WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne w nowych wykonaniach [VIDEO] - Kolędy i piosenki świąteczne - youtube, video, playlista
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne w nowych wykonaniach [VIDEO]: świąteczne hity, polskie kolędy, świąteczne przeboje, piosenki świąteczne, najpiękniejsze kolędy, polska wersja Last Christmas

Najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne w nowych wykonaniach [VIDEO]

RSS 24/12/2012 16:00 Komentarze 0
To najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki święteczne, które wywołają wokół Was prawdziwą magię świąt. Polskie "Last Christmas", żywe wersje kolęd w wykonaniu zespołu Enej czy wzruszające wykonania Ewy Farny. Posłuchaj nowych wersji tradycyjnych kolęd na Eska.pl!
/
Ilustracja do artykułu: Najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne w nowych wykonaniach [VIDEO]
Polska wersja Last Christmas to doskonała alternatywa dla oryginału świątecznego hitu nagranego przez grupę Wham!  Kolędę Dwóch Serc dla polskich fanów bożonarodzeniowych przebojów zaśpiewali Andrzej Piaseczny, Kuba Badach, Andrzej Lampert i Mietek Szcześniak.

Myślisz, że znasz hity 2012 roku? Sprawdź się! >>

Co jeszcze znajdziecie w naszym zestawieniu? Mamy dla was nowe wersje najpiękniejszych polskich kolęd i najpopularniejszych piosenek świątecznych, które śpiewają m.in. Ewa Farna, Andrzej Piaseczny, Feel, Ilona Felicjańska czy Enej. Posłuchajcie!

Zobacz również:
Pogoda na święta 2012 i piosenki o białym puchu! >>
Święta polskich gwiazd >>

"Kolęda dwóch serc" (Last Christmas) - Piasek, Badach, Lampert, Szcześniak:



"Pójdźmy wszyscy do stajenki" - Ewa Farna:


"Gdy się Chrystus rodzi" - Ewa Farna, Andrzej Piaseczny, Natalia Szroeder, Zakopower, Weronika Korthals:


"Dzisiaj w Betlejem" - Feel:


"Śpij syneczku, śpij" - Ilona Felicjańska, yossarian & Bright Blues:


"Lulajże Jezuniu" - Natalia Kukulska:



"Coraz bliżej święta" - Ania Szarmach:



"A wczora z wieczora" - ENEJ:


"Przybieżeli do Betlejem" - ENEJ:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kim jest Natalia Siwiec, gość Kuby Wojewódzkiego 28.04.2015? Modelka wystąpiła w kilku teledyskach! [VIDEO]
0

Kim jest Natalia Siwiec, gość Kuby Wojewódzkiego 28.04.2015? Modelka wystąpiła w kilku teledyskach! [VIDEO]

Natalia Siwiec u Kuby Wojewódzkiego 28.04.2015 będzie gościem w talk show razem z Pawłem Kukizem. Z tej okazji ESKA.pl odświeża informacje o Natalii Siwiec: kim jest, ile ma lat i co łączy ją z muzyką... Garść wiadomości i teledyski z Natalią Siwiec czekają na stronie!
28/04/2015 16:32
Majówka 2015 w Trójmieście: imprezy, koncerty i inne wydarzenia, czyli co robić nad morzem Do You Know? [VIDEO]
0

Majówka 2015 w Trójmieście: imprezy, koncerty i inne wydarzenia, czyli co robić nad morzem Do You Know? [VIDEO]

Co robić w majówkę 2015 w Trójmieście? Gdańsk, Sopot i Gdynia szykują dla mieszkańców i przyjezdnych wiele atrakcji w czasie długiego majowego weekendu. Jakie wydarzenia i koncerty czekają nas podczas majówki 2015 nad morzem? Przekonajcie się na ESKA.PL 
28/04/2015 16:02
Majówka 2015 w Krakowie: co robić? Lista imprez na ESKA.pl. Między nimi imprezy muzyczne [VIDEO]
0

Majówka 2015 w Krakowie: co robić? Lista imprez na ESKA.pl. Między nimi imprezy muzyczne [VIDEO]

Majówka 2015 w Krakowie, czyli co robić w długi majowy weekend w Krakowie? Koncerty i imprezy podczas majówki 2015 w Krakowie zapowiadają się naprawdę interesująco. Jak ciekawie spędzić wolne dni długiego majowego weekendu, pozostając w Krakowie? Przekonajcie się na ESKA.pl 
28/04/2015 16:02
MATURA 2015: lektury obowiązkowe - co powtórzyć na Maturę 2015 z jęz. polskiego? + muzyka do czytania [AUDIO]
0

MATURA 2015: lektury obowiązkowe - co powtórzyć na Maturę 2015 z jęz. polskiego? + muzyka do czytania [AUDIO]

MATURA 2015 z języka polskiego sprawdzi między innymi wiedzę na temat omawianych w liceum lektur. Lista lektur obowiązkowych na Maturę 2015 z polskiego na poziom podstawowy i poziom rozszerzony czeka na Was na ESKA.pl. Sprawdźcie, co powtórzyć przed Matura 2015 z polskiego i posłuchajcie playlisty z muzyką do czytania, która uprzyjemni Wam naukę!
28/04/2015 15:34
Majówka 2015 w Warszawie: imprezy, koncerty i inne atrakcje. Zobaczcie, co robić w majówkę 2015 jeśli You Don't Know What To Do [VIDEO]
0

Majówka 2015 w Warszawie: imprezy, koncerty i inne atrakcje. Zobaczcie, co robić w majówkę 2015 jeśli You Don't Know What To Do [VIDEO]

Majówka 2015 w Warszawie: koncerty i imprezy. Co robić w majówkę 2015 w Warszawie? Wydarzenia i koncerty, które odbędą się w długi weekend majowy w Warszawie podsumowujemy na ESKA.pl. Sprawdź, jak spędzić majówkę 2015 w Warszawie
28/04/2015 15:32
Święto Pracy 1 maja muzycznie. Hity motywujące do pracy na 1 maja 2015 roku do odpalenia już teraz [VIDEO]
0

Święto Pracy 1 maja muzycznie. Hity motywujące do pracy na 1 maja 2015 roku do odpalenia już teraz [VIDEO]

Święto Pracy 1 maja to jedno z polskich świąt państwowych. Na ESKA.pl odpowiadamy na pytanie, co świętujemy 1 maja. Co więcej, z okazji 01.05.2015 mamy dla Was także specjalną playlistę. Łapcie garść informacji o 1 maja i posłuchajcie hitów motywujących do pracy.
28/04/2015 15:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska