WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO] - My Słowianie Donatana i Cleo pobili rekord polskiego YouTube! Teledysk to hit Internetu! [VIDEO]

My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]

RSS 16/11/2013 17:42 Komentarze
My Słowianie Donatana i Cleo - hit Internetu! My Słowianie bije rekordy polskiego YouTube. Teledysk odtworzono już blisko 14 milionów razy!
Donatan i Cloe Donatan i Cleo / Oficjalny Facebook Donatana
Ilustracja do artykułu: My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo to hicior Internetu. polskiego. Klip do najnowszej piosenki Donatana i Cleo z udziałem pięknej nastoletniej Luxurii obejrzano już blisko 14 milionów razy, a od premiery minęło 14 dni. Premiera My Słowianie Donatana i Cleo odbyła się 4 listopada.

>>> Wielkie przeboje na czasie tylko na eskaGo!

Widać, że utwory Donatana wyraźnie przypadały do gustu Polakom. Piosenka My Słowianie już dwa dni po premierze pobiła rekord polskiego YouTube, mając 2 500 000 wyświetleń na koncie. A jej popularność ciągle rośnie, na  co wskazuje odtworzenie ponad 11 milionów razy klipu do My Słowianie... I to wszystko w zaledwie 9 dni!

Z kolei poprzedni wielki hit Donatana - Nie Lubimy Robić, dobije niedługo do imponującej liczby 20 milionów wyświetleń! Wygląda na to, że wszystkie produkcje Donatana są obecnie skazane na sukces.

>>> Donatan i Cleo będą na Videoczacie ESKA.pl już 18 listopada! Zadajcie swoje pytania!

Ciekawe czy piosenka My Słowianie zostanie najpopularniejszym video na polskim YouTube? Na razie to zaszczytne miejsce zajmuje zespół Weekend z hitem wszystkich imprez - Ona tańczy dla mnie.

Jeśli nie widzieliście jeszcze video do kawałka My Słowianie Donatna i Cleo, zobaczcie go już teraz na ESKA.pl!

Donatan i Cleo - My Słowianie:




Zobaczcie także klip do Nie Lubimy Robić Donatana:

Donatan - Nie Lubimy Robić:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Skoki 10-11.12.2016 - Lillehammer: ONLINE i w TV na żywo [TRANSMISJA]
0

Skoki 10-11.12.2016 - Lillehammer: ONLINE i w TV na żywo [TRANSMISJA]

Skoki narciarskie Lillehammer 10 i 11 grudnia 2016 - gdzie oglądać w internecie i w telewizji? Czy transmisja będzie za darmo? Pełna rozpiska do sprawdzenia na ESKA.pl
09/12/2016 14:29
WOŚP 2017 Kraków: kto zagra?
0

WOŚP 2017 Kraków: kto zagra?

25. Finał WOŚP 2017 w Krakowie zapowiada się niesamowicie. Co zaplanowało miasto? Szczegóły na ESKA.pl
09/12/2016 14:22
Legendy Polskie - Jaga. Takich scen walki jeszcze nie było! [VIDEO]
0

Legendy Polskie - Jaga. Takich scen walki jeszcze nie było! [VIDEO]

Jaga dołącza do grona legendarnych postaci żyjących w świecie Legend Polskich! Poznacie opowieść o delikatnej z pozoru kobiecie, która powala uzbrojonych mężczyzn! Tego jeszcze nie było! Zobaczcie video premierowo na ESKA.pl
09/12/2016 14:20
Polskie piosenki świąteczne. Nowe hity na święta!
0

Polskie piosenki świąteczne. Nowe hity na święta!

Polskie piosenki świąteczne już teraz na ESKA.pl. Sprawdźcie najnowsze hity, które z pewnością umilą oczekiwanie na święta!
09/12/2016 13:58
Ultra Music Festival Chorwacja 2017 - kiedy i kto wystąpi?
0

Ultra Music Festival Chorwacja 2017 - kiedy i kto wystąpi?

Ultra Music Festival 2017 w Chorwacji to europejska część kultowej imprezy! Kiedy się odbędzie? Kto wystąpi na Ultra Europe 2017? Przekonacie się w jednym miejscu - na ESKA.pl 
09/12/2016 13:49
David Beckham - tatuaże z historią. Wyjątkowa kampania UNICEF [VIDEO]
0

David Beckham - tatuaże z historią. Wyjątkowa kampania UNICEF [VIDEO]

Tatuaże Davida Beckhama są tematem przewodnim w nowej kampanii UNICEF. Wydaje się dziwne? Sprawdź niesamowity spot na ESKA.pl.
09/12/2016 13:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA