Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO] - My Słowianie Donatana i Cleo pobili rekord polskiego YouTube! Teledysk to hit Internetu! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]

RSS 16/11/2013 17:42 Komentarze 0
My Słowianie Donatana i Cleo - hit Internetu! My Słowianie bije rekordy polskiego YouTube. Teledysk odtworzono już blisko 14 milionów razy!
Donatan i Cloe Donatan i Cleo / Oficjalny Facebook Donatana
Ilustracja do artykułu: My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo to hicior Internetu. polskiego. Klip do najnowszej piosenki Donatana i Cleo z udziałem pięknej nastoletniej Luxurii obejrzano już blisko 14 milionów razy, a od premiery minęło 14 dni. Premiera My Słowianie Donatana i Cleo odbyła się 4 listopada.

>>> Wielkie przeboje na czasie tylko na eskaGo!

Widać, że utwory Donatana wyraźnie przypadały do gustu Polakom. Piosenka My Słowianie już dwa dni po premierze pobiła rekord polskiego YouTube, mając 2 500 000 wyświetleń na koncie. A jej popularność ciągle rośnie, na  co wskazuje odtworzenie ponad 11 milionów razy klipu do My Słowianie... I to wszystko w zaledwie 9 dni!

Z kolei poprzedni wielki hit Donatana - Nie Lubimy Robić, dobije niedługo do imponującej liczby 20 milionów wyświetleń! Wygląda na to, że wszystkie produkcje Donatana są obecnie skazane na sukces.

>>> Donatan i Cleo będą na Videoczacie ESKA.pl już 18 listopada! Zadajcie swoje pytania!

Ciekawe czy piosenka My Słowianie zostanie najpopularniejszym video na polskim YouTube? Na razie to zaszczytne miejsce zajmuje zespół Weekend z hitem wszystkich imprez - Ona tańczy dla mnie.

Jeśli nie widzieliście jeszcze video do kawałka My Słowianie Donatna i Cleo, zobaczcie go już teraz na ESKA.pl!

Donatan i Cleo - My Słowianie:




Zobaczcie także klip do Nie Lubimy Robić Donatana:

Donatan - Nie Lubimy Robić:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner
0

Polska - Niemcy 2015: wynik meczu eliminacji do EURO 2016 we wrześniu. Sprawdź, kto jest Winner

Polska - Niemcy - wynik meczu z 4.09.2015 to najważniejsza informacja września 2015 roku. Czy Polacy wygrają w meczu z Niemcami podczas spotkania w ramach eliminacji do EURO 2016? Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? Wynik meczu Polska - Niemcy podamy tuż po zakończeniu spotkania! 
04/09/2015 22:06
Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me
0

Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me

Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu. Już 4 września Polacy zmierzą się z niemiecką drużyną na stadionie we Frankfurcie. Czy i tym razem uda się nam pokonać Niemców w eliminacjach do EURO 2016? Warto się o tym przekonać na własne oczy. Gdzie oglądać mecz Polska - Niemcy? Transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji? Sprawdź na ESKA.pl 
04/09/2015 19:47
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
04/09/2015 19:45
Niemcy - Polska, mecz 04.09. 2015: o której i gdzie transmisja na żywo w telewizji lub online?
0

Niemcy - Polska, mecz 04.09. 2015: o której i gdzie transmisja na żywo w telewizji lub online?

Niemcy - Polska mecz 04.09.2015: składy drużyn na mecz zostały już ustalone! Kto zagra w meczu eliminacji do EURO 2016 po stronie polskiej, a kto po stronie niemieckiej? Czy skład naszej drużyny zagwarantuje nam awans do dalszych klasyfikacji przed EURO 2016? Check IT Out na ESKA.pl 
04/09/2015 19:42
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska