WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Natalia Szroeder - Tęczowy. Pozytywny kawałek Natalii już na ESKA.pl! [VIDEO, TEKST PIOSENKI] - Natalia Szroeder - Tęczowy tekst
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Natalia Szroeder - Tęczowy. Pozytywny kawałek Natalii już na ESKA.pl! [VIDEO, TEKST PIOSENKI]: Natalia Szroeder - Tęczowy, Natalia Szroeder - Tęczowy video, Natalia Szroeder - Tęczowy tekst piosenki, Natalia Szroeder - Tęczowy słowa, nowa piosenka Natalii Szroeder

Natalia Szroeder - Tęczowy. Pozytywny kawałek Natalii już na ESKA.pl! [VIDEO, TEKST PIOSENKI]

RSS 16/11/2013 12:57 Komentarze 0
Natalia Szroeder - Tęczowy to wesoły kawałek w sam raz na pochmurne dni! Artystka znana ze współpracy z Liberem tym razem prezentuje się solowo. Posłuchajcie!
Tęczowy Natalii Szroeder Tęczowy Natalii Szroeder / kanał YT Natalii Szroeder
Ilustracja do artykułu: Natalia Szroeder - Tęczowy. Pozytywny kawałek Natalii już na ESKA.pl! [VIDEO, TEKST PIOSENKI]
Już jest Tęczowy Natalii Szroeder! Młoda artystka, tym razem bez Libera, serwuje fanom nowy singiel. Audio i tekst piosenki Tęczowy Natalii Szroeder już na ESKA.pl!

Tęczowy to pozytywna piosenka, której premiera zbiegła się ze spaleniem tęczy w Warszawie. Utwór nie nawiązuje do tego wydarzenia, bo powstał dużo wcześniej, jednak Natalia Szroeder czuła się w obowiązku wyjaśnić zbieżność na swoim Facebooku:

To piosenka o niesieniu dobra, o tolerancji, o tym, ze bycie fair, bycie dobrym, niesie ze sobą same korzyści. Przykre, ze premiera trafiła na tak przykry moment w Polsce. Bardzo mnie zasmucilo to, co wydarzyło się kilka dni temu w Warszawie. Straszne rzeczy. Mam nadzieje, ze ten utwór przywróci nadzieję, tolerancję i chęć do tego, by przekazywać dobrą energie dalej. A tęcza nie będzie nikomu przeszkadzać.

>> eskaGO - sprawdź najpopularniejsze piosenki w Polsce i na świecie

Natalia Szroeder - Tęczowy AUDIO:



Natalia Szroeder - Tęczowy SŁOWA PIOSENKI:


Zamiast skradać się do życia cały czas
Reżyserem każdej chwil bądź
To, co dobre wraca przeciąż raz po raz
Coś od siebie daj
Przejrzyj się, no chodź!

Czasem starczy ciepłe słowo
Jeden uśmiech czy gest
Żeby człowiek znów na nowo
Poczuł, że jest

Cień i biel
Zmierzch i dzień
W tęczowy stan
Zaczaruj i zmień
Szarość dnia
Nocy mrok zauważ
I rozjaśniaj co krok
Cień i biel
Zmierzch i dzień
W tęczowy stan
Zaczaruj i zmień

Gdy idziesz ścieżką zdobywać świat
Zerkając w jutro pomóc od tak
Znalazłeś klucze, wiec już teraz oddaj ja
A ktoś ci wskaże drogę we mgle
Podziel się jabłkiem a wnet otworzą się drzwi
Podaruj grosz, a ktoś wręczy ci trzy
Pod parasola skrawkiem dla kota znajdź kot
Być obojętnym największy to błąd

Cień i biel
Zmierzch i dzień
W tęczowy stan
Zaczaruj i zmień
Szarość dnia
Nocy mrok zauważ
I rozjaśniaj co krok

Dobro które trwa
Ty, ja
Mnóżmy razy dwa


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
1

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]
0

Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]

Film Ida został nominowany do Oscara. Szanse na statuetkę są coraz większe. Amerykańska Akademia Filmowa właśnie opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Sprawdź listę nominacji do Oscarów 2015 w kategorii filmy nieanglojęzyczne 
19/12/2014 16:11
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska