WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO] - Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu

Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO]

RSS 26/10/2013 08:53 Komentarze
Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szukająca bogatego męża powraca z nową piosenką. Czy ona rzeczywiście szuka, a może drwi z naszego języka?
Nicky Tučková Nicky Tučková / YouTube
Ilustracja do artykułu: Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO]
Nicky Tučková serwuje na ESKA.pl piosenkę Szukam Cię Miłoszu. Wcześniej Czeszkę mogliśmy usłyszeć w kawałku Rich Boy, gdzie łamaną angielszczyzną śpiewała o tym, że szuka bogatego męża. Kawałek Rich Boys został zamieszczony w marcu 2013. Teraz serwuje nam kolejny wykon Szukam Cię Miłoszu!

Z nowej piosenki zamieszczonej 23 października 2013 na YouTube dowiemy się, że wokalistka szuka męża i to z Warszawy. - Pozdrowienia dla wszystkich fanów w Polsce. Szukam bogatego kolesia w Polsce, bo Polacy są wspaniałe i mają więcej pieniędzy niż Czechów - pisze kaleczoną polszczyzną oficjalnym kanale YouTube.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Trzeba przyznać, że niektóre fragmenty piosenki brzmią dość dziwnie. - Chce być twoja dzi**ka, w piwnicy z tobą pić piwka, niezły z ciebie frajer, masz drogi Armaniego gajer - śpiewa.

Czeszka najprawdopodobniej korzystała z Google Translate. - Aha, i dziękuję Google Translate. Kocham was wszystkich! Yours Nicky - pisze na swoim kanale YouTube.

Czy Czeszka rzeczywiście szuka męże, a może po prostu śmieje się z polskiego język? Przecież nas język czeski też często bawi, bo choć podobny to słowa często znaczą zupełnie co innego.  Z pewnością można śmiało powiedzieć, że tekst do piosenki jest dość zabawny. Za przykład może służyć fragment "...twoja dzi**ka", gdzie penie chodziło o dívkę, czyli w tłumaczeniu czeskim o dziewczynę. 

Nicky Tučková - Szukam cię Miłoszu



Nicky Tučková - Rich Boy


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. już w sobotę 27 maja. Czekają nas niezwykłe emocje i piękne występy, a to wszystko w TV i relacja na żywo na ESKA.pl
27/05/2016 23:49
Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online
0

Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online

Polska - Kanada: gdzie oglądać transmisję z pierwszego meczu naszych siatkarzy na Turnieju Interkontynentalnym w Tokio? Spotkanie, które odbędzie się 28 maja zobaczymy zarówno w TV i online? Szczegóły na ESKA.pl
27/05/2016 21:46
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?
0

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn For The Weekend - mamy dla Was genialną wersję wielkiego hitu Coldplay i Beyonce. Posłuchajcie koniecznie i oceńcie, czy wokalistka jest lepsza od Beyonce?
27/05/2016 21:31
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
27/05/2016 20:30
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV

Polsat SuperHit Festiwal 2016 to muzyczna atrakcja ostatniego weekendu maja. Kto i kiedy wystąpi podczas trzydniowego festiwalu w Sopocie? Wszystkie szczegóły transmisji i program Polsat SuperHit Festiwal 2016 do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl!
27/05/2016 19:18
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?
0

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35 za darmo online i w telewizji 27.05.2016? Gdzie oglądać walkę Pudzianowskiego, Khalidova i Różalskiego? My już to wiemy i podpowiadamy Wam na ESKA.pl! 
27/05/2016 19:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

27/05/2016 19:17

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA