WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO] - Lemon Must Be The Music
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]: youtube, must be the music, polsat, lemon

NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]

RSS 13/05/2012 23:12 Komentarze 0
Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]
/
Ilustracja do artykułu: NEWS Kim są Lemon? Posłuchaj innych piosenek zespołu, który wygrał Must Be The Music! [VIDEO]
W skład zespołu Lemon wchodzą: Lider i wokalista Igor Herbut, Andrzej Olejnik, Piotr Kołacz, Piotr Budniak i Adam Horoszczak.

Posłuchaj piosenek zespołu Lemon na Youtubie:

LemON - Litaj Ptaszko



LemON w MBTM - Dewiat

NB

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 odcinek 6 - za kogo przebiorą się uczestnicy? Przypomnijmy, że ostatni odcinek wygrał Marek Kaliszuk. Kolejny odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 już 25 października 2014 roku. Tymczasem już dzisiaj sprawdź, z jakimi rolami będą musiały tym razem zmierzyć się gwiazdy show
21/10/2014 12:02
Mam Talent 7 kiedy finał? Ostatni finałowy odcinek show - o której włączyć telewizor, by nie przegapić fianłu? [VIDEO]
0

Mam Talent 7 kiedy finał? Ostatni finałowy odcinek show - o której włączyć telewizor, by nie przegapić fianłu? [VIDEO]

Finał Mam Talent 7 odbędzie się podczas 13 odcinka show. Gdzie i o której oglądać finałowy odcinek Mam Talent 7? Którzy spośród muzycznych uczestników mają szansę na występ w ostatnim odcinku Mam Talent 7? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy informacje dotyczące finałowego odcinka Mam Talent 7
21/10/2014 11:41
HALLOWEEN 2014 w Warszawie: imprezy, wydarzenia, atrakcje. Co robić w Halloween w stolicy? [INFO, VIDEO]
0

HALLOWEEN 2014 w Warszawie: imprezy, wydarzenia, atrakcje. Co robić w Halloween w stolicy? [INFO, VIDEO]

Halloween 2014 w Warszawie można spędzić na wiele różnych sposobów. Na ESKA.pl znajdziecie przegląd imprez klubowych i innych wydarzeń. Zobacz już teraz, jak spędzić Halloween 2014 w Warszawie!
21/10/2014 11:28
Feel - Lepiej Być Podobnym Do Nikogo. Piosenka z filmu Wkręceni 2! [VIDEO]
0

Feel - Lepiej Być Podobnym Do Nikogo. Piosenka z filmu Wkręceni 2! [VIDEO]

Feel - Lepiej Być Podobnym Do Nikogo - piosenka promująca film Wkręceni 2 wraz z teledyskiem już na YouTube! Prace nad kontynuacją komedii Piotra Wereśniaka trwają od sierpnia 2014, jednak muzyką Feel do filmu możemy cieszyć się już dziś!
21/10/2014 11:25
G20 Premiery: Sam Smith – I’m Not The Only One + Gwen Stefani – Baby Don’t Lie [VIDEO]
0

G20 Premiery: Sam Smith – I’m Not The Only One + Gwen Stefani – Baby Don’t Lie [VIDEO]

G20 Premiery: Sam Smith – I’m Not The Only One + Gwen Stefani – Baby Don’t Lie. W pochmurny październikowy wtorek mamy dla Was aż dwie propozycje do listy przebojów Radia ESKA!
21/10/2014 11:10
Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]

Program Gwiazdy Od Kuchni oglądasz za darmo, bez logowania i legalnie na eskaGO. Ekskluzywne wywiady z gwiazdami, jacy są: Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Jula, czy Margaret? Sprawdź na eskaGO!
21/10/2014 09:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]