WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety - Night of the Proms 2017 - kto wystąpi?

Tagi związane z Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety: Night of the Proms

Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety

RSS 10/03/2017 09:26 Komentarze

Night of the Proms 2017 nadchodzi. Wyjątkowe muzyczne show, które łączy muzykę rozrywkową z klasyczną już w marcu wraca do Polski.

Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety Mat. prasowe / Fot. plakat wydarzenia
Ilustracja do artykułu: Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety

Night of the Proms to cykl koncertów, który od ponad 30 lat cieszy się olbrzymią popularnością w Europie. Impreza już po raz czwarty zawita do Polski. Tegoroczna edycja Night of the Proms odbędzie się w jednym z miast Polski. 25 marca Night of the Proms zawita do Łodzi. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie szczegóły tego muzycznego show.

Night of the Proms 2017 - kto wystąpi?

Gwiazdami Night of the Proms będą m.in. Anastacia, Ronan Keating. Podczas koncertu nie zabraknie też polskiego akcentu. Na warszawskiej i łódzkiej scenie wystąpi Margaret z gościem specjalnym, którym będzie brytyjska legenda reggae UB40. Oprócz największych gwiazd muzyki pop, podczas Night of the Proms polska publiczność będzie mogła posłuchać także Natalie Choquette - kanadyjskiej śpiewaczki operowej, światowej sławy orkiestry Il Novecento pod dyrekcją Alexandry Arrieche, Akademickiego Chóru Politechniki Łódzkiej oraz brytyjskiego wokalisty Johna Milesa.

Night of the Proms 2017 - bilety

Bilety w cenach od 49 do 699 zł można kupić za pośrednictwem eventim.pl 

>> Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Kasia Dziurska zagrozi Lewandowskiej i Chodakowskiej? Poznajcie nową gwiazdę fitnessu!
0

Kasia Dziurska zagrozi Lewandowskiej i Chodakowskiej? Poznajcie nową gwiazdę fitnessu!

Kasia Dziurska - trenerka, tancerka i fotomodelka, czy zagrozi Ani Lewandowskiej i Ewie Chodakowskiej? Poznajcie nową gwiazdą polskiego fitnessu!
28/04/2017 12:13
Sklepy otwarte 3 maja - gdzie zrobić zakupy?
0

Sklepy otwarte 3 maja - gdzie zrobić zakupy?

Majówka 2017 jest wyjątkowo długa. Nie daj się zaskoczyć i sprawdź gdzie zrobić zakupy 3 maja. 
28/04/2017 11:55
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy
0

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowe single od Katy Perry, One Republic i Fall Out Boy to trzy główne nowości muzyczne 2017 w ostatni piątek kwietnia. Kto nagrał hit a kto zaliczył wtopę?
28/04/2017 11:35
Iwona Cichosz faworytką Tańca z Gwiazdami?
0

Iwona Cichosz faworytką Tańca z Gwiazdami?

Od początku wiosennej edycji „Tańca z Gwiazdami” zachwyca i zaskakuje. Zachwyca, bo tańczy świetnie mimo tego, że jest osobą niesłyszącą, a zaskakuje, bo trudno było oczekiwać, że mimo iż nie słyszy, będzie umiała tak wspaniale oddać emocje i pokazać duże taneczne umiejętności. 
28/04/2017 11:21
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]
0

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenująca scenę ostatnich lat.
28/04/2017 11:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
ESKA Music Awards 2017 -  nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

ESKA Music Awards 2017 - nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

20/04/2017 20:19

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA