WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO] - Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking, kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]

Tagi związane z Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]: Bob Marley, Elvis Presley, Michael Jackson, kto zarabia najwięcej po śmierci, najbogatsze nieżyjące gwiazdy, John Lennon

Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]

RSS 25/10/2012 13:49 Komentarze
Które z gwiazd muzyki zarabiają najwięcej po swej śmierci? Zobacz ranking Forbesa na Eska.pl!
Michael Jackson Michael Jackson / http://www.facebook.com/michaeljackson
Ilustracja do artykułu: Najlepiej zarabiające nieżyjące gwiazdy! Zobacz ranking: kto zarabia najwięcej po swej śmierci! [VIDEO]
Michael Jackson, Elvis Presley i Bob Marley - to według magazynu Forbes pierwsza trójka nieżyjących gwiazd muzyki, które w roku 2012 zarobiły najwięcej pieniędzy.

Michael Jackson zarobił od października 2011 do października 2012 roku 145 milionów dolarów, co zapewnia mu pierwsze miejsce w rankingu.

Miejsce drugie zajął Elvis Presley - 55 milionów dolarów.

Miejsce trzecie należy do Boba Marleya, który zarobił 17 milionów dolarów.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się także nieżyjący członkowie zespołu The Beatles - John Lennon i George Harrison.

Posłuchaj Michaela Jacksona, najbogatszej nieżyjącej gwiazdy muzyki - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Justin Bieber pobił rekord. Jako pierwszy zdobył aż 3 miliardy odsłon na YouTube! [VIDEO]

al



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI
0

EURO 2016 - TERMINARZ, TABELA, WYNIKI

Terminarz meczów EURO 2016 przeprowadzi was przez wszystkie mecze fazy grupowej, aż po finał EURO 2016. Chcesz wiedzieć kto dziś gra na EURO, kiedy mecz Polaków, kto przejdzie do 1/8 finału... sprawdź terminarz na ESKA.pl 
27/06/2016 23:04
Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'
0

Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'

Kuba Błaszczykowski - biografia jednego z najważniejszych piłkarzy polskiej reprezentacji pokazuje, że genialny piłkarz nie miał łatwego dzieciństwa, że jednego dnia stracił wszystko. Historia Kuby porusza, ale to ona ukształtowała silnego mężczyznę i świetnego zawodnika, którym dziś z całą pewnością jest Jakub Błaszczykowski.
27/06/2016 23:03
Kontrowersyjny teledysk Kanye Westa - Famous bez cenzury. Gdzie obejrzeć?
0

Kontrowersyjny teledysk Kanye Westa - Famous bez cenzury. Gdzie obejrzeć?

Nowy teledysk Kanye Westa pt. Famous to najnowszy hit sieci. Sprawdź, gdzie obejrzeć kontrowersyjny wideoklip z nagimi gwiazdami już teraz - na ESKA.pl!
27/06/2016 20:39
Czyje to ciało? Nagie gwiazdy w teledysku Kanye Westa - Famous QUIZ [18+]
0

Czyje to ciało? Nagie gwiazdy w teledysku Kanye Westa - Famous QUIZ [18+]

Kanye West zaszokował cały świat pokazując nagie gwiazdy w swoim teledysku. Sprawdź, czy potrafisz rozpoznać wszystkie gołe ciała celebrytów z wideoklipu Famous i rozwiąż nasz QUIZ na ESKA.pl! Materiał dla osób pełnoletnich.
27/06/2016 18:35
Włochy - Hiszpania 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Włochy - Hiszpania 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Włochy - Hiszpania na Euro 2016 to jedno z ostatnich spotkań 1/8 finału Euro 2016. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/06/2016 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA