WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO] - Lemon Must Be The Music

Tagi związane z NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]: youtube, must be the music, polsat, lemon

NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]

RSS 13/05/2012 23:12 Komentarze
Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]
/
Ilustracja do artykułu: NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]
W skład zespołu Lemon wchodzą: Lider i wokalista Igor Herbut, Andrzej Olejnik, Piotr Kołacz, Piotr Budniak i Adam Horoszczak.

Posłuchaj piosenek zespołu Lemon na Youtubie:

LemON - Litaj Ptaszko



LemON w MBTM - Dewiat

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
The Voice of Poland: Sami Harb oczarował jury nową wersją przeboju Rihanny!
0

The Voice of Poland: Sami Harb oczarował jury nową wersją przeboju Rihanny!

The Voice of Poland: Sami Harb oczarował jury i odwrócił wszystkie fotele podczas przesłuchania w ciemno. Jego wersja przeboju Rihanny zapiera dech w piersiach!
30/08/2016 14:12
Jesień w Polsacie, czyli rozrywka, sport i filmowe premiery!
0

Jesień w Polsacie, czyli rozrywka, sport i filmowe premiery!

Jesień w Polsacie zapowiada się niezwykle ciekawie. Na antenę powrócą m.in. znane i lubiane programy. Jednak nie zabraknie też nowości, na które widzowie stacji czekają z niecierpliwością.
30/08/2016 13:38
YouTube - teledyski gwiazd ESKA Music Awards 2016 [TOP 6]
0

YouTube - teledyski gwiazd ESKA Music Awards 2016 [TOP 6]

YouTube - teledyski gwiazd ESKA Music Awards 2016! Który artysta ze swoim klipem króluje w sieci? Najpopularniejsze wideo do piosenek, które usłyszeliście na ESKA Music Awards 2016 koniecznie musicie zobaczyć na ESKA.pl!
30/08/2016 13:27
Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?
0

Kings of Leon w Polsce 2016 - BILETY. Gdzie wygrać, gdzie kupić?

Kings Of Leon w Polsce 2016 coraz bliżej! Koncert amerykańskiego zespołu odbędzie się 8.09.2016 w Krakowie w Tauron Arenie. Czy można jeszcze nabyć bilety? Gdzie je kupić? Wejściówki są do wygrania! Gdzie i kiedy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
30/08/2016 12:45
Rihanna i Drake - o co tak naprawdę chodzi? Wyjaśniamy w 5 punktach!
0

Rihanna i Drake - o co tak naprawdę chodzi? Wyjaśniamy w 5 punktach!

Rihanna i Drake znów wywołali spore zamieszanie i falę spekulacji o ich rzekomym związku. Postanowiliśmy sprawdzić, o co tak naprawdę chodzi. Wyjaśnienie w 5 punktach znajdziecie już teraz na ESKA.pl
30/08/2016 12:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]