WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO] - Najpopularniejsze teledyski 2013 roku: ranking VEVO. Mamy TOP 10 klipów z największą liczbą odsłon! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO]: najczęściej oglądane teledyski 2013, najczęściej oglądane klipy 2013, najpopularniejsze teledyski 2013, teledyski z największą liczbą odtworzeń 2013, ranking vevo 2013, ranking youtube 2013

Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO]

RSS 07/12/2013 21:21 Komentarze 0

Znamy już najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube. Na początku grudnia opublikowana została lista 10 najpopularniejszych klipów 2013 roku. Które nagrania znalazły się w TOP 10? Zobacz pełne zestawienie i zwycięskie teledyski w jednej playliście już teraz na ESKA.pl!

/ fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Najczęściej oglądane teledyski 2013 roku na VEVO i YouTube: zobacz oficjalne TOP 10! [VIDEO]
Najpopularniejsze, czyli najczęściej oglądane, teledyski 2013 roku znamy za sprawą rankingu VEVO. Które klipy mają najwięcej odtworzeń na YouTube przez player VEVO? W TOP 10 królują widea popowych wokalistek. W zestawieniu po dwa teledyski udało się umieścić Miley Cyrus i Rihannie. Ku zaskoczeniu wielu, Scream & Shout Will.i.am'a i Britney Spears znalazł się na 3 miejscu całej listy.

TOP 10 najczęściej oglądanych teledysków 2013 roku poniżej:

1. “Wrecking Ball” — Miley Cyrus
2. “We Can’t Stop” — Miley Cyrus
3. “Scream and Shout” — Will.i.am i Britney Spears
4. “Diamonds” — Rihanna
5. “Roar” — Katy Perry
6. “Just Give Me a Reason” — P!nk and Nate Ruess
7. “Blurred Lines” — Robin Thicke feat. T.I. i Pharrell
8. “Stay” — Rihanna feat. Mikky Ekko
9. “La La La” — Naughty Boy feat. Sam Smith
10. “Kiss You” — One Direction


Śmiało możemy stwierdzić, że w 2013 roku królową sieci jest Miley Cyrus, ktorej dwa klipy z dumą stoją na podium. ESKA.pl przypomina, że nagranie do Wrecking Ball to także rekordzista VEVO i YouTube, jeśli chodzi o liczbę odsłon w 24 h po premierze. Wszystkie zwycięskie klipy do zobaczenia w jednej playliście poniżej.



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]
0

Joe Cocker nie żyje - zmarł w wieku 70 lat. Śmierć Joe Cockera pogrążyła muzyczny rynek w żałobie [VIDEO]

Nie żyje Joe Cocker. Wiadomość o śmierci Joe Cockera obiegła media 22 grudnia 2014 roku. Joe Cocker zmarł w wieku 70 lat. Kim był Joe Cocker? Jaka jest przyczyna śmierci Joe Cockera? Za co zapamiętamy Joe Cockera, który odszedł od nas pod koniec grudnia? Wszystko o śmierci Joe Cockera i samym artyście na ESKA.pl.
22/12/2014 21:14
Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]
0

Kim był Joe Cocker? Piosenkarz zmarł 22 grudnia 2014 roku [VIDEO]

Joe Cocker nie żyje - ta wiadomość zaskoczyła fanów jego twórczości 22 grudnia 2014 roku. Kim jest Joe Cocker? Na ESKA.pl przypominamy jego największe dzieła. 
22/12/2014 21:12
Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Michael Buble najpopularniejszym świątecznym artystą. Posłuchaj jego utworów [VIDEO]

Michael Buble to prawdziwy król świątecznych piosenek. Bożego Narodzenia bez aksamitnego głosu Michaela Buble nie wyobrażają sobie przede wszystkim nasi zachodni sąsiedzi. Dlaczego piosenki Michaela Buble cieszą się tak dużą popularnością? Sprawdźcie sami na ESKA.pl
22/12/2014 17:01
Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Film online za darmo: roztańczone Midnight Tango niczym Taniec z Gwiazdami! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Oglądasz Taniec z Gwiazdami? Prawdziwy taniec obejrzysz za darmo na eskaGO w filmie Midnight Tango. Zobacz prawdziwe, argentyńskie tango w najlepszym wydaniu.
22/12/2014 16:54
Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI
0

Demi Lovato - Nightingale: nowy singiel wokalistki z płyty DEMI

Demi Lovato ujawniła kolejny singiel z płyty DEMI. Nowa piosenka amerykańskiej artystki nosi tytuł Nightingale. Czy nowy kawałek Demi zapewni jej wspięcie się na szczyty list przebojów? Sprawdź na ESKA.pl
22/12/2014 16:23
Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]
0

Świąteczny koncert Dawida Kwiatkowskiego na ESKA TV i eskaGO w święta 2014: kiedy, o której godzinie? Wszystko na ESKA.pl [AUDIO]

Świątecznego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w święta 2014 nie zabraknie w ESKA TV i na eskaGO. Święta 2014 możemy spędzić więc kolędującym z Dawidem Kwiatkowskim. Zobaczcie, jakie kolędy śpiewa Kwiat oraz kiedy i o której godzinie jego świąteczny koncert - wszystkie informacje na ESKA.pl!
22/12/2014 15:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska