WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO] - My Słowianie Donatana i Cleo pobili rekord polskiego YouTube! Teledysk to hit Internetu! [VIDEO]

My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]

RSS 16/11/2013 17:42 Komentarze
My Słowianie Donatana i Cleo - hit Internetu! My Słowianie bije rekordy polskiego YouTube. Teledysk odtworzono już blisko 14 milionów razy!
Donatan i Cloe Donatan i Cleo / Oficjalny Facebook Donatana
Ilustracja do artykułu: My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo to hicior Internetu. polskiego. Klip do najnowszej piosenki Donatana i Cleo z udziałem pięknej nastoletniej Luxurii obejrzano już blisko 14 milionów razy, a od premiery minęło 14 dni. Premiera My Słowianie Donatana i Cleo odbyła się 4 listopada.

>>> Wielkie przeboje na czasie tylko na eskaGo!

Widać, że utwory Donatana wyraźnie przypadały do gustu Polakom. Piosenka My Słowianie już dwa dni po premierze pobiła rekord polskiego YouTube, mając 2 500 000 wyświetleń na koncie. A jej popularność ciągle rośnie, na  co wskazuje odtworzenie ponad 11 milionów razy klipu do My Słowianie... I to wszystko w zaledwie 9 dni!

Z kolei poprzedni wielki hit Donatana - Nie Lubimy Robić, dobije niedługo do imponującej liczby 20 milionów wyświetleń! Wygląda na to, że wszystkie produkcje Donatana są obecnie skazane na sukces.

>>> Donatan i Cleo będą na Videoczacie ESKA.pl już 18 listopada! Zadajcie swoje pytania!

Ciekawe czy piosenka My Słowianie zostanie najpopularniejszym video na polskim YouTube? Na razie to zaszczytne miejsce zajmuje zespół Weekend z hitem wszystkich imprez - Ona tańczy dla mnie.

Jeśli nie widzieliście jeszcze video do kawałka My Słowianie Donatna i Cleo, zobaczcie go już teraz na ESKA.pl!

Donatan i Cleo - My Słowianie:




Zobaczcie także klip do Nie Lubimy Robić Donatana:

Donatan - Nie Lubimy Robić:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu
0

Imagine Dragons – EVOLVE. Premiera nowego albumu

Imagine Dragons - EVOLVE - najnowszy album grupy zapowiadany przez przebojowe single Believer i Thunder trafił właśnie do sklepów.
23/06/2017 17:39
POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony
0

POLSAT: Wyspa przetrwania - prowadzący program ujawniony

Polsat ujawnił, kto poprowadzi przygodowe reality show Wyspa przetrwania, które pojawi się w jesiennej ramówce stacji. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest gospodarz programu.
23/06/2017 17:25
Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017
0

Tauron Life Festiwal Oświęcim 2017: relacja z pierwszego dnia LFO 2017

Tauron Life Festival Oświęcim 2017 22.06 - tego dnia miłośnicy teatru obejrzeli Edukację Rity z Piotrem Fronczewskim, zaś w festiwalowym kinie odbył się koncert Petera J. Bircha, poprzedzony pokazem filmu Sugar Man. Jak było pierwszego dnia na LFO 2017?
23/06/2017 17:06
Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]
0

Katy Perry zabiera nas za kulisy One Love Manchester [VIDEO]

Chcesz wiedzieć, co się działo na backstage'u wypełnionego gwiazdami koncertu One Love Manchesteru? Zobacz wyjątkowe nagranie zza kulis od Katy Perry!
23/06/2017 16:46
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
23/06/2017 16:41
Eurowizja 2017 na CD, DVD, Blu-ray i winylu
0

Eurowizja 2017 na CD, DVD, Blu-ray i winylu

Nie lada gratka dla fanów Eurowizji! W sprzedaży pojawił się pierwszy tego typu w historii konkursu zestaw dla kolekcjonerów płyt.
23/06/2017 16:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA