Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO] - Strażacy śpiewają My Słowianie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie parodia, my słowianie strażacy, donatan i cleo parodia, my słowianie w wykonaniu strażaków

My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]

RSS 28/12/2013 15:57 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się strażackiej parodii. To nie pierwsza przeróbka tego przeboju, ale z pewnością warto posłuchać przeróbki strażaków, którzy nie tylko śpiewają, ale także tańczą.
Pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach Pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach / YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie w wykonaniu strażaków! Posłuchajcie nowej wersji hitu Donatana i Cleo [VIDEO]
Utwór My Słowianie Donatana i Cleo doczekał się kolejnej przeróbki. Mieliśmy już okazję posłuchać My Słowianie w wykonaniu metalowym czy też disco-polo. Wiele osób też prezentowało swoje układy taneczne. Teraz nadszedł czas na nową parodię hitu YouTube, który doczekał się już blisko 30 mln wyświetleń. Parodię stworzyli pracownicy Ochot­ni­czej Stra­ży Po­żar­nej na ka­to­wic­kich Szo­pie­ni­cach.

Z numeru My Słowianie wykorzystali jedynie muzykę, zaś słowa sami ułożyli. Nowa wersja tekstu opowiada o pracy strażaka. - Mamy to czego nie ma nikt inny, cenimy jelcza naturalny kształt. Wyjazdy lepsze niż whisky i giny... - śpiewają strażacy.

Na tym jednak nie koniec! Strażacy nie tylko śpiewają, ale także tańczą przy wozie strażackim.

Wykon chłopaków na swojego Facebooka dodali Donatan i Cleo. - Czekamy na wersję od pielęgniarek - skomentowała Cleo.

>>> Muzyka na Sylwestra! Szukaj jej na eskaGO

My Słowianie - parodia strażaków




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]
0

Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]

Plotki głoszą, że Taylor Swift jest trakcie negocjacji dotyczących występu na Super Bowl Halftime Show 2016. Czy gwiazda ma rzeczywiście szanse zaśpiewać podczas finału rozgrywek w futbolu amerykańskim? Sprawdź na ESKA.pl
29/06/2015 17:52
Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]
0

Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]

Mecz Chile - Peru: gdzie oglądać online i w TV piłkarskie emocje latynoskich sportowców? Czy transmisja półfinału Copa America 2015 będzie dostępna w polskiej telewizji za darmo? Wszystkie informacje na temat półfinału Copa America 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
29/06/2015 17:52
Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]
0

Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]

Open'er 2015 - informacje praktyczne na kilka godzin przed festiwalem mogą się okazać ostatnią deską ratunku dla wszystkich zdezorientowanych festiwalowiczów, którzy na Open'era udają się po raz pierwszy. O której nastąpi otwarcie bramek na Open'era 2015? Co z parkingami? Jak dojechać na festiwal? Wszystko, o czym nie można Forget Forget przed festiwalem na ESKA.pl 
29/06/2015 17:30
Rihanna KNEBLUJE boksera na gali muzycznej! O co chodziło? [VIDEO]
0

Rihanna KNEBLUJE boksera na gali muzycznej! O co chodziło? [VIDEO]

Rihanna zakleiła taśmą usta Floyda Mayweathera w czasie gali BET Awards. O co chodziło? Sprawdziliśmy reakcje na ten wyczyn Riri.
29/06/2015 16:58
Pogoda na Open'era 2015: prognoza pogody w Gdyni na 1-4 lipca 2015. Czy potrzebne będą Umbrella? [VIDEO]
0

Pogoda na Open'era 2015: prognoza pogody w Gdyni na 1-4 lipca 2015. Czy potrzebne będą Umbrella? [VIDEO]

Pogoda na Open'era 2015! Czy prognozy pogody dla Gdyni na 1-4 lipca 2015 są optymistyczne? Co czeka festiwalowiczów? Czy na lotnisku Gdynia-Kosakowo przyda się Umbrella? Sprawdź prognozę pogody dla Gdyni na początek lipca 2015 roku! 
29/06/2015 16:41
Justin Bieber w Where Are U Now: teledysku od Skrillexa i Diplo. Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Justin Bieber w Where Are U Now: teledysku od Skrillexa i Diplo. Zobacz na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk do Where Are U Now z Justinem Bieberem od Skrillexa i Diplo jest już w sieci. Zobacz klip do hitu stworzonego w ramach projektu Jack Ü z udziałem popularnego wokalisty już teraz - na ESKA.pl
29/06/2015 16:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska