WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017? - NBA All-Star Weekend 2017 - kiedy i gdzie?

Tagi związane z NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?: nba, mecz gwiazd, NBA All-Star Weekend

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

RSS 19/02/2017 22:57 Komentarze

NBA Mecz Gwiazd to widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz sprawdź, gdzie oglądać All-Star Game 2017?

NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017? Screen z serwisu Instagram / Fot. Instagram/nba
Ilustracja do artykułu: NBA Mecz Gwiazd - gdzie oglądać All-Star Game 2017?

Mecz Gwiazd NBA coraz bliżej. NBA All-Star Game 2017 - składy Wschodu i Zachodu w Meczu Gwiazd wyglądają imponująco. Czy tak samo będzie podczas spotkania? Wszystko wskazuje na to, że czeka nas emocjonujące widowisko, którego nie można przegapić. Warto też pamiętać, że NBA All star Weekend 2017 to nie tylko Mecz Gwiazd, ale też:

All-Star Game 2017 - gdzie oglądać?

NBA All-Star Game 2017 i najważniejszy mecz podczas całego sportowego weekendu NBA zaplanowano na 19 lutego. Oznacza to, że w Polsce transmisja będzie dostępna 20 lutego wczesnym rankiem. Mecz Gwiazd NBA 2017 w TV będzie można oglądać na antenie Canal +. Mecz Gwiazd NBA 2017 online będzie dostępny jedynie za pośrednictwem płatnej platformy przy korzystaniu z NBA League Pass.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2?
0

Kto odpadł z Agent Gwiazdy 2?

Agent Gwiazdy 2 rozkręca się! Z programu odpadają kolejni uczestnicy! Kto nadal ma szansę na zwycięstwo?
28/02/2017 17:30
Środa Popielcowa 2017 - kiedy wypada? Do kiedy trwa Wielki Post?
0

Środa Popielcowa 2017 - kiedy wypada? Do kiedy trwa Wielki Post?

Jeśli nadal nie wiecie, kiedy wypada Środa Popielcowa lub ile i do kiedy trwa Wielki Post to jesteście we właściwym miejscu. Wszystkie daty i informacje z kalendarza świąt kościelnych w 2017 roku w jednym miejscu już teraz - na ESKA.pl.
28/02/2017 17:30
Pierwsza randka - kiedy i gdzie oglądać?
0

Pierwsza randka - kiedy i gdzie oglądać?

Pierwsza randka to jedna z nowości w ramówce TVP. Kiedy i gdzie oglądać miejską wersję programu Rolnik szuka żony?
28/02/2017 16:35
Grzegorz Hyży - O Pani! TEKST piosenki
0

Grzegorz Hyży - O Pani! TEKST piosenki

Grzegorz Hyży w nowej piosence woła: O Pani! Energetyczny kawałek jest zapowiedzią nowego albumu! Przeczytajcie tekst najnowszego utworu króla radiowych przebojów - oczywiście już teraz na ESKA.pl!
28/02/2017 16:34
Mikołaj Roznerski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 28.02.2017?
0

Mikołaj Roznerski - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 28.02.2017?

Mikołaj Roznerski u Kuby Wojewódzkiego na kanapie usiądzie w odcinku 28 lutego 2017 roku! Kim jest Mikołaj Roznerski? Poznajcie go już teraz na ESKA.pl
28/02/2017 16:31
Skoki 1.03.17 - ONLINE i w TV na żywo
0

Skoki 1.03.17 - ONLINE i w TV na żywo

Kwalifikacje w Lahti 1 marca 2017 odbędą się na dużej skoczni! Gdzie i o której oglądać transmisje w internecie i telewizji? Czy zobaczymy za darmo? Szczegóły i rozpiska do sprawdzenia na ESKA.pl
28/02/2017 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

Popek - Robert Burneika: walka na KSW 39! Będzie gorąco!

28/02/2017 11:29

0
Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

Oscary 2017: najlepszy film. La La Land czy Moonlight - szokująca wpadka na gali!

27/02/2017 10:26

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA