WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO] - Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking, kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]: Bob Marley, Elvis Presley, Michael Jackson, kto zarabia najwięcej po śmierci, najbogatsze nieżyjące gwiazdy, John Lennon

Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]

RSS 25/10/2012 13:49 Komentarze 0
Które z gwiazd muzyki zarabiają najwięcej po swej śmierci? Zobacz ranking Forbesa na Eska.pl!
Michael Jackson Michael Jackson / http://www.facebook.com/michaeljackson
Ilustracja do artykułu: Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]
Michael Jackson, Elvis Presley i Bob Marley - to według magazynu Forbes pierwsza trójka nieżyjących gwiazd muzyki, które w roku 2012 zarobiły najwięcej pieniędzy.

Michael Jackson zarobił od października 2011 do października 2012 roku 145 milionów dolarów, co zapewnia mu pierwsze miejsce w rankingu.

Miejsce drugie zajął Elvis Presley - 55 milionów dolarów.

Miejsce trzecie należy do Boba Marleya, który zarobił 17 milionów dolarów.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się także nieżyjący członkowie zespołu The Beatles - John Lennon i George Harrison.

Posłuchaj Michaela Jacksona, najbogatszej nieżyjącej gwiazdy muzyki - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Bieber pobił rekord. Jako pierwszy zdobył aż 3 miliardy odsłon na YouTube! [VIDEO]

al



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Obowiązkowy pobór do wojska wraca, jakie roczniki do wojska... - Facebook przerażony! Czy to prawda? This Is War [VIDEO]
0

Obowiązkowy pobór do wojska wraca, jakie roczniki do wojska... - Facebook przerażony! Czy to prawda? This Is War [VIDEO]

Wraca obowiązkowy pobór do wojska, sprawdź jaki rocznik obowiązkowo musi stawić się w wojsku - informacja właśnie o takiej treści zalała Facebooka na początku marca 2015 roku wywołując niepokój wśród wielu internautów. Czy to prawda, że powrót do wojska jest obowiązkowy? ESKA.pl już wie. This Is War, ale nie ta nasuwająca się na myśl w pierwszej kolejności.
04/03/2015 20:48
Eurowizja 2015: Edyta Górniak ODRZUCONA przez polską komisję. Już wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę! [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Edyta Górniak ODRZUCONA przez polską komisję. Już wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę! [VIDEO]

Wiadomo już kto będzie polskim kandydatem na konkurs Eurowizja 2015 i nie będzie to Edyta Górniak - komisja wybrała innego kandydata, mimo że Górniak zgłosiła swoją piosenkę do konkursu. Kto, jeżeli nie ona, będzie reprezentował Polskę? 
04/03/2015 20:47
Agata Dziarmagowska - Blisko mnie 6 powodów żeby czekać na premierę nowego teledysku Dziarmy na ESKA.pl [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska - Blisko mnie 6 powodów żeby czekać na premierę nowego teledysku Dziarmy na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej już 5 marca 2015 będzie miał premierę na ESKA.pl. Nie możemy się doczekać teledysku do piosenki "Blisko mnie", szczególnie, że Agata niewiele ujawniła na jego temat...  My mamy przecieki! Dowiedz się więcej!
04/03/2015 17:34
Oscar Prank z YouTube - zobacz, co można dostać mając Oscara. Get Lucky? [VIDEO]
0

Oscar Prank z YouTube - zobacz, co można dostać mając Oscara. Get Lucky? [VIDEO]

Oscar Prank z YouTube - to najnowsza internetowa wkrętka, która niedawno pojawiła się w sieci. Pewien mężczyzna postanowił sprawdzić, jakie będą reakcje ludzi, gdy będzie spacerował po mieście ze statuetką Oscara. Co otrzymał w zamian za zdjęcie ze zwycięzcą Oscara? Oscar Prank - hit internetu na ESKA.pl 
04/03/2015 16:56
David Beckham w teledysku Noela Gallaghera. Piłkarz potwierdził współpracę! Pokaże się bez koszulki? [VIDEO]
0

David Beckham w teledysku Noela Gallaghera. Piłkarz potwierdził współpracę! Pokaże się bez koszulki? [VIDEO]

Teledysk z Davidem Beckhamem już wkrótce zaliczy swoją premierę a to wszystko za sprawą Noela Gallaghera znanego z Oasis. David Beckham zgodził się na udział w nowym wideo zespołu Noela Gallaghera - High Flying Birds. Na wiadomości o nowym projekcie piłkarza z entuzjazmem zareagowały jego fanki. Czy czekają nas sceny z Davidem Beckhamem bez koszulki?
04/03/2015 16:29
Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey już jest! Teledysk Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]
0

Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey już jest! Teledysk Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Honoraty Skarbek właśnie zaliczył swoją premierę na YouTube. Nowa piosenka od Honey nosi tytuł Damy Radę. W ostatni weekend lutego 2015 roku do sieci trafił teaser nowego teledysku Honey. Jaki jest nowy klip Honoraty Skarbek? Sprawdźcie na ESKA.PL