WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO] - My Słowianie Donatana i Cleo pobili rekord polskiego YouTube! Teledysk to hit Internetu! [VIDEO]

My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]

RSS 16/11/2013 17:42 Komentarze
My Słowianie Donatana i Cleo - hit Internetu! My Słowianie bije rekordy polskiego YouTube. Teledysk odtworzono już blisko 14 milionów razy!
Donatan i Cloe Donatan i Cleo / Oficjalny Facebook Donatana
Ilustracja do artykułu: My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo to hicior Internetu. polskiego. Klip do najnowszej piosenki Donatana i Cleo z udziałem pięknej nastoletniej Luxurii obejrzano już blisko 14 milionów razy, a od premiery minęło 14 dni. Premiera My Słowianie Donatana i Cleo odbyła się 4 listopada.

>>> Wielkie przeboje na czasie tylko na eskaGo!

Widać, że utwory Donatana wyraźnie przypadały do gustu Polakom. Piosenka My Słowianie już dwa dni po premierze pobiła rekord polskiego YouTube, mając 2 500 000 wyświetleń na koncie. A jej popularność ciągle rośnie, na  co wskazuje odtworzenie ponad 11 milionów razy klipu do My Słowianie... I to wszystko w zaledwie 9 dni!

Z kolei poprzedni wielki hit Donatana - Nie Lubimy Robić, dobije niedługo do imponującej liczby 20 milionów wyświetleń! Wygląda na to, że wszystkie produkcje Donatana są obecnie skazane na sukces.

>>> Donatan i Cleo będą na Videoczacie ESKA.pl już 18 listopada! Zadajcie swoje pytania!

Ciekawe czy piosenka My Słowianie zostanie najpopularniejszym video na polskim YouTube? Na razie to zaszczytne miejsce zajmuje zespół Weekend z hitem wszystkich imprez - Ona tańczy dla mnie.

Jeśli nie widzieliście jeszcze video do kawałka My Słowianie Donatna i Cleo, zobaczcie go już teraz na ESKA.pl!

Donatan i Cleo - My Słowianie:




Zobaczcie także klip do Nie Lubimy Robić Donatana:

Donatan - Nie Lubimy Robić:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 36: piosenka Trzy korony. Sobota i Matheo dla zawodników KSW!
0

KSW 36: piosenka Trzy korony. Sobota i Matheo dla zawodników KSW!

KSW 36 - piosenka Trzy korony została stworzona dla zawodników gali! Motywujący utwór pojawił się wraz z teledyskiem, w którym wystąpił m.in. Michał Materla! Zobaczcie już teraz na ESKA.pl!
30/09/2016 22:35
KSW 37 bilety: gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?
0

KSW 37 bilety: gdzie kupić i ile kosztują wejściówki?

KSW 37 w Krakowie z walką Pudzianowski vs Popek - gdzie i w jakiej cenie kupić bilety na grudniową galę? Sprawdź, ile kosztują wejściówki na 37. edycję Konfrontacji Sztuk Walki na Eska.pl.
30/09/2016 21:52
ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016
0

ESKA TV, 8TV, Nowa TV, Hip Hop TV - gdzie oglądać? Zmiany od 28.09.2016

ESKA TV schodzi z z naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), ustępując miejsca nowemu kanałowi 8TV z tej samej grupy - ZPR. Na którym kanale znajdziesz ESKA TV, 8TV, Nowa TV i Hip Hop TV?
30/09/2016 21:44
KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016
0

KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016

KSW 36 - streamy w internecie i na żywo transmisja w telewizji już 1 października 2016! Czy KSW live tym razem będzie za darmo? Efekty naszego poszukiwania sprawdzicie na ESKA.pl!
30/09/2016 19:46
Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]
0

Grizzlee x Sztoss - piosenka Talent w wyjątkowym klimacie! [AUDIO]

Grizzlee i Sztoss prezentują kawałek Talent! To mieszanka reggae i hip-hopu produkcja, która może być internetowym hitem. Utrzymaną w wyjątkowym klimacie piosenkę publikujemy na ESKA.pl! Ocieniajcie >>
30/09/2016 16:25
Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]
0

Popek śpiewa Moje życie jest jak sen! 5 dowodów, że to prawda! [VIDEO 18+]

Popek przekonuje, że jego życie jest jak sen! Piosenka garażowa pojawiła się w internecie i cieszy się dużą popularnością. O tym, że raper żyje, jak król przekonujemy na ESKA.pl!
30/09/2016 16:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA