WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najlepsi DJe na świecie - muzyka klubowa 2016 - Muzyka klubowa - najlepsi DJ na świecie

Tagi związane z Najlepsi DJe na świecie - muzyka klubowa 2016: muzyka klubowa

Najlepsi DJe na świecie - muzyka klubowa 2016

RSS 27/01/2017 13:13 Komentarze

Znamy listę najlepszych DJów na świecie. Serwis DJmag opublikował listę 100 najlepszych DJów świata. Kto na niej jest?

Tom Swoon na liście TOP 100 Djs Tom Swoon na liście TOP 100 Djs / https://djmag.com/top100dj?year=2016
Ilustracja do artykułu: Najlepsi DJe na świecie - muzyka klubowa 2016

Kto rządzi w muzyce klubowej? Mamy listę najlepszych DJów świata 2016. Na liście TOP 100 DJs, którą opublikował magazyn DJmag.com jest nasz rodak. Chcesz wiedzieć kto rządzi w muzyce klubowej, czyja muza klubowa rozgrzeje każdą imprezę i czyje miksy podbiją listy przebojów? Sprawdź listę najlepszych DJów świata.

Najlepsi DJe świata 2016 - TOP 10

Według Djmag.com najlepsi DJe to:

  1. Martin Garrix
  2. Dimitri Vegas & Like Mike
  3. Hardwell
  4. Armin Van Buuren
  5. Tiesto
  6. David Guetta
  7. Steve Aoki
  8. OIiver Heldens
  9. Skrillex
  10. Afrojack

 

Muzyka klubowa - najlepszy polski DJ

Na liście top100 DJmag 2016 na miejscu 56 jest Tom Swoon. To spadek o 10 miejsc w porównaniu z podsumowaniem roku 2015, ale konkurencja jest ostra. Polski DJ występuje po całym świecie, w najlepszych klubach oraz podczas kultowych festiwali we wszystkich większych miastach w Europie a także w Azji i Ameryce Północnej. Grał na tak ważnych imprezach jak Tomorrowland, Sensation, Sunrise Festival oraz Creamfields.

 

Najlepsi DJe - pełna lista

Najgorętsi DJe (czyli najwyżej notowane na liście najlepszych DJów nowe imiona) to: Chainsmokers, którzy wrócili na listę i to od razu na 18 miejsce, Florian Picasso na 38 miejscu i Lost Stories na 52. Największe wzrosty zaliczyli Swanky Toones o 70 oczek (na 27), Galantis o 59 oczek na 39 i Quintino o 48 na 32. Najboleśniejsze spadki na liście to: Showtek o 59 miejsc na 96, Dannic o 44 miejsca na 70 i Porter Robinson o 35 (na 90)

Pełną listę najlepszych DJów świata znajdziesz na stronie DJmag,com >>

 

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program