WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO] - Strażacy śpiewają My Słowianie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie parodia, my słowianie strażacy, donatan i cleo parodia, my słowianie w wykonaniu strażaków

My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]

RSS 28/12/2013 15:57 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się strażackiej parodii. To nie pierwsza przeróbka tego przeboju, ale z pewnością warto posłuchać przeróbki strażaków, którzy nie tylko śpiewają, ale także tańczą.
Pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach Pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach / YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]
Utwór My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się kolejnej przeróbki. Mieliśmy już okazję posłuchać My Słowianie w wykonaniu metalowym czy też disco-polo. Wiele osób też prezentowało swoje układy taneczne. Teraz nadszedł czas na nową parodię hitu YouTube, który doczekał się już blisko 30 mln wyświetleń. Parodię stworzyli pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach.

Z numeru My Słowianie wykorzystali jedynie muzykę, zaś słowa sami ułożyli. Nowa wersja tekstu opowiada o pracy strażaka. - Mamy to czego nie ma nikt inny, cenimy jelcza naturalny kształt. Wyjazdy lepsze niż whisky i giny... - śpiewają strażacy.

Na tym jednak nie koniec! Strażacy nie tylko śpiewają, ale także tańczą przy wozie strażackim.

Wykon chłopaków na swojego Facebooka dodali Donatan i Cleo. - Czekamy na wersję od pielęgniarek - skomentowała Cleo.

>>> Muzyka na Sylwestra! Szukaj jej na eskaGO

My Słowianie - parodia strażaków




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Święto Britney Spears w Las Vegas. Kiedy obchodzimy Dzień Britney Spears? [VIDEO]
0

Święto Britney Spears w Las Vegas. Kiedy obchodzimy Dzień Britney Spears? [VIDEO]

Britney Spears otrzyma swoje własne święto w Las Vegas. Kiedy i jak obchodzimy Dzień Britney? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
25/10/2014 12:46
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 10:26
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artysty [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artysty [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: