WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Niemiłość - Pokahontaz ft. Pezet: prezentujemy drugi teledysk promujący najnowszy album grupy Rekontakt! [VIDEO] - Zobacz nowy klip Pokahontaz z Pezetem - Niemiłość!

Tagi związane z Niemiłość - Pokahontaz ft. Pezet: prezentujemy drugi teledysk promujący najnowszy album grupy Rekontakt! [VIDEO]: Pokahontaz, pokahontaz feat. pezet niemiłość, niemiłość klip Pokahontaz, Pokahotaz Rekontakt, Pezet, fuck it Doda feat Fokus, fuck it youtube

Niemiłość - Pokahontaz ft. Pezet: prezentujemy drugi teledysk promujący najnowszy album grupy Rekontakt! [VIDEO]

RSS 16/11/2012 13:03 Komentarze
"Niemiłość" to najnowszy, drugi teledysk grupy Pokahontaz promujący album Rekontakt. W klipie gościnnie pojawia się Pezet. Zobacz nowy klip na Eska.pl. Ostatnio Fokus z Pokahontaz pojawił się też w klipie Dody. Który teledysk podoba Wam się bardziej? "Niemiłość" czy "F**k it"?
Fokus i Pezet Zobacz nowy klip Pokahontaz z Pezetem - Niemiłość! / Pokahontaz, fot. fragment teledysku/youtube
Ilustracja do artykułu: Niemiłość - Pokahontaz ft. Pezet: prezentujemy drugi teledysk promujący najnowszy album grupy Rekontakt! [VIDEO]
W sieci ukazał się nowy klip formacji Pokahontaz. To już drugi utwór,  który promuje, wydaną po 7 latach od nagrania albumu Receptura, nową płytę zespołu. Pokahontaz zatytuował ją Rekontakt. Teledysk nagrany został do kawałka Niemiłość, gdzie obok Rahima i Fokusa gościnnie wystąpił Pezet.

Za realizację klipu odpowiedzialna jest grupa filmowa Holeinmoon. Album "Rekontakt" jest dostępny w sklepach w całej Polsce, a także można kupić go w dystrybucji cyfrowej. Płytę można w całości i za darmo przesłuchać wchodząc na oficjalny kanał formacji na youtube.  Już teraz możecie zobaczyć teledysk na Eska.pl.

Dodajmy, że w listopadzie Fokus i Rahim zagrają jeszcze dwa koncerty, które promują album Rekontakt. Pokahnotaz pojawi się 17 listopada w Katowicach oraz 24 listopada w Łodzi.

Przypominamy także, że 12 listopada 2013 roku miała miejsce premiera teledysku Doda feat.Fokus - Fu*k It. Klip wywołał sporo kontrowersji, a jednocześnie ma już ponad milion wyświetleń, zaledwie kilka dni po premierze.
Niemiłość i Fu*k It to dwa całkowicie odmienne kawałki i teledyski. To, co je łączy to postać Fokusa. W komenatarzach napiszcie, w której odsłonie raper bardziej Wam się podoba i który teledysk przypadł Wam do gustu?

Czekamy na Wasze opinie!



[VIDEO] Pokahontaz ft. Pezet - Niemiłość (official video) prod. DiNO




[VIDEO] Doda ft.Fokus-Fu*k It (VIDEO BEZ CENZURY)





Nie czytałeś jeszcze?

JESTEŚ BOGIEM Rahim na videoczacie na Eska.pl był gościem we wtorek o 18:30! ZAPIS ROZMOWY


Ada
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program