WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO] - My Słowianie Donatana i Cleo pobili rekord polskiego YouTube! Teledysk to hit Internetu! [VIDEO]

My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]

RSS 16/11/2013 17:42 Komentarze
My Słowianie Donatana i Cleo - hit Internetu! My Słowianie bije rekordy polskiego YouTube. Teledysk odtworzono już blisko 14 milionów razy!
Donatan i Cloe Donatan i Cleo / Oficjalny Facebook Donatana
Ilustracja do artykułu: My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo to hicior Internetu. polskiego. Klip do najnowszej piosenki Donatana i Cleo z udziałem pięknej nastoletniej Luxurii obejrzano już blisko 14 milionów razy, a od premiery minęło 14 dni. Premiera My Słowianie Donatana i Cleo odbyła się 4 listopada.

>>> Wielkie przeboje na czasie tylko na eskaGo!

Widać, że utwory Donatana wyraźnie przypadały do gustu Polakom. Piosenka My Słowianie już dwa dni po premierze pobiła rekord polskiego YouTube, mając 2 500 000 wyświetleń na koncie. A jej popularność ciągle rośnie, na  co wskazuje odtworzenie ponad 11 milionów razy klipu do My Słowianie... I to wszystko w zaledwie 9 dni!

Z kolei poprzedni wielki hit Donatana - Nie Lubimy Robić, dobije niedługo do imponującej liczby 20 milionów wyświetleń! Wygląda na to, że wszystkie produkcje Donatana są obecnie skazane na sukces.

>>> Donatan i Cleo będą na Videoczacie ESKA.pl już 18 listopada! Zadajcie swoje pytania!

Ciekawe czy piosenka My Słowianie zostanie najpopularniejszym video na polskim YouTube? Na razie to zaszczytne miejsce zajmuje zespół Weekend z hitem wszystkich imprez - Ona tańczy dla mnie.

Jeśli nie widzieliście jeszcze video do kawałka My Słowianie Donatna i Cleo, zobaczcie go już teraz na ESKA.pl!

Donatan i Cleo - My Słowianie:




Zobaczcie także klip do Nie Lubimy Robić Donatana:

Donatan - Nie Lubimy Robić:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody
0

Pogoda: wiosna 2017 - kiedy będzie ciepło? Długoterminowa prognoza pogody

Jaka będzie wiosna 2017? Na niebie coraz więcej słońca, więc sprawdzamy, jak wygląda długoterminowa prognoza pogody na wiosnę 2017. Sprawdźcie już teraz i czekajcie na ciepłe dni razem z nami!
21/01/2017 12:00
Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
21/01/2017 10:10
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia i wesołe wierszyki [TOP 6]

Dzień Babci i Dziadka już 21 i 22 stycznia! Z tej okazji mamy dla Was wesołe wierszyki i życzenia gotowe do wykorzystania na Facebooku czy Twiterze. Na pewno przydadzą się również przy wręczaniu prezentów! Zobaczcie na ESKA.pl
21/01/2017 09:41
Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!
0

Ucho Prezesa - ksiądz Rydzyk bohaterem odcinka 4?!

Ucho Prezesa bije rekordy popularności na YouTube! 23 stycznia pojawi się ostatni odcinek pierwszego sezonu internetowego serialu. Kto w nim wystąpi? Czy będzie to ksiądz Rydzyk? Przekonajcie się na ESKA.pl
21/01/2017 09:40
Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, obrazki, prezenty
0

Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, obrazki, prezenty

Życzenia na Dzień Babci i Dziadka 2017 - życzenia, wesołe wierszyki, obrazki i memy, które możecie wykorzystać na Facebooku znajdziecie na ESKA.pl! Dowiecie się również, jaki prezent niespodziankę możecie zrobić ukochanej babci i dziadkowi.
21/01/2017 09:39
Raw Air 2017 - skoki. Kiedy i gdzie nowy turniej? TERMINARZ
0

Raw Air 2017 - skoki. Kiedy i gdzie nowy turniej? TERMINARZ

Raw Air 2017 - kiedy i gdzie nowy turniej w skokach narciarskich? Terminarz, czyli daty konkursów do sprawdzenia na ESKA.pl!  
21/01/2017 09:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA