WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO] - Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu

Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO]

RSS 26/10/2013 08:53 Komentarze
Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szukająca bogatego męża powraca z nową piosenką. Czy ona rzeczywiście szuka, a może drwi z naszego języka?
Nicky Tučková Nicky Tučková / YouTube
Ilustracja do artykułu: Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO]
Nicky Tučková serwuje na ESKA.pl piosenkę Szukam Cię Miłoszu. Wcześniej Czeszkę mogliśmy usłyszeć w kawałku Rich Boy, gdzie łamaną angielszczyzną śpiewała o tym, że szuka bogatego męża. Kawałek Rich Boys został zamieszczony w marcu 2013. Teraz serwuje nam kolejny wykon Szukam Cię Miłoszu!

Z nowej piosenki zamieszczonej 23 października 2013 na YouTube dowiemy się, że wokalistka szuka męża i to z Warszawy. - Pozdrowienia dla wszystkich fanów w Polsce. Szukam bogatego kolesia w Polsce, bo Polacy są wspaniałe i mają więcej pieniędzy niż Czechów - pisze kaleczoną polszczyzną oficjalnym kanale YouTube.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Trzeba przyznać, że niektóre fragmenty piosenki brzmią dość dziwnie. - Chce być twoja dzi**ka, w piwnicy z tobą pić piwka, niezły z ciebie frajer, masz drogi Armaniego gajer - śpiewa.

Czeszka najprawdopodobniej korzystała z Google Translate. - Aha, i dziękuję Google Translate. Kocham was wszystkich! Yours Nicky - pisze na swoim kanale YouTube.

Czy Czeszka rzeczywiście szuka męże, a może po prostu śmieje się z polskiego język? Przecież nas język czeski też często bawi, bo choć podobny to słowa często znaczą zupełnie co innego.  Z pewnością można śmiało powiedzieć, że tekst do piosenki jest dość zabawny. Za przykład może służyć fragment "...twoja dzi**ka", gdzie penie chodziło o dívkę, czyli w tłumaczeniu czeskim o dziewczynę. 

Nicky Tučková - Szukam cię Miłoszu



Nicky Tučková - Rich Boy


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM
0

Disco nad Wisłą 2017: BILETY, PROGRAM

Disco nad Wisłą to II edycja imprezy odbywającej się na płockiej plaży. Sprawdź program wydarzenia, po ile i gdzie można kupić bilety.
26/07/2017 12:38
Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'
0

Przystanek Woodstock zagrożony. Owsiak: 'nie dajemy rady'

Przystanek Woodstock został zakwalifikowany jako impreza podwyższonego ryzyka! Jurek Owsiak nagrał emocjonalny filmik, w którym martwi się o przyszłość imprezy. Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl
26/07/2017 12:36
Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku
0

Męskie Granie 2017 - Nieboskłon po śląsku

Nieboskłon w śląskiej wersji podbija sieć. Posłuchajcie nowej piosenki tria Frele.
26/07/2017 12:32
Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program
0

Olsztyn Green Festival 2017: data, miejsce, bilety, program

Olsztyn Green Festival 2017 powraca z kolejną edycją wydarzenia, podczas którego wystąpi wielu polskich artystów. Poznaj wszystkie szczegóły dwudniowej imprezy na ESKA.pl!
26/07/2017 12:16
Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!
0

Kraków Live Festival 2017 - artyści. Line-up imprezy 18-19.08!

Kraków Live Festival 2017 po raz kolejny okaże się jedną z najlepszych muzycznych imprez w Polsce? Sprawdź, kto wystąpi na festiwalu 18-19.08.
26/07/2017 12:15
Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?
0

Luis Fonsi nagrał nowe Despacito! Która wersja lepsza?

Luis Fonsi aktualnie podbija listy przebojów swoim hitem Despacito. Artysta postanowił nagrać nową wersję tego przeboju. Czy jest lepsza niż oryginał?
26/07/2017 12:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program