Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO] - Najpopularniejsze teledyski 2013 roku: ranking VEVO. Mamy TOP 10 klipów z największą liczbą odsłon! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO]: najczęściej oglądane teledyski 2013, najczęściej oglądane klipy 2013, najpopularniejsze teledyski 2013, teledyski z największą liczbą odtworzeń 2013, ranking vevo 2013, ranking youtube 2013

Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO]

RSS 07/12/2013 21:21 Komentarze 0

Znamy już najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube. Na początku grudnia opublikowana została lista 10 najpopularniejszych klipów 2013 roku. Które nagrania znalazły się w TOP 10? Zobacz pełne zestawienie i zwycięskie teledyski w jednej playliście już teraz na ESKA.pl!

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO]
Najpopularniejsze, czyli najczęściej oglądane, teledyski 2013 roku znamy za sprawą rankingu VEVO. Które klipy mają najwięcej odtworzeń na YouTube przez player VEVO? W TOP 10 królują widea popowych wokalistek. W zestawieniu po dwa teledyski udało się umieścić Miley Cyrus i Rihannie. Ku zaskoczeniu wielu, Scream & Shout Will.i.am'a i Britney Spears znalazł się na 3 miejscu całej listy.

TOP 10 najczęściej oglądanych teledysków 2013 roku poniżej:

1. “Wrecking Ball” — Miley Cyrus
2. “We Can’t Stop” — Miley Cyrus
3. “Scream and Shout” — Will.i.am i Britney Spears
4. “Diamonds” — Rihanna
5. “Roar” — Katy Perry
6. “Just Give Me a Reason” — P!nk and Nate Ruess
7. “Blurred Lines” — Robin Thicke feat. T.I. i Pharrell
8. “Stay” — Rihanna feat. Mikky Ekko
9. “La La La” — Naughty Boy feat. Sam Smith
10. “Kiss You” — One Direction


Śmiało możemy stwierdzić, że w 2013 roku królową sieci jest Miley Cyrus, ktorej dwa klipy z dumą stoją na podium. ESKA.pl przypomina, że nagranie do Wrecking Ball to także rekordzista VEVO i YouTube, jeśli chodzi o liczbę odsłon w 24 h po premierze. Wszystkie zwycięskie klipy do zobaczenia w jednej playliście poniżej.



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
28/08/2015 16:16
Mecz Polska Niency - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niency - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
28/08/2015 16:15
Mecz Polska - Niemcy 2015: bilety. Czy bilety na mecz eliminacji do EURO 2016 są jeszcze dostępne?
0

Mecz Polska - Niemcy 2015: bilety. Czy bilety na mecz eliminacji do EURO 2016 są jeszcze dostępne?

Mecz Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016, odbędzie się już 4 września 2015 roku. Bilety na decydujące spotkanie w grupie D są jeszcze dostępne? Check It Out na ESKA.pl 
28/08/2015 15:42
Justin Bieber - What Do You Mean - nowa piosenka Biebera wyciekła do sieci przed premierą
0

Justin Bieber - What Do You Mean - nowa piosenka Biebera wyciekła do sieci przed premierą

Justin Bieber - What Do You Mean? Nowa piosenka Biebera wyciekła do sieci kilka godzin przed premierą lyric video. O czym jest nowy kawałek Biebera? Wsłuchajcie się w tekst What Do You Mean na ESKA.pl 
28/08/2015 15:36
Najlepiej zarabiający DJ-e 2015 roku wg Forbesa. Oto TOP 10
0

Najlepiej zarabiający DJ-e 2015 roku wg Forbesa. Oto TOP 10

Ile zarabiają DJ-e? Na pytanie o zarobki najpopularniejszych DJ-ów odpowiada magazyn Forbes serwując ranking Najlepiej opłacanych DJ-ów w 2015 roku. Zobaczcie już teraz TOP 10 DJ-ów, których majątki w ostatnich miesiącach powiększyły się o grube miliony. Najwięcej zarobił uchodzący też za najbardziej przystojnego... wiecie, o kim mowa?
28/08/2015 15:16
Złoty pociąg w Wałbrzychu? O co chodzi - w 4 punktach wyjaśniamy w rytm złotych piosenek
0

Złoty pociąg w Wałbrzychu? O co chodzi - w 4 punktach wyjaśniamy w rytm złotych piosenek

Złoty pociąg w Wałbrzychu to hit internetu i serwisów newsowych. O co chodzi ze złotym pociągiem wyjaśniamy w 4 prostych punktach, żebyście mieli później spokojną głowę do słuchania hitów o złocie!
28/08/2015 15:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska