Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO] - Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking, kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]: Bob Marley, Elvis Presley, Michael Jackson, kto zarabia najwięcej po śmierci, najbogatsze nieżyjące gwiazdy, John Lennon

Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]

RSS 25/10/2012 13:49 Komentarze 0
Które z gwiazd muzyki zarabiają najwięcej po swej śmierci? Zobacz ranking Forbesa na Eska.pl!
Michael Jackson Michael Jackson / http://www.facebook.com/michaeljackson
Ilustracja do artykułu: Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]
Michael Jackson, Elvis Presley i Bob Marley - to według magazynu Forbes pierwsza trójka nieżyjących gwiazd muzyki, które w roku 2012 zarobiły najwięcej pieniędzy.

Michael Jackson zarobił od października 2011 do października 2012 roku 145 milionów dolarów, co zapewnia mu pierwsze miejsce w rankingu.

Miejsce drugie zajął Elvis Presley - 55 milionów dolarów.

Miejsce trzecie należy do Boba Marleya, który zarobił 17 milionów dolarów.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się także nieżyjący członkowie zespołu The Beatles - John Lennon i George Harrison.

Posłuchaj Michaela Jacksona, najbogatszej nieżyjącej gwiazdy muzyki - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Bieber pobił rekord. Jako pierwszy zdobył aż 3 miliardy odsłon na YouTube! [VIDEO]

al



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
to.jest na Facebooku - wirus, awaria, o co chodzi? CO ROBIĆ z awarią Facebook Messengera? Dowiedz się na Eska.pl co zrobić jak jest PROBLEM [VIDEO]
0

to.jest na Facebooku - wirus, awaria, o co chodzi? CO ROBIĆ z awarią Facebook Messengera? Dowiedz się na Eska.pl co zrobić jak jest PROBLEM [VIDEO]

"to.jest" powoduje aktywację wirusa na Facebooku. Wpisanie takiej kombinacji znaków w usłudze Messenger powoduje olbrzymie problemy. Dowiedz się co się dzieje po wpisaniu frazy to.jest i co zrobić kiedy już się to zrobiło!
29/05/2015 16:10
Kelly Clarkson - Invincible: premiera teledysku. Sia w chórkach, słyszycie? [VIDEO]
0

Kelly Clarkson - Invincible: premiera teledysku. Sia w chórkach, słyszycie? [VIDEO]

Kelly Clarkson - Invincible: premiera teledysku do drugiego singla z płyty Piece by Piece. Zobacz klip do kawałka, który napisała Sia już teraz - na ESKA.pl
29/05/2015 15:53
Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]
0

Polsat SuperHit 2015 w liczbach. Festiwal w Sopocie rusza już 29.05.2015! Na scenie Mrozu, Margaret, Kwiatkowski i wiele innych [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: festiwal muzyczny w Sopocie rusza już 29.05.2015. Na scenie wystąpi cała plejada największych polskich artystów muzycznych. Przygotowania do pierwszego dnia Polsat SuperHit Festiwal 2015 zostały zakończone. Jak wygląda przygotowanie festiwalu w Sopocie w liczbach? Sprawdź na ESKA.pl 
29/05/2015 15:50
Charlie Charlie Challenge - 5 powodów dla których NIE WOLNO podejmować wyzwania! Sprawdź na eska.pl
0

Charlie Charlie Challenge - 5 powodów dla których NIE WOLNO podejmować wyzwania! Sprawdź na eska.pl

Charlie Charlie Challenge - to bijąca rekordy popularności zabawa z wywoływaniem duchów. Dlaczego nie warto wywoływać ducha Charliego? Mamy dla was 5 powodów żeby zignorować Charlie Charlie Challenge!
29/05/2015 15:36
Taniec z Gwiazdami 4: Cleo zatańczy w kolejnej edycji show? Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 4 trafiła do sieci? [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 4: Cleo zatańczy w kolejnej edycji show? Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 4 trafiła do sieci? [VIDEO]

Cleo na liście uczestników 4. edycji Tańca z Gwiazdami w Polsacie? Do sieci przeciekły pierwsze informacje na temat kolejnej edycji tanecznego show. Czy zobaczymy w nim Cleo?
29/05/2015 15:26
Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: gdzie TRANSMISJA na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]
5

Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: gdzie TRANSMISJA na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]

Mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015 na żywo do obejrzenia w transmisji w telewizji i internecie 28 i 29 maja. Wszystkim dostępnym transmisjom Polska - Rosja w LŚ 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecze Polski z Rosją w Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015. Wystarczy kliknąć odpowiedni Play.
29/05/2015 15:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska