WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO] - My Słowianie Donatana i Cleo pobili rekord polskiego YouTube! Teledysk to hit Internetu! [VIDEO]

My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]

RSS 16/11/2013 17:42 Komentarze
My Słowianie Donatana i Cleo - hit Internetu! My Słowianie bije rekordy polskiego YouTube. Teledysk odtworzono już blisko 14 milionów razy!
Donatan i Cloe Donatan i Cleo / Oficjalny Facebook Donatana
Ilustracja do artykułu: My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo to hicior Internetu. polskiego. Klip do najnowszej piosenki Donatana i Cleo z udziałem pięknej nastoletniej Luxurii obejrzano już blisko 14 milionów razy, a od premiery minęło 14 dni. Premiera My Słowianie Donatana i Cleo odbyła się 4 listopada.

>>> Wielkie przeboje na czasie tylko na eskaGo!

Widać, że utwory Donatana wyraźnie przypadały do gustu Polakom. Piosenka My Słowianie już dwa dni po premierze pobiła rekord polskiego YouTube, mając 2 500 000 wyświetleń na koncie. A jej popularność ciągle rośnie, na  co wskazuje odtworzenie ponad 11 milionów razy klipu do My Słowianie... I to wszystko w zaledwie 9 dni!

Z kolei poprzedni wielki hit Donatana - Nie Lubimy Robić, dobije niedługo do imponującej liczby 20 milionów wyświetleń! Wygląda na to, że wszystkie produkcje Donatana są obecnie skazane na sukces.

>>> Donatan i Cleo będą na Videoczacie ESKA.pl już 18 listopada! Zadajcie swoje pytania!

Ciekawe czy piosenka My Słowianie zostanie najpopularniejszym video na polskim YouTube? Na razie to zaszczytne miejsce zajmuje zespół Weekend z hitem wszystkich imprez - Ona tańczy dla mnie.

Jeśli nie widzieliście jeszcze video do kawałka My Słowianie Donatna i Cleo, zobaczcie go już teraz na ESKA.pl!

Donatan i Cleo - My Słowianie:




Zobaczcie także klip do Nie Lubimy Robić Donatana:

Donatan - Nie Lubimy Robić:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Lato w mieście 2016 Warszawa: Co robić w wakacje?
0

Lato w mieście 2016 Warszawa: Co robić w wakacje?

Lato w mieście 2016 nie musi być nudne. Kalendarz darmowych imprez i atrakcji kulturalno-edukacyjnych w Warszawie wypełniony jest po brzegi. Sprawdź, jak spędzić wakacje w stolicy bez wydawania pieniędzy już teraz - na ESKA.pl!  
01/07/2016 15:33
Fifth Harmony jako Destiny's Child. Wykonały największe hity zespołu Beyonce
0

Fifth Harmony jako Destiny's Child. Wykonały największe hity zespołu Beyonce

Fifth Harmony jako Destiny's Child - to wideo robi furorę w sieci. Dziewczyny z girlsbandu wykonały największe przeboje zespołu, w którym swoją karierę rozpoczynała Beyonce.
01/07/2016 15:24
Gorąca 20 Premiera: Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless. Polski hit lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless. Polski hit lata 2016?

Gromee feat. May-Britt Scheffer - Fearless: na świetny początek lipca to nowość w propozycjach do listy przebojów Radia ESKA! Premiera w Gorącej 20 do usłyszenia zaraz po godzinie 18:00. Być może to największy polski przebój lata 2016? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!
01/07/2016 15:12
Nowości Muzyczne 2016 - lipiec. Wakacyjne premiery podnoszą temperatury!
0

Nowości Muzyczne 2016 - lipiec. Wakacyjne premiery podnoszą temperatury!

Nowości Muzyczne 2016 - lipiec będzie miesiącem letnich premier! Hity na wakacje 2016 zaleją cały rynek muzyczny. Które nowe piosenki podbiją listy przebojów? Playlista czeka do odpalenia na ESKA.pl!
01/07/2016 14:35
Kiedy finał Euro 2016? Data zakończenia mistrzostw Europy
0

Kiedy finał Euro 2016? Data zakończenia mistrzostw Europy

Kiedy finał Euro 2016? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie już teraz na ESKA.pl! Zakończenie mistrzostw Europy, które odbywają się we Francji, zbliża się wielkimi krokami, a my sprawdzamy dokładną datę zakończenia Euro 2016.
01/07/2016 14:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Pół roku przerwy One Direction
Czy One Direction powróci jeszcze jako zespół?
  • TAK
  • NIE
polub
ESKA