WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa dziewczyna Justina Biebera śpiewa As Long As You Love Me! Zobacz wykon 17-letniej Elli Paige Roberts-Clarke [VIDEO] - Nowa miłość Justina Biebera w coverze As Long As You Love Me! Czy Elli-Paige Roberts-Clarke zaśpiewała dla Justina? [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Nowa dziewczyna Justina Biebera śpiewa As Long As You Love Me! Zobacz wykon 17-letniej Elli Paige Roberts-Clarke [VIDEO]: nowa dziewczyna justina biebera, dziewczyna justina biebera 2013, kim jest nowa dziewczyna justina biebera, ella paige roberts-clarke, kim jest ella paige roberts-clarke, as long as you love me ella paige roberts-clarke

Nowa dziewczyna Justina Biebera śpiewa As Long As You Love Me! Zobacz wykon 17-letniej Elli Paige Roberts-Clarke [VIDEO]

RSS 06/03/2013 16:30 Komentarze 0

Ella Paige Roberts-Clarke to nowa dziewczyna Justina Biebera, która postanowiła wykorzystać swoje 5 minut u boku kanadyjskiego wokalisty. 17-letnia modelka marząca o karierze piosenkarki opublikowała w sieci swoją wersję As Long As You Love Me zremixowaną z Diamonds - Rihanny. Czy swój wykon zadedykowała Justinowi?

Ella Paige Roberts-Clarke / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Nowa dziewczyna Justina Biebera śpiewa As Long As You Love Me! Zobacz wykon 17-letniej Elli Paige Roberts-Clarke [VIDEO]
Ella Paige Roberts-Clarke, czyli nowa dziewczyna Justina Biebera szybko stała się tematem numer jeden wśród Beliebersów na całym świecie. 17-letnia modelka postanowiła wykorzystać szum wokół swojej osoby i zamieściła w sieci cover hitu swojego chłopaka As Long As You Love Me. Kawałek zremixowała z Diamonds - Rihanny.

Następczyni Seleny Gomez od dawna marzyła o karierze wokalistki, a romans z Justinem to dla niej prawdziwa szansa na zrobienie światowej kariery. Jak na razie wszystko układa się po myśli Elli, o której z dnia na dzień jest coraz głośniej.

>>> Flirt - Sylwia Grzeszczak. Posłuchaj przed premierą!

Justin i Ella Paige Roberts-Clarke znają się już od kilku lat. Plotki mówią, że uczucie pomiędzy nastolatkami zrodziło się podczas pobytu kanadyjskiej pop gwiazdy w UK w ramach Believe Tour. To właśnie w Londynie na początku marca 2013 roku widziano ich bawiących się razem w klubie. Jak oceniacie talent nowej dziewczyny Biebera?


Zobacz na Eska.pl As Long As You Love Me/Diamonds - Ella Paige Roberts-Clarke!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2015 śpiewają Oceana, Ewa Farna i Rafał Brzozowski. Posłuchaj Live It [VIDEO]
1

Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2015 śpiewają Oceana, Ewa Farna i Rafał Brzozowski. Posłuchaj Live It [VIDEO]

Ewa Farna i Rafał Brzozowski śpiewają Live It, czyli hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn Katar 2015. Teledysk do piosenki z udziałem gwiazd z wielu krajów trafił już do sieci. Posłuchaj Live It na ESKA.pl
01/02/2015 19:46
Katy Perry na Super Bowl 2015: video z występu oraz zdjęcia zza kulis Super Bowl 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Katy Perry na Super Bowl 2015: video z występu oraz zdjęcia zza kulis Super Bowl 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Występ Katy Perry na Super Bowl 2015 przebije dotychczasowe występy muzyczne? Piosenkarka zapowiedziała, że na scenie pojawią się lwy i rekiny. Które piosenki zaśpiewa Katy Perry podczas Super Bowl 2015? Video z występu Katy Perry na Super Bowl oraz zdjęcia zza kulis show znajdziecie na ESKA.pl. 
01/02/2015 19:28
Global Lista Nowość: Galantis Runaway (U & I). Kocie mordki debiutują w Radiu ESKA [VIDEO]
0

Global Lista Nowość: Galantis Runaway (U & I). Kocie mordki debiutują w Radiu ESKA [VIDEO]

Global Lista Nowość: tym razem w globalnym notowaniu listy przebojów Radia ESKA usłyszeliśmy debiut skandynawskiej grupy Galantis. Piosenka Runaway (U & I) zadebiutowała w 157 notowaniu Global Listy z 1 lutego 2015 roku. Już teraz możecie zobaczyć teledysk do utworu Runaway (U & I) na ESKA.pl. Ostrzegamy przed kocimi mordkami ;) 
01/02/2015 18:10
Super Bowl 2015: reklamy, które kibice zobaczą w przerwie meczu, przed występem Katy Perry [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: reklamy, które kibice zobaczą w przerwie meczu, przed występem Katy Perry [VIDEO]

Dlaczego reklamy na Super Bowl 2015 są tematem numer 1 we wszystkich serwisach informacyjnych? Bo to nie są zwyczajne reklamy. Jakie spoty reklamowe podczas Super Bowl zobaczą widzowie zgromadzeni 1 lutego 2015 roku na stadionie Phoenix? Mecz o mistrzostwo ligi NFL to najważniejsze wydarzenie sportowe, którego oprawa zorganizowana jest z dbałością o najmniejsze szczegóły. Z tego też względu po reklamach na Super Bowl zobaczymy występ Katy Perry!
01/02/2015 17:45
Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]
0

Polska - Hiszpania: wynik meczu o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. You Are Looking At a Winner? [VIDEO]

Polska - Hiszpania wynik po drugiej połowie to 24:24. Ostatni punk dla Polaków zdobył Michał Szyba. Czy Polska wygra mecz o 3. miejsce w MŚ w Piłce Ręcznej? Mecz Polska - Hiszpania zakończony remisem. Czy Polacy pokonają Hiszpanów w dogrywce meczu o brązowy medal Mistrzostw Świat w Piłce Ręcznej.  Sprawdź wynik meczu Polska - Hiszpania z 01.02.2015 w piłce ręcznej podczas mistrzostw w Katarze 2015.
01/02/2015 16:28
Kim jest Michał Szyba? To prawdziwy Hero meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w MŚ w Piłce Ręcznej [VIDEO]
0

Kim jest Michał Szyba? To prawdziwy Hero meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w MŚ w Piłce Ręcznej [VIDEO]

Michał Szyba został bohaterem meczu Polska - Hiszpania o brązowy medal w Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej. Kim jest Michał Szyba? Dlaczego warto zadedykować mu utwór Hero? Sprawdź, czym Michał Szyba zasłużył sobie na tytuł bohatera meczu Polska - Hiszpania 
01/02/2015 16:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska