WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO] - Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie: o co chodzi? Zobacz szalony klip! [VIDEO]

Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO]

RSS 06/01/2014 17:49 Komentarze

Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie to jeden z najbardziej szalonych klipów w karierze wokalistki. W wideo do Rolowanie mokra Natasza wygina się obok umywalki i śpiewa o rolowaniu blantów. O co chodzi w najnowszym klipie polskiej wokalistki? Zobacz klip i sprawdź już teraz!

Natasza Urbańska w teledysku do Rolowanie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO]
Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie prosto z YouTube serwujemy Wam do zobaczenia na ESKA.pl. Co w wideo do Rolowanie?

Klip to szalone nagranie, które ciężko poskładać do kupy. Jest mokra Natasza Urbańska, umywalka, którą według polskich portali plotkarskich liże jak Miley Cyrus młotek we Wrecking Ball  i dość niezrozumiały tekst.

Rolowanie blanta na backstage'u - zdaje się śpiewać Natasza Urbańska w Rolowanie. W tym przypadku słowa idealnie pasują do zdaniem internautów schizowego nagrania. No cóż, tak jak w piosence słyszymy o co kamano?, tak to samo pytanie Nataszy zadaje wielu komentujących ;)

Docenić należy jednak, że Rolowanie nie jest miałką produkcją i wyróżnia się na polskim rynku muzycznym. Kawałek może przypaść do gustu fanom Moniki Brodki czy też Ramony Rey a klimat z Rolowania sprawdzi się naszym zdaniem na hipsterskich domówkach.


Macie pomysł, o co chodzi w teledysku do Rolowanie? Jedno jest pewne, kawałek to singiel promujący nową płytę Nataszy Urbańskiej zatytułowaną ONE. Premiera krążka 24 stycznia 2014 roku.


Zobacz Rolowanie - Natasza Urbańska!

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
02/12/2016 13:02
Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca
0

Krzysztof Iwaneczko - koncerty 2016: bilety, daty, miejsca

Krzysztof Iwaneczko wyrusza w jesienną trasę koncertową. Kiedy i gdzie wystąpi wokalista? Gdzie i w jakiej cenie można kupić bilety na jego występy? Sprawdź na Eska.pl.
02/12/2016 18:39
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!
0

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 odkrywa wszystkie tajemnice! Jak będziecie radzić sobie z miłością? Kiedy musicie uważać na swoje zdrowie? I ogólnie, co czeka was w najbliższych 12 miesiącach? Dowiedzcie się na ESKA.pl!  
02/12/2016 18:10
Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!
0

Horoskop 2017 - Baran. Roczny horoskop przewiduje wielkie zmiany!

Horoskop 2017 - Baran będzie miał wielką energię do przeprowadzenia wielkich zmian! Co czeka osoby spod tego znaku zodiaku? Horoskop roczny dla barana do sprawdzenia na ESKA.pl!
02/12/2016 18:09
Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?
0

Rajd Barbórki 2016 - online i w TV. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Rajd Barbórka 2016 odbędzie na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej w sobotę, 10 grudnia. Gdzie oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie na ESKA.pl
02/12/2016 18:08
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA