WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Natasza Urbańska - Rolowanie: tekst. Sprawdź, co usłyszała redakcja ESKA.pl! [VIDEO, TEKST] - Rolowanie - tekst

Tagi związane z Natasza Urbańska - Rolowanie: tekst. Sprawdź, co usłyszała redakcja ESKA.pl! [VIDEO, TEKST]: natasza urbańska piosenki, natasza urbańska rolowanie tekst, natasza urbańska youtube, natasza urbańska rolowanie słowa

Natasza Urbańska - Rolowanie: tekst. Sprawdź, co usłyszała redakcja ESKA.pl! [VIDEO, TEKST]

RSS 08/01/2014 16:26 Komentarze
Natasza Urbańska - Rolowanie: tekst piosenki. Wszyscy chcą wiedzieć, o czym śpiewa Natasza w polsko-angielskim tekście! W oczekiwaniu na ujawnienie oficjalnej wersji słów piosenki Rolowanie - sprawdź wersję z odsłuchu, którą własnoręcznie spisała dla Was redakcja ESKA.pl!
Natasza Urbańska - Rolowanie tekst / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Natasza Urbańska - Rolowanie: tekst. Sprawdź, co usłyszała redakcja ESKA.pl! [VIDEO, TEKST]
Natasza Urbańska - Rolowanie: słowa piosenki. Wszyscy chcą wiedzieć, o czym śpiewa Natasza w imitującym slang młodzieżowy polsko-angielskim tekście napisanym przez Zofię Kondracką! Nowa piosenka Urbańskiej wraz z towarzyszącym jej szokującym klipem, w którym wokalistka wije się po kafelkach w brudnej klubowej toalecie - to najnowszy hit internetu. Każdy, kto usłyszał ten kawałek, natychmiast zaczyna szukać w sieci tekstu, by zrozumieć, o czym właściwie śpiewa Natasza!

>>> Słuchaj głosu serca i eskaGO!

W oczekiwaniu na ujawnienie oficjalnej wersji słów piosenki Rolowanie - sprawdź wersję z odsłuchu, którą własnoręcznie spisała dla Was redakcja ESKA.pl!

Natasza Urbańska - Rolowanie, słowa piosenki

Wielki mi big deal
After czy before
Podniósł mi się flow
Face demolation* [przekręcone słowo demolition?]

Weź mnie na dancefloor
Zrobię ci hardcore
Tamten to asshole
Zero temptation

Mam lajki na fejsie
W realu gubię się
Jestem królową z bajki
Grandmatka [?] truje mnie

Dziary że ho ho
Oldschoolowy Joe
O co come on, no
Nie rób tragetion* [przekręcony, slangowy odpowiednik słowa tragedy?]

Chcę zresetować się
Chcę eksajtować się* [od excite: ekscytować]
Jestem królową z bajki
Grandmatka [?] truje mnie

Rolowanie blanta na backstage’u
Jakaś soda jakiś juice

Come on

W realu gubię się
Jestem królową z bajki
Grandmatka [?] truje mnie

Posłuchaj nowej piosenki Nataszy Urbańskiej! Czekamy w komentarzach na Wasze propozycje zmian w tekście!

Natasza Urbańska - Rolowanie

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]
0

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!
21/07/2017 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią
0

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.
21/07/2017 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?
0

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:17
Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?
0

Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo. Czy artysta w jakiś sposób dawał znaki, że planuje zrobić ten dramatyczny krok? Sprawdzamy na ESKA.pl
21/07/2017 15:12
Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?
0

Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?

Atomic Blonde - premiera filmu  w Berlinie zakończyła się długimi owacjami. Film spodobał się krytykom i widzom.
21/07/2017 14:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program