Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO] - Najpopularniejsze teledyski 2013 roku: ranking VEVO. Mamy TOP 10 klipów z największą liczbą odsłon! [VIDEO]

Tagi związane z Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO]: najczęściej oglądane teledyski 2013, najczęściej oglądane klipy 2013, najpopularniejsze teledyski 2013, teledyski z największą liczbą odtworzeń 2013, ranking vevo 2013, ranking youtube 2013

Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO]

RSS 07/12/2013 21:21 Komentarze

Znamy już najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube. Na początku grudnia opublikowana została lista 10 najpopularniejszych klipów 2013 roku. Które nagrania znalazły się w TOP 10? Zobacz pełne zestawienie i zwycięskie teledyski w jednej playliście już teraz na ESKA.pl!

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO]
Najpopularniejsze, czyli najczęściej oglądane, teledyski 2013 roku znamy za sprawą rankingu VEVO. Które klipy mają najwięcej odtworzeń na YouTube przez player VEVO? W TOP 10 królują widea popowych wokalistek. W zestawieniu po dwa teledyski udało się umieścić Miley Cyrus i Rihannie. Ku zaskoczeniu wielu, Scream & Shout Will.i.am'a i Britney Spears znalazł się na 3 miejscu całej listy.

TOP 10 najczęściej oglądanych teledysków 2013 roku poniżej:

1. “Wrecking Ball” — Miley Cyrus
2. “We Can’t Stop” — Miley Cyrus
3. “Scream and Shout” — Will.i.am i Britney Spears
4. “Diamonds” — Rihanna
5. “Roar” — Katy Perry
6. “Just Give Me a Reason” — P!nk and Nate Ruess
7. “Blurred Lines” — Robin Thicke feat. T.I. i Pharrell
8. “Stay” — Rihanna feat. Mikky Ekko
9. “La La La” — Naughty Boy feat. Sam Smith
10. “Kiss You” — One Direction


Śmiało możemy stwierdzić, że w 2013 roku królową sieci jest Miley Cyrus, ktorej dwa klipy z dumą stoją na podium. ESKA.pl przypomina, że nagranie do Wrecking Ball to także rekordzista VEVO i YouTube, jeśli chodzi o liczbę odsłon w 24 h po premierze. Wszystkie zwycięskie klipy do zobaczenia w jednej playliście poniżej.



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
07/02/2016 15:56
Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku
0

Dawid Kwiatkowski & HANA - Yin Yang: PREMIERA nowego teledysku

Dawid Kwiatkowski prezentuje teledysk do Yin Yang ft. HANA. Zobacz, co tym razem przygotował dla swoich fanów Kwiat i sprawdź, o czym jest klip do jego piosenki z płyty Element Trz3ci.
07/02/2016 15:12
Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!
0

Beyonce - Formation: premiera teledysku przed Super Bowl 2016!

Beyonce - Formation: teledysk niespodziewanie pojawił się w internecie, 6 lutego, czyli dzień przed Super Bowl 2016. Zobaczcie najnowsze wideo Beyo z Blue Ivy - oczywiście na ESKA.pl! 
07/02/2016 14:59
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
07/02/2016 14:59
Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki
0

Dubsmash: co to jest? Na czym polega? Sprawdźcie i oglądajcie śmieszne filmiki

Dubsmash: czyli aplikacja, która rozbawiła do łez setki tysięcy ludzi na całym świecie! Program na smartfony robi aktualnie ogromną furorę. Co to jest Dubsmash? Jak wysyłać dubsy? Zagadka jest już rozwiązana - oczywiście na ESKA.pl!
07/02/2016 14:58
Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16
0

Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16

Chelsea - Manchester United 7.02.16: transmisja online i na żywo w telewizji z hitu ligi angielskiej - będzie dostępna! Właśnie dlatego niedziela, 7 lutego 2016, będzie niezwykle emocjonująca. Gdzie w TV mecz Chelsea vs Manchester United? Czy będą darmowe streamy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
07/02/2016 13:38
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA