WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » My Słowianie Donatana i Cleo to hit polskiego Internetu. Polacy tańczą do My Słowianie! [VIDEO] - My Słowianie Donatana i Cleo. Jak Polacy tańczą?
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z My Słowianie Donatana i Cleo to hit polskiego Internetu. Polacy tańczą do My Słowianie! [VIDEO]: my słowianie donatan i cleo, my słowianie teledysk, my słowianie taniec, my słowianie układ taneczny, donatan i cleo taniec

My Słowianie Donatana i Cleo to hit polskiego Internetu. Polacy tańczą do My Słowianie! [VIDEO]

RSS 16/11/2013 14:17 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo - przy tym utworze dobrze się tańczy! Skąd wiemy? Sami zobaczcie jak szaleją przy nich kobiety i mężczyźni. A nawet dziecko!
Donatan i Cleo Donatan i Cleo / YouTube
Ilustracja do artykułu: My Słowianie Donatana i Cleo to hit polskiego Internetu. Polacy tańczą do My Słowianie! [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo - kto nie zna tego wykonu? Pewnie już większość Polaków potrafi zanucić ten hit Internetu.

Teledysk z udziałem nastoletniej Luxurii doczekał się blisko 14 milionów wyświetleń. Okazuje się jednak, że nie tylko chętnie słuchamy tego energicznego wykonu, ale też dobrze nam się przy nim tańczy.

>>> My Słowianie - Donatan i Cleo. Teledysk bije rekordy!

W sieci pojawiły się już pierwsze wykony taneczne. Swoich sił w tańcu próbują młode dziewczyny ze szkoły tańca. Swój układ taneczny prezentują też nieco starsze osoby i trzeba przyznać, że doskonale sobie radzą.

>>> Dzieci tańczą do My Słowianie!

W naszym zestawieniu pojawia się też mały chłopczyk, który swój układ zaczyna klaskaniem, potem serwuje nam nie tylko taniec, ale także śpiewa.

>>> Donatan i Cleo na videoczacie ESKA.pl 18 listopada! Zadajcie swoje pytanie już teraz!

A Wy co myślicie o takich układach tanecznych? Piszcie o nich na naszym Eskowym czacie!

Donatan i Cleo - My Słowianie (Ketch A Fire)



Donatan i Cleo - My Słowianie (Cikowice version)



Donatan i Cleo - My Słowianie (RM Dance)


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
1

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
1

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: