WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO] - Strażacy śpiewają My Słowianie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie parodia, my słowianie strażacy, donatan i cleo parodia, my słowianie w wykonaniu strażaków

My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]

RSS 28/12/2013 15:57 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się strażackiej parodii. To nie pierwsza przeróbka tego przeboju, ale z pewnością warto posłuchać przeróbki strażaków, którzy nie tylko śpiewają, ale także tańczą.
Pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach Pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach / YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]
Utwór My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się kolejnej przeróbki. Mieliśmy już okazję posłuchać My Słowianie w wykonaniu metalowym czy też disco-polo. Wiele osób też prezentowało swoje układy taneczne. Teraz nadszedł czas na nową parodię hitu YouTube, który doczekał się już blisko 30 mln wyświetleń. Parodię stworzyli pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach.

Z numeru My Słowianie wykorzystali jedynie muzykę, zaś słowa sami ułożyli. Nowa wersja tekstu opowiada o pracy strażaka. - Mamy to czego nie ma nikt inny, cenimy jelcza naturalny kształt. Wyjazdy lepsze niż whisky i giny... - śpiewają strażacy.

Na tym jednak nie koniec! Strażacy nie tylko śpiewają, ale także tańczą przy wozie strażackim.

Wykon chłopaków na swojego Facebooka dodali Donatan i Cleo. - Czekamy na wersję od pielęgniarek - skomentowała Cleo.

>>> Muzyka na Sylwestra! Szukaj jej na eskaGO

My Słowianie - parodia strażaków




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Afromental - Mental House - nowy teledysk zespołu dostępny w sieci [VIDEO]
0

Afromental - Mental House - nowy teledysk zespołu dostępny w sieci [VIDEO]

Nowy teledysk Afromental dostępny w sieci! Utwór promuje czwarty album formacji. Jaki jest klip do utworu Mental House? Pełen energii, ale też odrobinę mroczny. Odpal już teraz klip Mental House na ESKA.pl 
28/11/2014 15:22
Mecz AS Roma - Inter Mediolan 30.11: gdzie oglądać w tv i online, o której? Mamma mia, co za futbol! [VIDEO]
0

Mecz AS Roma - Inter Mediolan 30.11: gdzie oglądać w tv i online, o której? Mamma mia, co za futbol! [VIDEO]

Gdzie oglądać mecz AS Roma - Inter Mediolan 30.11.2014 w tv i online? Informacje o transmisji meczu AS Roma - Inter Mediolan w telewizji i internecie na ESKA.pl. Wiemy m.in., o której godzinie zaczyna się mecz AS Roma - Inter Mediolan w ramach Ligi Włoskiej. Gotowi na futbol w stylu Mamma mia?
28/11/2014 15:00
Matura 2015: matura próbna z chemii Operon - arkusze i odpowiedzi. Czy zadania były Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015: matura próbna z chemii Operon - arkusze i odpowiedzi. Czy zadania były Complicated? [VIDEO]

Matura próbna z chemii 2015 wydawnictwa Operon przeprowadzona była w wybranych szkołach 28 listopada 2014 roku. Chemia to przedmiot dodatkowy, który uczniowie mają obowiązek zdawać na poziomie rozszerzonym. Jak wyglądał egzamin maturalny z chemii? Czy matura próbna Operona jest trudniejsza od 'normalnej' matury? Oceńcie sami, sprawdzając arkusze i odpowiedzi z matury próbnej Operona 2015 
28/11/2014 14:19
Joanna Krupa udaje Justina Biebera w Świat się kręci. Zobacz występ supermodelki [VIDEO]
0

Joanna Krupa udaje Justina Biebera w Świat się kręci. Zobacz występ supermodelki [VIDEO]

Joanna Krupa udaje Justina Biebera. W programie Agaty Młynarskiej - Świat się kręci na TVP 1 słynna modelka wystąpiła na scenie poruszając się do piosenki Baby, czyli jednego z największych przebojów wokalisty. Zobacz sympatyczną parodię Justina Biebera w wykonaniu Joanny Krupy na ESKA.pl
28/11/2014 14:12
Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]
0

Biegi narciarskie 29-30.11.2014 z Justyną Kowlaczyk: gdzie i o której oglądać konkurs w Kuusamo? Będzie Harder Better Faster? [VIDEO]

Gdzie oglądać biegi narciarskie 2014 29 listopada i 30 listopada z Justyną Kowalczyk w Kussamo w ramach Pucharu Świata? O której godzinie start biegów 29.11 i 30.11? ESKA.pl przed inauguracją turnieju, którego faworytką jest m.in. właśnie Polka, serwuje informacje o transmijach tv i online. Będzie Harder Better Faster niż rok temu!
28/11/2014 14:08
Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]
0

Matura próbna z WOS'u Operon 2015: arkusze i odpowiedzi w sieci. Complicated? [VIDEO]

Matura próbna z WOS'u 2015 Operona: 28 listopada 2014 roku uczniowie wybranych szkół podchodzą do egzaminu maturalnego z wybranego przedmiotu dodatkowego. Ci, którzy planują m.in. karierę prawniczą na maturze wybierają WOS. Jaka w tym roku będzie matura próbna z WOS'u? Arkusze i odpowiedzi z matury próbnej Operona będą dostępne w sieci 29 listopada 2014