Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO] - Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie: o co chodzi? Zobacz szalony klip! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO]

RSS 06/01/2014 17:49 Komentarze 0

Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie to jeden z najbardziej szalonych klipów w karierze wokalistki. W wideo do Rolowanie mokra Natasza wygina się obok umywalki i śpiewa o rolowaniu blantów. O co chodzi w najnowszym klipie polskiej wokalistki? Zobacz klip i sprawdź już teraz!

Natasza Urbańska w teledysku do Rolowanie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO]
Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie prosto z YouTube serwujemy Wam do zobaczenia na ESKA.pl. Co w wideo do Rolowanie?

Klip to szalone nagranie, które ciężko poskładać do kupy. Jest mokra Natasza Urbańska, umywalka, którą według polskich portali plotkarskich liże jak Miley Cyrus młotek we Wrecking Ball  i dość niezrozumiały tekst.

Rolowanie blanta na backstage'u - zdaje się śpiewać Natasza Urbańska w Rolowanie. W tym przypadku słowa idealnie pasują do zdaniem internautów schizowego nagrania. No cóż, tak jak w piosence słyszymy o co kamano?, tak to samo pytanie Nataszy zadaje wielu komentujących ;)

Docenić należy jednak, że Rolowanie nie jest miałką produkcją i wyróżnia się na polskim rynku muzycznym. Kawałek może przypaść do gustu fanom Moniki Brodki czy też Ramony Rey a klimat z Rolowania sprawdzi się naszym zdaniem na hipsterskich domówkach.


Macie pomysł, o co chodzi w teledysku do Rolowanie? Jedno jest pewne, kawałek to singiel promujący nową płytę Nataszy Urbańskiej zatytułowaną ONE. Premiera krążka 24 stycznia 2014 roku.


Zobacz Rolowanie - Natasza Urbańska!

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
The Voice Of Poland 6: zapowiedź z trenerami w roli łowców. Kopia teledysku Woodkida do Iron?
0

The Voice Of Poland 6: zapowiedź z trenerami w roli łowców. Kopia teledysku Woodkida do Iron?

The Voice Of Poland 6 spotem promującym show zaskoczyli wielu fanów programu, bo tym razem nagranie to nie czerwone fotele i telewizyjne studio a baśniowa opowieść. W zapowiedzi The Voice Of Poland 6 jurorzy w roli łowców. Nie wszyscy jednak chwalą pomysł na zwiastun nowej edycji The Voice Of Poland zarzucając jego twórcom skopiowanie scen z teledysku Woodkida do Iron. Zobaczcie sami!
05/09/2015 13:17
Edyta Górniak - wypadek na planie spotu The Voice Of Poland 6. Upadek divy pokazano w ostatecznej wersji!
0

Edyta Górniak - wypadek na planie spotu The Voice Of Poland 6. Upadek divy pokazano w ostatecznej wersji!

Wypadek Edyty Górniak podczas kręcenia spotu The Voice Of Poland 6 to jeden z powodów, dla którego wszyscy oglądają nagranie. Edyta Górniak wywróciła się niszcząc stolik z przyciskiem-grzybem. Zobaczcie upadek divy, który został wykorzystany w ostatecznej wersji zapowiedzi nowej edycji The Voice of Poland. Co na to sama gwiazda?
05/09/2015 13:17
 Fajerwerki na Narodowym - bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015
0

Fajerwerki na Narodowym - bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015

Fajerwerki na Stadionie Narodowym to jedno z największych wydarzeń, które nie pozwoli spać warszawiakom na początku września 2015 roku. Kiedy odbędzie się wystrzałowa impreza? Gdzie i za ile można kupić bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015 na Narodowym? W programie znalazła się część artystyczna - występ Donatana i Cleo. Informacja o biletach do sprawdzenia na ESKA.pl 
05/09/2015 13:15
The Voice Of Poland 6: ile zarobią jurorzy? Edyta Górniak ma największe wymagania!
0

The Voice Of Poland 6: ile zarobią jurorzy? Edyta Górniak ma największe wymagania!

Im bliżej The Voice Of Poland 6, tym więcej wiadomo o tej edycji show. Tym razem The Voice Of Poland 2015 na językach wszystkich za sprawą informacji o zarobkach jurorów w programie. Te podał jeden z polskich tabloidów Edytę Górniak w The Voice kreując przy okazji na najbardziej wymagającą gwiazdę. Wokalistka za jeden odcinek ma dostawać naprawdę pokaźną sumę.
05/09/2015 12:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

05/09/2015 12:18

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska