WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017? - NBA All-Star Weekend 2017 - kiedy i gdzie?

Tagi związane z NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?: nba, mecz gwiazd, NBA All-Star Weekend

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

RSS 19/02/2017 22:57 Komentarze

NBA Mecz Gwiazd to widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017? Screen z serwisu Instagram / Fot. Instagram/nba
Ilustracja do artykułu: NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

Mecz Gwiazd NBA coraz bliżej. NBA All-Star Game 2017 - składy Wschodu i Zachodu w Meczu Gwiazd wyglądają imponująco. Czy tak samo będzie podczas spotkania? Wszystko wskazuje na to, że czeka nas emocjonujące widowisko, którego nie można przegapić. Warto też pamiętać, że NBA All star Weekend 2017 to nie tylko Mecz Gwiazd, ale też:

All-Star Game 2017 - gdzie oglądać?

NBA All-Star Game 2017 i najważniejszy mecz podczas całego sportowego weekendu NBA zaplanowano na 19 lutego. Oznacza to, że w Polsce transmisja będzie dostępna 20 lutego wczesnym rankiem. Mecz Gwiazd NBA 2017 w TV będzie można oglądać na antenie Canal +. Mecz Gwiazd NBA 2017 online będzie dostępny jedynie za pośrednictwem płatnej platformy przy korzystaniu z NBA League Pass.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI
0

Męskie Granie 2017 Warszawa: PROGRAM, ARTYŚCI

Męskie Granie 2017 w Warszawie to już szósty koncert tegorocznej trasy Męskiego Grania. 19 sierpnia w warszawskim Forcie Bema zagrają m.in.: COMA, MIUOSH, ØRGANEK, Maria Peszek, Julia Pietrucha oraz Wojtek Mazolewski w przewrotnym projekcie Chaos pełen idei. Sprawdź PROGRAM wydarzenia.
17/08/2017 16:35
Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada
0

Królewicz Olch: premiera, zwiastun, obsada

Królewicz Olch to fascynujący, oryginalny i przejmujący film Kuby Czekaja, jednego z najciekawszych polskich twórców młodego pokolenia. Kiedy premiera? Kto znalazł się w obsadzie? Zobacz zwiastun filmu na ESKA.pl.
17/08/2017 15:59
Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?
0

Legia – Sheriff 17.08.2017: TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie za darmo?

Mecz Legia – Sheriff 17.08.2017 to pierwsza runda play-off w Lidze Europy z udziałem warszawskiej drużyny. Gdzie oglądać mecz za darmo w internecie? Będzie transmisja TV i online?
17/08/2017 15:47
Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?
0

Piosenka z reklamy Voice Of Poland 8. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP?

Voice Of Poland 8 powróci na antenę już 2 września! Nową edycję talent show promuje przebojowa piosenka. Kto śpiewa i występuje w spocie VoP? 
17/08/2017 15:27
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl
0

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

Dawno, dawno temu był sobie piękny, młody Książę. Kiedy u bram jego zamku stanęła stara żebraczka, prosząc o schronienie przed burzą i oferując w zamian skromny kwiat róży, nieczuły młodzieniec przegonił ją. Aby ukarać Księcia za jego bezduszność, kobieta rzuciła klątwę na zamek, przemieniając jego właściciela w Bestię. Pamiętasz dalszą część tej pięknej baśni? Jej filmowa wersja może być Twoja!
17/08/2017 15:12
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO
0

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Jak reagują na świecie na polski hip-hop? Dwóch znanych Youtuberów z Jet Crew postanowiło wziąć na warsztat kilku znanych polskich raperów i szczerze powiedzieć, co myślą o ich muzyce. Na ich liście znalazł się m.in. Taco Hemingway, Tede, Quebonafide, Białas i Zui.
17/08/2017 14:53
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA