Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO] - Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie: o co chodzi? Zobacz szalony klip! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO]

RSS 06/01/2014 17:49 Komentarze 0

Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie to jeden z najbardziej szalonych klipów w karierze wokalistki. W wideo do Rolowanie mokra Natasza wygina się obok umywalki i śpiewa o rolowaniu blantów. O co chodzi w najnowszym klipie polskiej wokalistki? Zobacz klip i sprawdź już teraz!

Natasza Urbańska w teledysku do Rolowanie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO]
Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie prosto z YouTube serwujemy Wam do zobaczenia na ESKA.pl. Co w wideo do Rolowanie?

Klip to szalone nagranie, które ciężko poskładać do kupy. Jest mokra Natasza Urbańska, umywalka, którą według polskich portali plotkarskich liże jak Miley Cyrus młotek we Wrecking Ball  i dość niezrozumiały tekst.

Rolowanie blanta na backstage'u - zdaje się śpiewać Natasza Urbańska w Rolowanie. W tym przypadku słowa idealnie pasują do zdaniem internautów schizowego nagrania. No cóż, tak jak w piosence słyszymy o co kamano?, tak to samo pytanie Nataszy zadaje wielu komentujących ;)

Docenić należy jednak, że Rolowanie nie jest miałką produkcją i wyróżnia się na polskim rynku muzycznym. Kawałek może przypaść do gustu fanom Moniki Brodki czy też Ramony Rey a klimat z Rolowania sprawdzi się naszym zdaniem na hipsterskich domówkach.


Macie pomysł, o co chodzi w teledysku do Rolowanie? Jedno jest pewne, kawałek to singiel promujący nową płytę Nataszy Urbańskiej zatytułowaną ONE. Premiera krążka 24 stycznia 2014 roku.


Zobacz Rolowanie - Natasza Urbańska!

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015 - etap 3. w Katowicach: gdzie oglądać transmisję w TV i online? Check It Out!
0

Tour de Pologne 2015 - etap 3. w Katowicach: gdzie oglądać transmisję w TV i online? Check It Out!

Tour de Pologne 2015: transmisja 3. etapu wyścigu do obejrzenia na bezpłatnym kanale telewizyjnym? Gdzie szukać darmowych live-streamów TdP 2015? Relację z przejazdu peletonu przez Zawiercie i Katowice można śledzić z domu. O której włączyć telewizory, by nie przegapić zmagań z upałem polskich kolarzy? Check It Out na ESKA.pl 
04/08/2015 11:37
Upały w Polsce - sierpień 2015: rekordowe temperatury. Ile będzie stopni? To prawdziwa Fever!
0

Upały w Polsce - sierpień 2015: rekordowe temperatury. Ile będzie stopni? To prawdziwa Fever!

Upały w Polsce w sierpniu 2015 mogą przynieść nowe rekordowe temperatury. Rekordowe upały w Polsce - tak mówi się bowiem o pogodzie na sierpień 2015. Ile będzie stopni i gdzie będzie najcieplej podczas sierpniowych upałów w naszym kraju? Zobaczcie sprawdzając jednocześnie dotychczasowe rekordy ciepła w Polsce. Fever kiedyś i dziś na ESKA.pl.
04/08/2015 11:14
5 Seconds of Summer - She's Kinda Hot - teledysk z uroczymi kreskówkami już jest!
0

5 Seconds of Summer - She's Kinda Hot - teledysk z uroczymi kreskówkami już jest!

5 Seconds of Summer - She's Kinda Hot - nowy teledysk zaliczył swoją premierę w sieci. Jak wygląda nowy klip boysbandu i dlaczego go kochamy ;) Zobaczcie urocze video na ESKA.pl 
04/08/2015 10:42
Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015: będzie kontrowersyjnie?
0

Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015: będzie kontrowersyjnie?

Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015. Piosenkarka umieściła w sieci krótki filmik promujący galę VMA 2015. Zapowiada się wiele kontrowersji? Przekonajcie się sami! 
04/08/2015 09:43
Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell
0

Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell

Tour de Pologne 2015 trasa - Katowice to kolejne miasto, przez które przejedzie peleton. Niestety emocje sportowe wiążą się w tym przypadku  z utrudnieniami w ruchu, które potrwają od 2 sierpnia do 4 sierpnia. 3. etap Tour de Pologne od Zawiercia do Katowic może spowodować korki na Śląsku. Jak wygląda trasa TdP podczas 3 etapu? Sprawdź na mapie na ESKA.pl 
04/08/2015 09:26
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
04/08/2015 09:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska