WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO] - Wkręceni (High Life) Doda: nowa piosenka Dody to singiel promujący film! Jaki! Sprawdź na ESKA.pl [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO] : doda, doda nowa piosenka, doda 2013, nowa piosenka dody, nowa doda, wkręceni doda, high life doda, wkręceni (high life) doda, wkręceni film, wkręceni soundtrack, wkręceni piosenka dody, wkręceni (high life) doda premiera

Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO]

RSS 09/10/2013 15:17 Komentarze 0

Wkręceni (High Life) to tytuł nowej piosenki Dody, który jest muzyczną zapowiedzią nie tylko nowej polskiej komedii, ale także nowej płyty wokalistki. O jakim filmie mowa i kiedy premiera najnowszego kawałka Dody? Wszystko na ESKA.pl!

Doda / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO]
Wkręceni (High Life) to nowa piosenka Dody, która jako singiel promuje najnowsze dzieło Piotra Wereśniaka - polską komedię zatytułowaną Wkręceni i zapowiada nową płytę wokalistki. Doda powracająca z nowością muzyczną na jesień 2013 po raz kolejny w swojej karierze zdecydowała się zasilić soundtrack kinowej produkcji, tym razem stawiając na dzieło autora takich hitów jak Kiler czy Och, Karol 2.


Piosenka znajdzie się również na nowej, trzeciej solowej płycie Dody
. Kiedy premiera singla? Wkręceni (High Life) w całości po raz pierwszy usłyszymy w Radiu ESKA podczas Gorącej 20 już 10 października 2013 roku po godzinie 18.00.

W oczekiwaniu na najnowszy kawałek Dody ESKA.pl serwuje jego dwa fragmenty, w tym ten z refrenem.

Posłuchaj pierwszego fragmentu Wkręceni (High Life)>>>

Posłuchaj drugiego fragmentu (refrenu) Wkręceni (High Life)>>>

Chcesz wiedzieć więcej o filmie Wkręceni, gdzie główną rolę zagra Piotr Adamczyk? Szczegóły produkcji + cała obsada komedii na Eska Cinema. Czy w na dużym ekranie pojawi się też sama Doda? Sprawdź już teraz klikając w link z artykułem poniżej.


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
1

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]
0

Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]

Film Ida został nominowany do Oscara. Szanse na statuetkę są coraz większe. Amerykańska Akademia Filmowa właśnie opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Sprawdź listę nominacji do Oscarów 2015 w kategorii filmy nieanglojęzyczne 
19/12/2014 16:11
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska