WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Natasza Urbańska - Rolowanie: tekst. Sprawdź, co usłyszała redakcja ESKA.pl! [VIDEO, TEKST] - Rolowanie - tekst
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Natasza Urbańska - Rolowanie: tekst. Sprawdź, co usłyszała redakcja ESKA.pl! [VIDEO, TEKST]: natasza urbańska piosenki, natasza urbańska rolowanie tekst, natasza urbańska youtube, natasza urbańska rolowanie słowa

Natasza Urbańska - Rolowanie: tekst. Sprawdź, co usłyszała redakcja ESKA.pl! [VIDEO, TEKST]

RSS 08/01/2014 16:26 Komentarze 0
Natasza Urbańska - Rolowanie: tekst piosenki. Wszyscy chcą wiedzieć, o czym śpiewa Natasza w polsko-angielskim tekście! W oczekiwaniu na ujawnienie oficjalnej wersji słów piosenki Rolowanie - sprawdź wersję z odsłuchu, którą własnoręcznie spisała dla Was redakcja ESKA.pl!
Natasza Urbańska - Rolowanie tekst / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Natasza Urbańska - Rolowanie: tekst. Sprawdź, co usłyszała redakcja ESKA.pl! [VIDEO, TEKST]
Natasza Urbańska - Rolowanie: słowa piosenki. Wszyscy chcą wiedzieć, o czym śpiewa Natasza w imitującym slang młodzieżowy polsko-angielskim tekście napisanym przez Zofię Kondracką! Nowa piosenka Urbańskiej wraz z towarzyszącym jej szokującym klipem, w którym wokalistka wije się po kafelkach w brudnej klubowej toalecie - to najnowszy hit internetu. Każdy, kto usłyszał ten kawałek, natychmiast zaczyna szukać w sieci tekstu, by zrozumieć, o czym właściwie śpiewa Natasza!

>>> Słuchaj głosu serca i eskaGO!

W oczekiwaniu na ujawnienie oficjalnej wersji słów piosenki Rolowanie - sprawdź wersję z odsłuchu, którą własnoręcznie spisała dla Was redakcja ESKA.pl!

Natasza Urbańska - Rolowanie, słowa piosenki

Wielki mi big deal
After czy before
Podniósł mi się flow
Face demolation* [przekręcone słowo demolition?]

Weź mnie na dancefloor
Zrobię ci hardcore
Tamten to asshole
Zero temptation

Mam lajki na fejsie
W realu gubię się
Jestem królową z bajki
Grandmatka [?] truje mnie

Dziary że ho ho
Oldschoolowy Joe
O co come on, no
Nie rób tragetion* [przekręcony, slangowy odpowiednik słowa tragedy?]

Chcę zresetować się
Chcę eksajtować się* [od excite: ekscytować]
Jestem królową z bajki
Grandmatka [?] truje mnie

Rolowanie blanta na backstage’u
Jakaś soda jakiś juice

Come on

W realu gubię się
Jestem królową z bajki
Grandmatka [?] truje mnie

Posłuchaj nowej piosenki Nataszy Urbańskiej! Czekamy w komentarzach na Wasze propozycje zmian w tekście!

Natasza Urbańska - Rolowanie

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl 
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na EKSA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na EKSA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
Gorąca 20 Premiera: Kendji Girac - Andalouse [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Kendji Girac - Andalouse [VIDEO]

Gorąca 20 Radia ESKA: 22 grudnia 2014 tuż po godz. 18:00 na antenie ESKI premierowo usłyszycie utwór Andalouse francuskiego przystojniaka Kendji Girac'a. Czy utwór Andalouse ma szansę na pierwsze miejsce? Zanim się o tym przekonacie, zobaczcie teledysku do kawałka Andalouse na ESKA.pl 
22/12/2014 15:30
Eurowizja 2015: Conchita Wurst będzie prezenterką! Więcej o nowej roli kobiety z brodą na ESKA.pl [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Conchita Wurst będzie prezenterką! Więcej o nowej roli kobiety z brodą na ESKA.pl [VIDEO]

Conchita Wurst na Eurowizji 2015 będzie miała więcej niż swoje 5 minut prezentując zwycięską piosenkę z poprzedniego roku. Kobieta z brodą pojawi się przed kamerami w zupełnie nowej roli. Zobaczcie, co na Eurowizji 2015 będzie robiła Conchita Wurst a czeka ją nieproste zadanie!
22/12/2014 15:23
Hity internetu 2014: hity sieci w jednym miejscu na ESKA.pl. Który najlepszy? [PODSUMOWANIE 2014]
0

Hity internetu 2014: hity sieci w jednym miejscu na ESKA.pl. Który najlepszy? [PODSUMOWANIE 2014]

Podsumowanie 2014 roku na YouTube: czyli które filmiki cieszyły się największą popularnością? W naszym zestawieniu hitowych video-klipów 2014 roku wzięliśmy pod uwagę muzyczne propozycje tj. m.in.: Rolowanie, Hera Koka Hasz LSD, czy piosenki Anthony Vincenta. Sprawdźcie nasze typy muzycznych hitów internetu 2014 i wybierzcie najlepszy film na YouTube w 2014 roku
22/12/2014 15:21
Nowa piosenka Dody - Riotka: okładka singla, teledysk... - nowe fakty przed premierą już na stronie! [VIDEO]
0

Nowa piosenka Dody - Riotka: okładka singla, teledysk... - nowe fakty przed premierą już na stronie! [VIDEO]

Riotka - Doda - na tę premierę czekamy pod koniec 2014 roku. Nowa piosenka Dody zatytułowana Riotka ma już okładkę na singlowy krążek. Co więcej, znamy też kolejne szczegóły na temat nowego teledysku Dody do Riotka. Zobaczcie, kiedy piosenka Riotka i teledysk promujący nowy singiel Dody ujrzą światło dzienne i sprawdźcie nowe fakty przed premierą!
22/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska