Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne w nowych wykonaniach [VIDEO] - Kolędy i piosenki świąteczne - youtube, video, playlista
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne w nowych wykonaniach [VIDEO]: świąteczne hity, polskie kolędy, świąteczne przeboje, piosenki świąteczne, najpiękniejsze kolędy, polska wersja Last Christmas

Najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne w nowych wykonaniach [VIDEO]

RSS 24/12/2012 16:00 Komentarze 0
To najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki święteczne, które wywołają wokół Was prawdziwą magię świąt. Polskie "Last Christmas", żywe wersje kolęd w wykonaniu zespołu Enej czy wzruszające wykonania Ewy Farny. Posłuchaj nowych wersji tradycyjnych kolęd na Eska.pl!
/
Ilustracja do artykułu: Najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne w nowych wykonaniach [VIDEO]
Polska wersja Last Christmas to doskonała alternatywa dla oryginału świątecznego hitu nagranego przez grupę Wham!  Kolędę Dwóch Serc dla polskich fanów bożonarodzeniowych przebojów zaśpiewali Andrzej Piaseczny, Kuba Badach, Andrzej Lampert i Mietek Szcześniak.

Myślisz, że znasz hity 2012 roku? Sprawdź się! >>

Co jeszcze znajdziecie w naszym zestawieniu? Mamy dla was nowe wersje najpiękniejszych polskich kolęd i najpopularniejszych piosenek świątecznych, które śpiewają m.in. Ewa Farna, Andrzej Piaseczny, Feel, Ilona Felicjańska czy Enej. Posłuchajcie!

Zobacz również:
Pogoda na święta 2012 i piosenki o białym puchu! >>
Święta polskich gwiazd >>

"Kolęda dwóch serc" (Last Christmas) - Piasek, Badach, Lampert, Szcześniak:



"Pójdźmy wszyscy do stajenki" - Ewa Farna:


"Gdy się Chrystus rodzi" - Ewa Farna, Andrzej Piaseczny, Natalia Szroeder, Zakopower, Weronika Korthals:


"Dzisiaj w Betlejem" - Feel:


"Śpij syneczku, śpij" - Ilona Felicjańska, yossarian & Bright Blues:


"Lulajże Jezuniu" - Natalia Kukulska:



"Coraz bliżej święta" - Ania Szarmach:



"A wczora z wieczora" - ENEJ:


"Przybieżeli do Betlejem" - ENEJ:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner
0

Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner

Polska - Niemcy - wynik meczu z 4.09.2015 to najważniejsza informacja września 2015 roku. Czy Polacy wygrają w meczu z Niemcami podczas spotkania w ramach eliminacji do EURO 2016? Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? Wynik meczu Polska - Niemcy podamy tuż po zakończeniu spotkania! 
04/09/2015 22:06
Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me
0

Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me

Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu. Już 4 września Polacy zmierzą się z niemiecką drużyną na stadionie we Frankfurcie. Czy i tym razem uda się nam pokonać Niemców w eliminacjach do EURO 2016? Warto się o tym przekonać na własne oczy. Gdzie oglądać mecz Polska - Niemcy? Transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji? Sprawdź na ESKA.pl 
04/09/2015 19:47
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
04/09/2015 19:45
Niemcy - Polska, mecz 04.09. 2015: o której i gdzie transmisja na żywo w telewizji lub online?
0

Niemcy - Polska, mecz 04.09. 2015: o której i gdzie transmisja na żywo w telewizji lub online?

Niemcy - Polska mecz 04.09.2015: składy drużyn na mecz zostały już ustalone! Kto zagra w meczu eliminacji do EURO 2016 po stronie polskiej, a kto po stronie niemieckiej? Czy skład naszej drużyny zagwarantuje nam awans do dalszych klasyfikacji przed EURO 2016? Check IT Out na ESKA.pl 
04/09/2015 19:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska