WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO] - Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking, kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]

Tagi związane z Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]: Bob Marley, Elvis Presley, Michael Jackson, kto zarabia najwięcej po śmierci, najbogatsze nieżyjące gwiazdy, John Lennon

Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]

RSS 25/10/2012 13:49 Komentarze
Które z gwiazd muzyki zarabiają najwięcej po swej śmierci? Zobacz ranking Forbesa na Eska.pl!
Michael Jackson Michael Jackson / http://www.facebook.com/michaeljackson
Ilustracja do artykułu: Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]
Michael Jackson, Elvis Presley i Bob Marley - to według magazynu Forbes pierwsza trójka nieżyjących gwiazd muzyki, które w roku 2012 zarobiły najwięcej pieniędzy.

Michael Jackson zarobił od października 2011 do października 2012 roku 145 milionów dolarów, co zapewnia mu pierwsze miejsce w rankingu.

Miejsce drugie zajął Elvis Presley - 55 milionów dolarów.

Miejsce trzecie należy do Boba Marleya, który zarobił 17 milionów dolarów.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się także nieżyjący członkowie zespołu The Beatles - John Lennon i George Harrison.

Posłuchaj Michaela Jacksona, najbogatszej nieżyjącej gwiazdy muzyki - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Bieber pobił rekord. Jako pierwszy zdobył aż 3 miliardy odsłon na YouTube! [VIDEO]

al



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!
0

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Polska centrum koncertowego świata!

Kto w 2016 roku wystąpi w Polsce? Najciekawsze i największe muzyczne wydarzenia 2016 roku zebraliśmy w jednym miejscu, po to byście niczego nie przegapili! Już teraz wiemy, że na polskich scenach w 2016 roku wystąpią m.in. Armin van Buuren, Justin Bieber, Avicii, Rihanna i Twenty One Pilots.
23/07/2016 14:21
Legia - Śląsk: online i w TV na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?
0

Legia - Śląsk: online i w TV na żywo. Gdzie oglądać mecz 23.07?

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław: live w internecie i na żywo w telewizji już 23 lipca! Gdzie oglądać mecz drugiej kolejki Lotto Ekstraklasy? Czy streamy będą udostępnione za darmo? Szczegóły podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 14:14
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
23/07/2016 14:09
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
23/07/2016 13:50
Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]
0

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl! Wybierzcie przebój wakacji 2016 - drugie głosowanie [SONDA]

Hit lata 2016 czytelników ESKA.pl - drugie głosowanie! Czas na kolejne muzyczne wybory i ponowną rywalizację Waszych ulubionych artystów! Kto już awansował do finału? Zobaczcie i wybierzcie kolejnych finalistów naszego plebiscytu!
23/07/2016 12:42
Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 - dzień 2: Tede ze Złotą Felgą i szaleństwo publiczności
0

Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 - dzień 2: Tede ze Złotą Felgą i szaleństwo publiczności

Drugi dzień Mazury Hip-Hop Festiwal 2016 już za nami. Twierdza Boyen była świadkiem kolejnych szalonych koncertów, przyznania Złotej Felgi i rozgrzania publiczności do czerwoności. Festiwal odbywa się pod patronatem Radia ESKA i Eska TV.
23/07/2016 11:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów