WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO] - Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking, kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]: Bob Marley, Elvis Presley, Michael Jackson, kto zarabia najwięcej po śmierci, najbogatsze nieżyjące gwiazdy, John Lennon

Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]

RSS 25/10/2012 13:49 Komentarze 0
Które z gwiazd muzyki zarabiają najwięcej po swej śmierci? Zobacz ranking Forbesa na Eska.pl!
Michael Jackson Michael Jackson / http://www.facebook.com/michaeljackson
Ilustracja do artykułu: Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]
Michael Jackson, Elvis Presley i Bob Marley - to według magazynu Forbes pierwsza trójka nieżyjących gwiazd muzyki, które w roku 2012 zarobiły najwięcej pieniędzy.

Michael Jackson zarobił od października 2011 do października 2012 roku 145 milionów dolarów, co zapewnia mu pierwsze miejsce w rankingu.

Miejsce drugie zajął Elvis Presley - 55 milionów dolarów.

Miejsce trzecie należy do Boba Marleya, który zarobił 17 milionów dolarów.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się także nieżyjący członkowie zespołu The Beatles - John Lennon i George Harrison.

Posłuchaj Michaela Jacksona, najbogatszej nieżyjącej gwiazdy muzyki - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Bieber pobił rekord. Jako pierwszy zdobył aż 3 miliardy odsłon na YouTube! [VIDEO]

al



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]
0

David Hasselhoff - True Survivor: piosenka i szalony teledysk promują film Kung Fury [VIDEO]

David Hasselhoff nagrał szalony teledysk do True Survivor, czyli nowej piosenki ze ścieżki dźwiekowej do filmu Kung Fury. Aktor i piosenkarz przenosi nas w klimat kolorowych lat 80. Zobacz nowy wideoklip gwiazdy Słonecznego Patrolu już teraz - na ESKA.pl  
17/04/2015 16:23
Egzamin gimnazjalny 2015: czy da się nie zdać? Don't Worry 'Bout It! [VIDEO]
2

Egzamin gimnazjalny 2015: czy da się nie zdać? Don't Worry 'Bout It! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2015 zbliża się wielkimi krokami, więc jak co roku pojawiają się standardowe pytania od uczniów. Wśród nich to, czy da się nie zdać egzaminu gimnazjalnego. Zobaczcie już teraz, ile trzeba mieć punktów na egzaminie gimnazjalnym, żeby zdać i co się dzieje w przypadku 0 pkt na egzaminie gimnazjalnym.
17/04/2015 15:50
Britney Spears i Giorgio Moroder - Tom's Diner: wiemy, kiedy premiera coveru hitu z lat 80. od Brit! Posłuchajcie oryginału i sprawdźcie datę [AUDIO]
0

Britney Spears i Giorgio Moroder - Tom's Diner: wiemy, kiedy premiera coveru hitu z lat 80. od Brit! Posłuchajcie oryginału i sprawdźcie datę [AUDIO]

Britney Spears nagrała cover hitu Tom's Diner na płytę Giorgio Morodera. Piosenkarka jest jedną z wielu gwiazd, które będzie można usłyszeć na albumie Déjà Vu słynnego włoskiego producenta. Sprawdź szczegóły  posłuchaj oryginału Tom's Diner w wykonaniu Suzanne Vega na ESKA.pl
17/04/2015 15:36
Gorąca 20 Premiera: Flo Rida (feat. Robin Thicke & Verdine White) - I Don't Like It, I Love It. Sprawdź ciekawe wideo z tekstem [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Flo Rida (feat. Robin Thicke & Verdine White) - I Don't Like It, I Love It. Sprawdź ciekawe wideo z tekstem [VIDEO]

Flo Rida ft. Robin Thicke & Verdine White - I Don’t Like It, I Love It to piątkowa premiera w Gorącej 20. Lyric video z popularnymi serwisami społecznościowymi w tle do kawałka amerykańskiego rapera do obejrzenia już teraz - na ESKA.pl
17/04/2015 14:28
Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Zobaczcie, dlaczego [VIDEO]
0

Celebrity Splash półfinał 18.04.2015: Saszan faworytką na finał! Zobaczcie, dlaczego [VIDEO]

Wśród uczestników półfinału Celebrity Splash 18.04.2015 uwagę wszystkich w szczególności przyciąga Saszan typowana na faworytkę do finału programu. Na ESKA.pl o skoku Saszan w Celebrity Splash odc. 7. Zobaczcie, dlaczego wokalistka naprawdę ma szanse wygrać show ze skokami gwiazd do wody!
17/04/2015 13:53
Nowa piosenka Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj. Zobacz teledysk! [VIDEO]
0

Nowa piosenka Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj. Zobacz teledysk! [VIDEO]

Nowa piosenka i teledysk Red Lips & Kozak System - Kochaj i Żyj właśnie pojawiła się na YouTube! Kochaj i Żyj to tytułowy singiel z nowej płyty pochodzącego z Ukrainy zespołu Kozak System, która ukaże się już 30 kwietnia.
17/04/2015 13:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska