WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne w nowych wykonaniach [VIDEO] - Kolędy i piosenki świąteczne - youtube, video, playlista
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne w nowych wykonaniach [VIDEO]: świąteczne hity, polskie kolędy, świąteczne przeboje, piosenki świąteczne, najpiękniejsze kolędy, polska wersja Last Christmas

Najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne w nowych wykonaniach [VIDEO]

RSS 24/12/2012 16:00 Komentarze 0
To najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki święteczne, które wywołają wokół Was prawdziwą magię świąt. Polskie "Last Christmas", żywe wersje kolęd w wykonaniu zespołu Enej czy wzruszające wykonania Ewy Farny. Posłuchaj nowych wersji tradycyjnych kolęd na Eska.pl!
/
Ilustracja do artykułu: Najpiękniejsze polskie kolędy i piosenki świąteczne w nowych wykonaniach [VIDEO]
Polska wersja Last Christmas to doskonała alternatywa dla oryginału świątecznego hitu nagranego przez grupę Wham!  Kolędę Dwóch Serc dla polskich fanów bożonarodzeniowych przebojów zaśpiewali Andrzej Piaseczny, Kuba Badach, Andrzej Lampert i Mietek Szcześniak.

Myślisz, że znasz hity 2012 roku? Sprawdź się! >>

Co jeszcze znajdziecie w naszym zestawieniu? Mamy dla was nowe wersje najpiękniejszych polskich kolęd i najpopularniejszych piosenek świątecznych, które śpiewają m.in. Ewa Farna, Andrzej Piaseczny, Feel, Ilona Felicjańska czy Enej. Posłuchajcie!

Zobacz również:
Pogoda na święta 2012 i piosenki o białym puchu! >>
Święta polskich gwiazd >>

"Kolęda dwóch serc" (Last Christmas) - Piasek, Badach, Lampert, Szcześniak:



"Pójdźmy wszyscy do stajenki" - Ewa Farna:


"Gdy się Chrystus rodzi" - Ewa Farna, Andrzej Piaseczny, Natalia Szroeder, Zakopower, Weronika Korthals:


"Dzisiaj w Betlejem" - Feel:


"Śpij syneczku, śpij" - Ilona Felicjańska, yossarian & Bright Blues:


"Lulajże Jezuniu" - Natalia Kukulska:



"Coraz bliżej święta" - Ania Szarmach:



"A wczora z wieczora" - ENEJ:


"Przybieżeli do Betlejem" - ENEJ:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zayn Malik odszedł z One Direction: reakcja Justina Biebera. Mamy filmik [VIDEO]
0

Zayn Malik odszedł z One Direction: reakcja Justina Biebera. Mamy filmik [VIDEO]

Jak na odejście Zayna Malika zareagował Justin Bieber? Do sieci trafiło nagranie, na którym Justin Bieber dowiaduje się od paparazzo o tym, że Zayn Malik odszedł z One Direction. 
30/03/2015 15:42
Orange Warsaw Festival 2015: aktualny line-up. Kto wystąpi na OWF 2015? Mamy aktualną listę wykonawców [VIDEO]
0

Orange Warsaw Festival 2015: aktualny line-up. Kto wystąpi na OWF 2015? Mamy aktualną listę wykonawców [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: line-up największego festiwalu muzycznego w Warszawie wypełniony po brzegi. Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2015. Listę artystów Orange Warsaw Festival 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
30/03/2015 14:51
Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: online, do druku, pdf... - gdzie znaleźć Something I Need? [VIDEO]
0

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015: online, do druku, pdf... - gdzie znaleźć Something I Need? [VIDEO]

Sprawdzian Szóstoklasisty 2015 online do rozwiązania albo Sprawdzian Szóstoklasisty 2015 do druku w pliku pdf pozwalają już po egzaminie jeszcze raz na spokojnie rozwiązać wszystkie zadania. Gdzie zatem szukać Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015 w internecie czy też całego arkusza do wydrukowania? Something I Need na ESKA.pl!
30/03/2015 14:42
Lista Przebojów 2015: kwiecień. Najnowsze hity i najgorętsze premiery. Kto podbije listy przebojów posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lista Przebojów 2015: kwiecień. Najnowsze hity i najgorętsze premiery. Kto podbije listy przebojów posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

Jakie są hity kwietnia 2015? Mamy dla was propozycje singlowych premier, które mają największe szanse namieszać w tym miesiącu na listach hitów. Przekonaj się, co będzie na muzycznym TOPIE w czwartym miesiącu roku. 
30/03/2015 14:38
Wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015: kiedy? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]
0

Wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015: kiedy? Wszysto o zaświadczeniach na ESKA.pl. Poker Face i czekamy [VIDEO]

Kiedy i gdzie wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015? ESKA.pl sprawdza, ile uczniowie i ich rodzice będą czekać na zaświadczenia o wynikach Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015. W oczekiwaniu na procenty i punkty z egzaminu dla szóstoklasistów Poker Face Lady Gagi. Gotowi na ostateczne wyniki Sprawdzianu Szóstoklasisty 2015?
30/03/2015 14:13
Madonna i Taylor Swift wystąpiły na iHeartRadio Music Awards 2015 - która z nich wypadła lepiej? [VIDEO]
0

Madonna i Taylor Swift wystąpiły na iHeartRadio Music Awards 2015 - która z nich wypadła lepiej? [VIDEO]

Madonna i Taylor Swift we wspólnym występie podczas gali iHeartRadio Music Awards 2015 - do sieci trafiło nagranie video. Taylor Swift wyglądała bardzo seksownie, a Madonna.... Zobaczcie sami nagranie z występem Madonny i Taylor Swift!
30/03/2015 14:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska