Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO] - Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu
REKLAMA
REKLAMA

Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO]

RSS 26/10/2013 08:53 Komentarze 0
Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szukająca bogatego męża powraca z nową piosenką. Czy ona rzeczywiście szuka, a może drwi z naszego języka?
Nicky Tučková Nicky Tučková / YouTube
Ilustracja do artykułu: Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO]
Nicky Tučková serwuje na ESKA.pl piosenkę Szukam Cię Miłoszu. Wcześniej Czeszkę mogliśmy usłyszeć w kawałku Rich Boy, gdzie łamaną angielszczyzną śpiewała o tym, że szuka bogatego męża. Kawałek Rich Boys został zamieszczony w marcu 2013. Teraz serwuje nam kolejny wykon Szukam Cię Miłoszu!

Z nowej piosenki zamieszczonej 23 października 2013 na YouTube dowiemy się, że wokalistka szuka męża i to z Warszawy. - Pozdrowienia dla wszystkich fanów w Polsce. Szukam bogatego kolesia w Polsce, bo Polacy są wspaniałe i mają więcej pieniędzy niż Czechów - pisze kaleczoną polszczyzną oficjalnym kanale YouTube.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Trzeba przyznać, że niektóre fragmenty piosenki brzmią dość dziwnie. - Chce być twoja dzi**ka, w piwnicy z tobą pić piwka, niezły z ciebie frajer, masz drogi Armaniego gajer - śpiewa.

Czeszka najprawdopodobniej korzystała z Google Translate. - Aha, i dziękuję Google Translate. Kocham was wszystkich! Yours Nicky - pisze na swoim kanale YouTube.

Czy Czeszka rzeczywiście szuka męże, a może po prostu śmieje się z polskiego język? Przecież nas język czeski też często bawi, bo choć podobny to słowa często znaczą zupełnie co innego.  Z pewnością można śmiało powiedzieć, że tekst do piosenki jest dość zabawny. Za przykład może służyć fragment "...twoja dzi**ka", gdzie penie chodziło o dívkę, czyli w tłumaczeniu czeskim o dziewczynę. 

Nicky Tučková - Szukam cię Miłoszu



Nicky Tučková - Rich Boy


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Luxuria Astaroth - nowy teledysk. Zobacz z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria
0

Luxuria Astaroth - nowy teledysk. Zobacz z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria

Chipsu ft. Luxuria Astaroth - Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył właśnie swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie - dając głos w chórkach. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
06/07/2015 15:27
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - trzecie głosowanie zakończone [PLEBISCYT]
11

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl. Wybieramy przebój wakacji 2015 - trzecie głosowanie zakończone [PLEBISCYT]

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl - plebiscyt trwa i macie jeszcze szansę wybrać kolejne cztery numery, które będą walczyć o ostateczny tytuł przeboju wakacji odwiedzających naszą stronę. Poznajcie dotychczasowych kandydatów na Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl i weźcie udział w trzeciej części naszej wspólnej zabawy już teraz!
06/07/2015 15:00
Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?
0

Mila Kunis - kim jest żona Ashtona Kutchera i co ją łączy z muzyką?

Mila Kunis i Ashton Kutcher wzięli ślub.Głośno o tym na wszystkich serwisach plotkarskich i społecznościowych. Z tej okazji przybliżamy wam sylwetkę Mili i jej romantyczną historię z Ashtonem. Dowiedzcie się więcej o wybrance Kutchera.
06/07/2015 15:00
Monica Bellucci ma romans z malarzem? To jest naprawdę Gorące lato [VIDEO]
0

Monica Bellucci ma romans z malarzem? To jest naprawdę Gorące lato [VIDEO]

Jak nowa dziewczyna Bonda wypada na ekranie? Sprawdź jeszcze przed premierą! Gorące lato, specjalny film eskaGO na wakacje, można oglądać online już teraz na eskaGO całkowicie za darmo. W roli głównej Monica Bellucci, gwiazda Matrixa i Spectre - nowego Bonda.    
06/07/2015 14:43
Adele - nowa płyta 2015: premiera w Apple Music? Nowe informacje o albumie
0

Adele - nowa płyta 2015: premiera w Apple Music? Nowe informacje o albumie

Na nową płytę Adele czekamy już bardzo długo i podczas gdy wciąż brak konkretnych informacji, co do daty wydania krążka, spekuluje się o formie jego opublikowania. Premiera nowej płyty Adele na Apple Music to scenariusz wiarygodny, bo artystka jest wymieniana wśród gwiazd z umową z serwisem na swoim koncie. Szczegóły na stronie.
06/07/2015 14:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska