. w internecie. Klikajcie Play w odpowiednie miejsce i cieszcie się transmisją meczu Bayern - Borussia na legalnym streamie!
30/10/2014 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]