Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO] - Lemon Must Be The Music
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]: youtube, must be the music, polsat, lemon

NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]

RSS 13/05/2012 23:12 Komentarze 0
Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]
/
Ilustracja do artykułu: NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]
W skład zespołu Lemon wchodzą: Lider i wokalista Igor Herbut, Andrzej Olejnik, Piotr Kołacz, Piotr Budniak i Adam Horoszczak.

Posłuchaj piosenek zespołu Lemon na Youtubie:

LemON - Litaj Ptaszko



LemON w MBTM - Dewiat

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Radio Online ESKA Love - najpiękniejsze piosenki o miłości i dla zakochanych w radiu internetowym ESKI
0

Radio Online ESKA Love - najpiękniejsze piosenki o miłości i dla zakochanych w radiu internetowym ESKI

Piosenki o miłości, piosenki dla zakochanych czy piosenki na ślub - wszystkie je znajdziecie w radiu internetowym ESKA Love. Posłuchaj najpiękniejszych i najbardziej romantycznych piosenek w radiu online.
02/07/2015 14:21
Tour de France 2015 - gdzie oglądać w TV i online. Informacje nie tylko dla fanów Bicycle Race [VIDEO]
0

Tour de France 2015 - gdzie oglądać w TV i online. Informacje nie tylko dla fanów Bicycle Race [VIDEO]

Tour de France 2015 - gdzie oglądać w TV i online zmagania kolarzy? Czy fani kolarstwa mogą liczyć na darmową transmisję w telewizji? Informacje na temat transmisji i live streamów Tour de France 2015 na ESKA.pl 
02/07/2015 13:46
Rihanna zakrwawiona w teledysku szokuje. Reakcje na Bitch Better Have My Money.
0

Rihanna zakrwawiona w teledysku szokuje. Reakcje na Bitch Better Have My Money.

Teledysk Rihanny z przemocą, nagością i wulgaryzmami - myśleliśmy, że już Love The Way You Lie było jazdą po bandzie... ale nie byliśmy gotowi na Bitch Better Have My Money. Dziś pojawił się teledysk i szokuje!
02/07/2015 13:28
Amy Winehouse - piosenki artystki zostały zniszczone [VIDEO]
0

Amy Winehouse - piosenki artystki zostały zniszczone [VIDEO]

Amy Winehouse: piosenki zmarłej artystki zostały zniszczone tuż po jej śmierci. Amy Winehouse tuż przed śmiercią nagrała 14 piosenek. Kto odpowiada za zniszczenie dem nagranych przez Amy Winehouse?
02/07/2015 13:27
Gorąca 20 Premiera: Eva Simons ft. Konshens - Policeman
0

Gorąca 20 Premiera: Eva Simons ft. Konshens - Policeman

Eva Simons ft. Konshens - Policeman to czwartkowa premiera w Gorącej 20. Tę piosenkarkę możecie pamiętać z duetów z takimi gwiazdami jak will.iam, czy Afriojack. Posłuchajcie solowego singla Evy Simons już teraz - na ESKA.pl
02/07/2015 13:14
ESKA Music Awards 2015 - BILETY po ile, gdzie, kiedy. Sprawdź jak pójść z nami na Eska Music Awards
0

ESKA Music Awards 2015 - BILETY po ile, gdzie, kiedy. Sprawdź jak pójść z nami na Eska Music Awards

Chcecie zdobyć bilety na Eska Music Awards 2015? Pozwolą wam dołączyć do nas na gali wręczenia nagród, połączonej jak zwykle z koncertami największych gwiazd muzycznych. Gdzie kupić bilety na Eska Music Awards, kiedy i po ile. Dowiedz się więcej!
02/07/2015 13:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

54
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska