WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO] - Strażacy śpiewają My Słowianie

Tagi związane z My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie parodia, my słowianie strażacy, donatan i cleo parodia, my słowianie w wykonaniu strażaków

My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]

RSS 28/12/2013 15:57 Komentarze
My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się strażackiej parodii. To nie pierwsza przeróbka tego przeboju, ale z pewnością warto posłuchać przeróbki strażaków, którzy nie tylko śpiewają, ale także tańczą.
Pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach Pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach / YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]
Utwór My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się kolejnej przeróbki. Mieliśmy już okazję posłuchać My Słowianie w wykonaniu metalowym czy też disco-polo. Wiele osób też prezentowało swoje układy taneczne. Teraz nadszedł czas na nową parodię hitu YouTube, który doczekał się już blisko 30 mln wyświetleń. Parodię stworzyli pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach.

Z numeru My Słowianie wykorzystali jedynie muzykę, zaś słowa sami ułożyli. Nowa wersja tekstu opowiada o pracy strażaka. - Mamy to czego nie ma nikt inny, cenimy jelcza naturalny kształt. Wyjazdy lepsze niż whisky i giny... - śpiewają strażacy.

Na tym jednak nie koniec! Strażacy nie tylko śpiewają, ale także tańczą przy wozie strażackim.

Wykon chłopaków na swojego Facebooka dodali Donatan i Cleo. - Czekamy na wersję od pielęgniarek - skomentowała Cleo.

>>> Muzyka na Sylwestra! Szukaj jej na eskaGO

My Słowianie - parodia strażaków




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
03/05/2016 13:01
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
03/05/2016 12:54
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
03/05/2016 13:14
Matura 2016: język polski, lektury obowiązkowe. Co powtórzyć przed maturą?
0

Matura 2016: język polski, lektury obowiązkowe. Co powtórzyć przed maturą?

Matura 2016: język polski, lektury obowiązkowe. Co trzeba powtórzyć przed maturą, żeby przed egzaminem móc z czystym sumieniem zaśpiewać Relax Take It Easy? Przypominamy listę lektur na maturę z polskiego 2016!
03/05/2016 13:10
Matura 2016: WYNIKI. Kiedy dowiesz się, czy zdałeś maturę? Stressed Out!
0

Matura 2016: WYNIKI. Kiedy dowiesz się, czy zdałeś maturę? Stressed Out!

Matura 2016: wyniki - kiedy będą dostępne? Wiemy, jaka jest data ogłoszenia wyników egzaminu dojrzałości! Taką informację przekazujemy Wam już teraz - na ESKA.pl
03/05/2016 13:07
Gorąca 20 Premiera: Hopkins - Plan. Kim jest młody twórca premiery w G20?
0

Gorąca 20 Premiera: Hopkins - Plan. Kim jest młody twórca premiery w G20?

Hopkins - Plan: 3 maja 2016 premiera w Gorącej 20. Nowa piosenka wybrzmi na antenie Radia ESKA w świąteczny wtorek, zaraz po godzinie 18:00. Kim jest twórca premiery w G20? Dowiedzcie się na ESKA.pl!
03/05/2016 10:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 09:53

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA