WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nie bój się marzyć - piosenka z reklamy Disneya to polska wersja znanego hitu - Nie bój się marzyć: piosenka z reklamy Disney Channel

Tagi związane z Nie bój się marzyć - piosenka z reklamy Disneya to polska wersja znanego hitu: disney, nie bój się marzyć

Nie bój się marzyć - piosenka z reklamy Disneya to polska wersja znanego hitu

RSS 21/04/2017 17:09 Komentarze

Nie bój się marzyć - piosenka z reklamy Disney Channel to polska wersja wielkiego zagranicznego przeboju. Sprawdź, kto śpiewa ten utwór w oryginale i posłuchaj obydwu wersji już teraz - na ESKA.pl.

Nie bój się marzyć: piosenka z reklamy Disney Channel Nie bój się marzyć: piosenka z reklamy Disney Channel / fot. facebook.com / profil Filmowy świat Disneya
Ilustracja do artykułu: Nie bój się marzyć - piosenka z reklamy Disneya to polska wersja znanego hitu

Nie bój się marzyć to piosenka z reklamy Disneya, która może wam się wydawać dziwnie znajoma. Wiemy dlaczego! Utwór ze spotu Disney Channel to tak naprawdę nowa wersja wielkiego hitu Hall of Fame. Kawałek, który w oryginale wykonuje irlandzki zespół The Script z gościnnym udziałem rapera will.i.am z The Black Eyed Peas królował na szczytach list przebojów w 2012 roku. Jak duży był to hit, niech świadczy fakt, że do tej pory teledysk do tego utworu zdobył już ponad 280 mln wyświetleń w serwisie YouTube.
>> Koncerty Michała Szpaka 2017: kiedy i gdzie wystąpi latem artysta?

Piosenka z reklamy Disney Channel

- Na każdą dziewczynkę z wielkim marzeniem, czeka księżniczka, która pomoże je spełnić - takim hasłem Disney promuje swoje filmy a przy okazji przypomina dziewczynkom, że są w stanie osiągnąć wszystko, czego tylko pragną. Poniżej możecie obejrzeć klip z polską wersją piosenki o nazwie Nie bój się marzyć oraz obejrzeć teledysk do anglojęzycznej wersji utworu.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
25/06/2017 19:40
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 19:40
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
25/06/2017 17:15
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 17:15
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!
0

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl
25/06/2017 17:09
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]
0

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

Wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions było zwieńczeniem pełnej emocji soboty na TLFO 2017. Niemieccy rockmani rozgrzali do czerwoności stadion oświęcimskiego MOSiR-u, a pomogli im w tym wydatnie artyści występujący przed nimi: Kasia Kowalska, LP, Julia Pietrucha, Bisquit, Leski i SMKKPM.
25/06/2017 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA