WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety - Night of the Proms 2017 - kto wystąpi?

Tagi związane z Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety: Night of the Proms

Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety

RSS 10/03/2017 09:26 Komentarze

Night of the Proms 2017 nadchodzi. Wyjątkowe muzyczne show, które łączy muzykę rozrywkową z klasyczną już w marcu wraca do Polski.

Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety Mat. prasowe / Fot. plakat wydarzenia
Ilustracja do artykułu: Night of the Proms 2017 - data, miejsce, bilety

Night of the Proms to cykl koncertów, który od ponad 30 lat cieszy się olbrzymią popularnością w Europie. Impreza już po raz czwarty zawita do Polski. Tegoroczna edycja Night of the Proms odbędzie się w jednym z miast Polski. 25 marca Night of the Proms zawita do Łodzi. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie szczegóły tego muzycznego show.

Night of the Proms 2017 - kto wystąpi?

Gwiazdami Night of the Proms będą m.in. Anastacia, Ronan Keating. Podczas koncertu nie zabraknie też polskiego akcentu. Na warszawskiej i łódzkiej scenie wystąpi Margaret z gościem specjalnym, którym będzie brytyjska legenda reggae UB40. Oprócz największych gwiazd muzyki pop, podczas Night of the Proms polska publiczność będzie mogła posłuchać także Natalie Choquette - kanadyjskiej śpiewaczki operowej, światowej sławy orkiestry Il Novecento pod dyrekcją Alexandry Arrieche, Akademickiego Chóru Politechniki Łódzkiej oraz brytyjskiego wokalisty Johna Milesa.

Night of the Proms 2017 - bilety

Bilety w cenach od 49 do 699 zł można kupić za pośrednictwem eventim.pl 

>> Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Katy Perry - polski akcent w teledysku! Tego na pewno nie zauważyliście
0

Katy Perry - polski akcent w teledysku! Tego na pewno nie zauważyliście

Polski akcent w teledysku Katy Perry. Wokalistka zrobiła fanom niezłą niespodziankę. Zauważyliście, o co dokładnie chodzi?
24/08/2017 12:40
 Kamil Bednarek: dziewczyna, żona? Pokazał najważniejsze kobiety swojego życia
0

Kamil Bednarek: dziewczyna, żona? Pokazał najważniejsze kobiety swojego życia

Kamil Bednarek stroniący od dzielenia się życiem prywatnym w sieci, tym razem zrobił wyjątek i na swoim Instagramie umieścił zdjęcie, na którym znajdują się trzy najważniejsze kobiety w jego życiu.
24/08/2017 11:45
Chuck Norris - dwa zawały w ciągu 45 minut. Wygrał ze śmiercią
0

Chuck Norris - dwa zawały w ciągu 45 minut. Wygrał ze śmiercią

Chuck Norris wygrał pojedynek ze śmiercią! Tym razem to nie żart! Jeden z największych gwiazdorów filmów walki przeżył dwa zawały! W jakim jest stanie?
24/08/2017 11:36
Męskie Granie Żywiec 2017 - kto zagra podczas koncertu finałowego? [PROGRAM]
0

Męskie Granie Żywiec 2017 - kto zagra podczas koncertu finałowego? [PROGRAM]

Męskie Granie 2017 zbliża się do wielkiego finału. Podczas ostatniego i największego koncertu tegorocznej trasy publiczność w Żywcu zobaczy aż osiem występów na dużej scenie. Kto to będzie? Program finału Męskiego Grania już teraz na ESKA.pl
24/08/2017 11:18
Opole 2017 - kto wystąpi? Pełna lista gwiazd
0

Opole 2017 - kto wystąpi? Pełna lista gwiazd

Festiwal w Opolu 2017 odbędzie się i wystąpi na nim plejada polskich gwiazd. Kogo zobaczymy w amfiteatrze? Pełna lista artystów już teraz na ESKA.pl
24/08/2017 10:41
Otwarcie Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 online i w TV
0

Otwarcie Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 online i w TV

Otwarcie Mistrzostw Europy w siatkówce 2017 odbędzie się na Stadionie Narodowym. Gdzie oglądać ceremonie otwarcia i pierwszy mecz Polaków? Sprawdź już teraz na ESKA.pl
24/08/2017 08:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA