Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Beyonce 2013: czy album Beyonce sprzeda się bez promocji? Odważny ruch Bee! Sprawdź [VIDEO] - Nowe piosenki Beyonce 2013: nowa płyta zatytułowana Beyonce niespodziewanie w sprzedaży! Zobacz [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Nowa płyta Beyonce 2013: czy album Beyonce sprzeda się bez promocji? Odważny ruch Bee! Sprawdź [VIDEO]

RSS 13/12/2013 13:07 Komentarze 0

Nowa płyta Beyonce zatytułowana po prostu Beyonce pod koniec 2013 roku zaskoczyła wszystkich - album trafił do sprzedaży w nocy z 12 na 13 grudnia 2013 roku. Jak sprzeda się piąta w karierze płyta Beyonce? Czy odważny ruch Bee pomoże wokalistce odnieść sukces? Sprawdzamy, jak świat zareagował na nową płytę Beyonce!

Beyonce w teledysku do Heaven / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Beyonce 2013: czy album Beyonce sprzeda się bez promocji? Odważny ruch Bee! Sprawdź [VIDEO]
Beyonce i jej nowa płyta to temat numer jeden 13 grudnia 2013 roku. To właśnie tego dnia piąty solowy album trafił niespodziewanie do sprzedaży na iTunes zaliczając swoją światową premierę. W ten sposób możemy nacieszyć się 14 nowymi piosenkami Beyonce i aż 17 nowymi teledyskami, których fragmenty dostępne są na YouTube.

>>> Gorąca 100 Radia ESKA 2013 - wybierz największe hity ostatnich 12 miesięcy!

Wszyscy zastanawiają się teraz, czy tak odważny ruch, czyli krążek pozbawiony zapowiadającej go kampanii promocyjnej, odniesie sukces?


ESKA.pl już kilka godzin po premierze nowej płyty Beyonce nie ma wątpliwości, że TAK! Wystarczy spojrzeć, jak świat zareagował na niespodziankę Bee. Internet, w tym Facebook i Twitter, zalały informacje o longplay'u. O Beyonce w połowie grudnia 2013 roku mówią dosłownie wszyscy, nawet inne gwiazdy. Zobaczcie tweet Jessie J.



Zobacz zapowiedź jednego z nowych teledysków Beyonce do kawałka Heaven!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 12:16
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
1 i 2 sierpnia 2015 - jaka pogoda na pierwszy weekend sierpnia? Sun Is Up?
0

1 i 2 sierpnia 2015 - jaka pogoda na pierwszy weekend sierpnia? Sun Is Up?

Pogoda na 1 i 2 sierpnia 2015 weekend otwierający miesiąc potraktuje dużą dawką Słońca. Pogoda w pierwszy weekend sierpnia 2015 rozpocznie oficjalnie powrót upalnego lata. Zobaczcie już teraz szczegóły prognozy pogody na początek sierpnia 2015. Sun Is Up i będzie przypiekać!
01/08/2015 10:22
Nowości Muzyczne 2015: sierpień - ostatni miesiąc wakacji to wiele premier muzycznych!
0

Nowości Muzyczne 2015: sierpień - ostatni miesiąc wakacji to wiele premier muzycznych!

Wakacje trwają, a wraz z nimi trwa walka o status Hitu Lata 2015. Może to właśnie w ostatnim miesiącu wakacji poznamy przebojowy kawałek, który już zawsze będzie nam się kojarzył z tegorocznym latem? Prezentujemy Wam zapowiedź sierpnia. Które piosenki mogą podbić rynek muzyczny właśnie w tym miesiącu? Co ciekawego czeka nas w muzyce? Sprawdzajcie!  
01/08/2015 09:43
Metro zamknięte 1 sierpnia 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!
0

Metro zamknięte 1 sierpnia 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!

Metro zamknięte w sierpniu 2015? ZTM Warszawa ostrzega przed utrudnieniami w kursowaniu metra podczas weekendów sierpnia 2015. Które stacje będą zamknięte podczas wakacyjnych remontów metra? Check It Out na ESKA.pl
01/08/2015 09:28
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
31/07/2015 21:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska