Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO] - My Słowianie Donatana i Cleo pobili rekord polskiego YouTube! Teledysk to hit Internetu! [VIDEO]

My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]

RSS 16/11/2013 17:42 Komentarze
My Słowianie Donatana i Cleo - hit Internetu! My Słowianie bije rekordy polskiego YouTube. Teledysk odtworzono już blisko 14 milionów razy!
Donatan i Cloe Donatan i Cleo / Oficjalny Facebook Donatana
Ilustracja do artykułu: My Słowianie Donatana i Cleo - hitem Internetu! Ma już blisko 14 mln odsłon [VIDEO]
My Słowianie Donatana i Cleo to hicior Internetu. polskiego. Klip do najnowszej piosenki Donatana i Cleo z udziałem pięknej nastoletniej Luxurii obejrzano już blisko 14 milionów razy, a od premiery minęło 14 dni. Premiera My Słowianie Donatana i Cleo odbyła się 4 listopada.

>>> Wielkie przeboje na czasie tylko na eskaGo!

Widać, że utwory Donatana wyraźnie przypadały do gustu Polakom. Piosenka My Słowianie już dwa dni po premierze pobiła rekord polskiego YouTube, mając 2 500 000 wyświetleń na koncie. A jej popularność ciągle rośnie, na  co wskazuje odtworzenie ponad 11 milionów razy klipu do My Słowianie... I to wszystko w zaledwie 9 dni!

Z kolei poprzedni wielki hit Donatana - Nie Lubimy Robić, dobije niedługo do imponującej liczby 20 milionów wyświetleń! Wygląda na to, że wszystkie produkcje Donatana są obecnie skazane na sukces.

>>> Donatan i Cleo będą na Videoczacie ESKA.pl już 18 listopada! Zadajcie swoje pytania!

Ciekawe czy piosenka My Słowianie zostanie najpopularniejszym video na polskim YouTube? Na razie to zaszczytne miejsce zajmuje zespół Weekend z hitem wszystkich imprez - Ona tańczy dla mnie.

Jeśli nie widzieliście jeszcze video do kawałka My Słowianie Donatna i Cleo, zobaczcie go już teraz na ESKA.pl!

Donatan i Cleo - My Słowianie:




Zobaczcie także klip do Nie Lubimy Robić Donatana:

Donatan - Nie Lubimy Robić:



JM

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe
0

Lotto 6.02.2016 WYNIKI: losowanie Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Multimulti. Wygraj tyle, ile kosztują trasy koncertowe

Lotto - wyniki 6.02.2016 budzą emocje! Sprawdźcie wylosowane liczby. Co zrobicie z pieniędzmi, które wygracie w kumulacji Lotto? Być może rozpoczniecie działalność muzyczną? Znani artyści na sprzedaży singli, płyt, ale także na koncertowaniu zarobili grube miliony. Jednak być może dzięki wygranej w jakiejś loterii postanowili wydać pieniądze na swoją trasę koncertową?! Tego nie wiemy, ale sprawdziliśmy listę najdroższych tras koncertowych!
06/02/2016 18:50
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
06/02/2016 17:41
Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!
0

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV! Show z Beyonce i Coldplay zachętą!

Super Bowl 2016: Transmisja online i na żywo w TV - gdzie oglądać najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl 50 już w niedzielę, 7 lutego 2016 roku. W przerwie między meczem NFL zaśpiewa Beyonce, Coldplay i Bruno Mars. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy są streamy w internecie Super Bowl 2016 i transmisja na żywo w telewizji.
06/02/2016 17:37
ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!
0

ACB 29 w Warszawie - transmisja online gali ACB 6.02.2016 tylko na eskaGO. Oglądaj za darmo!

Gala MMA - ACB29 pod patronatem Radia ESKA już 6 lutego na Torwarze. Serwis VOD eskaGO ma dla Was legalny i świetnej jakości stream online z warszawskiej gali, na którą wybiera się także Mamed Khalidov!
06/02/2016 17:36
Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16
0

Chelsea Londyn - Manchester United: Transmisja online i w TV z meczu 7.02.16

Chelsea - Manchester United 7.02.16: transmisja online i na żywo w telewizji z hitu ligi angielskiej - będzie dostępna! Właśnie dlatego niedziela, 7 lutego 2016, będzie niezwykle emocjonująca. Gdzie w TV mecz Chelsea vs Manchester United? Czy będą darmowe streamy? Sprawdźcie na ESKA.pl!
06/02/2016 17:34
Liga Mistrzów 2016: terminarz meczów. Kto z kim zagra i kiedy 1/8 finału LM?
0

Liga Mistrzów 2016: terminarz meczów. Kto z kim zagra i kiedy 1/8 finału LM?

Liga Mistrzów 2016: kto z kim zagra w 1/8 finału? Na ESKA.pl prezentujemy pełny terminarz fazy pucharowej LM, czyli pary i daty meczów, które odbędą się w ramach tych elitarnych rozgrywek. Przed nami niezwykle zacięte spotkania! 
06/02/2016 16:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA