WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO] - Wkręceni (High Life) Doda: nowa piosenka Dody to singiel promujący film! Jaki! Sprawdź na ESKA.pl [AUDIO]

Tagi związane z Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO] : doda, doda nowa piosenka, doda 2013, nowa piosenka dody, nowa doda, wkręceni doda, high life doda, wkręceni (high life) doda, wkręceni film, wkręceni soundtrack, wkręceni piosenka dody, wkręceni (high life) doda premiera

Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO]

RSS 09/10/2013 15:17 Komentarze

Wkręceni (High Life) to tytuł nowej piosenki Dody, który jest muzyczną zapowiedzią nie tylko nowej polskiej komedii, ale także nowej płyty wokalistki. O jakim filmie mowa i kiedy premiera najnowszego kawałka Dody? Wszystko na ESKA.pl!

Doda / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO]
Wkręceni (High Life) to nowa piosenka Dody, która jako singiel promuje najnowsze dzieło Piotra Wereśniaka - polską komedię zatytułowaną Wkręceni i zapowiada nową płytę wokalistki. Doda powracająca z nowością muzyczną na jesień 2013 po raz kolejny w swojej karierze zdecydowała się zasilić soundtrack kinowej produkcji, tym razem stawiając na dzieło autora takich hitów jak Kiler czy Och, Karol 2.


Piosenka znajdzie się również na nowej, trzeciej solowej płycie Dody
. Kiedy premiera singla? Wkręceni (High Life) w całości po raz pierwszy usłyszymy w Radiu ESKA podczas Gorącej 20 już 10 października 2013 roku po godzinie 18.00.

W oczekiwaniu na najnowszy kawałek Dody ESKA.pl serwuje jego dwa fragmenty, w tym ten z refrenem.

Posłuchaj pierwszego fragmentu Wkręceni (High Life)>>>

Posłuchaj drugiego fragmentu (refrenu) Wkręceni (High Life)>>>

Chcesz wiedzieć więcej o filmie Wkręceni, gdzie główną rolę zagra Piotr Adamczyk? Szczegóły produkcji + cała obsada komedii na Eska Cinema. Czy w na dużym ekranie pojawi się też sama Doda? Sprawdź już teraz klikając w link z artykułem poniżej.


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
04/05/2016 11:47
Matura 2016: matematyka - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI do egzaminu 5.05.2016
0

Matura 2016: matematyka - ARKUSZE, ZADANIA i ODPOWIEDZI do egzaminu 5.05.2016

Matura 2016: Jakie zadania pojawiły się na egzaminie 5.05.2016? Arkusze i odpowiedzi z matematyki na poziomie podstawowym podrzucamy Wam na ESKA.pl!
05/05/2016 07:00
Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16
0

Real Madryt - Manchester City: online i w TV za darmo? Transmisja półfinału Ligi Mistrzów 4.05.16

Real Madryt vs Manchester City: gdzie i o której oglądać transmisję z meczu półfinałowego Ligi Mistrzów? Oczywiście mecz 4.05.2016 zobaczyć można online i w telewizji! Wszystkim kibicom szczegóły podrzucamy na ESKA.pl!
04/05/2016 20:38
Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!
0

Piróg, Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Oceń ich występ!

Michał Piróg, Ida Nowakowska i Gleba śpiewają największe taneczne hity. Pewnie nie wierzycie, a jednak. Jury You Can Dance dało się przekonać na krótki występ wokalny dedykowany czytelnikom ESKA.pl. Już teraz oceńcie ich muzyczne show.
04/05/2016 17:16
Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!
0

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów!

Matura 2016 język polski - arkusze, zadania, odpowiedzi i reakcje maturzystów już teraz na ESKA.pl! 4 maja rozpoczęły się matury, a około 280 tys. uczniów przystąpiło do egzaminu z języka polskiego. Czy maturzyści są zadowoleni ze swoich prac i jakie zadanie zaskoczyły ich na egzaminie dojrzałości? Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie poniżej.
04/05/2016 17:16
Top Chef FINAŁ 4.05.2016: kto wygrał? Michał Seferyński, Dawid Szkudlarek czy Rafał Grzegorzek?
0

Top Chef FINAŁ 4.05.2016: kto wygrał? Michał Seferyński, Dawid Szkudlarek czy Rafał Grzegorzek?

Finał Top Chef już w środę, 4 maja 2016! Kto wygrał i zgarnął tytuł TOP CHEFA oraz 100 tysięcy złotych? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
04/05/2016 17:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA