Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO] - Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie: o co chodzi? Zobacz szalony klip! [VIDEO]

Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO]

RSS 06/01/2014 17:49 Komentarze

Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie to jeden z najbardziej szalonych klipów w karierze wokalistki. W wideo do Rolowanie mokra Natasza wygina się obok umywalki i śpiewa o rolowaniu blantów. O co chodzi w najnowszym klipie polskiej wokalistki? Zobacz klip i sprawdź już teraz!

Natasza Urbańska w teledysku do Rolowanie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO]
Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie prosto z YouTube serwujemy Wam do zobaczenia na ESKA.pl. Co w wideo do Rolowanie?

Klip to szalone nagranie, które ciężko poskładać do kupy. Jest mokra Natasza Urbańska, umywalka, którą według polskich portali plotkarskich liże jak Miley Cyrus młotek we Wrecking Ball  i dość niezrozumiały tekst.

Rolowanie blanta na backstage'u - zdaje się śpiewać Natasza Urbańska w Rolowanie. W tym przypadku słowa idealnie pasują do zdaniem internautów schizowego nagrania. No cóż, tak jak w piosence słyszymy o co kamano?, tak to samo pytanie Nataszy zadaje wielu komentujących ;)

Docenić należy jednak, że Rolowanie nie jest miałką produkcją i wyróżnia się na polskim rynku muzycznym. Kawałek może przypaść do gustu fanom Moniki Brodki czy też Ramony Rey a klimat z Rolowania sprawdzi się naszym zdaniem na hipsterskich domówkach.


Macie pomysł, o co chodzi w teledysku do Rolowanie? Jedno jest pewne, kawałek to singiel promujący nową płytę Nataszy Urbańskiej zatytułowaną ONE. Premiera krążka 24 stycznia 2014 roku.


Zobacz Rolowanie - Natasza Urbańska!

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16
0

Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16

Chelsea - Manchester United 7.02.16: transmisja online i na żywo w telewizji z hitu ligi angielskiej - będzie dostępna! Właśnie dlatego niedziela, 7 lutego 2016, będzie niezwykle emocjonująca. Gdzie w TV mecz Chelsea vs Manchester United? Czy będą darmowe streamy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
07/02/2016 13:38
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
07/02/2016 12:42
Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy
0

Obowiązkowy pobór do wojska 2016: jakie roczniki idą do wojska? Relax, Take It Easy

Wraca obowiązkowy pobór do wojska 2016, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się do wojska. Kwalifikacja wojskowa od zawsze budzi ogromny niepokój wśród młodzieży. Więcej szczegółów do sprawdzenia na ESKA.pl
07/02/2016 11:50
Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 6.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
07/02/2016 10:51
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5: uczestnicy. Kto wystąpi w programie?
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5: uczestnicy. Kto wystąpi w programie?

Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 5? Już jest oficjalna lista uczestników, którzy pojawią się w 5. edycji TTBZ! Oczywiście znalazły się na niej dobrze znane gwiazdy. Kogo zobaczymy wiosną w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2016? Informujemy na ESKA.pl!
07/02/2016 10:37
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
07/02/2016 10:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA