Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO] - Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking, kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]: Bob Marley, Elvis Presley, Michael Jackson, kto zarabia najwięcej po śmierci, najbogatsze nieżyjące gwiazdy, John Lennon

Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]

RSS 25/10/2012 13:49 Komentarze 0
Które z gwiazd muzyki zarabiają najwięcej po swej śmierci? Zobacz ranking Forbesa na Eska.pl!
Michael Jackson Michael Jackson / http://www.facebook.com/michaeljackson
Ilustracja do artykułu: Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]
Michael Jackson, Elvis Presley i Bob Marley - to według magazynu Forbes pierwsza trójka nieżyjących gwiazd muzyki, które w roku 2012 zarobiły najwięcej pieniędzy.

Michael Jackson zarobił od października 2011 do października 2012 roku 145 milionów dolarów, co zapewnia mu pierwsze miejsce w rankingu.

Miejsce drugie zajął Elvis Presley - 55 milionów dolarów.

Miejsce trzecie należy do Boba Marleya, który zarobił 17 milionów dolarów.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się także nieżyjący członkowie zespołu The Beatles - John Lennon i George Harrison.

Posłuchaj Michaela Jacksona, najbogatszej nieżyjącej gwiazdy muzyki - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Bieber pobił rekord. Jako pierwszy zdobył aż 3 miliardy odsłon na YouTube! [VIDEO]

al



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
01/08/2015 21:28
Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!
0

Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!

Britney Spears uratowała życie i zdrowie pewnej małej dziewczynki. Cierpiąca z powodu poważnego uszkodzenia mózgu Maegan dzięki jednej z piosenek Britney była w stanie zacząć wracać do sił! Poznaj wzruszającą historię o tym, jakim lekarstwem może okazać się muzyka!    
01/08/2015 19:38
Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
01/08/2015 16:19
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 16:18
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
01/08/2015 16:18
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska