WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO] - Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking, kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]: Bob Marley, Elvis Presley, Michael Jackson, kto zarabia najwięcej po śmierci, najbogatsze nieżyjące gwiazdy, John Lennon

Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]

RSS 25/10/2012 13:49 Komentarze 0
Które z gwiazd muzyki zarabiają najwięcej po swej śmierci? Zobacz ranking Forbesa na Eska.pl!
Michael Jackson Michael Jackson / http://www.facebook.com/michaeljackson
Ilustracja do artykułu: Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]
Michael Jackson, Elvis Presley i Bob Marley - to według magazynu Forbes pierwsza trójka nieżyjących gwiazd muzyki, które w roku 2012 zarobiły najwięcej pieniędzy.

Michael Jackson zarobił od października 2011 do października 2012 roku 145 milionów dolarów, co zapewnia mu pierwsze miejsce w rankingu.

Miejsce drugie zajął Elvis Presley - 55 milionów dolarów.

Miejsce trzecie należy do Boba Marleya, który zarobił 17 milionów dolarów.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się także nieżyjący członkowie zespołu The Beatles - John Lennon i George Harrison.

Posłuchaj Michaela Jacksona, najbogatszej nieżyjącej gwiazdy muzyki - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Bieber pobił rekord. Jako pierwszy zdobył aż 3 miliardy odsłon na YouTube! [VIDEO]

al



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]
0

Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]

Sara Boruc - żona Artura Boruca dawniej znana mediom jako Sara Mannei - u Kuby Wojewódzkiego razem z mężem to odcinek show z 21 października 2014 roku. Kim jest Sara Boruc i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? To sprawdzamy przed emisją nagrania!
21/10/2014 17:33
Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]

Walka Gołota vs Nicholson w streamie online to szansa na zobaczenie ostatniej walki Andrzeja Gołoty bez telewizora w domu. Zbieramy legalne i oficjalne linki do walki Gołota vs Nicholson online. Gotowi na Kiss With A Fist od pięściarzy nawet w sieci?
21/10/2014 16:32
Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]
0

Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]

Nowa płyta Donatana i Cleo Hiper/Chimera będzie dostępna w sklepach już w listopadzie. Nadal trwa przedsprzedaż krążka. Jak dostać autograf na płycie i nie zapłacić za wysyłkę? Zobacz wszystkie atrakcje, które przygotowali dla wiernych fanów Donatan i Cleo!
21/10/2014 16:25
Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]

Program Gwiazdy Od Kuchni oglądasz za darmo, bez logowania i legalnie na eskaGO. Jacy są prywatnie: Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Jula, czy Margaret? Zobacz ekskluzywne wywiady i sprawdź na eskaGO!
21/10/2014 16:05
Gołota vs Nicholson: transmisja na żywo w telewizji i internecie a muzyczna rozgrzewka na ESKA.pl [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: transmisja na żywo w telewizji i internecie a muzyczna rozgrzewka na ESKA.pl [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w transmisji na żywo w telewizji i internecie  - ostatnią walkę Gołoty zobaczyć można tu i tu. Biorąc pod Eskową lupę transmisje live z walki Gołoty z Nicholsonem mamy dla Wasz także przeboje na rozgrzewkę przed emocjami prosto z ringu. Klikajcie po więcej już teraz!
21/10/2014 15:50
Zakonnica z The Voice śpiewa Like a Virgin. Siostra Cristina wygrała The Voice, a teraz nagrała pierwszy teledysk [VIDEO]
0

Zakonnica z The Voice śpiewa Like a Virgin. Siostra Cristina wygrała The Voice, a teraz nagrała pierwszy teledysk [VIDEO]

Zakonnica z The Voice śpiewa Like a Virgin? Tak to możliwe! Siostra Cristina Scuccia, zwyciężczyni The Voice of Italy, właśnie wydała pierwszy singiel, na który wybrała hit Madonny. Na YouTube dostępny jest również teledysk z siostrą Cristiną Scuccią, śpiewającą Like a Virgin. Które wykonanie utworu oceniacie lepiej? Zakonnicy z The Voice of Italy, czy oryginalną wersję Madonny?
21/10/2014 15:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]