WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO] - Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu

Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO]

RSS 26/10/2013 08:53 Komentarze
Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szukająca bogatego męża powraca z nową piosenką. Czy ona rzeczywiście szuka, a może drwi z naszego języka?
Nicky Tučková Nicky Tučková / YouTube
Ilustracja do artykułu: Nicky Tuckova - Szukam Cię Miłoszu. Czeszka szuka bogatego męża z Polski czy drwi z naszego języka? [VIDEO]
Nicky Tučková serwuje na ESKA.pl piosenkę Szukam Cię Miłoszu. Wcześniej Czeszkę mogliśmy usłyszeć w kawałku Rich Boy, gdzie łamaną angielszczyzną śpiewała o tym, że szuka bogatego męża. Kawałek Rich Boys został zamieszczony w marcu 2013. Teraz serwuje nam kolejny wykon Szukam Cię Miłoszu!

Z nowej piosenki zamieszczonej 23 października 2013 na YouTube dowiemy się, że wokalistka szuka męża i to z Warszawy. - Pozdrowienia dla wszystkich fanów w Polsce. Szukam bogatego kolesia w Polsce, bo Polacy są wspaniałe i mają więcej pieniędzy niż Czechów - pisze kaleczoną polszczyzną oficjalnym kanale YouTube.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Trzeba przyznać, że niektóre fragmenty piosenki brzmią dość dziwnie. - Chce być twoja dzi**ka, w piwnicy z tobą pić piwka, niezły z ciebie frajer, masz drogi Armaniego gajer - śpiewa.

Czeszka najprawdopodobniej korzystała z Google Translate. - Aha, i dziękuję Google Translate. Kocham was wszystkich! Yours Nicky - pisze na swoim kanale YouTube.

Czy Czeszka rzeczywiście szuka męże, a może po prostu śmieje się z polskiego język? Przecież nas język czeski też często bawi, bo choć podobny to słowa często znaczą zupełnie co innego.  Z pewnością można śmiało powiedzieć, że tekst do piosenki jest dość zabawny. Za przykład może służyć fragment "...twoja dzi**ka", gdzie penie chodziło o dívkę, czyli w tłumaczeniu czeskim o dziewczynę. 

Nicky Tučková - Szukam cię Miłoszu



Nicky Tučková - Rich Boy


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
27/07/2016 21:30
Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!
0

Koncerty 2016 - sierpień. Występy, które wstyd przegapić!

Koncerty 2016 - sierpień. Festiwale, imprezy i występy największych gwiazd, których nie możecie przegapić znajdziecie w jednym miejscu! Lista do wglądu czeka - oczywiście na ESKA.pl!
27/07/2016 18:29
The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja
0

The Vamps w Polsce 2016: koncert przeniesiony! Bilety, data, nowa lokalizacja

The Vamps wystąpią w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się pierwszy koncert brytyjskiego zespołu w naszym kraju? Gdzie i za ile można kupić bilety? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:42
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!
0

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest trzecia pula!

Koncert The Vamps w Polsce 2016 cieszy się dużą popularnością! Bilety rozeszły się w szybkim tempie, co zmartwiło wielu polskich fanów. Mamy jednak dobrą informację - jest trzecia pula! Gdzie i kiedy będą dostępne? Szczegóły sprawdzicie już teraz - na ESKA.pl!
27/07/2016 17:38
Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: program w TV i online. Gdzie oglądać ŚDM 2016?

Światowe Dni Młodzieży 2016: transmisja w telewizji i w internecie będzie dostępna. Godzinową rozpiskę z wizyty papieża w Polsce prezentujemy Wam na ESKA.pl!
27/07/2016 17:29
RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki
0

RIO 2016: medale. Polacy z dużymi szansami na olimpijskie krążki

RIO 2016: medale olimpijskie dla sportowców są niezwykle ważne. To najlepsza nagroda za wysiłek i trud włożony w rozwijanie swoich umiejętności. Na ESKA.pl sprawdzamy, którzy sportowcy mają szanse na medale w RIO 2016.
27/07/2016 16:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...