Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie Donatana i Cleo to hit polskiego Internetu. Polacy tańczą do My Słowianie! [VIDEO] - My Słowianie Donatana i Cleo. Jak Polacy tańczą?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z My Słowianie Donatana i Cleo to hit polskiego Internetu. Polacy tańczą do My Słowianie! [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie teledysk, my słowianie taniec, my słowianie układ taneczny, donatan i cleo taniec

My Słowianie Donatana i Cleo to hit polskiego Internetu. Polacy tańczą do My Słowianie! [VIDEO]

RSS 16/11/2013 14:17 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo - przy tym utworze dobrze się tańczy! Skąd wiemy? Sami zobaczcie jak szaleją przy nich kobiety i mężczyźni. A nawet dziecko!
Donatan i Cleo Donatan i Cleo / YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie Donatana i Cleo to hit polskiego Internetu. Polacy tańczą do My Słowianie! [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo - kto nie zna tego wykonu? Pewnie już większość Polaków potrafi zanucić ten hit Internetu.

Teledysk z udziałem nastoletniej Luxurii doczekał się blisko 14 milionów wyświetleń. Okazuje się jednak, że nie tylko chętnie słuchamy tego energicznego wykonu, ale też dobrze nam się przy nim tańczy.

>>> My Słowianie - Donatan i Cleo. Teledysk bije rekordy!

W sieci pojawiły się już pierwsze wykony taneczne. Swoich sił w tańcu próbują młode dziewczyny ze szkoły tańca. Swój układ taneczny prezentują też nieco starsze osoby i trzeba przyznać, że doskonale sobie radzą.

>>> Dzieci tańczą do My Słowianie!

W naszym zestawieniu pojawia się też mały chłopczyk, który swój układ zaczyna klaskaniem, potem serwuje nam nie tylko taniec, ale także śpiewa.

>>> Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl 18 listopada! Zadajcie swoje pytanie już teraz!

A Wy co myślicie o takich układach tanecznych? Piszcie o nich na naszym Eskowym czacie!

Donatan i Cleo - My Słowianie (Ketch A Fire)



Donatan i Cleo - My Słowianie (Cikowice version)



Donatan i Cleo - My Słowianie (RM Dance)


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!
0

Adam Lambert w Szczecinie na 2015 ESKA Music Awards. Zobacz występy głównej gwiazdy gali!

Adam Lambert będzie główną gwiazdą ceremonii rozdania statuetek ESKA Music Awards 2015. Artysta, który dał się poznać w 2009 roku za sprawą szlagierowego przeboju Whataya Want From Me ponownie odwiedzi Polskę. Sprawdźcie, jak wokalista prezentuje się podczas występów na żywo!    
29/07/2015 17:06
Miley Cyrus zostanie wygryziona przez młodszą siostrę. Noah Cyrus nagrywa płytę?
0

Miley Cyrus zostanie wygryziona przez młodszą siostrę. Noah Cyrus nagrywa płytę?

Miley Cyrus powinna bać się konkurencji w postaci swojej młodszej siostry? Noah Cyrus podpisała swój pierwszy kontrakt muzyczny i już niedługo wyda debiutancką płytę? Informacje na temat siostry Miley Cyrus na ESKA.pl 
29/07/2015 17:02
Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz
0

Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk - Juventus Turyn na żywo? Transmisji SuperMeczu 29 lipca 2015 roku przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć Lechię - Juventus na żywo w telewizji, online i o której godzinie rozpoczyna się spotkanie. Watch Me - zachęca mecz i wielu z pewnością skusi się!
29/07/2015 16:57
Kanye West przerwał koncert - rzucił mikrofonem i zszedł ze sceny
0

Kanye West przerwał koncert - rzucił mikrofonem i zszedł ze sceny

Kanye West przerwał koncert i obrażony opuścił scenę. Zanim to zrobił, w złości rzucił mikrofonem. Mamy nagranie z rozzłoszczonym raperem. Jak wygląda foch w wykonaniu Kanye Westa? Właśnie tak!
29/07/2015 16:55
Meek Mill ft. Nicki Minaj & Chris Brown - All Eyes On You - teledysk z seksowną Nicki
0

Meek Mill ft. Nicki Minaj & Chris Brown - All Eyes On You - teledysk z seksowną Nicki

Meek Mill nagrał piosenkę All Eyes On You. Jednak w teledysku do utworu wszystkie oczy zwrócone są na Nicki Minaj. I nie chodzi tu tylko o wokalne wsparcie raperki. Kobieca i seksowna Nicki w nowym klipie - do obejrzenia na ESKA.pl 
29/07/2015 16:12
Woodstock 2015 - transmisja: o której i gdzie oglądać na żywo w internecie?
0

Woodstock 2015 - transmisja: o której i gdzie oglądać na żywo w internecie?

Woodstock 2015 w transmisji na żywo w internecie to sposób na zabawę z uczestnikami festiwalu dla tych, którzy nie mogą wziąć w nim bezpośredniego udziału. Szczegóły Woodstocku 2015 na żywo w internecie do sprawdzenia na naszej stronie. Zobaczcie, kiedy, o której i gdzie oglądać Woodstock 2015 online.
29/07/2015 15:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska