WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO] - Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu

Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO]

RSS 26/10/2013 08:53 Komentarze
Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szukająca bogatego męża powraca z nową piosenką. Czy ona rzeczywiście szuka, a może drwi z naszego języka?
Nicky Tučková Nicky Tučková / YouTube
Ilustracja do artykułu: Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO]
Nicky Tučková serwuje na ESKA.pl piosenkę Szukam Cię Miłoszu. Wcześniej Czeszkę mogliśmy usłyszeć w kawałku Rich Boy, gdzie łamaną angielszczyzną śpiewała o tym, że szuka bogatego męża. Kawałek Rich Boys został zamieszczony w marcu 2013. Teraz serwuje nam kolejny wykon Szukam Cię Miłoszu!

Z nowej piosenki zamieszczonej 23 października 2013 na YouTube dowiemy się, że wokalistka szuka męża i to z Warszawy. - Pozdrowienia dla wszystkich fanów w Polsce. Szukam bogatego kolesia w Polsce, bo Polacy są wspaniałe i mają więcej pieniędzy niż Czechów - pisze kaleczoną polszczyzną oficjalnym kanale YouTube.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Trzeba przyznać, że niektóre fragmenty piosenki brzmią dość dziwnie. - Chce być twoja dzi**ka, w piwnicy z tobą pić piwka, niezły z ciebie frajer, masz drogi Armaniego gajer - śpiewa.

Czeszka najprawdopodobniej korzystała z Google Translate. - Aha, i dziękuję Google Translate. Kocham was wszystkich! Yours Nicky - pisze na swoim kanale YouTube.

Czy Czeszka rzeczywiście szuka męże, a może po prostu śmieje się z polskiego język? Przecież nas język czeski też często bawi, bo choć podobny to słowa często znaczą zupełnie co innego.  Z pewnością można śmiało powiedzieć, że tekst do piosenki jest dość zabawny. Za przykład może służyć fragment "...twoja dzi**ka", gdzie penie chodziło o dívkę, czyli w tłumaczeniu czeskim o dziewczynę. 

Nicky Tučková - Szukam cię Miłoszu



Nicky Tučková - Rich Boy


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka
0

Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka

Michał Szpak odwiedził młodych pacjentów Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej i przy okazji zachęca do rejestrowania się bazy dawców szpiku. Zobacz zdjęcia z wizyty wokalisty u chorych na raka dzieci.
20/01/2017 16:07
Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
20/01/2017 15:59
Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?
0

Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?

Popek x Matheo x Sobota - nowa płyta 2017 coraz bliżej! Projekt tych trzech artystów wśród fanów już teraz wzbudza ogromne emocje. Kiedy premiera albumu? Czy osiągnie on taki sukces jak Król Albanii? Jako pierwsi szczegóły poznacie na ESKA.pl!
20/01/2017 15:59
Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu
0

Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu

Celine Dion ratuje soundtrack do filmu Piękna i Bestia! Słynna wokalistka nagrała nowy utwór, który trafił na ścieżkę dźwiękową najnowszej produkcji Disneya z Emmą Watson w roli Belli.
20/01/2017 15:33
Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki
0

Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki

Paulla piosenką Chcę tam z tobą być powalczy o Eurowizję 2017. Jakie ma na to szanse? Mocne strony wokalistki wymieniamy na ESKA.pl!
20/01/2017 15:15
Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!
0

Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!

Ed Sheeran zapowiada trasę koncertową po Europie, która rozpocznie się już naprawdę niedługo! Czy w rozpisce znajduje się występ w Polsce?
20/01/2017 14:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA