WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety - Night of the Proms 2017 - kto wystąpi?

Tagi związane z Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety: Night of the Proms

Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety

RSS 10/03/2017 09:26 Komentarze

Night of the Proms 2017 nadchodzi. Wyjątkowe muzyczne show, które łączy muzykę rozrywkową z klasyczną już w marcu wraca do Polski.

Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety Mat. prasowe / Fot. plakat wydarzenia
Ilustracja do artykułu: Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety

Night of the Proms to cykl koncertów, który od ponad 30 lat cieszy się olbrzymią popularnością w Europie. Impreza już po raz czwarty zawita do Polski. Tegoroczna edycja Night of the Proms odbędzie się w jednym z miast Polski. 25 marca Night of the Proms zawita do Łodzi. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie szczegóły tego muzycznego show.

Night of the Proms 2017 - kto wystąpi?

Gwiazdami Night of the Proms będą m.in. Anastacia, Ronan Keating. Podczas koncertu nie zabraknie też polskiego akcentu. Na warszawskiej i łódzkiej scenie wystąpi Margaret z gościem specjalnym, którym będzie brytyjska legenda reggae UB40. Oprócz największych gwiazd muzyki pop, podczas Night of the Proms polska publiczność będzie mogła posłuchać także Natalie Choquette - kanadyjskiej śpiewaczki operowej, światowej sławy orkiestry Il Novecento pod dyrekcją Alexandry Arrieche, Akademickiego Chóru Politechniki Łódzkiej oraz brytyjskiego wokalisty Johna Milesa.

Night of the Proms 2017 - bilety

Bilety w cenach od 49 do 699 zł można kupić za pośrednictwem eventim.pl 

>> Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!
0

Dominika Gwit - MEM z Tańca z Gwiazdami. Ma do siebie dystans!

Dominika Gwit z Tańca z Gwiazdami na własnym memie. Internauci rozbawieni.
25/03/2017 17:29
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?
0

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.
25/03/2017 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
25/03/2017 13:31
Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
25/03/2017 13:12
Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?
0

Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób, które stęskniły się za słońcem i ciepłymi dniami. Czy pierwszy wiosenny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Szczegóły przybliżamy już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 12:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA