WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO] - Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking, kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]

Tagi związane z Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]: Bob Marley, Elvis Presley, Michael Jackson, kto zarabia najwięcej po śmierci, najbogatsze nieżyjące gwiazdy, John Lennon

Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]

RSS 25/10/2012 13:49 Komentarze
Które z gwiazd muzyki zarabiają najwięcej po swej śmierci? Zobacz ranking Forbesa na Eska.pl!
Michael Jackson Michael Jackson / http://www.facebook.com/michaeljackson
Ilustracja do artykułu: Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]
Michael Jackson, Elvis Presley i Bob Marley - to według magazynu Forbes pierwsza trójka nieżyjących gwiazd muzyki, które w roku 2012 zarobiły najwięcej pieniędzy.

Michael Jackson zarobił od października 2011 do października 2012 roku 145 milionów dolarów, co zapewnia mu pierwsze miejsce w rankingu.

Miejsce drugie zajął Elvis Presley - 55 milionów dolarów.

Miejsce trzecie należy do Boba Marleya, który zarobił 17 milionów dolarów.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się także nieżyjący członkowie zespołu The Beatles - John Lennon i George Harrison.

Posłuchaj Michaela Jacksona, najbogatszej nieżyjącej gwiazdy muzyki - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Bieber pobił rekord. Jako pierwszy zdobył aż 3 miliardy odsłon na YouTube! [VIDEO]

al



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Matura 2017 - jak i o której sprawdzić WYNIKI ONLINE?
0

Matura 2017 - jak i o której sprawdzić WYNIKI ONLINE?

Wyniki Matury 2017 będą dostępne od 30 czerwca! Od której godziny? Gdzie muszą wejść absolwenci, żeby sprawdzić, jak im poszło? Informację na ten temat podrzucamy - na ESKA.pl
29/06/2017 16:14
Sobota rapuje Shape of You po polsku! Kiedy świat się zawali to najlepszy cover? [18+]
0

Sobota rapuje Shape of You po polsku! Kiedy świat się zawali to najlepszy cover? [18+]

Sobota stworzył polską wersję hitu Shape Of You! Czym dla niego jest jeden z największych hitów 2017 roku? Remiks ocenić możecie na ESKA.pl
29/06/2017 16:00
Fidget spinner eksplodował. Chłopcu założono 30 szwów
0

Fidget spinner eksplodował. Chłopcu założono 30 szwów

Zabawa z Fidget Spinnerem dla tego chłopca zakończyła się wizytą na ostrym dyżurze. Popularna zabawka może być naprawdę niebezpieczna, gdy bawimy się nią w niewłaściwy sposób.
29/06/2017 15:59
Open'er 2017 - które koncerty będą dostępne online?
0

Open'er 2017 - które koncerty będą dostępne online?

Open'er Festival 2017 online! Które koncerty z festiwalu zobaczymy w sieci 29 czerwca?
29/06/2017 15:52
Ed Sheeran w Polsce po raz drugi. Jak było na koncercie w 2015 roku?
0

Ed Sheeran w Polsce po raz drugi. Jak było na koncercie w 2015 roku?

Koncert Eda Sheerana w Polsce ew 2018 roku będzie już drugim występem autora hitu Shape Of You w naszym kraju. 
29/06/2017 15:17
Ed Sheeran w Polsce - support. Kto powinien wystąpić?
0

Ed Sheeran w Polsce - support. Kto powinien wystąpić?

Ed Sheeran wystąpi w Polsce w 2018 roku w ramach europejskiej trasy koncertowej. Kto zagra jako support Brytyjczyka?
29/06/2017 15:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
Ed Sheeran w Polsce 2018
Kto powinien wystąpić jako support Eda Sheerana?
  • Anne-Marie
  • James Blunt
  • Stormzy
  • Ryan McMullan
  • Margaret
  • James Arthur
  • John Newman
  • Rag'n'Bone Man
  • BØRNS
  • Bovska
  • xxanaxx
polub
ESKA