WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO] - Strażacy śpiewają My Słowianie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie parodia, my słowianie strażacy, donatan i cleo parodia, my słowianie w wykonaniu strażaków

My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]

RSS 28/12/2013 15:57 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się strażackiej parodii. To nie pierwsza przeróbka tego przeboju, ale z pewnością warto posłuchać przeróbki strażaków, którzy nie tylko śpiewają, ale także tańczą.
Pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach Pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach / YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]
Utwór My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się kolejnej przeróbki. Mieliśmy już okazję posłuchać My Słowianie w wykonaniu metalowym czy też disco-polo. Wiele osób też prezentowało swoje układy taneczne. Teraz nadszedł czas na nową parodię hitu YouTube, który doczekał się już blisko 30 mln wyświetleń. Parodię stworzyli pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach.

Z numeru My Słowianie wykorzystali jedynie muzykę, zaś słowa sami ułożyli. Nowa wersja tekstu opowiada o pracy strażaka. - Mamy to czego nie ma nikt inny, cenimy jelcza naturalny kształt. Wyjazdy lepsze niż whisky i giny... - śpiewają strażacy.

Na tym jednak nie koniec! Strażacy nie tylko śpiewają, ale także tańczą przy wozie strażackim.

Wykon chłopaków na swojego Facebooka dodali Donatan i Cleo. - Czekamy na wersję od pielęgniarek - skomentowała Cleo.

>>> Muzyka na Sylwestra! Szukaj jej na eskaGO

My Słowianie - parodia strażaków




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]
0

Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]

Played - Wydział Operacji Specjalnych możesz już oglądać na eskaGO za darmo, online, bez logowania. Odpalaj trzymający w napięciu serial kryminalny.
27/02/2015 16:09
Ed Sheeran coveruje Christinę Aguilerę. Co jeszcze? Wybieramy najlepszy cover wokalisty [VIDEO]
0

Ed Sheeran coveruje Christinę Aguilerę. Co jeszcze? Wybieramy najlepszy cover wokalisty [VIDEO]

Ed Sheeran jako Christina Aguilera? Spokojnie nie chodzi o przebranie, a o cover piosenki Christiny Aguilery w wykonaniu Eda Sheerana. Okazuje się, że rudowłosy wokalista często umieszcza w sieci covery swoich kolegów i koleżanek z branży. Na ESKA.pl wybraliśmy najlepsze covery Eda Sheerana. 
27/02/2015 16:03
Justin Bieber i film Never Say Never w polskiej TV: gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać? [VIDEO]
0

Justin Bieber i film Never Say Never w polskiej TV: gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać? [VIDEO]

Film o Justinie Bieberze Never Say Never w polskiej TV zostanie pokazany w marcu 2015. Na emisję Never Say Never zdecydowała się stacja TVN  7. Kiedy i o której oglądać film o Justinie Bieberze w polskiej telewizji? Zobaczcie szczegóły transmisji Never Say Never na TVN 7!
27/02/2015 15:47
21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]
0

21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]

21. urodziny Justina Biebera to dobry moment, aby zastanowić się nad przyszłością artysty. Co czeka idola nastolatków w dorosłym życiu? Razem z ESKA.pl przenieś się do przyszłości o kolejne 21 lat i sprawdź, kim będzie Justin w 2036 roku!
27/02/2015 15:20
Saszan w Celebrity Splash na Polsacie: 5 powodów, dla których jest jedną z faworytek show. Trzymamy kciuki! [VIDEO]
0

Saszan w Celebrity Splash na Polsacie: 5 powodów, dla których jest jedną z faworytek show. Trzymamy kciuki! [VIDEO]

Saszan w Celebrity Splash na Polsacie od 7 marca 2015 roku będzie skakać do wody wykonując mniej i bardziej skomplikowane akrobacje. Okazuje się, że to właśnie wokalistka typowana jest na faworytkę Celebrity Splash. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy Saszan rzeczywiście ma szansę wygrać show. Okazuje się, że TAK a dowody czekają na stronie!
27/02/2015 14:53
Nowości muzyczne 2015 - marzec: nowe hity, na które trzeba zwrócić uwagę i premiery płyt w marcu 2015 [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015 - marzec: nowe hity, na które trzeba zwrócić uwagę i premiery płyt w marcu 2015 [VIDEO]

Nowości na wiosnę 2015 - marzec 2015 zapowiada się równie dobrze jak dwa pierwsze miesiące roku. Mamy dla was hity na wiosnę 2015 i zapowiedzi nowych albumów. Pierwsze muzyczne oznaki wiosny już są - zobacz je na ESKA.pl