WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO] - Wkręceni (High Life) Doda: nowa piosenka Dody to singiel promujący film! Jaki! Sprawdź na ESKA.pl [AUDIO]

Tagi związane z Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO] : doda, doda nowa piosenka, doda 2013, nowa piosenka dody, nowa doda, wkręceni doda, high life doda, wkręceni (high life) doda, wkręceni film, wkręceni soundtrack, wkręceni piosenka dody, wkręceni (high life) doda premiera

Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO]

RSS 09/10/2013 15:17 Komentarze

Wkręceni (High Life) to tytuł nowej piosenki Dody, który jest muzyczną zapowiedzią nie tylko nowej polskiej komedii, ale także nowej płyty wokalistki. O jakim filmie mowa i kiedy premiera najnowszego kawałka Dody? Wszystko na ESKA.pl!

Doda / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO]
Wkręceni (High Life) to nowa piosenka Dody, która jako singiel promuje najnowsze dzieło Piotra Wereśniaka - polską komedię zatytułowaną Wkręceni i zapowiada nową płytę wokalistki. Doda powracająca z nowością muzyczną na jesień 2013 po raz kolejny w swojej karierze zdecydowała się zasilić soundtrack kinowej produkcji, tym razem stawiając na dzieło autora takich hitów jak Kiler czy Och, Karol 2.


Piosenka znajdzie się również na nowej, trzeciej solowej płycie Dody
. Kiedy premiera singla? Wkręceni (High Life) w całości po raz pierwszy usłyszymy w Radiu ESKA podczas Gorącej 20 już 10 października 2013 roku po godzinie 18.00.

W oczekiwaniu na najnowszy kawałek Dody ESKA.pl serwuje jego dwa fragmenty, w tym ten z refrenem.

Posłuchaj pierwszego fragmentu Wkręceni (High Life)>>>

Posłuchaj drugiego fragmentu (refrenu) Wkręceni (High Life)>>>

Chcesz wiedzieć więcej o filmie Wkręceni, gdzie główną rolę zagra Piotr Adamczyk? Szczegóły produkcji + cała obsada komedii na Eska Cinema. Czy w na dużym ekranie pojawi się też sama Doda? Sprawdź już teraz klikając w link z artykułem poniżej.


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Dzień Dziecka ZA DARMO: 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka!
0

Dzień Dziecka ZA DARMO: 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka ZA DARMO - na ESKA.pl mamy 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka! Jeżeli nie masz pomysłu, co zaplanować dla swojej pociechy sprawdź nasze propozycje na Dzień Dziecka.
01/06/2016 00:53
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)
0

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Internet w szoku po obejrzeniu reklamy z Lewandowskim i Kotem, którzy niczym Robin Thicke i Pharrell śpiewają Blurred Lines. "Śpiewa, tańczy, strzela gole" - internauci komentują udział polskiego napastnika w zaskakującym wideo. 
01/06/2016 00:40
LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 31 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 35 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 31.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
31/05/2016 21:49
Letnia Scena ESKI 2016 - kiedy i gdzie koncerty, kto zagra?
0

Letnia Scena ESKI 2016 - kiedy i gdzie koncerty, kto zagra?

Letnia Scena ESKI 2016 - trasa, gwiazdy i terminy zainteresują was w te wakacje. To już piąta edycja plenerowych koncertów Radia ESKA  i w dodatku rekordowa. Sprawdź gdzie będzie Letnia Scena ESKI w tym roku
31/05/2016 17:10
30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji
0

30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji

30 Lat Teleexpressu - płyta z hitami już jest! Tracklista kompilacji, która powstała z okazji okrągłego jubileuszu programu TVP wygląda bardzo interesująco. Piosenki z niej odsłuchacie na ESKA.pl!
31/05/2016 15:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
Polecamy
HIT LATA 2016