WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO] - Najpopularniejsze teledyski 2013 roku: ranking VEVO. Mamy TOP 10 klipów z największą liczbą odsłon! [VIDEO]

Tagi związane z Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO]: najczęściej oglądane teledyski 2013, najczęściej oglądane klipy 2013, najpopularniejsze teledyski 2013, teledyski z największą liczbą odtworzeń 2013, ranking vevo 2013, ranking youtube 2013

Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO]

RSS 07/12/2013 21:21 Komentarze

Znamy już najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube. Na początku grudnia opublikowana została lista 10 najpopularniejszych klipów 2013 roku. Które nagrania znalazły się w TOP 10? Zobacz pełne zestawienie i zwycięskie teledyski w jednej playliście już teraz na ESKA.pl!

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO]
Najpopularniejsze, czyli najczęściej oglądane, teledyski 2013 roku znamy za sprawą rankingu VEVO. Które klipy mają najwięcej odtworzeń na YouTube przez player VEVO? W TOP 10 królują widea popowych wokalistek. W zestawieniu po dwa teledyski udało się umieścić Miley Cyrus i Rihannie. Ku zaskoczeniu wielu, Scream & Shout Will.i.am'a i Britney Spears znalazł się na 3 miejscu całej listy.

TOP 10 najczęściej oglądanych teledysków 2013 roku poniżej:

1. “Wrecking Ball” — Miley Cyrus
2. “We Can’t Stop” — Miley Cyrus
3. “Scream and Shout” — Will.i.am i Britney Spears
4. “Diamonds” — Rihanna
5. “Roar” — Katy Perry
6. “Just Give Me a Reason” — P!nk and Nate Ruess
7. “Blurred Lines” — Robin Thicke feat. T.I. i Pharrell
8. “Stay” — Rihanna feat. Mikky Ekko
9. “La La La” — Naughty Boy feat. Sam Smith
10. “Kiss You” — One Direction


Śmiało możemy stwierdzić, że w 2013 roku królową sieci jest Miley Cyrus, ktorej dwa klipy z dumą stoją na podium. ESKA.pl przypomina, że nagranie do Wrecking Ball to także rekordzista VEVO i YouTube, jeśli chodzi o liczbę odsłon w 24 h po premierze. Wszystkie zwycięskie klipy do zobaczenia w jednej playliście poniżej.



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. relacja na żywo na ESKA.pl

Polsat SuperHit Festiwal 2016: dzień 1. już w sobotę 27 maja. Czekają nas niezwykłe emocje i piękne występy, a to wszystko w TV i relacja na żywo na ESKA.pl
27/05/2016 23:49
Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online
0

Polska - Kanada siatkówka 28.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online

Polska - Kanada: gdzie oglądać transmisję z pierwszego meczu naszych siatkarzy na Turnieju Interkontynentalnym w Tokio? Spotkanie, które odbędzie się 28 maja zobaczymy zarówno w TV i online? Szczegóły na ESKA.pl
27/05/2016 21:46
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?
0

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn For The Weekend - mamy dla Was genialną wersję wielkiego hitu Coldplay i Beyonce. Posłuchajcie koniecznie i oceńcie, czy wokalistka jest lepsza od Beyonce?
27/05/2016 21:31
KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?
0

KSW 35: karta walk. Pudzianowski i Khalidov w walce wieczoru! Kto jeszcze na KSW 35?

KSW 35 w Gdańsku: kolejna Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 27 maja 2016 roku w Ergo Arena. Walkę wieczoru stoczą między sobą Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski! Jak wygląda karta walk KSW 35? Sprawdźcie na ESKA.pl
27/05/2016 20:30
Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Kto i kiedy wystąpi? Szczegóły transmisji w TV

Polsat SuperHit Festiwal 2016 to muzyczna atrakcja ostatniego weekendu maja. Kto i kiedy wystąpi podczas trzydniowego festiwalu w Sopocie? Wszystkie szczegóły transmisji i program Polsat SuperHit Festiwal 2016 do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl!
27/05/2016 19:18
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?
0

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35 za darmo online i w telewizji 27.05.2016? Gdzie oglądać walkę Pudzianowskiego, Khalidova i Różalskiego? My już to wiemy i podpowiadamy Wam na ESKA.pl! 
27/05/2016 19:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

KSW 35: transmisja online i w TV za darmo? Gdzie oglądać bez płacenia?

27/05/2016 19:17

0
Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

Kiedy jest Dzień Matki 2016? Data dnia mamy już teraz na ESKA.pl

26/05/2016 00:01

0
HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

HIT Internetu: zaraźliwy śmiech największym viralem Facebooka: 50 mln w dzień! Z czego śmieje się cały świat?

24/05/2016 09:04

0
Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

Edyta Górniak odchodzi z The Voice of Poland. Kto powinien ją zastąpić? ZAGŁOSUJ!

23/05/2016 15:13

0
Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

Festiwal Kolorów Warszawa 2016 - jak było? Zobacz zdjęcia i filmiki uczestników

22/05/2016 11:28

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA