Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO] - Wkręceni (High Life) Doda: nowa piosenka Dody to singiel promujący film! Jaki! Sprawdź na ESKA.pl [AUDIO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO] : doda, doda nowa piosenka, doda 2013, nowa piosenka dody, nowa doda, wkręceni doda, high life doda, wkręceni (high life) doda, wkręceni film, wkręceni soundtrack, wkręceni piosenka dody, wkręceni (high life) doda premiera

Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO]

RSS 09/10/2013 15:17 Komentarze 0

Wkręceni (High Life) to tytuł nowej piosenki Dody, który jest muzyczną zapowiedzią nie tylko nowej polskiej komedii, ale także nowej płyty wokalistki. O jakim filmie mowa i kiedy premiera najnowszego kawałka Dody? Wszystko na ESKA.pl!

Doda / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Nowa piosenka Dody to Wkręceni (High Life)! Znamy tytuł, pora na szczegóły - te na ESKA.pl! [AUDIO]
Wkręceni (High Life) to nowa piosenka Dody, która jako singiel promuje najnowsze dzieło Piotra Wereśniaka - polską komedię zatytułowaną Wkręceni i zapowiada nową płytę wokalistki. Doda powracająca z nowością muzyczną na jesień 2013 po raz kolejny w swojej karierze zdecydowała się zasilić soundtrack kinowej produkcji, tym razem stawiając na dzieło autora takich hitów jak Kiler czy Och, Karol 2.


Piosenka znajdzie się również na nowej, trzeciej solowej płycie Dody
. Kiedy premiera singla? Wkręceni (High Life) w całości po raz pierwszy usłyszymy w Radiu ESKA podczas Gorącej 20 już 10 października 2013 roku po godzinie 18.00.

W oczekiwaniu na najnowszy kawałek Dody ESKA.pl serwuje jego dwa fragmenty, w tym ten z refrenem.

Posłuchaj pierwszego fragmentu Wkręceni (High Life)>>>

Posłuchaj drugiego fragmentu (refrenu) Wkręceni (High Life)>>>

Chcesz wiedzieć więcej o filmie Wkręceni, gdzie główną rolę zagra Piotr Adamczyk? Szczegóły produkcji + cała obsada komedii na Eska Cinema. Czy w na dużym ekranie pojawi się też sama Doda? Sprawdź już teraz klikając w link z artykułem poniżej.


JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Marek Kaliszuk: I Won't Stop - teledysk do singla z debiutanckiej płyty [VIDEO]
0

Marek Kaliszuk: I Won't Stop - teledysk do singla z debiutanckiej płyty [VIDEO]

Marek Kaliszuk: I Won't Stop - teledysk do singla z debiutanckiej płyty aktora jest już gotowy. Aktor M jak Miłość ma ogromny potencjał wokalny, a do tego jest mega HOT! 
05/07/2015 17:27
Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]
1

Liga Światowa Polska - USA - gdzie oglądać online i w TV mecz z 4 i 5 lipca 2015. Czy Polacy Taking Chances na wygraną? [VIDEO]

Liga Światowa 2015: gdzie oglądać mecz Polska - USA online i w TV? Kolejny mecz polskich siatkarzy odbędzie się 4 i 5 lipca 2015. Polska - USA: o której godzinie włączyć telewizor, by nie przegapić starcia polskich siatkarzy? Sprawdź na ESKA.pl 
05/07/2015 17:16
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
05/07/2015 16:37
Baseny odkryte w Warszawie 2015. Mapa najlepszych basenów na upały. Gdzie szukać Waves w stolicy?
0

Baseny odkryte w Warszawie 2015. Mapa najlepszych basenów na upały. Gdzie szukać Waves w stolicy?

Baseny odkryte w Warszawie 2015 - pora rozpocząć letni sezon! Gdzie szukać ochłody podczas upałów w Warszawie? Waves after Waves na ESKA.pl 
05/07/2015 16:30
Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015 - doodle i piłkarskie hity!
0

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015 - doodle i piłkarskie hity!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Kobiet 2015 zasłużyły na własne google doodle, my zaś w ramach dopingu przygotowaliśmy playlistę muzycznych hitów związanych z piłką nożną. Posłuchaj i wpraw się w odpowiedni nastrój! 
05/07/2015 15:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska