WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najlepsi DJe na świecie - muzyka klubowa 2016 - Muzyka klubowa - najlepsi DJ na świecie

Tagi związane z Najlepsi DJe na świecie - muzyka klubowa 2016: muzyka klubowa

Najlepsi DJe na świecie - muzyka klubowa 2016

RSS 27/01/2017 13:13 Komentarze

Znamy listę najlepszych DJów na świecie. Serwis DJmag opublikował listę 100 najlepszych DJów świata. Kto na niej jest?

Tom Swoon na liście TOP 100 Djs Tom Swoon na liście TOP 100 Djs / https://djmag.com/top100dj?year=2016
Ilustracja do artykułu: Najlepsi DJe na świecie - muzyka klubowa 2016

Kto rządzi w muzyce klubowej? Mamy listę najlepszych DJów świata 2016. Na liście TOP 100 DJs, którą opublikował magazyn DJmag.com jest nasz rodak. Chcesz wiedzieć kto rządzi w muzyce klubowej, czyja muza klubowa rozgrzeje każdą imprezę i czyje miksy podbiją listy przebojów? Sprawdź listę najlepszych DJów świata.

Najlepsi DJe świata 2016 - TOP 10

Według Djmag.com najlepsi DJe to:

  1. Martin Garrix
  2. Dimitri Vegas & Like Mike
  3. Hardwell
  4. Armin Van Buuren
  5. Tiesto
  6. David Guetta
  7. Steve Aoki
  8. OIiver Heldens
  9. Skrillex
  10. Afrojack

 

Muzyka klubowa - najlepszy polski DJ

Na liście top100 DJmag 2016 na miejscu 56 jest Tom Swoon. To spadek o 10 miejsc w porównaniu z podsumowaniem roku 2015, ale konkurencja jest ostra. Polski DJ występuje po całym świecie, w najlepszych klubach oraz podczas kultowych festiwali we wszystkich większych miastach w Europie a także w Azji i Ameryce Północnej. Grał na tak ważnych imprezach jak Tomorrowland, Sensation, Sunrise Festival oraz Creamfields.

 

Najlepsi DJe - pełna lista

Najgorętsi DJe (czyli najwyżej notowane na liście najlepszych DJów nowe imiona) to: Chainsmokers, którzy wrócili na listę i to od razu na 18 miejsce, Florian Picasso na 38 miejscu i Lost Stories na 52. Największe wzrosty zaliczyli Swanky Toones o 70 oczek (na 27), Galantis o 59 oczek na 39 i Quintino o 48 na 32. Najboleśniejsze spadki na liście to: Showtek o 59 miejsc na 96, Dannic o 44 miejsca na 70 i Porter Robinson o 35 (na 90)

Pełną listę najlepszych DJów świata znajdziesz na stronie DJmag,com >>

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie
0

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.
23/06/2017 00:30
Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca
0

Życzenia dla taty - pozytywne wierszyki na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca już teraz na ESKA.pl Sprawdźcie najlepsze wierszyki dla każdego taty!
23/06/2017 00:24
Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?
0

Jak EPICKO świętować zakończenie roku szkolnego 2017?

Zakończenie roku szkolnego 2017 już 23 czerwca. Nie wiesz jak świętować? Sprawdź nasze pomysły na ESKA.pl
23/06/2017 00:03
Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP
0

Electrocity 2017 - kto wystąpi w Lubiążu? Znamy PEŁNY LINE-UP

Kto wystąpi na Electrocity 2017 w Lubiążu? Poznajcie wszystkie gwiazdy festiwalu już teraz na ESKA.pl i przekonajcie się, że warto tam być! 
22/06/2017 19:00
C-BooL na Tomorrowland?! Dlaczego powinien tam zagrać?
0

C-BooL na Tomorrowland?! Dlaczego powinien tam zagrać?

C-BooL odnosi ogromne sukcesy nie tylko w Polsce, ale także coraz lepiej radzi sobie na światowym rynku muzycznym. Dlatego właśnie powinien zagrać na największej imprezie muzyki elektronicznej! Dlaczego jeszcze? Przekonajcie się na ESKA.pl!
22/06/2017 18:40
Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]
0

Niesamowity wyczyn słoni - uratowały tonące młode [VIDEO]

Słonice ratujące topiące się w wodzie młode to nagranie, który robi furorę w sieci. Akcja niczym ze Słonecznego Patrolu do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl.
22/06/2017 17:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Polski Hit Lata 2017, to...
  • C-BooL feat. Giang Pham - DJ Is Your Second Name
  • Gromee feat. Mahan Moin - Runaway
  • Monika Lewczuk feat. Antek Smykiewicz - Biegnę
  • Margaret - What You Do
  • Ewa Farna - Bumerang
  • Sound'n'Grace & Filip Lato - 100
  • Sarsa - Volta
  • Mrozu - Szerokie wody
  • Michał Szpak - Tic Tac Clock
  • Ewelina Lisowska - W sercu miasta
  • Komodo - Blue Suede Shoes
  • Dawid Kwiatkowski feat. Taelor Yung - I'm With The Girl
  • Kayah feat. Idan Raichel - Po co
  • Grzegorz Hyzy - O Pani!
  • Natalia Szroeder - Zamienię Cię
  • Karolina Artymowicz - Dalej
  • Patryk Kumór - Ogień i lód
  • Lanberry - Zagadka
  • Red Lips - Bez Reguł
  • Kamil Bednarek - Poczuj luz
  • Natalia Nykiel - Spokój
  • Mateusz Ziółko - Planety
polub
ESKA