WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO] - Wkręceni (High Life) Doda: nowa piosenka Dody to singiel promujący film! Jaki! Sprawdź na ESKA.pl [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO] : doda, doda nowa piosenka, doda 2013, nowa piosenka dody, nowa doda, wkręceni doda, high life doda, wkręceni (high life) doda, wkręceni film, wkręceni soundtrack, wkręceni piosenka dody, wkręceni (high life) doda premiera

Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO]

RSS 09/10/2013 15:17 Komentarze 0

Wkręceni (High Life) to tytuł nowej piosenki Dody, który jest muzyczną zapowiedzią nie tylko nowej polskiej komedii, ale także nowej płyty wokalistki. O jakim filmie mowa i kiedy premiera najnowszego kawałka Dody? Wszystko na ESKA.pl!

Doda / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO]
Wkręceni (High Life) to nowa piosenka Dody, która jako singiel promuje najnowsze dzieło Piotra Wereśniaka - polską komedię zatytułowaną Wkręceni i zapowiada nową płytę wokalistki. Doda powracająca z nowością muzyczną na jesień 2013 po raz kolejny w swojej karierze zdecydowała się zasilić soundtrack kinowej produkcji, tym razem stawiając na dzieło autora takich hitów jak Kiler czy Och, Karol 2.


Piosenka znajdzie się również na nowej, trzeciej solowej płycie Dody
. Kiedy premiera singla? Wkręceni (High Life) w całości po raz pierwszy usłyszymy w Radiu ESKA podczas Gorącej 20 już 10 października 2013 roku po godzinie 18.00.

W oczekiwaniu na najnowszy kawałek Dody ESKA.pl serwuje jego dwa fragmenty, w tym ten z refrenem.

Posłuchaj pierwszego fragmentu Wkręceni (High Life)>>>

Posłuchaj drugiego fragmentu (refrenu) Wkręceni (High Life)>>>

Chcesz wiedzieć więcej o filmie Wkręceni, gdzie główną rolę zagra Piotr Adamczyk? Szczegóły produkcji + cała obsada komedii na Eska Cinema. Czy w na dużym ekranie pojawi się też sama Doda? Sprawdź już teraz klikając w link z artykułem poniżej.


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: