Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Niemiłość - Pokahontaz ft. Pezet: prezentujemy drugi teledysk promujący najnowszy album grupy Rekontakt! [VIDEO] - Zobacz nowy klip Pokahontaz z Pezetem - Niemiłość!

Tagi związane z Niemiłość - Pokahontaz ft. Pezet: prezentujemy drugi teledysk promujący najnowszy album grupy Rekontakt! [VIDEO]: Pokahontaz, pokahontaz feat. pezet niemiłość, niemiłość klip Pokahontaz, Pokahotaz Rekontakt, Pezet, fuck it Doda feat Fokus, fuck it youtube

Niemiłość - Pokahontaz ft. Pezet: prezentujemy drugi teledysk promujący najnowszy album grupy Rekontakt! [VIDEO]

RSS 16/11/2012 13:03 Komentarze
"Niemiłość" to najnowszy, drugi teledysk grupy Pokahontaz promujący album Rekontakt. W klipie gościnnie pojawia się Pezet. Zobacz nowy klip na Eska.pl. Ostatnio Fokus z Pokahontaz pojawił się też w klipie Dody. Który teledysk podoba Wam się bardziej? "Niemiłość" czy "F**k it"?
Fokus i Pezet Zobacz nowy klip Pokahontaz z Pezetem - Niemiłość! / Pokahontaz, fot. fragment teledysku/youtube
Ilustracja do artykułu: Niemiłość - Pokahontaz ft. Pezet: prezentujemy drugi teledysk promujący najnowszy album grupy Rekontakt! [VIDEO]
W sieci ukazał się nowy klip formacji Pokahontaz. To już drugi utwór,  który promuje, wydaną po 7 latach od nagrania albumu Receptura, nową płytę zespołu. Pokahontaz zatytuował ją Rekontakt. Teledysk nagrany został do kawałka Niemiłość, gdzie obok Rahima i Fokusa gościnnie wystąpił Pezet.

Za realizację klipu odpowiedzialna jest grupa filmowa Holeinmoon. Album "Rekontakt" jest dostępny w sklepach w całej Polsce, a także można kupić go w dystrybucji cyfrowej. Płytę można w całości i za darmo przesłuchać wchodząc na oficjalny kanał formacji na youtube.  Już teraz możecie zobaczyć teledysk na Eska.pl.

Dodajmy, że w listopadzie Fokus i Rahim zagrają jeszcze dwa koncerty, które promują album Rekontakt. Pokahnotaz pojawi się 17 listopada w Katowicach oraz 24 listopada w Łodzi.

Przypominamy także, że 12 listopada 2013 roku miała miejsce premiera teledysku Doda feat.Fokus - Fu*k It. Klip wywołał sporo kontrowersji, a jednocześnie ma już ponad milion wyświetleń, zaledwie kilka dni po premierze.
Niemiłość i Fu*k It to dwa całkowicie odmienne kawałki i teledyski. To, co je łączy to postać Fokusa. W komenatarzach napiszcie, w której odsłonie raper bardziej Wam się podoba i który teledysk przypadł Wam do gustu?

Czekamy na Wasze opinie!



[VIDEO] Pokahontaz ft. Pezet - Niemiłość (official video) prod. DiNO




[VIDEO] Doda ft.Fokus-Fu*k It (VIDEO BEZ CENZURY)





Nie czytałeś jeszcze?

JESTEŚ BOGIEM Rahim na videoczacie na Eska.pl był gościem we wtorek o 18:30! ZAPIS ROZMOWY


Ada
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!
0

Dawid Podsiadło: Wiem, kim jest celebryta. To ja! Zobacz wywiad wideo na ESKA.pl!

Dawid Podsiadło - wywiad wideo obejrzycie na ESKA.pl! Twórca hitu W dobrą stronę opowiedział nam o swoich muzycznych początkach, płycie Annoyance and Disappointment i przyznał, że poniekąd czuje się celebrytą! 
10/02/2016 16:34
Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!
0

Antek Smykiewicz - Limit szans: ekskluzywna premiera w Radiu ESKA i na ESKA.pl!

Antek Smykiewicz - Limit szans: to nowa piosenka autora hitu Pomimo burz! Ekskluzywnie - po raz pierwszy usłyszycie ją w Radiu ESKA i na ESKA.pl! Kiedy i gdzie? Już teraz sprawdźcie szczegóły!
10/02/2016 16:33
Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house
0

Płyta Star Wars Headspace - nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house

Star Wars Headspace to płyta, na której znajdziemy nowe wersje piosenek z Gwiezdnych Wojen w stylu dance i house. Album trafi do sprzedaży już w lutym 2016 roku. Jakie przeboje usłyszymy? Dowiedz się już teraz na ESKA.pl!
10/02/2016 16:31
Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?
0

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami - kiedy emisja najpopularniejszych programów?

Mali Giganci, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Taniec z Gwiazdami wracają wiosną na ekrany telewizorów. Na chwilę przed startem wiosennej ramówki fani zadają sobie pytanie na kiedy zaplanowano emisję najpopularniejszych programów rozrywkowych w TV? Na ESKA.pl przygotowaliśmy listę show, na które czekają widzowie z dokładną datą i godziną emisji.
10/02/2016 15:59
Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!
0

Bovska: Kaktus - piosenka z serialu Druga Szansa na żywo. Posłuchaj!

Bovska: Kaktus to piosenka z serialu Druga Szansa, który we wtorek 15 lutego zadebiutuje na antenie TVN. Intrygującego utworu, który towarzyszy zwiastunom zapowiadającym produkcję możecie już teraz posłuchać na ESKA.pl!
10/02/2016 15:58
Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?
0

Arsenal - Leicester: transmisja online i w TV z meczu 14.02.16. Czy będzie za darmo?

Arsenal Londyn - Leicester City transmisja online i w TV będzie dostępna za darmo? Fani zadają te pytanie, bo mecz 14.02.16 będzie HITEM 26. kolejki ligi angielskiej! Wszystkie szczegóły na temat tego spotkania znajdziecie tylko na ESKA.pl!
10/02/2016 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

09/02/2016 22:32

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA