WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO] - Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie: o co chodzi? Zobacz szalony klip! [VIDEO]

Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO]

RSS 06/01/2014 17:49 Komentarze

Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie to jeden z najbardziej szalonych klipów w karierze wokalistki. W wideo do Rolowanie mokra Natasza wygina się obok umywalki i śpiewa o rolowaniu blantów. O co chodzi w najnowszym klipie polskiej wokalistki? Zobacz klip i sprawdź już teraz!

Natasza Urbańska w teledysku do Rolowanie / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Natasza Urbańska - Rolowanie: nowy teledysk. Co roluje w łazience? Zobacz schizowy klip! [VIDEO]
Nowy teledysk Nataszy Urbańskiej do Rolowanie prosto z YouTube serwujemy Wam do zobaczenia na ESKA.pl. Co w wideo do Rolowanie?

Klip to szalone nagranie, które ciężko poskładać do kupy. Jest mokra Natasza Urbańska, umywalka, którą według polskich portali plotkarskich liże jak Miley Cyrus młotek we Wrecking Ball  i dość niezrozumiały tekst.

Rolowanie blanta na backstage'u - zdaje się śpiewać Natasza Urbańska w Rolowanie. W tym przypadku słowa idealnie pasują do zdaniem internautów schizowego nagrania. No cóż, tak jak w piosence słyszymy o co kamano?, tak to samo pytanie Nataszy zadaje wielu komentujących ;)

Docenić należy jednak, że Rolowanie nie jest miałką produkcją i wyróżnia się na polskim rynku muzycznym. Kawałek może przypaść do gustu fanom Moniki Brodki czy też Ramony Rey a klimat z Rolowania sprawdzi się naszym zdaniem na hipsterskich domówkach.


Macie pomysł, o co chodzi w teledysku do Rolowanie? Jedno jest pewne, kawałek to singiel promujący nową płytę Nataszy Urbańskiej zatytułowaną ONE. Premiera krążka 24 stycznia 2014 roku.


Zobacz Rolowanie - Natasza Urbańska!

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
LOTTO wyniki 5.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb
0

LOTTO wyniki 5.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb

Wyniki Lotto 5 maja 2016 to szansa na wygranie megakumulacji. Do wygrania aż 40 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 5.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej.
05/05/2016 19:24
Wyniki Lotto: 5 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 5 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 5.05.2016. Jakie są wyniki losowania 3 maja? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś megakumulację - 40 milionów!  
05/05/2016 19:23
9 maja Dzień Europy - co to za święto?
0

9 maja Dzień Europy - co to za święto?

9 maja obchodzimy Dzień Europy. Sprawdź, co upamiętniamy 9.05.2016 podczas święta europejskich państw i czemu nie powinno się go nazywać Dniem Unii Europejskiej już teraz - na ESKA.pl
05/05/2016 16:57
Snapchat: 10 trików, dzięki którym będziesz mistrzem Snapa!
0

Snapchat: 10 trików, dzięki którym będziesz mistrzem Snapa!

Snapchat zdobywa coraz większą popularność, a jego użytkownicy chcą poznawać jego najciekawsze opcje. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was 10 trików, dzięki którym będziecie mistrzami Snapa!
05/05/2016 16:54
Antek Smykiewicz: płyta Nasz Film wypełniona hitami! Najlepsze piosenki wg ESKA.pl [TOP 5]
0

Antek Smykiewicz: płyta Nasz Film wypełniona hitami! Najlepsze piosenki wg ESKA.pl [TOP 5]

Nasz Film to debiutancka płyta Antka Smykiewicza. Okazuje się, że twórca hitu Pomimo burz ma więcej dobrze brzmiących piosenek. Album wypełnia 11 utworów, które wprowadzą na rynek muzyczny duży powiew świeżości. Sprawdźcie już teraz TOP 5 kawałków z albumu wokalisty - według ESKA.pl
05/05/2016 16:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA