WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO] - Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie: o co chodzi? Zobacz szalony klip! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO]

RSS 06/01/2014 17:49 Komentarze 0

Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie to jeden z najbardziej szalonych klipów w karierze wokalistki. W wideo do Rolowanie mokra Natasza wygina się obok umywalki i śpiewa o rolowaniu blantów. O co chodzi w najnowszym klipie polskiej wokalistki? Zobacz klip i sprawdź już teraz!

Natasza Urbańska w teledysku do Rolowanie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO]
Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie prosto z YouTube serwujemy Wam do zobaczenia na ESKA.pl. Co w wideo do Rolowanie?

Klip to szalone nagranie, które ciężko poskładać do kupy. Jest mokra Natasza Urbańska, umywalka, którą według polskich portali plotkarskich liże jak Miley Cyrus młotek we Wrecking Ball  i dość niezrozumiały tekst.

Rolowanie blanta na backstage'u - zdaje się śpiewać Natasza Urbańska w Rolowanie. W tym przypadku słowa idealnie pasują do zdaniem internautów schizowego nagrania. No cóż, tak jak w piosence słyszymy o co kamano?, tak to samo pytanie Nataszy zadaje wielu komentujących ;)

Docenić należy jednak, że Rolowanie nie jest miałką produkcją i wyróżnia się na polskim rynku muzycznym. Kawałek może przypaść do gustu fanom Moniki Brodki czy też Ramony Rey a klimat z Rolowania sprawdzi się naszym zdaniem na hipsterskich domówkach.


Macie pomysł, o co chodzi w teledysku do Rolowanie? Jedno jest pewne, kawałek to singiel promujący nową płytę Nataszy Urbańskiej zatytułowaną ONE. Premiera krążka 24 stycznia 2014 roku.


Zobacz Rolowanie - Natasza Urbańska!

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
0

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią  [VIDEO]
0

Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: Sheppard i Parkway Drive to dwa australijskie zespoły, które dołączyły do line-upu stołecznego festiwalu. Kiedy dokładnie wystąpią? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
18/12/2014 13:53
Świąteczne piosenki 2014: LemON - Płatek (świątecznie). Zimowa przeróbka piosenki z płyty Scarlett [AUDIO]
0

Świąteczne piosenki 2014: LemON - Płatek (świątecznie). Zimowa przeróbka piosenki z płyty Scarlett [AUDIO]

Świąteczne piosenki 2014 nagrywają również polscy artyści. Wśród nich Igor Herbut. Świąteczną piosenkę LemON mamy dla Was na ESKA.pl. Posłuchajcie Płatek (świątecznie) od LemON na święta 2014 już teraz na naszej stronie. Czy to najlepsza z polskich piosenek na święta z tego roku?
18/12/2014 13:47
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko na ESKA.pl [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko na ESKA.pl [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 13:28
Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]
0

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Daty wolnych dni dla uczniów szkół podstawowych i średnich właśnie zostały ujawnione. Sprawdź, kiedy w Twoim województwie przypadnie czas zimowych krótkich wakacji i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman!
18/12/2014 13:11
Świąteczne piosenki 2014: Margaret - Have Yoursefl A Merry Little Christmas z teledyskiem na ESKA.pl [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Margaret - Have Yoursefl A Merry Little Christmas z teledyskiem na ESKA.pl [VIDEO]

Świąteczna piosenka Margaret to kolejna ze świątecznych piosenek 2014, którą przed Bożym Narodzeniem serwujemy Wam na ESKA.pl. Wokalistka nie tylko zaśpiewała Have Yoursefl A Merry Little Christmas, ale i nagrała christmasowy klip. Zobaczcie świąteczny teledysk Margaret - różowowłosa gwiazda ubiera choinkę!
18/12/2014 12:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska