WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO] - Lemon Must Be The Music

Tagi związane z NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]: youtube, must be the music, polsat, lemon

NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]

RSS 13/05/2012 23:12 Komentarze
Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]
/
Ilustracja do artykułu: NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]
W skład zespołu Lemon wchodzą: Lider i wokalista Igor Herbut, Andrzej Olejnik, Piotr Kołacz, Piotr Budniak i Adam Horoszczak.

Posłuchaj piosenek zespołu Lemon na Youtubie:

LemON - Litaj Ptaszko



LemON w MBTM - Dewiat

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/07/2016 12:15
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 10:48
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
24/07/2016 10:44
ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?
0

ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie. Kiedy i gdzie EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 zbliża się wielkimi krokami! Wkrótce poznacie nominacje do prestiżowej nagrody Radia ESKA, ale już dziś zdradzamy miejsce i datę gali ESKA Music Awards 2016.
24/07/2016 10:44
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
24/07/2016 10:44
ESKA Music Awards 2016 - nominacje
0

ESKA Music Awards 2016 - nominacje

ESKA MUSIC AWARDS 2016 - nominacje poznaliśmy w czasie specjalnego programu transmitowanego na żywo w radiu, telewizji i internecie. Kto w jakich kategoriach jest nominowany do EMA 2016? Kto zawalczy o statuetki 26 sierpnia w Szczecinie? Pełna lista do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 10:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów